Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
27. aug 2009

Ahojte damy. Ja som mala dnes fajn den, mala som pol dna volno a bola na nakupoch 😀 kupila som si taku bluzko-koselu co vynosim este par mesiacov a topanky co neviem ci vynosim ale boli vo vypredaji za 10 eciek. No nekup to! 😀 Inak ten banner som ani ja nepochopila, zajtra sa s tym v praci pohram kedze mam uz volnejsie.

stanusa
27. aug 2009

zuzi to sa ešte zajtra pospytujem lekára čo ako, asi si urobím zoznam otázok 😀 ale nie je dobrý, tak verím mu.
hádam to sono bude aj skôr, tuším že povinné je až v 10 tt
poinformujem vás, teda ak ho zatiaľ nedal inej tehuľke, lebo mi ho núkal už v stredu ráno a to sa mi nechcelo prísť s tehu kufríkom rovno do roboty , že čaute pozrite čo som dostala
😀

olinka - mne v 8 tt videla toho dosť - teda máme srdiečko a 1,6 cm

oliinka
27. aug 2009

takže ked mi bol vidueť iba gestačný vačok je to ok?

stanusa
27. aug 2009

olinka myslím, že je to ok vzhľadom na týždne 🙂

jana3
27. aug 2009

Ahojte,

v utorok sme boli uspesne na sone... Srdiecko bije, velkost 1,4cm
inak nick: Jana3, meno: Jana, TP: 10.6.2010

seuska
27. aug 2009

a zabudla som dodat info do tabulky: nick: seuška, meno: Katka, TP: 3.4.2010

lucinka1104
27. aug 2009

jana asi 10.4 nie???? 😀

baby ja mam takých neohladuplných susedov , že hruza...uždvatýždne tu vrtájú akoo dušu, ranomi krpcazobudí vrtačka, na obed po hodine spánku zase vrtačka a dnes večer zaspal asi druhý krát v živote o19*,00 a o 20,15 !!!!!!ho po tretí krát zabudila vrtačka , malý strašne palkal bosá s narvami som šla vynadať susedovi nad nami, že oni nie,ale tí nad nimi už 20 rokov vrtáju denodenne 😝 teraz bude hore aj do 1,30 😢 ja som taká vyčerpaná už nevládzem toto vrtanie a nespanie ma už ničí, ráno musíme vstavať už o 6,00 o 7,00 mam byť u dr to bude zajtra zase deň

michalag
28. aug 2009

Dobre ranko tehulky 🙂

lubiku
28. aug 2009

Dobre ranko, ako vyspinkane?
Ja som s detmi sama doma od vcera, muz je v Nemecku. Najmladsia sa zobudila o siestej 😠 a uz su hore vsetky, pozeraju rozpravky a ja idem robit ranajky. 🙂
Odkedy uzivam tie homeopatika uz nevraciam, ozaj pomahaju, ak by niekto chcel napisem nazov.
pa

michalag
28. aug 2009

lubiku, tak to vstavaju tiez dost skoro, ten moj je hore uz od 5:20 😠 😒 .... to je super ze ti pomahaju, tak snad uz bude lepsie a vracanie ta uz nebude tak trapit 🙂

lubiku
28. aug 2009

No 5:20 je tiez dobra hodina 😀 🙄
Aspon ti prespi celu noc? Moja najmladsia sa vie este zobudit, no vacsinnou hned zaspi.
Pockaj, ked zacne mat vstat do skolky zacne aj dlhsie spavat, ale pocas vikendov to vacsinnou neplati 😅

oliinka
28. aug 2009

dobré ranko,tak malý mi ešte spí,dnes idem na urady vybavovať.neviete miporadiť?ja som nemala odpracovaných 270 dní,bolo to menej,takže som nemala nárok n matersku,dostavala som iba rodičovský prispevok a teraz mi skončil aj ten a ja som otehotnela,tak neviem či sa mám radšej dať na urad práce alebo zostať s malým doma na predlženej neplatenej dovolenke,neviete či by som dostavala nejaké koruny keby som bola na urade práce,ako tehotnu ma nechcu zamestnať

tantama
28. aug 2009

Zdravím maminky a maminky čakateľky 😀
Včera som mala totálnu paniku... večer som mala nejaký podivný výtok ale len takú veľkú hrču.. som si myslela že by to mohla byť zátka a že je koniec ☹ .. bála som sa aj pohnúť.. ale našťastie zatiaľ je všetko ok... 🙂

zuzana1971
28. aug 2009

dobre ranko tehulky 😉

olinka v tomto ti neporadim...

luci tak to mas susedov ako ja, co tu byvam 2,5 roka este nebol den co by tu bolo ticho, stale vrtanie, buchanie, vresky, buchanie dvermi, este aj na Vianoce vrtali!!!! Vecer ked je vecera!!! A jeden idiot vedla mna vrtal vzdy uz od 4,15 rano, lebo o 6 isiel do roboty a vecer o 16 ked sa vratil buchal, vrtal este do 23,15 a ked som mu isla povedat, ze nocny klud, tak ma isiel bit 😲
A to byvam akoze v dobrej casti Bratislavy...Nuz ale primitivi sa najdu vsetci astaci ak su 2-3 a uz dokazu zneprijemnit zivot celemu baraku.. 😖

tantamka a nechces ist radsej lekarovi ci vsetko ok?

lubiku, miska, tak ja, a tusim viacere pisali, co nemame deticky, ze sa zobudime o 5, ja niekedy aj o 3 alebo 4 a nemozem spat. Je to aj preto, ze chodim spavat skoro, aj preto, ze sa zobudim a zacnem premyslat, alebo od radosti nemozem zaspat, ze som tehotna, to hlavne v prve dni...

janka3 gratulujem k srdiecku, mas aj fotku?

tantama
28. aug 2009

idem lekárovi v pondelok.. no ked mám byť úprimná tak neviem čo si mám o tom myslieť...... uvidíme.. ak nebude krvácanie tak je to ok... v pondelok to zistím a dám vedieť..

katka444
28. aug 2009

ahojte. ja som mala ist vcer k dr. na krv a sono. ale nikde som nebola . od stredy vecera do stvrtka rano som vracala a rano sa k tomu pridruzila aj hnacka. asi som schytala virozu od netery. ta to mala pred 4 dnami. tak k dr. pojdem v stredu. lebo on ma tehotne vo stvrtok ale stvrtok nerobi. tak dufam, ze to blbe sono zapne aj v tu stredu, lebo ma uz porazi. ja uz chcem vidiet moju babulku .

ninuska8
28. aug 2009

jaaj baby a to vy vobec nevraciate? mne je jak po opici bleee, ale nebudem sa stazovat, lebo ja prijmem vsetko len aby sa malinke malo dobre a rastlo...

katka aj u nas bola viroza, dost neprijemna ale trva to len take dva dni...trochu podietuj a bude dobre🙂

pekny dnik, pa 😎

civavava
autor
28. aug 2009

caute kocky, ako sa mate?
ja tradicne na nic, dokonca tuto noc som vobec nespala, hruza. takze idem do postele teraz, aj s civavami, dufam, ze si oddychnem trocha.

😉

a o tyzden mam UTZ, juuj to bude doba kym to pride 😖

zuzana1971
28. aug 2009

babulky ja vam tak zavidim to grcanie a priznaky 😝

ja taky strachopud by ma ukludnilo obcas sa vygrcat, alebo aspon prsia keby ma bolelii, ale ani sa mi nezvacsili, nemam ich ani citlive, ani naliate...ale vobec nic 😝

este som sa chcela spytat, ze ja ked som bola minule na pohotovosti s kolegynou, ona mala dost velky herpes na ustach, praskol jej a ona si ho chytala taky krvavy, ruky si neumyla a chytala mna, aj moje veci, jedlo...vtedy som si to neuvedomila, lebo som sa bala ci je babo v poriadku, ale teraz sa bojim, ci ta infekcia nemohla nejako malemu uskodit?!?!?!?!
Neviete prosim poradit??!! Uz kvoli tomu nemozem 2 dni poroadne spat od strachu 😲

ikushik
28. aug 2009

dobré ránko, no konecne som sa dovolala o vysledky, tak cytologia mi vysla zla ☹ mam nejaky zapal,ale lieky mi nemozu dat.a hpv vysledky nedosli este ☹

tantama
28. aug 2009

zuzulik herpesy sa prenášajú telnými tekutinami.. ak nemáš nejaké rany alebo si sa s tou známou nebozkávala miminku to isto neublíži.. 😉

lubkamik
28. aug 2009

Ahojte baby 🙂
Konecne je piatoooook 😀

lfs
28. aug 2009

ikushik nestresuj sa aj moja cytologia vysla zle. Dal mi iba nejaké čípky. No tiež mi lietky dať nemohol.
Povedal, že mám piť urologický čaj a čas ukáže... 😒

zuzana1971
28. aug 2009

lfs to je zaujimave, ty tu mas zadany tiez termin 4.4. a tebe ukazuje 10 tt a mne 9 tt

seuska
28. aug 2009

Ahojte damy. Tak ja som konecne dobre spala v noci. Vecer som si dala pred spankom teple mliecko s medom o 22:30 som zaspala v noci som bola okolo jednej na wecku a rano sa zobudila o 7:30, normalne som dnes svieza v praci a nezyvam jak hroch od rana 😀 asi budem pit to mlieko denne.

Este sa chcem opytat, ze uz som vcera dopapala calibrim baby plan, su to vitaminy v prvom trimestri, myslite ze si mam este jedno balenie kupit kedze som v 9TT? Alebo mi staci zatial len ta kyselina listovu ktoru beriem denne? A do kedy sa ma ta kyselina listova vlastne brat?

seuska
28. aug 2009

celkom som nasla dobry kocik za dobru cenu, len sa mi zda farba taka nijaka taka smutna, kuknite na to:

http://www.mamastyl.sk/kategoria/tehotenske-obl...

aj veci pre tehotnu tam maju pekne, len tie sa mi zdaju dost drahe, troska zneuzivaju asi situaciu tí obchodnici.

zuzana1971
28. aug 2009

seuska, dik, niektore veci sa este daju cenovo, ja pojdem mozno pozriet aj do C&A, viem, ze tam maju tehotenske, a da sa to aj vyskusat, ale az ked budem mat brusko

a nevedela, som, ze aj pyzamo budem potrebovat tehotenske 😝

zuzana1971
28. aug 2009

seuska, mne tiez konci baby plan, kupim si urcite este jeden az kym mi neskonci 3ti semester

zuzana1971
28. aug 2009

haha ze semester 😀 😀 😀 , chcela som napisat trimester 😝

seuska
28. aug 2009

Zuzi ja som buduci vikend v BA na skoleni tak tiez zajdem do CaA ( neviem najst na klavesnici ten znak 😀 ) Ja jem vela chleba tak som pribrala 2 kilecka, neviem co si obleciet mam uz do prace, asi uz nastupi teplakova era 😉 a to pyzamko je asi hovadina, jedine tak ak by som bola v nemocnici tak by som si take kupila, ale my ho nebudeme potrebovat urcite, uvidis. 😀 😀 😀 a semester bol dobra hlaska, som sa zasmiala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre