Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
23. mar 2010

asi budem musiet poslat mojho mm k niakemu dr. aby mu vysvetlil ze sex je ok, lebo on sa boji ze nieco Kubkovi urobi ale zas na druhej strane ja ho moc k tomu sexu nenutim 😀

ludka140281
23. mar 2010

ja som sa dozvedela ze spermie zmakcuju krcok maternice a orgazmus sposobuje urychlenie kontrakcii....mne pritom stvrdne brusko,tak asi ano....po schodoch chodim ako diva,byvam v dome na poschodi a nic,okna som umyla,povesala zaclony,stale nic ☹ ...tiez by som to chcela urychlit aspon o par dni 😉

majca424
23. mar 2010

😀 😀 😀 že sexu zdar 😀 😀 😀
Tak si to užite, keďže ja nič nebudem mať 😒 😀
Ale vydržíme a na Veľkú noc chlapa ani z chalupy na chvíľku nepustím 😀 😀 😀

evil15
23. mar 2010

majci neboj ani ja nič nebudem mať dnes k nám príde kamoška na 2 dni a my máme malý bytík takže tiež budem nasucho ☹ nenechám ťa v tom samú 😉

cicimon
23. mar 2010

kiwi - rozok uz bol....

monva
23. mar 2010

Annika - ja budem rodit v Saci, TP mam 7.4. 😉

fruchtbar
23. mar 2010

baby,tak vy sa tu uz oddavate sexu??? Aj ja chcem..... 😀 tak ho dnes zase zvediem,to bude rad !

mne na urychlenie porodu nepomaha nic,aj cervene vinko sme si dali v horucom kupeli a potom sme sa naruzivo pomilovali,okna som poumyvala,dlazky na kolenach vydrhla a vcera som aj ananas zjedla a dosli akurat poslickovia..... 😀
Ten moj syncek je uz teraz tvrdohlavy baran.....

Na obed som mala dnes Pizzu v salzburgu,boli sme s kamoskou nakupovat....a k veceri spravim len mozarelu s rajcinkami a bazalkou...

fruchtbar
23. mar 2010

Majca,ono staci aj to ,ked dostanes orgazmus,lebo pri tom sa vylucuju nejake hormony,ktore tomu porodu prave napomahaju !!! a to sa da zvladnut aj ked si sama 😝 .....

fruchtbar
23. mar 2010

ja idem do lesa,trosku snezienky hladat...tak tu mame krasne,hriech doma sediet

ludka140281
23. mar 2010

....aj ananas nieco robi?...prave som jeden cely cerstvy totiz zjedla.....nepocula som o tom.....................

fruchtbar
23. mar 2010

tie kyseliny v nom obsiahnute by mali vyvolavat lahsie kontrakcie....osobne si myslim,ze je to hlupost,jedine co sa stane,ze sa ti pohnu creva,kedze precistuje 😀

evil15
23. mar 2010

no nič idem ja do mesta niečo povybavovať a sadnúť si na čajík niekam na terasku 😉 potom sa ozvem 🙂

majca424
23. mar 2010

evil jeeej, si zlatá 😀

fruchtbar, 😀 😀 😀 tak vravíš, že si aj sama vystačím 😀 😀 😀

stanusa
23. mar 2010

gratulujem baby k dobrým poradniam, cici poslala som ti IP

u nás boli aj okná, aj sexík a veľmi nepomohlo

stanusa
23. mar 2010

ešte masáž bradaviek, skákanie na fit lopte a sťahovanie nábytku - tým by som to priklincovala 😀

tarinka333
23. mar 2010

pocujte a to sexik naostro? Teda aj s mm ingredienciami? 😀 😀 😀
ja by som rada vydrzat do aprila, lebo moja mamka je uctovnicka a do konca marca robi priznania 😀 😀 😀 Tak kazala mimi pockat do konca marca aspon, takze so sexikom pockam ete ten tyzden a daco...

stanusa
23. mar 2010

že spermie zmäkčujú krčok...len teraz neviem ako to realizovať v nemocke, baby ja asi neporodím 😝 😅

minius
23. mar 2010

tarinka samozrejme ze so vsetkym co k tomu patri 😀

vraj aj ten gel co davaju na vyvolavanie obsahuje nejake zlozenie co aj spermie 😕
babenky ze sa vam este da... moja branka sa zavrela pred takymi 6 tt a od vtedy maly neputi a strazi si to 😀

jankako
23. mar 2010

ahoje holčiny..Civi mala dnes sekciu nie??Ciže mimi je už nasvete,dalšie..🙂
ja som bola doobeda na tom internom vyšetreni..všetko vporiadku..srdiečko je zdrave.Len ked porodim resp.ked dokojim mám prísť a daju mi Holterov prístroj na 24hod.Mohli mi ho dať radšj teraz..Ci sa ja ešte dostanem niekedy k lekárom ked už bude dieťa..Budu ine starosti..Len keby sa to zhoršilo,tak mám prísť,daju mi ho aj ked budem kojiť.Kojenie to neovplyvňuje,len káble by zavadziali pri kojeni..
po porode už mám tolko kadejakých vyšetreni absolvovať,no kdeže ja budem mať nato čas...isto už tak lahko nie...
Vy tu sexujete ta preč..Ja sa bojim.určite by som sa rozkrvácala,a to nemam zapotreby..Ale ked nebude iná možnosť ako tomu pomocť...neviem...a ja si to neviem ani predstaviť s takymto bruchom..neprídem si sexi... 😖

minius
23. mar 2010

ludka vraj ananas ulahcuje kontrakcie a zrychluje porod. Keby to tak len bolo, ale ja ho tiez papam a ak nepomoze zas urcite neuskodi a kopec vitaminkov pre drobceka 😉

stanusa
23. mar 2010

taký v konzerve môže byť?

minius
23. mar 2010

stanuska myslim ze ano 🙂

babule vy tu jete tie lanove semiacka? Dobre su?

kikarv
23. mar 2010

sexice ale vám hormony poriadne bijú do hláv 😀 😀 😀 😀 ja som mala sexík a akurát ma po ňom na druhý deň všetko bolelo a ja že budem rodiť a nič. dnes to akosi trocha ustúpilo. no ale to bolo viac komédie ako milovania. 😀

civavava to má už isto za sebou 🙂

fleury neviete ako sa má?

ja mám zajtra poradňu ráno o 9h ani sa mi nechce tam ísť nuž ma to chodenie nebavý.
na obed som mala segedínsky a teraz ma tak páli záha 😝

ludka140281
23. mar 2010

takze kocky na veceru ananas a potom seeeex a rano rodime 😀 keby to tak f ungovalo tak uz sme vsetky doma z porodnic

cicimon
23. mar 2010

ja este neplanujem rodit, tak sa zdrzim ananasu a inych urychlovacov 🙂

martina05
23. mar 2010

Ahojte, tak sme boli na poradni... všetko je vraj ok, primerané terminálnemu štádiu gravidity, Vanda nám zase podástla..minulý týždeň bola hlavička 93, dnes už 98-99. Tlak som mala trošku vyšší ale podľa dokiho v norme... 135/80, moč negatívny, placenta G3.. Povedal, že mi už začala odchádzať hlienová zátka a do týždňa by sme mohli byť na svete.... No ja som zvedavá, či to ešte stihneme do Veľkej Noci... V piatok ideme zase na CTG a sono...

Seus, super ste to vymysleli s tým pultom, klobúk dolu.... Ja som ešte stále nevyriešila ako sa budeme prebaľovať, pultík sme dostali kráásny CAM akurát ho nemám kam v našom jednoizbáku rozložiť, takže budeme fičať asi len na podložke...

Stanus, vidím, že ty sa už chystáš do nemocky... nechcem s tým ananásom sklamať ale ja jem jeden- dva týždenne a nič... ani som nevedela, že má aj takéto účinky..mne v tehu strááášne chutí, tak ho jem furt... Ozaj tie BL plienočky mám už nachystané - sú strašne chutné, už sa neviem dočkať, kedy ich vyskúšam... kúpila som aj tú color, tej ružovej som neodolala

Ešte som si spomenula, že tu bola debata o ROSALGINE, ten je síce nemám ale odporúčili mi repíkové kvapky a čaj na oplachovanie rany... ak tie moje masáže hrádze nezaberú....

Ozaj baby, máte zajednaný aj odber pupočníkovej krvi???

CIVAV, držím palčeky !!!!!!!!!!

kamilakd
23. mar 2010

ahojte kocendy 🙂 sprava od civavky:

NAS MALY PRINC RENE 🙂 PRISIEL NA SVET DNES 23.3. 2010 o8:56hod. S MIERAMI 52CM 2780g

gratulujeme 😵 😵 😵

cicimon
23. mar 2010

pripajam sa ku gratulacii 🙂

ell
23. mar 2010

Kamilkad si ma predbehla 🙂 akurat som to chcela sem napisat 🙂
Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moni
23. mar 2010

ahojte, tak ani nemusim moc citat dozadu aby som videla ze RENE je uz na svete! velka gratulacia obidvom rodicom!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre