Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
24. mar 2010

sevasky..Renko je zlatý,maly uzlíček..
Veve krásny darček,kytica ruži.To by som chcela dostať ako porodne..vela vela ružiiii.Inak gratulujem k tej 18-tke 😀
Včera som si bola pozrieť čo by som chcela dostať ako porodne od manžela..On že presten,ale men by sa zišla retiazka na krk.Som si vyhliadla 240 ečiek..To je asi dosť,nie??To mi asi neschváli mangel. 😖
Tak zuzka už pádi dom..super...
Veru,dnes je krásne..pojdem ja žehliť a zašívať mužove monterky...
Vejula,inak presne toto s tym bruchom riešim aj ja..Minuly týž.sa mi zdalo že mi ide šikmo dole brucho a tento týž.mám pocit že vyhupla mala hore..Aj brucho mám opäť zdvihnute a mám pocit že ju mám až neviem kde...hm,divne..

marika1902
24. mar 2010

Ja som akurat dovarila gulasovu polievku taku tu sackovu hehe som ja ale gazdina 😀 😀 a druhe mame fasirku a zemiacky to nam ostalo este od vcera tak aspon nemusim varit tolko 😀 😀

Janka ko tak ja som si ako porodne vybrala prsten ale nemyslim ze mi ho mm kupi stoji az 400eciek je s takym ruzovym drahokamom nadherny. Dokonca su k tomu aj nausnice a privesok dokopy len 1000e 😀 😀 mm lamem uz asi 5 mesiacov ze jeden kusok na narodky druhy ako porodne a aj vianoce ze su 😀 😀. Skoda len ze staviame asi sa budem musiet zmierit s niecim lacnejsim 😉

denisa1111
24. mar 2010

ahojte babulky,veve vsetko naj naj,civavka gratulujeeem k renkovi,len neviem kuknut fotku,pomozte...hlasim dnes uspesnu poradnu,nalez pokrocily,ale tbl mam do ne,a potom to uz moze prist,mozno budeme marcovy...ja uz vobec nemozem spavat,same nocne mory o porode...

marika1902
24. mar 2010

Inak aj mne brusko raz padne dole a raz je zase hore ale podla mna je skor dole lebo mavala som kyselinu a uz vise tyzdna nic tak musel Kubko trochu padnut a na druhej strane vsak oni este dost priberaju tak preto sa nam to moze zdat ze su hore 😀 😀

minius
24. mar 2010

ach to burcho je uz tazke musim sadnut medzi tym zehlenim. 😖

kiwi tak to je super ze zuzku uz prepustaju. Od teraz jej to zacne. Poriadne maminkovanie!

jankako tak dobre muzovi pozasivaj tie monterky a vari minie viac ako 240 na teba 😉
Ja som to mojmu tiez spomenula a on mi povedal ze najkrajsi darcek mi uz dal. 😀 ale vari ked uvidi cez ake bolesti ideme tak sa umudri. 🙂

juliap
24. mar 2010

krasny den babulky, aj u nas hlasim slniecko, uz 15 stupnov, tak som dala prat hniezdo a baldachyn, nech to pekne vyschne, dufam ze pocasko vydrzi v sobotu chceme pomalovat izbu, v nedelu dat uz postielku, tak aby bolo vsetko cistucke a vonave pre svistika ... 😀

civi, tak mas peknu zizalku renka 🙂

veve vela stasticka a lasky 😉

jankako
24. mar 2010

ale ja keby aj nič nedostanem ako porodne...je mi to jedno.ozaj by mi stačila len obrovska kytica ruži..ale ked chce tolko kupovať,tak si aspoň vyberiem niečo ,,užitočne,,.som zvedava čo mi nato povie..aj malej som vybrala náušky..krásne kamienkove srdiečka...mohla som ich odfotiť..

kiwinka
24. mar 2010

baby, co dnes robite? ja sa dnes tusim nudim,,, vobec sa mi nechce utriet prach,,mala by som... do kelu,, 😀

uz mate kupene podprdy kojenecke? ja este nie,, neviem ake cislo mam kupit? o cislo ci o dve cisla vacsie???

minius
24. mar 2010

jankako vsak si zasluzime, nie? Ale najhlavnejsie je aby sme aj my aj babuliatka boli zdravucke!

kiwi ja som si kupila minuly tyzden. Ma aj pomerali a zistila som ze so 4 som skocila na 6 ale ani neviem ako.
Mne dala o cislo vacsiu. Mala by som teraz byt 5 ale povedala mi ze ked sa este mliecko naleje tak budu aj 6. Ale nekupuj si ich vela lebo nevies kolko mliecka sa ti nahrnie mozes mat aj o dva cisla vacsiu neskor.

majca424
24. mar 2010

ahojte 🙂
Tak hlásim sa aj ja po poradni. Všetko by malo byť v poriadku a vraj má naš malinký 2700 g. Sa mi to zdalo akosi veľa, ale vraj je to normálne na tento týždeň, tak sa chcem spýtať, že koľko vážili Vaši malinký v 36tt?? 🙂 😀

seuska
24. mar 2010

caute kočeny 😀

Veve vsetko naj naj naj k vcerajsim narodkam krasnym, vela zdravicka, aby ti miminko veeelku radost robilo.... skoda ze ti to nevyslo ze by ste mali spolu narodky.... nevadi aj tak vsetko naj prajem este raz.... 😵

Jeej tak Zuzka uz ide domov.... joooj zavidim....

Ja som dnes v praci, tak makame a neflakame sa....

jankako
24. mar 2010

no mne sa nejako nechce dotoho šitia.. 😖 asi pojdem von..naobedovala som sa..Zdá sa mi že vaneska začína byť prehnane hladná,,..zase.
ja mám dve podprdy,odoka kúpene..jedna stála 2 ečka.. 😉

marika1902
24. mar 2010

Majca moj vazil v 36tt 2900g ale vraj sono nie je presne musis ratat +-300g

marika1902
24. mar 2010

ja mam tiez dve nove a dve mi dala segra. Ale jedna od nej ma dost reze takze dufam ze bude nieco dobre a tiez boli celkom lacne. Drahu by som ani nekupovala vsak co ak nesadne

jankako
24. mar 2010

majca super..váha sa mi nezda nejaka velka.Moja mala tušim v 34tt 2400g približne.tá váha nie je až taka presna..
no minius jasne že si zaslúžime... 🙂 keby toto všetko mali chlapi absolvovať tak Vám poviem,v živote by nechceli dieťa..

kiwinka
24. mar 2010

majca, my sme mali v 36tt 3024g 🙂 a to cakame dievcatko!
mne hovorila dokina ze je to + - 500g ... tak ja neviem no...

jankako, to kde si kupila za 2 éčka??? ja som videla najlacnejsiu za 11e!

marika1902
24. mar 2010

baby inak ja este vobec nemam poskladanu postielku a ani prebalovaci pult. Dala som ho vyrabat kamaratovi stolarovi som si ho sama navrhla ale jemu sa niak nechce. Asi nanho budem musiet zatlacit. 😠

jankako
24. mar 2010

hej hej je tam tušim +- okolo 300g a viac..ja som si kúpila tiež take lacne,švagrina si kupila za 20 ečiek a zanedlho sa jej rozpadla..uvidim ako tieto moje poslúžia,len nech je mliečko..Aj ja začínam mať nočne mory z porodu,hlavne ked nemožem spať.A zo všetkeho že či zvládnem malu,či nebudem mať depku,či budem mať mlieko a tak.. ☹ ale to je asi normálne pre prvorodičku taketo depky..

jankako
24. mar 2010

kiwi u nás v okrese je taky velky obchod Just play tam maju take lacnejšie veci...ale je fajn,taka pevna hrubšia bavlnena,myslim že jej nič nechýba..

majca424
24. mar 2010

aha, no diky za odpovede, ste ma trošku ukľudnili, lebo ja som taký stresák, že už som si myslela, že budem musieť nejakého 4 kilového valibučika vytlačiť 😀 Ale tak možno ešte naberie... Ale radšej nech len má okolo 3 kg 😀 😀 😀
Takže vravíte +- no tak pohodka 😉

marika1902
24. mar 2010

Jankako ja zacinam mat depku tiez. Doteraz som nemala ale ako mi dr. vcera na poradni povedal ze mam este tyzden vydrzat tak to na mna niak dolahlo. Ze tyzden, som strasne zvedava ci fakt do tyzdna porodim a ked si to uvedomim tak ma chyta panika ☹

majca424
24. mar 2010

jankako 2 éčka? tak to mi kúpiš, pošleš a ja zaplatím 😀 Lebo ja som si tiež kúpila jednu a tá ma vyšla na nejakých 12 e. Tak som si povedala, že to je moc, tak bude musieť stačiť jedna a potom len obyčajne 😝 🙂

fruchtbar
24. mar 2010

no uz som si v zahrade aj nohavice natrhla,s tym bruchom som jednoducho nemozna....
ja osm zacala skakat na fitlopte ,a nejako to brusko pada stale nizsie same od seba....aj ma zasa zacali panvove kosti boliet,otvara sa to tam asi

moj maly mal pred necelymi dvoma tt 3300 g ! 😕 😅

jankako
24. mar 2010

hej hej majca +-500g,aj mne sa zdá že mi tolko vraveli na sone..
marika mňa začala chytať posledny mes.dovtedysom sa tešila.aj ked sa ma niekto spýtal či sa bojim,som povedala že nie,že sa tešim...ale už len 9 dni do porodu,takže panika stúpa..a to sa vidim ked pojdeme nato..ja budem zgundžať ako male štena,už to vidim,ma tam dobre všetci zdrbu a budem spokojna....
moja krpata bola do 3Ott stále o týž.menšia,po 30tt začala riadne rásť a dobehla skutočne týž.,som si vždy vravela že bude určite malinka,ledva tri kg ked sa narodi,ale tento posledny mes.tomu moc nenasvedčuje,brucho začalo extremne rásť a ja pociťujem stále hlad,čiže papáme často a vela..no necháme sa prekvapiť... 🙂

jankako
24. mar 2010

majca,skús si vyhladať,vygoogliť,či nie je taky obchod aj vo vašom okoli..ale ak pojdem,alebo stihnem isť dotoho obchodu možem Ti kupiť a poslať.
frucht,to z tolkej usilovnosti si nadrapla gate 😀 inak ja si neviem predstaviť ohýbať sa s bruchom..mne sa ani moc neda,kedže je mala vkuse na rebrách zavesena a ked sa zohnem,bolestivo mi pritláča nožulkou na rebra..a asi to nie je ani prenu moc dobre..

marika1902
24. mar 2010

Moj Kubko neviem preco bol vzdy vacsi ako je standard mozno aj preto dr. povedal ze do tyzdna by som mala porodit. Aj ked si myslim ze Kubo je vacsi lebo aj ja a moj mm sme dost vysoky ja mam 176 a mm 195 cize by bolo asi divne keby sme mali male dieta 😀 😀

cicimon
24. mar 2010

tak ja mam pozehlene, navarene, este umyt riad 🙂
musim si este nieco na poobedie vymysliet

inac- vam merali panvu? ma to vobec nejaky zmysel?

marika1902
24. mar 2010

cici mne nemerali a asi ani nie je treba ale asi to ma zmysel ak mas malu tak nemusis vytlacit drobca asi sa v tom pripade uchyluju k cisarskemu.

fruchtbar
24. mar 2010

ja trpim nevedomostou prveho stupna,naposledy som bola u lekara pred 2 tt a nabuduce idem az dva dni po termine...neviem aky dlhy mam krcok,ci sa otvaram,neviem nic....vsetko kontroluje len moj mm....uz som sa ho aj pytala,ze ci citi hlavicku ? 😵 😀

No naohybala som sa uz dost,ale ja si zvyknem casto kvoknut,potom ho tolko netlacim...a potom medzi bruchom a prsami mam uz velku fugu,zaludok je volny...

majca424
24. mar 2010

jankako, skúsim pokukať po tom nete, ale keď oni si také pálky pýtajú za poštovné a balné, že to si radšej kúpim u nás drahšiu... 🙄 😒

cici, mne pánvu nemerala vôbec, to asi len keď vidia, že je nejaká uzka už na pohľad a to tá moja určite nie je 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre