Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
19. feb 2010

jaj idem ja už spak kočky som strááášne vyčerpaná. Bruuu nocku.

bubinkaaa
19. feb 2010

Ahojte baby 🙂 ..je uz dost hodin, pozeram ze uz tu asi nik nie je ...ale tak ja hladam este nejake veci na nete,tak som este tu v tuto vecernu hodinu 😉 ..chcem prispiet aj ja troska.Som v 31tt, a pocity ako na kramy uz mam asi 2 tyzdne.Akoby falosne kontrakcie, a obcas hlavne k veceru priserna bolest v krizoch,natieram si ich konskou mastou-raz hrejivou,raz chladivou 😅 no poviem Vam zabera mi to tak na par minut a potom opat ☹ ☹ ☹ ...aj Vy mate tie priserne bolesti???..a okrem toho ja mam asi od 3mesiaca tehuuu pricviknuty nerv v pravej nohe, a to Vam poviem-to je len bolest!!!v noci spim len na prav.strane a som hore kazde dve hodiny, kedze musim rozchodit tu nohu,idem sa prejst na WC, napit sa a potom opat lahnem a o dve hodky zase a tak dookola 😒 ale tak hovorim si, ze uz tolko vydrzime... ved uz len par tyzdnov a tie pokladiky nam budu stat urcite za to. 😉 😅
tak drzim palceky Vsetkym babam, a hlavne vsetkym aprilovcatkaaaam 😅

moni
19. feb 2010

idem vitat nove tvare, sanyk a bublinku 😵 mate termin okolo mna, tak aspon budeme moct kecat ked uz ostatne skorsie aprilovky porodia 😵
ci som len nepostrehla ze ste prispievali? no to je mozne, lebo moja tehu hlava derava si nic nepamata 😝
bubli, mam podobne bolesti krizov ako ty, ale ja to pripisujem unave a rastucemu brusku. take kramove bolesti som mala parkrat, ale neopakovalo sa to. pomaly sa tie nase nafuknute tela pripravuju na porod.....uz len 2 mesiace mame pred sebou 😵
no ja sa zberam z prace, dobru noc vsetkym, pekny vikend!

aktakk
20. feb 2010

Dobre ranko prajeme!!!

Tak ja som sa dnes konecne fajn vyspala. TO bude tym vcerajsim ubehanym dnom, asi by som to mala praktizovat castejsie. 🙂

Veji, ja som ani raz nic nenapisala ohladne tvojich problemov, ale aj tak len tolko, ze urcite to kvoli syncekovi zvladnes a zabudnes na trapenie. Muz si musi uvedomit sam co a ako, lebo ak mu to budes pripominat sama, tak to nepochopi asi nikdy. Nechaj mu cas, resp. nechaj ho tak, venuj sa sama sebe a hlavne dietatku, urcite mas este vela veci,ktore si musis do porodu vybavit. Ak nie, mozes mi prist pozehlit 😉.

cicimon
20. feb 2010

caute
minka - malicka je zlata, drzim jej palce, nech sa jej dobre dari

k nam vcera dosli nasi, mama doniesla od kamosky velku tasku detskeho oblecka....no uz mi nic netreba kupovat a ani to nemam kde dat 😀
ale blbe je, ze musime ist reklamovat postielku, kedze nie je taka, aku sme objednali....a ja ze uz mame vsetko

a ako mi doteraz trpla len lava dlan tak zacina uz aj prava, v noci som sa zabudila na to, ze ma az boli....a vraj by Mg malo pomoct, ale ja z toho nemam ten dojem,,,

cheerlady
20. feb 2010

dobre ranko,tak my sme mali vcera navstevu-kamarata s frajerkou,tak som si dala deci vinka a hrali sme tu hru activity,no to keby ste videli,sme sa tak narehotali,ze az,vysledok boli 2rozliate pohare,rozsypane chipsy a jeden pohar rozbity 😀 😀 😀 ale hlavne je,ze som vyhrala-co uz,sak sme boli na to dvaja 😀 takze som isla spat az o druhej 😝 inak tu je otrasny cas-prsi a strasne fuka a to by som mala ist na obocko,ale asi sa na to vykaslem a budem cusat doma 🙄

cheerlady
20. feb 2010

skoro by som zabudla - minka, Vaneska je naaaaadherna 😵 😵 😵 taka mala princeznicka,silno jej drzim palceky,nech je cim skor fit a mozes si ju pomojkat 😵

fleury
20. feb 2010

Ahojte,

civavka dik za radu ohladom zapchy, vcera som do seba natlacila jablka aj vyzivu jablkovu a zabralo 🙂) Ja asi po porode vydam knihu 100 sposobov ako na zapchu 😀 Nezazit co to znamena, tak neverim ake problemy to dokaze narobit 😝

fleury
20. feb 2010

tak som si zase pozrela Vanesku, kraaasa, ukazala som to aj mm a on hned dojaty, ze takehoto chrustika uz mam aj ja v brusku? 🙂
a co som si kukla debatu z vecera, tak sa pridavam k julii, mam presne rovnake pocity a polohu malej, aj prirastok na vahe, este by som brala aj tie tvoje 20 minutove porody 🙂))

a tiez sa pripajam k bolesti krizov, ale ja to mam aj z lezania, ked vstanem, tak mam pocit, ze sa ucim chodit 🙂)

juliap
20. feb 2010

fleury, ved aj ja mam bolesti skor z toho vecneho lezania, mam kludovy rezim uz od novembra, co len lezim, trochu posedim a zase lahnut, takze sme na tom podobne ... 😝

fleury
20. feb 2010

julia aj ja lezim od novembra 😕 v decembri ma zasili a odvtedy uz len prisne lezanie 😝 tak som zvedava ake porody nakoniec obe budeme mat, aj ja chcem takyyy ryyychly!!!

tarinka333
20. feb 2010

Kocky, mne je dnes akosi zle, dala som rano kakao a nejako mi nesadlo, normalne ma pot oblieva, hruza... Idem sa a si kus natiahnut, abo co, bo ani konikovat nevladzem ☹

sanyk
20. feb 2010

Caute koceny, co porabate? ja som sa konecne vykopala z postele a idem nieco navarit. zas mi hapruje ten tlak zas spodny vybehol nad 100 z nemocky ma pustili bez dopegytu ale musela som si ho zas nasadit. nic sa mi nechce

vejula
20. feb 2010

čavte kočky, tak ja sa pridávam ku tým čo sa dnes nič nechce... Vobec akosi enmám silu a ráno ma akosi bruško pobolievalo, od včera sa nejako necítim dobre. Snad to prejde...

dejna3
20. feb 2010

ahojte, ani mne sa dnes nejak nechce, ale musím navariť...
aspoňže drahý bol dnes v práci len do 12-tej, tak sa vytešujem 🙂 🙂

vejula
20. feb 2010

ahoj dejni a čo plánuješ variť??? Ja ešte neviem, sme pred hodkou obedovali tak je ešte čas chvílku 😝

civavava
autor
20. feb 2010

ahojte kocky,

jeeej minka, mala Vaneska je prenadherna, sme ju s mm obdivovali so slzickami v ociach...je to veru obrovsky zazrak, co nosime v bruskach...zelam Vaneske vela sily, nech je cim skor s vami domka...to je aj super, ze mas mliecko pre nu ... 😵

dala som foto do albumiku, kuk

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

domika, krasny kocik mate, aj brusko mas uz super, julkap, idem pridat aj tvoje do brusko=albumu 😉

fleury tak sa tesim, ze sa zapcha umudrila a neotravuje ta,jablka to istia 🙂)

vejulcek, oddychni si a skus sa sustredit len na synceka, ostatne je momentalne vedlajsie...

ja som v posteli, maly silno kope a hmyri sa, nestiham chodit cikat ako ma triafa do mechura furt 🙄 certisko jedno 😵

cicimon
20. feb 2010

my sme dnes mali bryndzove halusky....to mame len ked nasi dojdu 🙂

a tak som sa tesila, ze uz poskladame postielku a musime objednat novu...

kamilakd
20. feb 2010

ahojte bambulky tak ja om dnes spala na etapu trosku v noci trosku rano trosku doobeda a citim sa ako by som vobec nespala dali mi hedelix kvapky na ten kasel no ja necitim ziadnu zmenu 😠 ten kasel mam ako z hrnca,ATB som dobrala naciedam sa cajom jem med a uz toho mam dost...hrdlo ma neboli ale ten kasel je hrozny boze poradte mi co si mam dat 😨 mna uz tak boli brucho od toho kaslania

civka takze mame dalsi albumcek s babatkami to je fajin a prve aprilovcatko...tiez som kukala ako puk ze ved uz tam mame hotove babatka a nie je mi celom jasne ako sa tam poskladaju 😕

kamilakd
20. feb 2010

cici a preco ju idete vratit? poslali inu?ako ste objednali?

cicimon
20. feb 2010

kamila- hej, objednali sme so spustacim bokom a doniesli nam s vyberatelnymi tyckami, ziaden spustaci bok... nakoniec aj to asi objednam z ciech..

ma niekto problem s trpnutim dlane a prstov?

juliap
20. feb 2010

no tehulky, my varime dnes nalesniky, dostal na ne mm chut, aj mne to celkom vyhovuje, tak uz sa pecu ... mnam

kamilka ale medik niekedy praveze drazdi na kasel, ked su deti chore, ze kaslu, tak maju med zakazany, jedine trosku pridany do tepleho cajiku ... neskusila si sa v lekarni opytat, ci nemozes radsej nejaky detsky sirup na kasel, co by mohli aj tehulky?

jankako
20. feb 2010

ahojte babule.tak ja už budem stále na nete,lebo moj úžastny manžel spravil všetk tak,aby som len ležala..telku doniesol z poschodia zo spálne na prizemie,net mi dotiahol,postel nadvihol...tak len ležim,akurat čo sa idem najesť a na wc...nemusim v noci rajdovať po schodoch..aky je pyšný naseba ako mi to tu spravil... 🙂
minka vaneska je krásnučka...aj my budeme mať pravdepod.Vanesku...ťažko sa ale pozera na take fotky/ked je mimi v inkubatore/.. ☹ ale dievčencu su velke bojovničky,a zachvilu ju máš doma...
bože ja tak cítim že ma mala tlači na krčok a dneska dosť,kopcuje aj do mechura..
brucho tvrdlo do pol jednej v noci...potom sa to nejako ukludnilo a už som mohla ležať aj na bokoch...
nech sa len drži opica jedna.... 🙂

jankako
20. feb 2010

cicimon mne trpnu v noci,ked mám ruky alebo ruku dlho v jednej polohe.....ale je to asi normal,lebo v nemocke sa tiež na to baby sťažovali že im trpnu...v tehul to asi býva...

fleury
20. feb 2010

kami skorocelovy sirup mucoplant si uz skusala na ten kasel?

cicimon
20. feb 2010

ja som sa zobudila na to, ze ma boleli prsty na ruke, ani nie ze trpnutie ale taka bolest az na kosti

fleury
20. feb 2010

janka presne, to tlacenie na mechur je des, furt vstavam s pocitom, ci dojdem na wc a tam len cvrk a takto furt dokola 😀
a ten tlak na krcok je tiez zabava, ked mi don narazi, tak mam pocit, ze do mna niekto picha ihlicou

jankako
20. feb 2010

ale na ten krčok je to dosť neprijemne... 😖

kamilakd
20. feb 2010

juli lekarka mi dala atb hedelix a stodal tot vsetko a vyslovene mi povedala lyzicu medu...tak ja uz neviem 😅

fleury ale ja neviem ci to tak mozem striedat hala bala

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre