Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
22. feb 2010

kiwi AJ JA som taka smradikova..ranna sprška to však vyrieši..
ako hnusne mi klope na krčok..vydúva sa divne a iste mi aj bruch tvrdne.. 😖

jankako
22. feb 2010

juli krvne testy su ok....len CRP je zvýšene 12..ale to že je ok..horšie by bolo keby je to 30-dsať a viac...mi bolo povedane..

fleury
22. feb 2010

cheerlady to je v pohode, ja priberam teraz za 6tt necele kilo a malinka rastie pekne 🙂

fleury
22. feb 2010

janka
ty si na akom nete ficala v nemocke? ja sa uz preventivne pripravujem na stvrtok ..

jankako
22. feb 2010

orange mobilny net...mysliš že ležkanie domka nezabera?že pudeš!!!!

civavava
autor
22. feb 2010

jaaj babenky ja som vyliezlaz postele, uz nevytdrzimlezat a peciem na obed zajaca 😝 so zemiacikmi .... 😝

jankako, ani sa ti nedivim, ze to uz xces ukoncit, asi ti nerobia dobre vsetky tie stresy z chorob..drzim palceky, nech je to do konca tehu uz len dobre! 😔

fleury, hadam sa nechystas do nemocky??? 😲

vejula
22. feb 2010

AHOJTE kočky...

Čavi čivi 🙂 mnam tak pečený zajačik, hm dala by som si teda 😅 Ja nemám akosi žiadne maso tak asi zavolám mm nech z roboty skočí kupiť nejakú pizzu... Bo som akasi lenivá 😝

Inač vonku je tak hnusne zas sa tu topí sneh a je to otras. Fus. Chlpáča musím za každým sprchovať ked výjdem z vonku, ani jemu sa to nepáči... Už aby to všetko preschlo... Už aby bol apríl 😵

jankako
22. feb 2010

civi ležkaj prosim ta...ja to nemam až take tragicke a naozaj len ležim..aj ked premňa je to strašneee.
ale dnes som žehlila,nemala som toho moc,posediačky...len som nejaka slaba z toho vylihovania..neudržim ani žehličku... 😖
sú to veru stresy civi...ja dúfam že tie večne obavy a strachy sa nejako nepodpišu pod malej psychiku..že bude take ustráchane mrnčadlo...moj manžel si strašne praje žive,bláznive dieťa...a aby vyzerala ako mojej segry dvojičky../kuk album pod janulcek,som im ja spravila na konikovi/ 🙂

martina05
22. feb 2010

Inak baby, ja fakt neviem ako to od zajtra zvládnem ... Celý deň doma ... Už mám nachystané na čítanie 2 knihy ... Dnes sa chystám na tehu cvičenie, aspoň sa trošku odreagujem ...
Jani, želám ti veľa veľa síl a optimizmu a neboj malá bude šidielko, veď pozri ako ťa kope .... 😉 😉

fleury
22. feb 2010

janka, civi no ja lezim uz mesiace a furt sa to zhorsuje, takze si moc nefandim, uz minule ma tam chcel nechat .. preventivne som uz obvolala vsetkych dr ku ktorym chodim, ze ako budem dalej riesit kontroly, kebyze skoncim v nemocke, lebo ja mam stale nejake kontroly a odbery..ved uvidim ako dopadnem vo stvrtok..

jankako
22. feb 2010

fleury,držím velmi palce..ja mám poradnu v piatok..uvidim ako to vyzera..idem aj na prietoky,krv mi budu brať..kontrolny ster/neviem načo,aj tak to bude o tom istom/
maťka dakujem..
ja sa inak bavkám s papiermi zo stavby,šeky ukladam,lístky na stavebny uver dávam dokopy..mala sa ukludnila konečne..tak bolestivo mi pichala do krčka,maškara malá...

fleury
22. feb 2010

janka no dufam, ze obom nam dopadnu poradne dobre a v piatok budeme mat dovod na usmev 🙂
Mne tiez idu brat ster, vlastne 1x pocas tehu, doteraz mi brali len v nemocke, tak som zvedava, co najdu mne..no a krv caka aj na mna, ja si nepamatam, kedy mi naposledy nebrali 🙂))

fruchtbar
22. feb 2010

Martina,aj ja som si mylsela,ze sa zblaznim od nudy,ale akosi nemam na nic cas 😀 ,uz preslo viac ako dva tyzdne a ja ani neviem ako !!!
Dnes mi vypocitali vysku materskej,tak som pre dnes uz zase spokojna,ze na mna nezabudli....ja idem na sono vo stvrtok,som neuveritelne zvedava,kolko povyrastol,lebo mam níekedy o´pocit,ze tam mam velkeho valibuka !!!

Ja sidem uvarit spenatove specle,prvykrat v zivote,dufam,ze budu jedle!

fruchtbar
22. feb 2010

a ozaj,mne pupcek uz vytrca,ale len par dni...a asi tri-styri tyzdne mam aj hnedu jemnu liniu cez brusko...

martina05
22. feb 2010

Ja mám zatiaľ pupček taký sploštený ... 😀 😀 a pripadám si ako pavúk... bruško, roky a nohy

jankako
22. feb 2010

budeme si držať palce.fleury ja už dávno nepočítam odbery krvi,stery ani nevravim...ruky dopichane ako narkoman,ešte k tomu infúzky.. 😖

fleury
22. feb 2010

janka no este ze teraz nosime svetre, inak by som sa hanbila s tymi rukami

jankako
22. feb 2010

no v lete by to bolo fakt úžastne... 😖
kto mi poradil ten citron na záhu,tak zabralo..zjedla som polku a záha je preč...uvidime dokedy..

moni
22. feb 2010

ahojte, tak vidim ze tu panuje tehu-depkova nalada. co tooo?

drzte sa kocky este pokope, ja viem ze je to na budku ked su problemy, ale tym krpcom je ozaj najlepsie dnu (pokial sa same nepytaju). som zvedava ako dopadne tantamka, dnes mala ist k lekarovi ak si dobre pamatam.

to potenie/zimnica moze byt aj rozhadzana stitna zlaza 😒

fruchtbar, pytala si sa na obcianstvo. tak amerika a slovensko ma dohodu ze mozes mat 2 obcianstva. takze mala sa narodi ako americanka, ale budeme vybavovat zapis do specialnej matriky kvoli slovenskemu rodnemu listu a neskor pasu. ako hovori civava, trva to niekedy aj pol roka, v dnesnej dobe 🙄

moni
22. feb 2010

aha, a mne zatial na zahu zaberaju mandle. vcera som vyskusala a hned som bola vysmiata. citron pojde v druhom kole (aj ked pomaranc to este zhorsil, tak neviem ci to bude fungovat) 🙂
dnes mame na obed plnenu papriku, co je zabjak aj mimo tehu, takze mam pekne preventivne vo vrecusku odsypane 😀

jankako
22. feb 2010

moni brali mi krv na štítku všetko ok.

fleury
22. feb 2010

moni
ad tehu-depkova nalada..zeby pokrocile stadium tehotenstva? 😀

to potenie..teda clovek by neveril, co vsetko stitna dokaze 😝 ja verim, ze po porode, ked malicka prestane parazitovat sa da pekne krasne vsetko zase do poriadku! 🙂

civavava
autor
22. feb 2010

babuleeee, drzte palce....nieco zo mna odtieklo a vyzera to na plodovu...moj doki zatial nedviha tel, lebo operuje a dnes vecer mame ist aj tak do nemocky na prehliadku, tak cakam, co a ako...

taska je zbalena pri dverach 😝

babule co uz mate deticky, kolko plodovej a ako vam odtiekla? mne asi cca 1cl, cira, bezzapachova tekutina....sedela som a som sa postavila, ze idem cikat a zrazu to vytieklo.... a urcite z vaginy, lebo siel aj Utrogestan..kebyze je to moc, tak Utrogestan nie je na vlozke... 😕

michalag
22. feb 2010

civavka 😕 ... plodovka je tekutina ktora nezapacha a moze odtekat bud postupne a pomalicky, alebo naraz ... a nebolo to zafarbene alebo? .... drzim palceky

civavava
autor
22. feb 2010

michalka, uplne biele, nezapachajuce..odtieklo mi asi 1 cl a raz, a odvtedy nic.... 😲

fleury
22. feb 2010

civi 😕 tak drzim silno palceky nech vsetko dopadne ok 😵

michalag
22. feb 2010

civi, no racsej chodte k Dr. moze to byt kludne plodovka .... a netreba ti na velku? alebo nemas nejake bolesti?

veve23
22. feb 2010

ahoj Moni....aj ja by som si dala plnenu papriku, som si dala citrovodu, lebo zas a znova ma trapi zaha..jak vzdy 😉

S tym obcianstvom to je nadlho, ale zalezi tusim aj ci je mm Slovak alebo domaci. Mne sa lahko vybavovali doklady kedze exmm bol domaci a okrem obcianstva som mala vsetko.
Frucht vsak ty mas tam trvaly pobyt a vsetko okolo, obcianstvo asi nie, rakusania tak lahko nedaju, ale vsak ak muz je rakusan tak by mu mohol dat obcianstvo, alebo podla toho co chces aby maly bol. Ale inak ti poviem ze tu je to na dlhe lakte, ja som sa tolko nabehala , a mala som papiere aj aj, aj ked sa to nesmie.

Baby zabudnite na depku, vsak este mame nieky ten piatok pred sebou.....treba si este vychutnat tento cas 😎 , kym sme 2v1

civavava
autor
22. feb 2010

bolesti nemam, len bruch je tvrde. ideme dnes aj tak do nemocky tak ak mi dovtedy doki nedvihne, tak im to tam poviem, nech ma prezru... 😅

na velku mi prave teraz treba,to s tym ma suvis? 😲

moni
22. feb 2010

fleury, ta stitna je veru potvora! tiez som bola velmi prekvapena 😕

jankako, hmm...lebo potenie je casto hormonalne podmienene. moja zlata neviem co to moze byt u teba 😨

civi, neporadim, zo mna cosi vytekalo cez vikend, skoro uplne cire troooosku dridddo biela. len ma poplasilo ze je toho vela 😨 neviem co zas blblo.
drzime palce, ak je to to 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre