Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
3. mar 2010

Veji, ta zatka je ako stupel aby sa k babatkam nic nedostalo, neboj, vyplach mu neublizi....
tak ako pise Kats, to by se nemohli mat sex 😉 a pindur sa tiez nedostane k babatku...........chudatko vsak by sa zlaklo 😀 😀 😀 😀
a aplikator ma svoju dlzku, tak cca vies ako hlboko si ho dala 😉

vejula
3. mar 2010

no ten aplikátor má cca 11 cm som to teraz merala....Proste som fakt cez to bruško nevidela ako hlboko bol. No ale tak snad som ho tam nedala celý však to by ma hadam aj bolelo keby som si porušila tu hlienovu zátku nie? Alebo by som krvácala 😖 Ja som taká vystrašená, malý sa začal v brušku riadne otáčať a kopcovať a aj z toho už mám strach že čo ak tam niečo nemáv poradku a preto sa tak prehadzuje..., jaj baby prefackajte ma nech sa trochu ukludním 😅

denisa1111
3. mar 2010

Neboj vejula,to tantum nieje az take skodlive,k babu sa to nedostane,bo je krcok uzavrety,len zmeni prostredie v posve a ciastocne sa moze vstrebat,bo je dole zilovy system,ale pokial sa to nepouziva casto tak je to v poho,bo aj cez sliznicu prenikaju lieciva...

veve23
3. mar 2010

Veji, vsak pindur ma viac ako 11 cm 😉 to by sme tie co este mozeme mat sex boli vsetky odzatkovane 😎, plus si ho mala aj v ruke, cize vnutry bolo tak cca 8 cm a dr. tam pcha tiez prsty, neboj, nic zle sa nestalo , hlavne klud, nic sa nedeje 🙂

kika29
3. mar 2010

vejula neboj to sa ku bábu nedostane.

jankako
3. mar 2010

Minka,držím strašne Vaneske palčeky...zlatunka je..aj ked ťažko sa mi pozera na tie fotky v inkubatore 😢 .
My budeme mať tiež Vanesku 🙂
no mňa inak vyčerpalo to varenie...nezvyk...som padla ako vecheť do postele..

kats
3. mar 2010

veju neviem kolko cm ma krcok, ci zatka ale fakt si si tam nemohla nic urobit 😉 babo je fakt dobre chranene 🙂

vejula
3. mar 2010

dakujem babule, jak som rada že vás mám, bo by som sa tu mohla sama aj zblázniť 😖

denisa to tantum mi doki odporučil dokonca aj v prvom tzrimestri ked som mala mykozu že nič iné iba toto môžem, tak toho sa až tak nebojím, len ako hovorím, som sa bála aby sa to nejako ku bábatku nedostalo...

A veve máš pravdu však pindur je dlhší ako 11 cm a zátku neporuší tak sa už nejdem stresovať 😉

fleury
3. mar 2010

kika ako sa ma sestra?

denisa1111
3. mar 2010

Jasne vejula,ak doporucil lekar,len je to dost novy liek,studie na babo nie su,tak by som to s nim neprehanala,ked tak sem tam,al radsej obklady,ale k babu sa to urcite nedostane...

vejula
3. mar 2010

nie denisa ja som si to teraz dala po nejakých 4 mesiacoch takže nedávam si to moc často... Ale dakujem. Ty robíš niekde v zadravotníctve, ked si v tomto taká zbehlá?

denisa1111
3. mar 2010

V lekarni...ale uz som domka na Pn

aktakk
3. mar 2010

Kocky, co si chcete kupit na hojenie rany po porode? Som citala, ze ten rosalgin je dobry a este nejaky mitran ci ako sa to vola?

denisa1111
3. mar 2010

Ja som si kupila emulziu na hradzu,teraz je to novinka,ale da sa uz objednat v lek,taka bylinkova...ale nemam s nou skusenost,odporucaju sa aj intimne mydla napr.lactacyd plus

fleury
3. mar 2010

aktakk jj, minka pisala, ze Rosalgin si treba pribalit, ze pomaha a este chlorophyl

moni
3. mar 2010

skoro som popriala dobre rano, ale som sa uvedomila 😀 takze ahojte, idem docitat 🙂

aktakk
3. mar 2010

Hej hej, ten Rosalgin pojdem isto kupit...a este soom chcela nieco cim to potriem pripadne.

fleury
3. mar 2010

mna ked sili tak ma prave s intimnymi mydlami typu lactacyd sprdli v nemocnici, ze treba cistou vodou len umyvat cerstve sitie

fleury
3. mar 2010

moni 😀 bre ranko

aktakk
3. mar 2010

Fakt? No tazko povedat...Skusim sa este v lekarni popytat co mi poradia okrem Rosalginu.

jankako
3. mar 2010

čo čo čo????rozoberate niečo na hojenie rán poporode???vidite to nemam..ani ma to nenapadlo..tak radte,zajtra kupim...
dieta porušena,dala som si zmrzku...nuž,neodolali sme.. 😝

fleury
3. mar 2010

aktakk mne robi mamina v lekarni a tak ti poviem, ze castokrat len kruti hlavou, co mi odporucia doktori a naopak 😀

denisa1111
3. mar 2010

Nuz vec nazoru,ja mam zas skusenost,ze mnohe maminy si kupovali tieto intimne,aby stehy boli makksie,len tie neparfemovane,inac ten dermo chlorofil je vyborny na potretie stehov,ozi ale vo vseobecnosti lekari zakazuju cokolvek na rany natierat,bo sa rany zahoja same,ale mnohe pripravky to dost urychlia...

fleury
3. mar 2010

janka bud v pohode, ja som si vcera na veceru na tu moju zapchu dala pizzu a vycitky svedomia nemam!!! 😀

moni
3. mar 2010

akurat vcera som hladala nejake rady na nete co na hojenie ran po porode a prosim pekne nasla som cistu vodu 😅
tak neviem ci idem nahanat nasich doma nech mi poslu tie veci co spiminate vy, alebo co 😕

inak, ja pijem len cierny caj...ovocny nepovazujem za caj 😀

frucht tu spominala ten prispevok pri narodeni, prosim vas skuste mne ako uplnemu blbeckovi povedat ze co k tomu treba a kde sa to vybavuje 😅

jankako
3. mar 2010

no ved mi dá primár v piatok na poradni...pojdem odtial zduta..musim sa odvážiť 😖
tak čo,mám si niečo kupiť či nie na tu ranu???!!!

moni
3. mar 2010

dik fleury, bookmarkujem 😀
uz si len drzat palce ze sa mi do 6 mesiacov podari vybavit rodny list 🙄

fleury
3. mar 2010

janka minimmalne ten rosalgin si kup, to pisalo viac bab co odrodilo, ze pomaha, dalej podla tvojho uvazenia 😉

moni
3. mar 2010

aha, tak uz som docitala do konca, a nie som si ista ci mam na to narok, kedze nie som zdravotne poistena na slovensku 🙄
ci ten priplatok je ine ako prispevok? no zas som z toho jelito 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre