Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
9. mar 2010

aktakk ja som zvedava ako ja budem vyzerat, ked po tych mesiacoch lezania raz zleziem z postele a pojdem sa prejst, to bude svalovka ja vinko 😀

kika29
9. mar 2010

veru to video má čosi do seba ale nechcela by som niečo také zažiť ten pocit strachu ☹ už potom ked to najhoršie prejde tak to stojí za to. ale velmi skoro sa tam rodili tie detičky od 23tt 27tt bol posledný myslím no aké drobnučke telíčka v tých inkubátoroch boli jáj bála by som sa aj dotknúť aby som neublížila.

kika29
9. mar 2010

idem si ja po moju čerticu do škôlky a potom ju odnesieme ku starkej a s mm ideme kúpiť niejaký darček pre ňu lebo sa jej blížia narodeniny a v sobotu už budeme oslavovať. neviem ako jej vyvesím balony teraz. bude sa musieť mm štverať 😀

fleury
9. mar 2010

minule ukazovali v telke nejake predcasne mimi z nemecka, strasne nizku vahu mal..tusim ani nie 300g..

fleury
9. mar 2010

kika tak to budete mat o rok pestre, dvojitu oslavu 😎

zuvinka102
9. mar 2010

babulky ja mam zas nevolnosti ako prve mesiace dnes som sa uz 4krat bola porozpravat so zachodom.. neviem co sa deje ale trosinku mam z toho strach nakoniec aj do roboty som nesla jak mi bolo zas zle.. mate niektora tiez take problemiky?? no a od piatku som zas schudla 2kg

jankako
9. mar 2010

čaute.som späť z kaderka o 50 ečiek lahšia..niežeby tolko stála kadernička,tá ma ostrihala zadara,ale....bola ťažka noha na plyne...o dve keby prekročim je po vodickom..frajerka!!!!!! 😎
ozaj to som aj ja videla že v nemecku vypelhali ani nie 300g mimi...sila,čo???Mojej známej sa narodilo 500g ale bohužial... ☹ Vtedy jej povedal jej gynekolog keby ste rodila v Rakusku,tak prežije...

jankako
9. mar 2010

zuvinka..črevna chrípka je rozšírena,to nemáš z tehul..teraz a nevolnosti!!!!ked to neprejde chod na pohotovosť,lebo v našom stave je nebezpečne vracať...bola jedna taka somnou v nemocke s črevnou chrípkou..3 infuzky jej dávali hned ako ju prijali...

fleury
9. mar 2010

janka no smola s tou pokutou, mohli tie eura padnut radsej na nejake veci pre mimi

zuvi nezjedla si nieco pokazene?ked ti to neprejde chod radsej k dr

zuvinka102
9. mar 2010

no crevnu chripku nemam bola som u dr. a nie som si vedoma toho, ze by som piatok neco zle zjedla lebo odvtedy to uz trva... no ale aj mm povedal, ze ak to neprejde pojdeme na pohotovost a dnes ma smenu aj moj dr.. len ja nemam nic pobalene musim si dat oprat veci ak by si ma tam chceli nechat 😒

jankako
9. mar 2010

no o tom ležani na chrbte,aj ja som bola na to upozornena v nemocke,že preto robia ctg na boku,aby dieťa váhou nezatláčalo na placentu,tým ju prestane dobre prekrvovať a može sa stať......viete čo...takže radšej bok..ale aj ja sa pristihnem niekedy v noci že spim nachrbte..ale už sa mi začalo aj horšie dýchať tento mes.na chrbte ked ležim,tak nepokúšam moc..
nuž fleury,ked som hlúpučka,tak som zbytočne vyhodila 50 ečiek..najnižšia sadzba,boli mily..

zuvinka102
9. mar 2010

jeeeeej a tu nieco mile pre potesenie mne sa to velmi paci...
http://www.mojevideo.sk/video/3d2f/ako_sa_rodia...

jankako
9. mar 2010

no zuvinka,bolo by dobre navštíviť tú pohotovosť...ved sama určite vieš,že to nie je dobre...vela pi.

fleury
9. mar 2010

zuvi ved veci ti prinesie aj mm neskor, radsej chod, od piatku je uz dost dlha doba, nech sa pozru ci je mimi ok, mozno tie veci vobec nebudes potrebovat a pojdes domov

zuvinka102
9. mar 2010

no tak mu idem zavolat, ze idem za nim,asi bude lepsie ked si zavolam taxik.. lebo sanitka ma asi nevezme..

fleury
9. mar 2010

janka si si mala pytat zlavu pre tehotne 😀

aktakk
9. mar 2010

Fleury- no to je dost mozne, ze svalovica bude ako hrom! Nastastie uz bude ako tak neplucko..cize lisaje od vetra snad nebudu 😀 .

Zuvi, veru chod. Ja som len raz vracala minuly tyzden ale to bolo zo zahy.

Jankako- tak ty si aky schumacher este v takomto stadiu tehotenstva.

fleury
9. mar 2010

mozno by ta vzala aj sanitka..netusim

fleury
9. mar 2010

aktakk ale zas april je zradny mesiac, co sa pocasia tyka 😀

aktakk
9. mar 2010

TO je , ale snad takato zima nebude....No uz vidim polovicku ako sa bude na mne smiat. Vyzeram jak obarena horucou vodou.

fleury
9. mar 2010

ja som si prave dala jablko a zas ta zaha 😝 😝

tarinka333
9. mar 2010

Babulky, ja som si dala trosku coly - to mozem tak z casu na cas?

fleury
9. mar 2010

jasne, ze mozes

aktakk
9. mar 2010

Ja som colu pila skoro stale..za to kavu som vysadila...ale len do doby, kym mi zakazali bublinkove napojde kvoli opuchom.

cicimon
9. mar 2010

caute,

tak vas docitat po 3 dnoch....

ja som dnes vyprevadila svokru na vlak a oddnes som na MD. navsteva prebehla celkom ok, az na mensiu nezhodu okolo krstin, ked my chceme robit veceru na byte -sice pre 8 hosti, ale vzdy to bude lacnejsie v restike a ona ze pome do restiky, ze zaplatia, ale kedze ti vsetci tu dojdu na 2 dni a bude treba robit 2 obedy aj ranajky, tak ta jedna vecera ma nejako nezachrani....no uvidime, ako to dopadne nakoniec
a ani sa neponukla, ze dojde skor pomoct pochystat a tak, a ked jej povedala, ze moja mama dojde den predtym pomoct, tak ani slova...

gratulujem k dalsiemu prirastku do tabulky 🙂

ja som bola dnes po vysledok na streptokoky - vsetko ok a bola som sa aj rozhliadnut po pediatricke, tak uz mam tak na 98% vybrate...

a v plane bolo aj pratie, ale dajak nevyslo 😒 ale zas som si kupila nove tehu rifle, kedze tie co mam mi padaju a aj nove tricko 😉

fleury
9. mar 2010

cici jajaj, krstiny budu aj u nas ina sranda, ale ako sa poznam presadim si svoje 😀

fleury
9. mar 2010

ja som za cele tehu ani jedno tricko nekupovala, nebolo treba nejako

cicimon
9. mar 2010

ja som si jedine tehu veci kupila nohavice, zvysok nosim normalne a aj teraz ked kupujem, tak skor take 'po' tehu

a dobra sprava - v sobotu by sme mali mat konecne spravnu postielku 🙂 po tom, ako sme tu prvu reklamovali, tak konecne zacneme aj nieco chystat

denisa1111
9. mar 2010

Ahojte babulky,tak ako to vyzera,tak skoro domka nebudem,ozi mate aj vy skusenosti so zapchou?asi z toho lezania,alebo prostredia,dost neprijemne...

fleury
9. mar 2010

ja tiez len nohavice som kupovala, ale v podstate aj zbytocne, lebo aj tak len lezim, stacili by mi kludne len jedny a ja ich mam 4 😝 😝

postielku mame uz aj my, sa z nej vytesujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre