Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
15. mar 2010

ked tak citam, ze niektore chcete brat ntb a pod do nemocky - nebojite sa, ze to dostane nohy? ja som sice v nemocky v zivote nebola, ale mam strach aj mobil brat...

fleury
15. mar 2010

cici na nadstandard sa nebojim brat NB, lebo sa da zamknut, ked opustis izbu 🙂 Na normalnej izbe su uz vacsie rizika, nikdy nevies s kym tam lezis

cicimon
15. mar 2010

civava - no my sme od nich 500km a aj tak....mam chut ich po 6hod cesty poslat rovno do kostola, hladnych a vecer ked budem mat vsetkeho a vsetkych plne zuby tak sa zavrem do izby s malou a pojdem spat a nech sa staraju o seba 🙂) (ju tiez akosi nenapadlo, ze dojde jej syn z prahy, nasi z KE a ona tiez z vychodu, tak ci nebudu chciet jest - im dam a ona nech posti :P)

cicimon
15. mar 2010

fleu - ved to...a keby clovek vedel dopredu, ci sa na ten nadstandard dostane - tak ja si asi zoberiem len minimum veci

fleury
15. mar 2010

cici a ako vidi tvoj mm svokrine napady?

susanita555
15. mar 2010

kedze budem mat tiez nadstandart izbu v ktorej som sama tak sa nebojim brat notebook a mamka mi ho postrazi keby som nahodou sla niekam von z izby dam ho k nej do kancelarie 🙂

cicimon
15. mar 2010

fleu - no jemu sa ta restika pozdava, aj ked najprv sa mu pacilo ze doma, resp to navrhol on. A tiez povazoval za samozrejme, ze pride pomoct a po vcerajsku vyzera, ze jej asi povie, nech pomoze - bo ona nic take nehovorila. a ja ju prosit nebudem. A hlavne podla neho vraj ona asi caka, ze ju popytam, nech pomoze - hahaa. Ved to s mm a mamou dajako zvladneme a ona nech potom necaka, ze tu s nou budem sediet do noci. Uvidime, ako to nakoniec dopadne, mozno ju osvieti dovtedy..

fruchtbar
15. mar 2010

nam uz nasnezilo ako na Vianoce... 🙄
dnes ma boli hlava a toci sa ako na kolotoci,taky divny tlak citim na ociach a za ocami....to bude asi z toho debilneho pocasia! 😠

fleury
15. mar 2010

cici tiez ma napadlo, ze s nou mm moze hodit rec, potom by uz bolo od nej dost trufale to odignorovat

frucht pockaj o par dni uz bude krasne slnecno .. cisto aprilove pocasie 😀

cicimon
15. mar 2010

fleu - ja len zasnem nad tym jej postojom....ze dojdem na hotove
neva, ona este bude zenit synov abo co,,,,potom ja dojdem na hotove 😀

fleury
15. mar 2010

cici caka, ze ju budes prosit, ked si odmietla restiku, ale nakoniec sa bude citit trapne ona a ty si to vychutnas 😀

cicimon
15. mar 2010

no este sme sa nedohodli, ja len tvrdim, ze to nie je riesenie, kedze vsetci u nas prespia...takze ak sa neponukne ze pomoze, pokasle si to tak ci tak 🙂) a ja ju prosit nebudem

minius
15. mar 2010

jeeeej takze mame prveho apriloveho chlapceka. Lubiku aj my sa pripajame ku gratulaciam. Lukasko je prekrasnucky a riadny valibuk 😉

tu nam krasne svieti slniecko a je teplucko. Ideme sa pripravit na prechadzku aby som to nase zlato vychodila do toho 01/04.

fleury
15. mar 2010

a u nas uz zase chumelica a vetrisko 😝

martina05
15. mar 2010

Ahojte !!!!!!!!!
Lubiku - gratulujem a želám nech sa Vám darí ......

Inak mne sa tiež snívali riadne blbosti, niečo pomiešané s prácou, nejaký obesenci ... no hrôza ....
Moja malá sa hmýri už pomenej - asi má chúďa málo miesta...

minius
15. mar 2010

babeny vy tam skocite hned zo zimy do leta ako to bolo pred dvoma rokmi. 😀

Ta zima je riadne deprimujuca 😠

inak s tymi krstinami vam to nezavidim. My tiez budeme musiet robit oslavu na dva krat lebo druhej polky rodicia sa na SK na krstiny nechystaju.
Nevedia o co prichadzaju 😉

subidubi
15. mar 2010

ahojte, posielam vam jednu aktualnu pesničku 🙂 ... a maminam gratulujem k narodenym babatkam 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=0806Mufa914
fruchtbar
15. mar 2010

moj maly sa akoby vrtel stale viac a stale viac to uz aj boli ! 😲

minius
15. mar 2010

nas maly ma tiche dni ked picham do bruska a durdim ho aby som ho citala a niekedy sa cele brucho hybe zo strany na stranu.
Najradcsej mam ked citim ako kolienka prevaluje. 😵 😵 😵

No veru uz tie nase poklady maju menej miesta a uz su velikyyyyyy

minius
15. mar 2010

nemalo byt citala ale citila 😀

cicimon
15. mar 2010

subi - dobra pesnicka, hned sa mi zlepsila nalada 🙂 asi dnes bude Darinka den 🙂 v piatok som mala Mekyho 🙂

mini - to preco idete robit krstiny na 2x?

minius
15. mar 2010

poriadne krstiny urobime na SK a potom nejake pozehnanie urobime v Londyne lebo mojej druhej polky rodicia a pribuzny na SK na krstiny nepojdu.
Iba ak zopar priatelov a brasko.

cicimon
15. mar 2010

jaj, tak na tu dialku je to zlozite....kolegyna si ide brat anglicana a tiez ma hlavu v smutku, kde ich tu ubytuje a pod..

fleury
15. mar 2010

minius ved to, ze tu jar nikdy ani nebyva skonci zima a hned leto je 😝 Ale ani vy to tam nemate idealne, co sa pocasia tyka

fruchtbar
15. mar 2010

u nas sa ma jar zacat uz v stredu.....teda maju stupat teploty,tak som zvedava!

cicimon
15. mar 2010

aspon clovek nemusi kupovat jarne veci - ja sa spolieham, ze z vetrovky prejdem rovno do svetrov a aj rodit pojdem len v svetri 🙂

fleury
15. mar 2010

frucht netes sa dopredu, u nas ma byt cez vikend teplo a potom zase zima

jankako
15. mar 2010

achojte babenky..a som sama,manžela som si vystrojila včera večer ☹ .zasekuje ma stále,precvičujem to trochu..povysávala som,trošku kupelku očistila a hodila som oprať..aj ked tento týž.by som sa mala len ležať,aby ma to náhodou nedraplo...Ale myslim že Vaneska príde až na tu Velku noc...
ozaj podla pohybov by som mala rodiť teraz v sobotu 🙂
Lukáško je chutnučky,ako každe mimi... 🙂
u mňa tiež pohyby mimi nezoslabli,stále rovnako intenzívne a možno ešte viac ako pred mes..ine mexicke vlny robí po bruchu.. 😀
a čo sa týka počasia,u nás svieti slniečko..
aj ja sa pripájam k tým čo už chcú teplúúúčko...

fruchtbar
15. mar 2010

ja idem zase vysavat,nasa macka je gravidna, a vsade nechava chlpy,jak si to brusko vylizuje,chlpy su vsade a neda sa ich zbavit,jake su jemne...vysavat denne a to ma fakt nebavi ,ale nic nenarobim!

fruchtbar
15. mar 2010

fleu,ty vies ale zlepsit naladu Q!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre