Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
29. mar 2010

ma to logiku, najma lak na rukach, aby sa nedostal k babatku , no este ze viem, lebo ja mam aj rucicky aj nozicky nalakovane, sice priesvitnym, ale asi by babatku nechutil 😨 . Tusim aj sperky musia ist v nemocnici dole sa mi zda.

cheerlady
29. mar 2010

no esteze som sa opytala,to aby som isla rychlo odlakovat a ostrihat 😅 a k tomu malovaniu-u mna aspon make-up a spirala musi byt,bez toho sa zlaknem sama seba 😀 tak snad ma za to nezabiju 😅

cicimon
29. mar 2010

cheer - daj si aspon vodoodolne 🙂 nech sa potom zas nezlaknes 🙂

cheerlady
29. mar 2010

baby,idem povykrajovat medovniky,nech ich mam z krku,uz mam 2dni cesto zarobene 😅

moni
29. mar 2010

mne to nedava logiku...jedna vec su 5cm gelove oranzove/cervene/... nechty a jedna vec je mat upravene nechty s francuzskou manikurou alebo priesvitnym lakom. ale zas ja som magor na ruky, takze mi vyhovuje ze tu ma nikto nebude buzerovat za take veci.

kamilakd
29. mar 2010

ahojte....
k nechtom gelovym ako zuzka pisala jeden treba dat dolu ak by nastala daka komplikacia a museli by operovat tak tam davaju ten monitor na prstek nalakovane nechty neviem preco by mali vadit pri porode skor by to vadilo pri operacii aby vedeli skontrolovat necht tiez mi to nedava moc logiku ale od poslednej prednasky som nohy hned odlakovala nech nepindaju...

makeup no tak to asi vyslovene mysleli keby sme tam prisli ako z plesu 😀 a ked dame vodeodolnu spiralku tak to vadit hadam nebude ide mozno aj o to ak sa spotime aby sme neboli roztecene a sa nas nenalakali...ved tie sestricky su tiez nalicene a daktore maju take pazure....

moni
29. mar 2010

kami, no ja si si tiez myslim ze ked to na mna pride tak asi nebudem riesit ci mam make-up alebo nie. lenze kedze porody sa obcas deju neplanovane, nemienim si teda robit starosti ze mam make-up alebo nalakovane nechty. tak ako sa nebudem patlat na poslednu chvilu, tak sa nebudem odlicovat 🙂 no ved uvidime, to su uz len detaily.

cicimon
29. mar 2010

moni - presne ako hovoris

kamilakd
29. mar 2010

😀 moni 😀 jasne ja som do kabelky pre istotu hodila odlicovak a tampony ak by som bola dako viac nalicena...a aj pre moje pohodlie si dam dolu lepsie ako vyzerat ako klaun 😉

kamilakd
29. mar 2010

inak ja som si do postele pod plachtu dala tu podlozku pod pacienta keby nahodou praskla voda fuj a jak sa na tom potim 😕

marika1902
29. mar 2010

Baby to sa mi zda uz pritiahnute za hlavu ze nenamalovana. Ked ta to chyti niekde v meste alebo aj doma to je jedno urcite budes mysliat len nato aby si sa odmalovala. Tie nechty by som skor pochopila.

marika1902
29. mar 2010

baby tak ja idem zajtra do poradne tak som zvedava co mi povie. Posledne dva dni mam strasne tlaky v slabinach

kamilakd
29. mar 2010

marika no ale za 5min neporodis 🙂 a ten makeup mozno myslia preto aby sme neboli ako klauni ked budeme aj spotene aj mozno dojate po porode moja kamoska mi vravela ze jedna co rodila mala monokle a bolo jej neprijemne sa aj odfotit a to len preto ze nestihla.....ale myslim ze toto je najmensia vec ktora sa bude riesit...ale ak ta budu stipat ocka tak je na kazdej ci sa odlici alebo nie....ja mam skor strach ci mi tam po klistire neujde a ci dobehnem na WC 😀 😀 😀

marika1902
29. mar 2010

Kamila ja viem ze nie a mna sa tomoc ani netyka ja sa moc nemalujem iba makeup a spirala a ked som doma tak dam iba trocha makeupu aby som nebola taka bleda lebo potom sa ma kazdy pyta ci mi nieco nie je.

zuzkabar1983
29. mar 2010

Kami, vsak nam dali navod ..... namotat toaletak na ruku, prilozit na zadok a bezat ako o zivot 😀 😀 😀

marika1902
29. mar 2010

kamila inak ja si koli tomu beriem par vloziek so sebou na porodnu sal alebo kde mi budu robit klistir.

kamilakd
29. mar 2010

zuzka 😀 😀 😀 chi no ak ta nahodou nepredbehnem tak ti poviem 😀 😀 😀 ja veru namotam aj na druhu ruku

kamilakd
29. mar 2010

marika ale ved na vzdycharni uz nebudeme mat nohavicky kam si tu vlozku das? 😕

marika1902
29. mar 2010

vidis to ma nenapadlo 😲 😀 😀 . Ale ani pri vizitach nesmies mat nohavicky ale vlozku musis mat. Ale asi budem suchtavo utekat na wc aj s vlozkou medzi nohami 😀 😀

vejula
29. mar 2010

Babyyy ten moj malý je dnes akýsi lenivec, normálne mám z toho zlý pocit, ked ho vyprovokujem tak sa trošku pomrví a je zas ticho... Som velmi nervozna ☹

zuzkabar1983
29. mar 2010

Vejula to je normalne ... pokym citis aspon trosku pohyby, tak sa nestresuj. Mozno ma len menej miesta alebo je inak otoceni

juliap
29. mar 2010

babulky, tak tie nechty nemaju byt nalakovane jednak preto ak by nastali komplikacie a pri operacii vam anesteziolog kontroluje aj sfarbenie nechtoveho lozka a po druhe sa zmenou farby prejavuju aj niektore ochorenia, ktore su zavazne, tak aby to v pripade vysokych teplot a pod. mohli kontrolovat.
sperky sa odporucaju nechat doma len preto, lebo v nemocke vam ich nikto nepostrazi, ak by ste ich dali dole /v pripade operacie/ a potom pri strate sa mozte ist stazovat tak na lamparen ... ale ja som napr. mala pri porodoch normalne svadobny prsten aj retiazku

marika1902
29. mar 2010

veji neboj aj ten moj je jeden den ako z divych vajec a jeden den prespi ze o nom pomaly neviem. 😉

zuzkabar1983
29. mar 2010

Kami a veru ... ty sa nikam neponahlaj! My sme dnes s mm dohovarali malemu, ze uz je vsetko nachystane, ze uz ma aj posrielku poskladanu, ze uz kludne moze prist za nami. 🙂 Ja by som uz taaak rada porodila. Inak mozno sa stretneme v porodnici ...

juliap
29. mar 2010

klistir, ak ho stihaju dat, tak ten dostanete na vzdycharni a idete po nom na wc sa maximalne vyprazdnit a hned do sprchy, takze nemusite ziadnu vlozku, zo sprchy videte ako znovuzrodene /takze odporucam na vrch tasky uterak a jemne mydlo/ ... 😀

moni
29. mar 2010

kami, mne zas mm odporucil aby som tie podlozky dala do auta, aby mi voda netiekla na sedacku 😀
tu sa klistir nedava vobec, a teda ja mam vacsiu paniku z toho ze sa potentujem v najlepsom :-P

kamilakd
29. mar 2010

marika no to sa pobavime este 😀

zuzka ja este nechcem ale tak ked uz chodime cvicit spolu mohli bysme aj odrodit spolu a vlasticka nam bude robit naladu 😀

juli tie sperky mas pravdu este ze nosim len retiazku tu dam doli a nausnicky by hadam nemali vadit...a ten klistir sa nebojim len toho ze to nevydrzim ak kazu 😀 ale fofry budu

kamilakd
29. mar 2010

moni to som uz vyriesila dala do auta aj uterak aj podlozku a to aj k nasim pre istotu a podlozku mam aj v kabelke ono by sa to asi tazko cistilo a susilo

cicimon
29. mar 2010

no ja sperky nenosim, prstene teraz nanavleciem na seba, jedine obcas nausnice a hodinky
a na lakovanie nechtov som teraz leniva 😀

uz dlho tu nebola ema jedlo - tak ja si davam hot dog.......a mam strasnu chut na nieco nezdrave - pecenu klobasu a pod...tak som povedala mm, ze buduci tyzden by sme si niekde nieco take nezdrave mohli ist dat 🙂

kamilakd
29. mar 2010

moni ako doma sa neda urobit nie je dostat tie sety?tak ako u nas???a co tak ved je to normalne aj nam sestricka povedala ze to nik neriesi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre