Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
31. mar 2010

Kokso jak ste sa rozbehli s tym rodenim, dnes budu minimalne 3 miminka 😵 Ja by som uz tiez isla, a aj nesla, mam strasne zmiesane pocity strachu, stressu a pod.... no uvidime ci v sobotu porodim...

Zuzi Maxik je fakt rozkosny a nadherny... 😵 😵

kiwi kde beries ten optimizmus???? Ja by som uz stresovala a revala a bala sa a neviem co vsetko....

stanusa
31. mar 2010

magic ona ma este malo tt, ze aspon 2 by mali este vydrzat ...a mala dake problemy aj s krckom, ze sa jej ten steh asi velmi zarezal alebo tak

juliap
31. mar 2010

magic mala po vybrati problem s krckom, tak uz lezka pod dohladom ...
ale mojej kamoske robili serklaz pri oboch detickach, pri prvom po vybrati stehu tahala este 3 tyzdne a potom jej nakoniec museli pomoct s vyvolavackami, ale pri druhom jej vybrali v den porodu, lebo dostala bolesti, tak uz jej ho prestihli a maly bol do 3 hodin na svete, takze je to tiez individualne

magic08
31. mar 2010

juliap no tak ja budem ten pripad s vyvolavackou... co ma nie velmi tesi... no ved uz je to jedno... nejako to babo von musi 😀
len mam obavy, aby nakoniec nemuseli robit cisarsky

stanusa
31. mar 2010

seuska to by si mala byt v nemocke a po par dnoch uz ziadny stres z porodu...aj ked maly je sa priznam 😉

kiwinka
31. mar 2010

seuska, tak ako pise stanusa,,, clovek ked uz je nemocke, tak si zvykne na vsetko,,najhorsi moment je tam dojst a ttrosku sa tam "zabyvat" !
i ked som tam bola len 3 dni teraz..ale stacilo mi 😀

stanusa, presne viem ako to myslis 🙂

inak ja som optimistka, ale mam aj respect pred porodom,,ale tak, pomozeme si? musime priviest na svet nase uzlíčky malickeeeeeeeee. 😉

magic08
31. mar 2010

baby mam krce v bruchu a uz ma aj prehnalo... ale neboli ma nic, ako na menzes... co to moze byt?

michalag
31. mar 2010

fleury by uz mala byt v 38tt tak uz len cakat kedy napise sms ako je to s nimi popripade ze je malicka na svete 🙂

komisakpd
31. mar 2010

baby ..spominam ako to bolo pred rokom..vy o chvilu porody, niektore uz po...a my sme pred oslavou roka 🙂 drzte sa..

juliap
31. mar 2010

magic, to moze byt stres ale aj zacinajuci porod, skus dat teplu sprsku ...

michalag
31. mar 2010

magic, to moze byt vselico ale kludne sa ti moze zacat precistovat telo a pomalicky pripravovat na den D 🙂

ako tak citam tak by som mala zacat prat malej vecicky lebo nejako sa tu fakt zporodnieva 😀

zuzana1971
31. mar 2010

stanusa so spinkanim super, len s mojim mlieckom bieda, mam ho tak malo, ze musim dokrmovat nutrilonom, zacali sme s tzm, este v nemocke
kika ty lezis na kramaroch? nevedela som, ze aj kiwi tam teraz bola, ja som tam bola na 8C v pondelok na vyberanie stehov, aj maxika som mala zo sebou v kociku, mohla som na vas nakuknut

magic08
31. mar 2010

no tgak idem skusit tu sprchu

zuzana1971
31. mar 2010

skusam pridat fotku sem ci to funguje

zuzana1971
31. mar 2010

nepridalo, nefunguje 😖

kikarv
31. mar 2010

aké 3 bábätka dnes budú ktoré babule budú dnes rodiť nemám prehľad. kto čaká? ja to šťastie určite nebudem mať 😖

michalag
31. mar 2010

komisakpd, strasne rychlo to leti, este si pamatam ako to bolo a prebiehalo presne pred 4 rokmi 😵

kikarv
31. mar 2010

zuzka ja som doma a kramáre by som mala velmi daleko. isto sisi pomýlila nic 😉

fleury
31. mar 2010

Cafte baby!!!

tak ja som uz doma, stale 2v1, dnes ma pustili z nemocky

musim vas docitat, nestihacka asi, mala som net v mobile, ale to bolo uplne na prd, pomale vsetko...
Tak ja som skoncila po vybrati stehu v nemocke, vyzeralo to, ze porodim, nadopovali ma vsetkym moznym a teraz to pre zmenu vyzera, ze donosim do terminu, sila, co????!!!! 😀 Inak ten steh uz bol prerezany cez krcok, mozem byt rada, ze neskoncim na plastike 😝
Kazdopadne musim zase len lezat, aby sa babatko pekne donosilo co najdlhsie to bude mozne. Chvalabohu mala sa ma dobre, len ma neskutocne okopava, hlavne tie monitory v nemocke som neznasala, mala besnela a ja som mala dost z vrieskajucich rodiciek na porodnej sale. Este ze ma uz caka len jeden navrat do nemocky - a to porod. Uz som si nemocniceho prostredia uzila toto tehu az az.

gratulujem novym maminkam a babatkam, nech ste vsetky zdrave!!! 🙂 😵

stanusa
31. mar 2010

zuzana este sa ta spytam na cisarsky - mala si spinal alebo narkozu? ake to bolo potom, tak v skratke ak mas cas
dik

miska veru daj, nech ste pripravene

jana3
31. mar 2010

Ahojte, opat sa hlasim z porodnice, zaznamy sa nam rapidne zlepsili, dokonca sa objavili aj nejake kontrakcie, ale na porod to este nevyzera. Tak teraz cakame, co sa bude diat, ale asi nas uz nepustia domov.

michalag
31. mar 2010

jeeej fleury super ze uz ste doma a stale 2v1 🙂 ... akurat pred chvilockou sme ta spominali 🙂

kikarv
31. mar 2010

fleury ahoj konečne si sa ozvala mysleli sme na teba.

kikarv
31. mar 2010

kto to dnes možno porodí tie 3 baby? napíšte mi som zvedavá.

zuzadula
31. mar 2010

Ahoj magic08 🙂, zaciatok porodu sa nemusi vzdy prejavit len ako menstruac. bolesti. Niekedy pred zaciatkom porodu sa organizmus aj sam ocistuje, a to moze byt ta prehanka. alebo to moze byt aj reakcia criev na prekrvenie maternice, v ktorej sa uz mozno zacina nieco diat..🙂. Ale moze to byt aj reakcia na nejake jedlo.. takze sleduj, pocet stolic a hlavne ak toho bude vela, nezabudni na tekutiny a urcite vyhladaj lekara. ak je to zacinajuci porod, tak prajem vela stastia, nech vam to dobre dopadne 🙂

michalag
31. mar 2010

kika, tak teraz mi napada silvia, dejna, alicc vsetky tri by mali ist CS

kiwinka
31. mar 2010

baby zase mi špricla zátka v druhej etape,,, HM.... no uvidime,,,
boze, toto cakanie na porod je teda,,ale som stastna, ze som doma v klude....

kikarv
31. mar 2010

aha tak oni dnes majú CS tak im držím palce. 🙂

seuska
31. mar 2010

kika ved Alic dejna a silvia... prve dve isli na cisarak a silvii odtiekla rano plodovka... ak sa teda nemylim a citam pozorne.... 🙂

Jeej Fleu uz si nam tu chybala.... takze este stlae ste v kopke s malinkou? Nooo ved aj dobre, aspon sa este trosku mala obali tukom.... Tak ked nas stihnes docitat tak ti dam veeeelku cokoladu, sak to sa neda... 🙂

fleury
31. mar 2010

jaj baby, dik ze ste na mna mysleli 😉
Pozeram, ze to tu uz fici jedna radost s porodmi, ja ked som dnes odchadzala z nemocky vravela som mm, ze to je snad prvy raz co sa netesim domov z nemocnice, uz som si myslela, ze pojdeme domov traja. Ale zas viem, ze pre malu je to ohromna vyhoda, ked bude v brusku co najdlhsie, aj ked mna to uz teda vooobec nebavi 😝
Inak sa rodi ako o dusu, darmo, nastal cas porodu deti splodenych pocas minulorocnych letnych dovoleniek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre