Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
9. apr 2010

Ale to by musela byt velmi velka odmena 😀 😀

moni
9. apr 2010

marika, alebo to skombinujeme, skasiruju sa tie co sa prebehli a zinskasuje to ta co porodi presne 😀 😀 😀

fleury
9. apr 2010

moni dobry napad, to bude penaziiiii 😀

seuska
9. apr 2010

Baby tak uz sa rozbiehame... pred dvomi hodinami som dostala tu tabletku fo vnutra a teraz mam uz dost velke bolesti take ako na kramy a krize az do stehien... mam nervy jedine na to ze tam mame cigosku co sa tam tam s prepacenim posrala, ze smrdi cele oddelenie... ja neviem ci tchora zozrala ci co?! Drzte mi palceeeeeeeeee!!! este sa ozvem....

fleury
9. apr 2010

seus drziiiiime palce, nech je Saska cim skor von!!! 🙂

cicimon
9. apr 2010

caute,
vobec nestiham citat - najnovsia sprava - mam tu odvcera vecera svokru, doniesla plno nepotrebnej kozmetiky - 1 - mali sme 2- alergizujuce znacky a pod...a nici mi moje metody typu ze nesepkame, nenosime malu pol dna na rukach a pod....tak ju roztoto ze cele doobedie nechcela spat
A naj je, ze sa tvari, ze dosla na neurcito......a ja ze do nedele.......keby som vedela ani jej nepoviem ze ok, nech dojde...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tarinka333
9. apr 2010

Seuska, drzim palce... 😉
Monva, no keby sme sa stretli zajtra, tak sranda by bola na oddeleni nie taka!
Kocky, no ale odmeny za presny TP ste mali skor vymysliet, ja uz som po, ale keby som vedela, ze nieco dostanem, tak sa posnazim kus viac 🙂

moni
9. apr 2010

seuska, drz sa dievca! nech ta piskotka velmi nepotrapi....

fleury...robis si zalusk?

tarinka333
9. apr 2010

Cici, aka je blondavucka malicka 😀 😀 😀

moni
9. apr 2010

jeeej cicimon, blondave vlasate babatko som este nevidela! no ta je kraaasna 🙂
svokru predychaj, a zatrhni hned na zaciatku akekolvek pokusy miesat sa ti do tvojich veci. mozno by mal manzel zakrocit, aby si u vas nevybudovala zakladnu. ty predsa potrebujes klud, a nie sa nervit. ach jo, s niektorymi ludmi je na porazenie!

tari, no vidis....mas pravdu, tie co prenasaju by mali dostat nejaky bonus!

fleury
9. apr 2010

cici tak toto mi tu chybalo, tvoja svokra 😀 malinka je zlatucka 🙂

moni hmm, zavisi od vysky odmeny 😀

cicimon
9. apr 2010

diki, vsetci ju obdivovali malu blondavu

mm bol vcera doma a dnes siel do roboty - ani on netusil, na kolko pride....ked dojde, musime dat rec..

fleury
9. apr 2010

tie co prenasaju maju 20% ulavu na prispevok pre vitazku TP 😀

majca424
9. apr 2010

Ahojte, neviem či už viete, ale vejula má od dnes rána 10:05 synčeka Dominika, ktorý meria 53 cm a má 3800 g, vraj ju dosť potrápil a nakoniec sa to muselo skončiť sekciou...
Veji, gratulujemeeee 🙂

neviem prečo skoro všetky ideme cisarom 😒

tarinka333
9. apr 2010

fleury, iba 20%? Ja navrhujem 80% ulavu 🙂 za tie stresy. 😝

grekyna23
9. apr 2010

cicimon, Martinka je naaadherna 🙂

majca424
9. apr 2010

aha, tak asi už viete 😀
ked ja už vôbec nestíham čitať 😀 😀 😀

fleury
9. apr 2010

tarinka 80% je moc, dobre, mate 5O% zlavu, viac ani o chlp!! 😀

juliap
9. apr 2010

no ja sa hlasim k tym, co budu po TP a myslim ze so mnou to potiahne az do konca michala, ostatne sa popredbehujete ... 1. lebo mam stale kludovy rezim... 2. lebo nemam ziadnu poradnu, takze sa mi tam nikto nebude rypkat a nerozbehne to... 3. sexik zakazany uz 6 mesiac, takze na ten asi tazko prehovorim mm, lebo sa minule vyjadril, ze ani tesne pred porodom nechce nic riskovat ... 😀

cheerlady
9. apr 2010

babyyy,ja som nikam nezdrhla,len som si dala kratkeho slofika,osprchovala,umyla hlavu,dala neskory obed a zas som tu-dnes musim este dopisat tu seminarku do skoly,lebo potom nebudem mat kedy,no viete si predstavit,kde mam teraz myslienky-uplne inde ako na skolu 😠

tarinka nezufaj,ja som po termine 5dni 😖

vejulke gratulujeeeeem! 😵

cici svokru hned vybav,nech sa nestara do tvojich postupov,ja by som to tiez nezniesla!

od veve zatial nemam spravu,naposledy pisala naobed,ale ja si myslim,ze aj ona uz je mamina,kedze jej povedali,ze to nebude trvat dlho 🙂

baby,co ste uz maminy-ako sa spravali v den porodu vase babatka-boli pokojnejsie alebo naopak-kopkali o 106? 😕 lebo ten moj dnes cuci,musela som do neho stuchat,aby sa aspon trosku pomrvil 😖

moni
9. apr 2010

cici, no skoda ze manzel isiel do prace, takto ju mas ozaj na krku sama. najhorsie ze ona urcite robi veci v dobre viere ze ti pomaha, akurat ze to tak nie je. no snad sa ucloveci!
prid sa sem postazovat, aspon nejaky ventil ti treba!

majci, no veru vieme 🙂 vy si ako zvykate s jurkom?

tari, fleury je nejaka nekompromisna 😀 ide tvrdo po tej vyhre 😀

tarinka333
9. apr 2010

FLEU, 70 % 🙂
CHEERLADY, vidis, na Teba som aj zabudla. No a ty ako? IDes na vyvolavacku, co co s tebou lekar zamysla?

tarinka333
9. apr 2010

Moni, Fleu veri, ze vyhra a chce co najviac nazbierat 🙂

fleury
9. apr 2010

tak snad veve to uz ma za sebou

fleury
9. apr 2010

no dopriala by som vam moje stresy ked ma strasili pred zasitim a po vybrati stehu, ze porodim kazdu chvilu 😝
ja rada prispejem a porodim pred TP aj bez bonusu 😀

cheerlady
9. apr 2010

tari ja mam nastupit zajtra do nemocky-to mi povedal moj dr.,vraj ma zajtra sluzbu a odrodi ma,ale ja ho nemam zazmluvneneho,tak som zvedava ako to nakoniec bude,lebo od veve mam dnes info,ze je tam plno,tak hadam ma neposlu este domov 😠

tarinka333
9. apr 2010

Cheer, urcite nie, aj Seuska mala termin ako ty a uz je v nemocke...

cicimon
9. apr 2010

moni - hej, 20 rocne metody....dnes sa pytala dr. ci netreba pupcek framykoinom zasypat - tak dr. na nu pozerala.. 🙂

ja som mala den pred porodom taky divny pocit slabosti, tak som sa citila, ako pred nejakou chorobou a pritom som nic nerobila.

majca424
9. apr 2010

moni, no prvá noc bola strašná, nič som nespala, ale dnes už bol hore len 3 krát a to sa pekne napapkal a spinkal a aj teraz cez deň to tak robí, tak maminku Jurinko strašne teší 🙂
ale nejdem ho moc prechváliť, lebo v noci oči nezažmúrim 😀
A Ty sa máš ako? inak prepáč, že som sa zase z konca apríla pretisla na 1.apríl 🙂

stanusa
9. apr 2010

fleury pustili nas na piaty den po sekcii, teda od utorka sme doma, malicky trosku ozltol, mierna zltacka - vraj sama prejde,
doki skonstatoval, ze mamina uz ako keby ani po operacii nebola... 😝

zazrela som gajanu a drzim jej palce, inak neviem ale pri dvojickach robia vacsinou cisarsky a este ked je jedno KP - teda ak som si dobre zapamatala...neviem co zvazuju 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre