Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
10. apr 2010

Ahojte dievcence tak nas tu zostala mala hrstka....TARI neboj posledna nebudes 😀 iba ze by si mooooc moc chcela....

SASKA no to bude este souka ten klistir,ja len sa obavam ze ci potom dobehnem na WC 😅 radsej si namotaj toaletak na ruku aby si si mohla zadok drzat 😀 😀 😀 tak mi zuzkabar poradila

MONVA gratulky ...este ze tu mame toho spravodaja od FLEU malinka je krasna.....

a co ta nasa VEJULA??neviete viac?preco sekcia?a VEVE??? ta co ako sa citi neviete infosky???

FRUCHT ty co poslickov mame?ci???

CICI tebe pevne nervy a sak jej naznac nech ide domov

kamilakd
10. apr 2010

a inak co je s BLONDY????ta tu nebola 100rokov mate na nu kontakt????

sasikas
10. apr 2010

kami- s tym klystirom to este bude... 😀 😀 ale zas radsej si to dam akoby som sa im tam mala pototo... 😝
veru blondy tu nebola dobre dlho....
ozaj a a cheer ako?...nemame neake nove infosky?... 🙂

juliap
10. apr 2010

kamilka, este na teba som zabudla, tak budeme svata trojica na koniec aprila, ja michala a ty, potom sa dohodneme, ktory datum naraz odrodime ... 😀

kamilakd
10. apr 2010

july a este moni 😀

kamilakd
10. apr 2010

http://www.rakgroup.sk/?p=yal

baby a nemozeme si toto dat doma????ci to tehotne nemozu???

SASKA jasne ja som za nech sa tam nepototo i ked asi pri tlaceni mozno daco ujde ci nie???

michalag
10. apr 2010

no ak mi budu davat klystir tak to teda bude 😀 , pri Samkovi som sa stihla vycistit sama aj bez klystiru 😝 🙂

juliap
10. apr 2010

kamilka, len mne sa vidi, ze nas moni predbehne, ona je taka este akcna v praci, tak si odbehne len do nemocky odrodit priamo z robotky a bude ...
a co sa tyka klistiru, tak ked ti stihnu dat, je to asi lepsie nechat na nich, lebo prehanadla ineho druhu sa v tehu neodporucaju, a mozno ti ani nestihnu, mna sa pri emke opytala len sestricka,ze kedy som naposledy jedla a kedy som mala stolicu, lebo uz nestihali nic dat a pri porode sa mi nic neprihodilo, ale kamoske vysla mala aj ho.....o naraz a vobec sa nad tym nikto nepozastavoval, este jej dr s vtipom povedal, ze to bude stastne dieta, ked uz pri narodeni si chcelo do hovienka stupit pre stastie ... 😀

michalag
10. apr 2010

inak ani tantamka a minka sa tu uz naozaj dlho neukazali 😕 😕 😕

juliap
10. apr 2010

micka, vela uz maminiek teraz nechodi, bude to tym, ze si potrebuju vytvorit urcity rezim s babatkami, a ked to uz bude o.k., tak sa urcite znova ozvu a bude nas tu zase kopec 😉

kamilakd
10. apr 2010

JULI chi no ale ja by som asi chcela nech sa mi precisti ,apocula som ze to aj urychluje ale ci je to pravda netusim....a ked ujde tak co no sak co uz nie?

MISKA ako sa ja poznam tak od stresu ma tiez prehana....

michalag
10. apr 2010

baby, dnes mi pisala kikarv ..... maju sa dobre, vraj maju aj dost mliecka a Leuska je zlatucka ale nevie kedy ich pustia domov ... vsetky vas pozdravuje a novym maminkam gratuluje 😉 🙂

kamilakd
10. apr 2010

ozo minka a tamtamka hadam je vswtko ok....inak aj vam sa babatka tak extremne vrtia????lebo mne teda velmi sa mi vlni brucho

juliap
10. apr 2010

inac normalne ma ta fleury vyplasila tak, ze som dnes zbalila nieco uz do nemocky, lebo doteraz som to odkladala ze sak este mam cas, tak uz polka veci nachystana ... 😝

juliap
10. apr 2010

kami, mne ked rano zacne vystrajat, tak sa nezastavi cely den, kopackuje o 106, to asi uz nacvicuje footbal, co mu emka stale slubuje 😀
a mam potom dojem, ze sa chce dostat von nie tou spravnou dierkou, ale ze sa chce vykopat pri zaludku kdesi 😅

kamilakd
10. apr 2010

juli si davas nacas 😀 inak ja mam uz davno pobalenu tasku ale ked na nu kuknem nie je mi vsetko jedno 😅 niekedy ma prepadne taky blby pocit strachu a potom to prejde....

juliap
10. apr 2010

ja by som este ani dnes nebalila, ale fleury ma kus popchla a aj mm uz tyzden stresuje, ze keby nieco, tak on by ma teda nezbalil, lebo nevie ani kde mam nocne kosele, nie to este ostatne veci, co treba ... tak teraz uz len keby som nieco fakt zabudla, tak mu dam presne instrukcie, kde to ma hladat ... 😎

michalag
10. apr 2010

juli, tak ty teda vyckavas s taskou 😅 ..... ja mam zbalenu od 36tt 😝

mne mala nejako extra nevystraja, vacsinou ked si lahnem tak sa vrti, ale dnes mi pri sedeni ci chodeni bucha rucickami do krcku a dost ma to picha, zeby uz hladala vychod 😅

tarinka333
10. apr 2010

Ahojte kocky,
tak som poslala Dr. mailik. Seuska, uz aj odpisal !!! V utorok o 12:00 mam ist za nim, cize v pondelok do Sace nejdem. No ked ete budes v nemocke aj v utorok - co asi budes 😀 😀 😀 Tak mozeme na chvilku stretnut, aby som pozrela malu Sasku 🙂

juliap
10. apr 2010

tarinka, takze v utorok bude mimi na svete, ides na prijem?

kamilakd
10. apr 2010

baby niektora si robi tu masaz hradze tym olejcekom na hradzu?

moni
10. apr 2010

no ahojte, dobre ze sedim lebo ma skoro vykotilo ked som si precitala ze fleury sa uuuuplne nesportovo predbehla 😀 a ze dnes je tu ako na koni...recicky recicky 😀
velka gratulacia, a velka pochvala manzelovi spravodajcovi, ktory tak perfektne informoval 😅
mala emka vyzera nebezpecne s tymi pastickami 😅

aj monve sa blahozela samozrejme! vitame tanicku medzi barancekmi 😵

no ja mam dnes den idiot, nalada na ..., este ze ideme vecer ku kamaratom tak snad pridem na ine myslienky. vcera mi zas odislo trochu zatky, a od rana mi robia spolocnost poslickovia. som ja bohovsky zvedava na moj polcas rozpadu 😀

kami, ja som tu masaz nakoniec zavrhla. nejako ma poplasilo ked som si precitala o infekciach....

tarinka333
10. apr 2010

Julia, v utorok idem na poradnu (ak neporodim dovtedy) a tam sa uvidi 🙂
Kocice moje, idem ja, vidime sa zajtra, bo furt budem kinderko 😀 😀 😀

kamilakd
10. apr 2010

moni ahoj no pocuj ty ma laskovo cakaj 😀 nikam sa neponahlaj poslov mam aj ja takych cudestnych dnes tak som zvedava co z toho bude....a den blbec???no ten som mala aj ja a isla som sa tradsej dobre najest

a ta masaz ja rozmyslam ze ci ano ci nie hlavne ze mam olejcek 😅

zuzana1971
10. apr 2010

je tu este nejake kinderko?
ci uz vsetky porodili kym som tu nebola? 😀

moni
10. apr 2010

tari, bodaj by si mala mala pravdu 😀

kami, cakam cakam...mne vsetci kuvikaju buduci tyzden. nechapem na zaklade coho, no ale ved dobre. uvidime 🙂
este mi treba tolko veci postihat! v utorok mam dalsiu poradnu, vecer kadernicku, vo stvrtok navstevu pediatra. a kurnik, este nemam nic oprate! zajtra sa na to musim bezpodmienecne vrhnut!

stacynka
10. apr 2010

caute baby ako?
neda mi nepridat jednu prihodu co dnes maly zapotil.
hladkal mi brusko a skusal ako babo kope, tak sa ho pytam ze zaspievame tedymu pesnicku a on ze ano a ja ze aku, a on ze slimacku macku, tak sme zaspievali. potom sa timko na mna pozrel a pyta sa: "uz vyleze?"

kamilakd
10. apr 2010

MONI no tak poradnu mam aj ja v stredu,a dufam ze to bude stale 2v 1 chi som zvedava kedy to pride

ZUZKA ahoj maxik spinka?

kamilakd
10. apr 2010

😀 😀 stacy chi no krasne len aby ta neprekvapil 😀 😀

moni
10. apr 2010

zuzi, este je nas tu par v jednom kuse 😅 maxikove ocka su lepsie?

stacy 😀
takze nie si jedina co sa nevie dockat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre