Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
15. apr 2010

ahojte, podavam hlasenie ako kinderko 🙂
a dakujem ze na mna myslite 😵

martine, velka gratulacia k dcerke!

kami, dnes sa mi snivalo ze si porodila dominika! tak som zvedava....
inac mala som aj dalsie haluzne sny, jeden ze mi odtiekla voda, a druhy ze som si z brucha chcela sama vytiahnut babatko (nechapem akoze cez aky otvor), a predstavte si ze vyzeralo ako kurca a kopalo nohami...no cisty magor zo mna 😀

cicimon
15. apr 2010

kika - no ja nesedim, len lezim abo stojim 🙂
davam si na to repik, ale zatial nemam dojem, zeby to pomahalo

inac - ja mam tiez halluzne sny - sa budim na to, ze mala je s nami v posteli a pritom tam nie je...a zakazdym sa pytam mm ci ju dal do postielky 😀

ninuska8
15. apr 2010

ahojte, tak aj sa hlasim ako kinderko🙂 prave som si dala mensiu prechadzku, ale zjavne nic sa nedeje🙂

Alic, mala je zlatucka

Marika, ty pojdes o chvilu, uvidis

Zuvi, aj ja mam taky pocit zo seba, dnes som sa pustila do prania a zehlenia, ale dajake extra vykony za mnou nevdiet🙂

Inak scem si este kupit pevnu prebalovaciu podlozku, taku, co by sa dala dat na postielku, mate stym niektora skusenost? jedna baba ju tu na bazare ponuka za 15e. je to vela ci malo? vobec nemam o tom prehlad, diki

moni
15. apr 2010

kinderka, podme sa zratat lebo ja mam chaos kto este zostal: janicka, lucinka, zuvinka, marika, alinka, ninuska, evil, kami, zuzuj, michalag, stacynka, blondy, juliap....
na koho som zabudla?

marika1902
15. apr 2010

Minuska bodaj by si mala pravdu 😀 😀

Aj ja mam prebalovaciu podlozku na postielku, len neviem kolko stala lebo mi ju kamoska pozicala aj ked ju nevyuzijem lebo mam prebalovaci pult tak som si musela objednat truchu inu. Ale 15eciek je asi v pohode lebo na nete som videla aj drahsie 😀

marika1902
15. apr 2010

moni vsetko naj naj k narodkam a mam pocit ze si seba neratala 😀 😀

moni
15. apr 2010

marika, dik 😵
seba schvalne nie, to uz by bola ina tehu demencia keby som na seba zabudla 😀

ozaj, o tantamke a malickej gretke nie su nejake nove spravy?

marika1902
15. apr 2010

ja o nich nic neviem asi su v jednom kole tak nemaju cas na mk 😀

zuzadula
15. apr 2010

pekny den dievcata 🙂..
Kika.. dakujem.. 🙂..a neponahlaj.. odychuj !!! .. ja pockam a ma, pocit, ze aj to tvoje pradlo a ine upratovanie by
malo !!! hm? 🙂 ... som rada, ze ste OK.. aj dojcenie ste pekne rozbehli.. tak nech vam to tak pekne a pohodovo
pokracuje dalej 🙂 K tomu porodnemu poraneniu.. Kika tebe aj cicimon.. moze to kvacat aj dlhsie.. ale nemalo vy velmi vydatne.. takze sledujte stav.. mnoztvo a druh krvi.. !!!! ak by ste mali pocit, ze je to uz prilis, tak treba konzultovats lekarom ... aleverim, ze je to len bezne poporodne krvacanie a tie nahle -vydatnejsie krvacania sposobuje dojcenie.. lebo pri nom sa uvolnuje oxytocin.. a ten sposobuje stahy maternice.. a to zase krvacanie..
repik a kupele v nom by mali by dobre.. 🙂.. ale este sa vam spytam, lebo sama neviem ... stipe to preto.. lebo to asi nie moc "podstivo".. teda na husto zosilo.. spravili zopar stehov a tie tlacia.. predpokladam!!! .. ale to by malo prejt.. hlavne by ste mali teraz oddychovat.. SESTONEDELIE je na oddych a zotavenie..!!!! viem,ze sa mi to lahko vravi.. tiez si pamatam na seba
😅
Alic.. mala je krasnucka.. 🙂 ..tiez prajem vsetko naj 🙂

juliap
15. apr 2010

moni, tak to je nas este celkom dost kinderiek /12/ ... no ale maminy su jednoznacne v prevahe /41/, to je sila a dnes je len stred mesiaca

cicimon
15. apr 2010

zuza - ja mam pocit, ze mne jeden steh zle spravili, lebo ma akosi taha...
a kolko trva kym tie stehy odpadnu? ja som krvacala asi viac ako je zvycajne, tak neviem, ci to ovplynilo to terajsie krvacanie

baby nie ste mrtve z toho pocasia? ja som dnes ako mechom udreta, uz 4ty den dazda je prilis

marika1902
15. apr 2010

juli to bude tym mesiacom 😀 😀 Blaznivy april 😀

stacynka
15. apr 2010

baby, co sa tyka toho krvacania tak ja som po timkovi krvacala cele sestonedelie a zo zaciatku dost silno takze nebojte prejde, a aj napriek tomu som pri kontrole nebola dostatocne vycistena tak mi este davali vyvolavacku na menzes.... ale potom chvalabohu cele kojenie som mala s krvacanim pokoj
moni vsetko naj naj k narodkam
som si tak fajne schrupla s malym dve a pol hodky, ze by som aj rodit mohla ist, tolko energie mam 🙂 😉
inac odkedy som hore nejake bolesti mam uvidime ci nieco z toho 😉

stacynka
15. apr 2010

jaj a este som chcela pogratulovat maminke novej-martinke

moni
15. apr 2010

juli, no veru sa poriadne rozbehli aprilovky...a to nas uz aj majovky predbiehaju 🙂

na to krvacanie sa fakt netesim 😝 a som zvedava kedy mi nabehne cyklus naspat.

juliap
15. apr 2010

tak som zvedava, ako dopadneme my kinderka, kedy zacne etapa hromadnych porodov, ako bola tento vikend ...

cici ja som tiez jak mrtva, rano sa mi vobec nechce z postele, cez den aj 2x zdriemnem a aj tak som jak mechom udreta, ale teraz konecne vykuklo slniecko, tak pojdem emu odviest na trening, aspon trochu sa prevetram ... 😅

marika1902
15. apr 2010

ani ja sa netesim na 600nedelie ale asi tomu nezabranim 😝 hadam to ubehne ani sa nenazdam to len teraz si pripadam ako v spomalenom filme 😒

juliap
15. apr 2010

ja si pamatam, ze pri martinke som krvacala po porode 12 dni, lebo tolko sme boli v nemocke, ale nie velmi silno, no a pri emke som 3 dni po porode myslela, ze zo mna snad stecie i ta krv, co nemam, to zo mna tieklo ako ked zaklajete prasa, a potom az po mesiaci som dostala uz normal menzes ... je to individualne, ale treba sledovat intenzitu a aj sfarbenie krvi, ako tu pisali, pretoze niekedy moze ostat cast postielky v maternici a robit sarapatu a potom je potrebne cistenie, kazdopadne, ak sa vam nieco nepozdava, radsej zavolat dr

moni
15. apr 2010

cici, no tu ani neprsi a tiez som ako mechom udreta. presne ako pise julia, najhorsie je rano vstat - to som napriklad dnes nezvladla 😅 mm bude musiet pre mna neskor prist.
stacy, dik 😵
trochu energie by som aj ja brala. nejaka som unavena posledne dni 😖

vejula
15. apr 2010

čaavte kočky , hodim tu par Dominičkových foto 🙂

marika1902
15. apr 2010

vejul nadherna je malinka 😀

moni
15. apr 2010

veji, no to je krasny pampusik 😵
tie ociska velke!
ako sa citis? hoji sa to postupne?

juliap
15. apr 2010

ale s pocasim sa to trosku u nas umudruje, to som ho asi vyprovokovala tym obrazkom rano ... hodim este raz, nech vide poriadne to slniecko

vejulka podarena je dominca a uz mas aj pestuna ... ci buduceho zata nebodaj?

alinka01
15. apr 2010

vejula, je krasnučky... 🙂 Ja už tiež chcem mať svojho drobca pri sebe. Mňa čaká cisársky 23. aprila. Strašne sa bojím. Ale chcem to mať už za sebou.

kikarv
15. apr 2010

baby a kedy ste išli alebo sa ešte chystáte po prvykrát ísť von? viem že teraz nie v takom hnusnom počasí. a začnete najskôr pri okne?

vejula
15. apr 2010

Ďakujem. o ten blodačik to je moj braško-Dominikov ujo 😀 😀

moni mne je už ovela lepšie, rana sa hoji perfektne, rezal ma fakt dobrý odborník. A jazva je tak nízko že to aj plavkami prekryjem 😉

juliap super foto 🙂

stacynka
15. apr 2010

baby vejulka ma chlapiska nie babu 😉 , inak fesacisko je to 😀

moni
15. apr 2010

ali, preco cisarsky? asi si to spominala, ale nepamatam....
neboj sa, vsetko dobre dopadne!

cicimon
15. apr 2010

kika - ja sa postavim s malou tak na 5min na balkon, tot vsjo...snad v sobotu alebo ked uz bude konecne pekne pojdeme von

tu slnka niet...

moni
15. apr 2010

veji, no to je super! sice si sa vytrapila, ale nakoniec to dobre dopadlo! este to kojenie sa vylepsi, a ste machri 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre