Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
26. apr 2010

no tak ja som spet idem dalej pozerat telku nakolko sami nechce spinkat ale mozno ma ta telka unudi a zaspim

mackopuf
26. apr 2010

no ja sa rozhodujem,ci idem zehlit alebo kaslem na to,hodim sprchu a idem spat,teda pokusit sa spat,kedze sa mi nechce 😵

zuvinka102
26. apr 2010

mackopuf ja mam tu istu dilemu ci zehlit alebo len tak sediet pred telkou

mackopuf
26. apr 2010

ale radsej asi hodim tu sprchu 😵 ,lebo v zehleni mam skoro same plienky 😝 a na tie musim byt naladena. Asi zehlenie odlozim na zajtra 😎

zuvinka102
26. apr 2010

no ja sa stale rozhodujem, ale bolo dobre, ze sme zacali temu o zehleni lebo ma napadlo, ze mam este veci v pracke tak som ich bola vyvesat

mackopuf
26. apr 2010

aj ja som dneska prala (aj zaclony 😎 a zaštipcovat ich naspat bola fakt fuška 😝 )...
No zuvi,pravdepodobne sme tu ostali same,tak idem hodit tu sprchu a asi zobudim mm,nech trosku "pomoze" malemu von 😀 😀 😀
Tak ti prajem dobru noc a pravdepodobne heslo kinderiek: UZ NECH TO MAME ZA SEBOU 😉

zuvinka102
26. apr 2010

dobru nocku no snad sa ti ho podari zobudit, lebo mne by sa to pri mojom nepodarilo ... tak vidime sa tu zajtra 😅

kikarv
26. apr 2010

ahojte tak mám tu česť vám oznámiť krásnu správu od mivhalag.

citujem:
Ahojte, tak už som prišla k mamine a ocinovi. Volám sa LUCIA. Narodila som sa 26.4.2010 o 23:30. Miery 3270g / 52cm.

michalag gratulujem konečne si sa dočkala maličkej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
michalag vás všetky pozdravuje 🙂 🙂 🙂

moni
26. apr 2010

ja som hovorila ze to stihne do polnoci! 😵 😵 😵
miska, z celeho srdca gratulujem!

mackopuf
26. apr 2010

jeeej kikarv,ake krasne spravy nam prinasas 😵 😵 😵
michalag- gratulujem k malickej,vyzera to,ze si mala rychly porod,to je super 😉 . Tak sa drzte,ty aj mala a nech ste cim skor doma.

mackopuf
26. apr 2010

moni,ty si este tu? 😵 😵 😵

moni
26. apr 2010

jasneee, akurat som sa vytulenila z vane 😅 a rozmyslam co idem jest 😅

zuvinka102
26. apr 2010

jeeeeeej miska to stihla este 26 tak to bolo dost rychle.. no prajem vela mliecka a gratulujem 😀

zuvinka102
26. apr 2010

moni ja som prave dotlacila parenu buchtu a idem asi este na ananas

mackopuf
26. apr 2010

som si myslela,ze po tom ananase TO uz na teba prislo,ked si sa dlho neozyvala 😵 . Skus si dat pre zmenu ananas 😀 😀 😀

moni
26. apr 2010

zuvi, jooj tak parenu buchtu by som si dala. manzel mi uz tak dlho slubuje! napisem do zoznam jedal ktore si objednam po porode 😵
ja som zozrala princezky, ale to len tak aby som vladala prejst do kuchyne urobit si seriozne jedlo 😀

mackopuf
26. apr 2010

no na dnes mam aj dost,idem do tej vane a spat 😵
Tak vam prajem dobru noc 😉

moni
26. apr 2010

mackopuf...tak vidime sa zajtra 😉

zuvinka102
26. apr 2010

moni ale je zaujimave, ze konecne ma nepali zaha aj po tolkom sladkom ale ked si lahnem tak to urcite pride

mackopuf
26. apr 2010

moni-vyzera to tak,ze sa vidime aj zajtra 😅

stacynka
27. apr 2010

dobre ranko, idem za chvilku do tej poradne tak som nakukla a miska uz babatko 🙂 gratulujem ku krasnej dcerke
ja som mala dnes otras noc o tretej som este ovecky ratala a potom som isla na vecko a potom som konecne zaspala a sa mi snivalo ze rodim ale taky zivy sen a som tlacila tlacila a potom ze mozte zliezt est to nebude skusime za dva dni.... 😖

kikarv
27. apr 2010

ahojte tak som tu zas. moja malá cirkusovala dopolnoci 😠 . spali sme v obývačke lebo budí Vandu.
Vanda kašle ideme k lekárke nech ju popočúva. To bude dnes deň a ešte aj prší ☹ a ja som jak mechom udretá..

juliap
27. apr 2010

michala, tak to ste nas pekne predbehli, gratulky k lucinke ... 😀

juliap
27. apr 2010

no a uzatvarat to tu budem asi ja, tie blbiny co mi napichali v nemocke ... svistik sa teraz asi rozhodol, ze ked ho dr nechceli vidiet pred tyzdnom, tak teraz ich nechce vidiet on ...
ale kto vie, v TV novinach vcera vecer davali, ze v tatrach uz vyliezli prve sviste, tak som mu trosku dohovarala, ze uz moze aj on, no a mm ma nakazane piskat na neho, lebo tak si svistiky davaju znamenia ... 😉

fleury
27. apr 2010

Ahojte

gratulujem miske k lucke 😵 😵 Mala ma vahu ako mala nasa Emuska 🙂

kami drzim palce na dnes!! 🙂 Vsetky sme asi zvedave, co nakoniec porodis, ci chlapceka alebo dievcatko 😅

zuzi mame to narovnako, vcera aj nasa ocikala vsetko co mohla..tiez som ju prezliekala 4x 😀 ja uz neviem ake plienky jej sadnu 😝 A narovnako to mame aj s mlieckom, odo mna mala sice taha, ale potom stale pyta este viac a viac, tak musime dokrmovat ☹ A trapi nas grckanie, tak neviem, ci jej ten nutrilon nesadol ..

ja som dnes bola od porodu prvy raz na wc bez cipku!!Akoze ktoru netrapi zapcha neviem aka je to radost!!! 😀 😀 A to som si myslela, ze po porode sa to zmeni 😝 😝

julia nezufaj, mna tiez par dni pred porodom nadopovali v nemocke liekmi na potlacenie porodu a mala im aj tak ukazala, ze medicina nie je vsemocna 😉

fleury
27. apr 2010

gratulky aj blondy a jej princezne 🙂

fleury
27. apr 2010

moni dnes mas TP tak sa snaz!! 😀 😉

seuska
27. apr 2010

Blondy gratulujem k Olivii, super 🙂
Miske tiez gratulujem k Lucke... konecne sa dockala 🙂
Fleu ty mas stale problem s tou zapchou???? Moja zlata... Ja som bola sice tiez prvy krat az doma, ale bez cipky, akosi to same islo...A aky ste vybrali ten monitor nakoniec?
No uz Vas fakt vela kinderiek neostalo... vsetkym prajem nech to uz maju za sebou co najskor...
Tak s mojim kojenim je uz cisto koniec, taka alergia ma chytila, ze si musim nasadit tabletky, vcera sme boli vonku a len kycham, soplim a oci mi slzia... 😒

juliap
27. apr 2010

fleury diky, dnesny datum by sa pacil aj mne, mm ma meniny, nasi maju vyrocie svadby, tak by to bol darcek pre vsetkych, no a maly by mal narodky aj meninky v 1 den ... 😉
no a mohli by sme to dat dnes spolu s kami a moni a stacy a mackopuf, nech uz to mame vsetky za sebou ... 😀

fleury
27. apr 2010

seus a kolko za den ti malinka vypije nutrilonu ked nekojis?
Vybrali sme s mm ten monitor, co mas aj ty, teraz maju v maderne akciu za 140 eur. Teba vysiel kolko? Ze ci to je ozaj akcia 😀

julia fuuuha, tak to by boli oslavy, kebyze sa malinky vypyta dneska na svet! 🙂 Len ci by bol on spokojny, ze ma oslavy menin a narodenin v jeden den 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre