Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
30. apr 2010

malý spí, čo je veľmi nezvyčajné, ale zapla som mu rádio a zmenila som stanicu- tak asi preto 😀

evil15
30. apr 2010

bré ránko 😉

stacynka gratulujem k malému má dobré miery 🙂

no ja ešte stále kinderko ☹ aj ked som si ráno našla na vložke takú krvavú soplovinu 😖 tak neviem či to môže byť ešte zátka lebo tej soploviny mi odišlo už viac ako dosť na niekolko krát tak ja neviem teraz dosť ma to vystrašilo lebo som myslela že zátku už nemám 😖

kikarv
30. apr 2010

ahojte. my sme od 6 boli hore a teraz chrúst spí a aj ja by som drichmala ale pre zmenu je už Vanda hore takže zbohom spánok 🙄 .

stacynka porodila? tak srdečne gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

evil neboj mne doktor povedal že mi už zátka neodtečie lebo som už otvorená a dve noci po sebe som tú soplovinu mala a aj kôli tomu som išla do nemocnice nech sa doktor pozrie že čo to je a porodila som 😀 tak klud možno ešte zátka nejaká zvyšná.

evil15
30. apr 2010

kika ale doteraz nebola krvavá??? aj ked viem že sa to môže stať ale žeby až tak na konci????? 😨

kikarv
30. apr 2010

mne v deň pôrodu tiež vyšiel krvavý výtok a to som nemyslela že porodím. pozri evil pokial nekrvácaš veľmi tak podľa mňa sa nemusíš obávať. ale pokial si nespokojná zavolaj doktorovi a opýtaj sa ho na to. ja som môjmu volala ked som si v niečom nebola istá. ale podľa mňa to signalizuje blížiaci sa deň D 🙂

evil15
30. apr 2010

kika už som mu volala ale svojmu čo mám tu u nás v meste že či by ma nepozrel a idem tam pre istotu lebo ma tam dole začalo aj pichať ☹ a nechcem zbytočne ísť do BA tak sa ozvem ked sa vrátim

zatial papa

juliap
30. apr 2010

evil, tak ked dole aj popichava, tak ber rovno uz aj tasky, budeme mat este aprilovcatko ... 😀

kikarv
30. apr 2010

evil ked ťa pichá to sa otváraš presne toto som mala aj ja. žeby mala juliap pravdu a stihneš ešte apríl? to by bolo super 😀

cicimon
30. apr 2010

caute,
tak mne sa vcera nejako pototo pc,tak mm vecer musel preinstalovat win.A tak fajne sa mi podarilo zaspat pred TV 🙂

gratulujem stacy k babatku,predsa to stihla 🙂 a vy posledne 3 tiez sup sup 🙂

fleury
30. apr 2010

ahojte,

stanus a aku stanicu si mu preladila, porad 😀

kika no nezavidim ti, ja mam co robit s jednym babatkom, neviem si momentalne predstavit mat dve deti doma, ale aj to raz bude 🙂

fleury
30. apr 2010

ma inak napadlo, ze ktora z nas apriloviek ako prva otehotnie zase 😀 😀

cicimon
30. apr 2010

fleu - no moja spi pri FUNku kazdy den od 7.00 🙂

vejula
30. apr 2010

Ahojte kočky tak mne ta soplovina tiekla už dlho pred pôrodom a potom v tu noc ako som sa zobudila na bolesti už tiekla taka krvava soplovina...

Inač fleury mne sa predvčerom snivalo že som už zas tehotna a mm sa to snívalo včera 😅 Ale to asi preto že stale rozmýšlam ako riešiť aby som neotehu kedže hormony už do seba pchať nechcem, sex s kondomom to nescu ani ja ani mažo a ostava jedine prerušovaný sex ale to mi príde dosť nespolahlivé 😒

seuska
30. apr 2010

Dobre ranko vsetkym..
Stacy gratulky k slniecku 🙂
Moja mala spi pri Slovesnko1 😀 pocuva spravy, diskusie, uja Fica 🤐 a dopravne infosky 😀 Dnes v noci spala zasa super 6 hodin, potom sa najedla a zas 6 hodin spala 🙂 Teraz uz vymysla, ale sak necham ju bojovat trosku nech sa vymorduje a hajde do ulic a obehat terasky 😀

seuska
30. apr 2010

Fleu ja budem isto medzi prvymi tehulkami nakolko nemam traumu z porodu 😀

ludka140281
30. apr 2010

ahojky maminky....
blahozelam
k novym babulkam,tesim sa s vami 😀
moj den je asi....kojim,prebalujem,kojim,kojim a papam...este si zvykame,je to krasny pocit

ludka140281
30. apr 2010

fluery.....no dufam,ze ja nie 😀

fleury
30. apr 2010

cici a nechvas to zapnute aj ked spi, ci potom vypnes?

vejul mne na hematologii zistili, ze nesmiem brat hormonalnu antikoncepciu, co som doteraz netusila

seus teba som tipovala ako prvu, ze otehotnies, tak ma nesklam 😀 Ja som mala sice hrozne tehu aj poporodne dni, ale ked sa odtialto prestahujeme tiez chcem este jedno 🙂 ty uz neplanujes kojit? jaj to pivko ti zavidim!! a to tak pekne ti vcera mala vydrzala vonku cely den? kde si ju krmila?

fleury
30. apr 2010

ludka nehovor hop .. 😀

ludka140281
30. apr 2010

juliap...ty si este 2 v1?...no toto? kazdy den cakam ze napises...nesklam ma?
kocky je posledny APRIL...kto dnes pribudne? 😀

cicimon
30. apr 2010

fleu - hej, pocuvam to do 10.00 a potom vypnem, vcera som jej pustala CD ked spala. Vecer ked pozeram TV tak ju zoberieme do obyvacky a spi pri TV, uplne v poho. Teraz doprala pracka a ani sa nezobudila a bezne vysavam a tiez spi 🙂

inac - ja tiez rozmyslam ze tak o rok dalsie 🙂

seuska
30. apr 2010

Fleu no tak do dvoch rokov by som chcela, sak uz mam svoj vek a biologicke hodiny tikaju a saške treba bračeka Šimonka 🙂
Ja uz nekojim vobec, my sme uz len na Nutrilone kazde 4 hodiny 120ml 😨 Chytila ma alergia nejaka svina kvitne tak ja som na tabletkach proti alergii. Ja mam v meste predajnu, tak ked je cas krmenia odbehnem do prace tam sa prebalime nakrmime a hajde do terenu... a mala spi v kociku jak zarezana. Vcera sme isli von o 9:30 boli sme dva krat u lekarky, povymetali sme terasky a prisli sme o 16:45 domov 😀 Som sa bala ako bude v noci spat, ale zjavne je to spachtoska lebo spala jak zarezana... no proste si uzivam matersku 😀

juliap
30. apr 2010

ludka no stale som tu kinderko, ja mam taky dojem, ze sa ten nas svist fakt urazil na dr v nemocke, ze ho stopli, ked chcel ist von ... len teraz mam aj trochu strach, ci vobec u mna nastanu stahy maternice ... vcera ma inac v nemocke vysetrovala ta dr. co mi to pred tyzdnom tak "pekne" stopla a zdalo sa mi ze si uvedomuje chybu co spravila, lebo hned zacala ze boze, vy ste este pokope, som myslela, ze uz vas mame na poporodnom, lebo uz by bolo na case ...

monva
30. apr 2010

Seus - ty si normalne ako "duracellka" 😀 😀 😀 . My sme este vonku neboli, ja ledva zijem a snazim sa zvladat aspon to nutne v domacnosti = jedlo, pranie, zehlenie ...
Po minulom velkom prani som skoro "ex-la" ked som mala zimnicu a teplotu a v noci som si davala studene obklady + Paralen. Aspon Danka posielam von s manzelom alebo svokrou kazdy den tak hadam od buduceho tyzdna pojdeme aj my dve na slniecko.
Este musime poriesit osy, lietaju nam po dvore ako dive, bojim, aby nas nepostipali a zase chodit po dedine ako "satelit" dookola s kocikom a malym sa mi nechce, radsej by som bola vo dvore.
Hrcka na prsniku je uz v poho, po kojeni zmizne, sice do dalsieho je znovu tam, no hlavne, ze nie je trvala. Uz keby aj to sitie prestalo boliet - to by bolo super 🙂

monva
30. apr 2010

evil uz teda isla do nemocky, ci ???

juli - a s tebou je teraz aky postup? ako casto mas kontroly a kedy naplanovany nastup ak neporodis dovtedy? velmi silno drzim palce 😉

fleu - prosim nestrasit dalsim tehu, moj MM uz nechce ani pocut 😀 😀 😀 a ja mam tiez pocit, ze dve nam stacia aj priestorovo (co sa tyka izieb). Tretie by uz bolo jedine neplanovane "posmyknutie". No neviem, ako budeme riesit ochranu pocas kojenia, ci primaky alebo dr vymysli nieco ine, co by pri kojeni neskodilo 😉

stanusa
30. apr 2010

fleu tak zaujala ho Regina, predtym mal radio europu ale hudba bola si akcna a tiez som si vsimla, ze ma rad ked tam hovoria a piesne take melodickejsie, kludnejsie
no len nespal extra dlho, ale lepsie ako vobec 😝
ked zaspi nevypiname, tak ako pisala aj cicimon aj pracka perie aj vysava mm

pridavam sa k planovackam 2. tehu, povodne som chcela po roku, ale po sekcii najskor po dvoch
antikoncepciu este neriesim, dobre ze ste nahodili aj tuto temu lebo 600nedelie sa nam krati 😨 😅

monva aj nam uz do bytu vleteli tri osi, je ich nejako vela a maleho davam na balkon, len musim dat zaclonu cez kocik prave kvoli hmyzu kadejakemu
uz sa mlady ozyva, tak papa

kats
30. apr 2010

ahojte kocky, tak uz aj my sme doma (od soboty 😅 ) 😉 Miska sa narodila 20.4. o 9.06 😀 3240g a 49cm 😀
vooobec som vas este necitala 😅 tak mozno niekedy dobehnem 😉
krasny den 😀

juliap
30. apr 2010

monva neviem co so mnou planuju, v sobotu alebo v nedelu pre istotu na ctg, a potom az 5.5. na poradnu a ctg aj s vecami, ale nevyjadrili sa, ci to budu hned nieco so mnou robit, alebo budem zas v nemocke, aby bol svist pod dohladom kazdy den ... inac ma drbne, ked ma daju lezat a budu mi natacat ctg 5x do dna tak ako minuly tyzden ... ja dufam ze sa nas mlady umudry a vypyta sa tento vikend na svet ... 😎
inac dnes mam upratovaci den, od rana mam nejako veeeeela energie, tak som povytierala prach zo vsetkych kutov, povysavala, este poobede vytriem kuchynu a kupelnu a urobim poriadky papagajom, tak mozno sa nieco pohne ... 😉

vejula
30. apr 2010

kats máš nadherne detičky som teraz kukala 😵

stanusa, myslíš že sa Dominik podobá na mna???? Ja to akosi neviem tak celkovo posudiť 😅 Ako určité veci ako pery viem že má po mne ale celkovo... A váš Gabko je po kom???? Ja som sa snažila to nejako posudiť ale akosi neviem...

j

aktakk
30. apr 2010

AHoj, bre ranko..

Kats gratulujeme!!

Juj kocky, vy uz tu rozoberate dalsie babatko? Vy ste ake rychle 🙂 . Ja by som sice rodit isla zas, to mi nevadi ale dalsie planujem tak o 5rokov.
Veji- mne sa snivalo, ze som v 7tt tehotenstva, ze mi doktor robil sono ked som prisla po 600nedeli. A ja som sa mu snazila vysvetlit, ze to proste nie je mozne 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre