Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
30. apr 2010

Ja sa zmestim do par veci, ale nie je toho vela...ja mam problem, ze vsetky tricka su mi kratke, zo vsetkeho trci slanina. Mne sice ostali len 3kg, ale aj tak chcem dat aspon 13dole, co som pribrala este pred otehotnenim...z toho ze som len na riti v kancli sedela a autom sa vyvazala. Ale chcem zacat asi bicyklom.

vejula
30. apr 2010

mno seus to bude super, lenže kedže ja kojim vraj sa vtedy cvičiť nemôže, že sa do mliečka vylučuje kyselina mlična či čo 😒 A ten bachor mi inač nezmizne len cvičením, takže asi tak 😖

Aktak že tri kilá 😅 bože to ja neviem kedy sa tohto dočkam, lebo stale žerem jak kyselina 😝

aktakk
30. apr 2010

Veji, no mne zmizlo 17kil uz ani neviem ako...mne pre zmenu vobec nechutilo...ani teraz toho vela nezjem. Ale teraz mam uz pocit, ze sa vaha zastavila a uz to nebude take jednoduche...brucho mam aj ja ale cvicim aspon brusaky. Ved v knihe co je o tehotenstve sa pise, ze sa moze cvicit, tak neviem.

seuska
30. apr 2010

Inak skusali ste po porode urobit aspon jeden brusak???? Ja som skusila vcera a normalne jak je to svalstvo na bruchu ochabnute tak som ani dva neurobila 😀 😀 Pred tehu som v pohode dala brusaky a teraz jak dajaka kalika nic ani sa nezdvihnem 😀
Veji tak kojenie je prednejsie jak sunky na tele, ved to nejak zhodime postupne... hlavne ze mame deticky krasne a zdrave...
Aktak 3kg???? Sak to jaka parada...

vejula
30. apr 2010

jej aktak tak ty si aký borec že 17 kg ani nehovor lebo budem mať depku 😖

Idem ja už do spršky a hajať nech v noci vladzem vstávať ku malému. Zatial papuš 😉

A kinderka zajtra vam držím palčuchy nach vam to výjde na toho 1 maja 😉

moni
30. apr 2010

veji, cvicit sa moze ale tak aby nebola svalovica (len to potom je asi bez efektu), prave vtedy sa tvori kyselina mliecna.
problem pri kojeni a dietovani je ten, ze sa odporuca jest vela sacharidov aby sa podporila tvorba mlieka. a to sa potom tazko chudne 😔

seus, a ani v takych vacsich fitkach nefunguje sluzba ze si babatko "odlozis" kym cvicis?

vejula
30. apr 2010

seus jasnačka, ja si z toho až taku hlavu nerobím ale predsa... Nechce sa mi kupovať všetko nové veci lebo staré nezapnem, ale tak uvidím, ked to inak nepôjde budem musieť zbehnuť na nakupy...

Ešte raz dobru nocku všetkým

aktakk
30. apr 2010

Moni- co sa tyka papania aj tak si myslim, ze to nema nejaky vyznamny vplyv na mliecko. Moja sestra ma 10mesacne dvojicky, kojila ich pol roka, resp. odstrekovala mliecko a uzivila obe a nejedla takmer vobec, nakolko si pri nich nestihla ani "prdnut" nie to este papat. Ze dolezitejsie bolo pit aspon vela tekutin. Ale mozno kazde telo reaguje inak..neviem.
Ja osobne som vela toho nenajedla a ani mliecka nemam vela..ale myslim, ze moj problem nastal tiez uplne niekde inde.

Idem i ja spat aj ked neviem, ci este nieco stihnem pospinkat.
Tak sa majte krasne, Moni a "daj to" 😉

seuska
30. apr 2010

Moni 😀 ja byvam v takej diere ze Humenne, asi to ani na mape nenajdes... 😀 tu take sluzby nefunguju... ale napad je to dobry... no moja chyba, ze som sa sem prestahovala... daleko od rodiny a nikto po ruke ked postrebujem... 🙄
Idem aj ja hajat kym sa Saška nezobudi... dufam ze si tatino zapamatal instrukcie ked pride z chlastacky s 3 promile, ze ma spat v obyvacke aby sme nedychali tie alkoholicke smrady 😀

Tak zajtra kinderka a mamulky... vsetkym dobru nocku...

cicimon
30. apr 2010

baby k tomu chudnutiu - ja som sa vcera dala inspirovat jednou babou a zacala som rychlu chodzu pri kocikovani - a v tom teple dnes zo mna tieklo

moni
30. apr 2010

aktakk, no cosi na tom bude, ved preto sa pocas tehotenstva uklada tuk, aby sa mohol vyuzit na tvorbu mliecka. a jasnacka, pitny rezim je zaklad....
dobru a pokojnu noc maminky!

no dnes uz z toho asi nic nebude, poslickovia sa sem tam ozvu, ale to len tak zo srandy 😅
ale ja to raz daaaaaam 😀

cicimon
30. apr 2010

moni - zeby v auguste? 😀

moni
30. apr 2010

cici 😀
slak by ma trafil 😝

seuska, tss nahodou humenne viem kde je, aj ked som tam nebola. vidis, mozes otvorit vlastne fitko s takou sluzbou, a zarobit tazke prachy 😀

juliap
30. apr 2010

tak kinderka a uz mame majovych byckov, moni este ma 4.5 hodky na rozmyslenie ... ja strasim od 1, neviem akosi som vyspata, tak uvidime, do ktorej zas nebudem drichmat a rano budem jak matoha .... 😝

mackopuf
1. máj 2010

ahojte tak moje manzelka je uz v nemocnici o pol stvrtej rano jej zacali bolesti alebo kontrakcie ci jak sa to povie,drzte jej palce dalsie info neskor 😅

moni
1. máj 2010

mackopuf, drzime palce! prve majove aprilovciatko...alebo aprilove majovciatko? 😅

mackopuf
1. máj 2010

ahoooooooooooj volam sa NICOLAS a svetlo sveta som uzrel o 4:45 meriam 54 cm a vazim 4130...mamina vravela ze porod prebehol v pohode a mam vas vsetkych pozdravovat,tak sa drzte... 😅

vejula
1. máj 2010

jeeeej mackopuf tak to bolariadna rychlovečka.... Mooooc gratulujeme 😵

aktakk
1. máj 2010

No to bolo rychle, gratulujeme! Takze kruh sa zuzuje pomalicky 😉

mackopuf
1. máj 2010

vejula a aktakk,velmi pekne dakujem.Ked pridem domkou tak sa svami podelim o zazitky... 🙂

civavava
autor
1. máj 2010

ahooj babule,

kami, tak vela sil a zdravicka, dakujem za foto Dominicka, uz je v albume a je prekrasny... 😵 😵

janicka, mackopuf gratulujem k babatenkam, 😵

my sme OK, akurat to vyzera, ze maly cely minuly tyzden hladoval ☹(, vcera ho vazila dula, tak pred 2 tt pribral za tyzden 400g a min tyzden LEN 80g....to som davala pit z jedneho prsa a z flase a do flase som mu davala 80g, co evidentne nestacilo...pritom krasne cikal aj kakal....je pravda ze viac plakal min.tt ako inokedy, ale sme to pripisovali kolike... 🙄

od vcera pouzivam obe prsa konecne, ragada je zahojena a maly konecne pekne papa a hned po najedeni spinka, vcera sme ho odvazili pred jedlom a po a maly si cucol takmer 200g z oboch prs... 😉

k tej vahe - ja som dokonca este 1kg schudla aj z predporodnej vahy, v pohode nosim gate spred tehu...a pritom sa STRASNE ladujem sladkym kazdy den....asi to ide do mlieka vsetko 😅

vcera som mala aj poporodnu kontrolu u gyn, vsetko je OK 😉

ozaj a zelam krasny 1. MAJ 🙂))

evil15
1. máj 2010

Dobré ránko májové kinderka 😀 😀 😀 moni a juliap 😉 aj ja som ešte jedna z vás 🙂

mackopuf gratulujem nazaj rýchly pôrod 😉

no som zvedavá čo sa dnes udeje kruh sa nám uzatvára sme tu už len 3 tuším 😨

juliap
1. máj 2010

bre ranko, evilka, mas pravdu, ako sa hovori, my tri z nitry sme tu ostali ...
tak ja som strasila do 3 rano, nemohla som zaspat, a od 6 uz som zase hore, chytila ma v noci alergicka nadcha, tak mam plny nos a zalahnute v usiach, parada, sa tesim nesmierne ... ☹
mackopuf tak gratulky k nicolasovi, je to riadny bycek teda ... 😉

evil15
1. máj 2010

juliap tak teraz je to už napínavé mali by sme začať uzatvárať stávky že ktorá z nás bude dalšia 😀 😀 😀
ozaj a čo dostane tá ktorá bude THE LAST ONE 😉

juliap
1. máj 2010

tak ja davam poradie: evil, moni a nakoniec ja ... uz stracam totiz nadej, ze sa mi to znova rozbehne, proste dnes mam depkovy den, uz mohol byt svistik 10 dni na svete a oni my to takto po..... ☹

seuska
1. máj 2010

Ty kokso Mackopuf to bola riadna rychlovecka na takeho valibuka... Tak veeelke gratulky k Nicolaskovi....vela zdravicka vam obom...
Tak Vam odisla partacka kinderka a pridala sa dalsia k mamulka... uz sa pohnite aj ostatne nech mame novu temu.
Niekto tu vcera pisal, ze ta co bude posledna zalozi temu aprilovcatka, je to super napad...

Moni si predstav jak moletna mamicka otvara Fitnes centrum 😀 sak by mi tam nikto nechodil....

Civi tak super s tym prskom... kolko uz Rene vazi?

Tak my sme mali prvy krat zlu noc. Mala ma 3 tyzdne a stale prespala celu noc, ale dnesnu sa rozhodla ze NE! Bojovali sme v noci 3,5 hodiny a neviem co jej bolo, aj bola prebalena aj napapana aj cajik som jej dala a stale vystrajala...

stanusa
1. máj 2010

ahojte
mackopuf blahozelam k babatku 🙂 ostatne kinderka uz coskoro(mozno aj dnes) aj vy budete mamickami, tak to nevzdavajte 😎 😀

evil15
1. máj 2010

no ja dávam poradie juliap, moni a ja nakolko tiež nič nenaznačuje tomu že by to bolo čoskoro lebo mi dali už aj termín do nemocky ☹

juliap no to teda dobre potento že ti zastavili pôrod ale stále tomu nechápem prečo ved si mala dobrý týždeň a malý bol v pohode, či niečo mi ušlo????

monva
1. máj 2010

Mackopuf - GRATULUJEEEM 😵 😵 😵

juliap
1. máj 2010

evil, vsak to, vsetko bolo o.k., len akosi sa nechcelo dr rodit, tak mi to stopli a mam dojem ze nacisto ... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre