Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
8. jan 2010

ahojte,
tak sme sa dnes "posánkovali"... keď sme vyšli von, začalo pršať 😠 😠 😠

k tomu praniu a žehleniu - ja som takmer vôbec nežehlila, a všetko o.k., používam lovelu, je super a vecičky ešte stále periem zvlášť

moni
8. jan 2010

veji, a mlieko ti nepomaha? niekto mi spominal aj pukance na palenie zahy 🙂

marika, hlavne aby ti ta pliaga rychlo presla a zotavila si sa rychlo 🙂

sasikas, ja budem prat oddelene, preto cakam az tych veciciek bude viac, lebo tie mini-pidi vecicky budem pinzetou z pracky vytahovat 😀

silvia7
8. jan 2010

veji a mlieko ti nepomáha?? mňa tiež pálieva dosť často a výrazne, ani neviem, či je to z toho sladkého, čo jedávam tak často alebo z toho, že je to chalan... 😠

vejula
8. jan 2010

mno a ten malox sa kupuje v lekárni??? Ten som neskúšala.
A mlieko mi nepomáha ani oblátky ani pukance 😢 Jedine tá fatra. Ale skusim sa spýtať v lekárni na ten malox. Ale tak snád ta Fatra by nemala nejako mimi ublížiť, aj ked tlak mám občas vyšší, možno aj z tej Fatry... Bo pred tehu som nikdy vysoký tlak nemala...

Silvi inak ja som čítala že ked páli záha tak sa narodí vlasaté bábo 😀 😀

zuzana1971
8. jan 2010

babule ja som s lovelou nebola vobec spokojna, ani kamilka...teraz periem s tekutym persilom sensitive kupila som ho v DM za zlavu z bonusovej knizky pre tehotne a to je uplne iny level nez labella, aj kamilka s nim perie...

silvia7
8. jan 2010

moni akoby som odpisovala od teba 😀 jaaaaj..

baby naši urobili taaaaaaku dobrú fazulovú polievku dnes, tak som si dala ešte čerstvo dovarenú a teraz mi je ťažko, bruško bolí, grúli... bleeee... toto isté som mala z kapustovej, len to ma ešte viac bolelo bruško.. sila..

dejni - tak to ste mali teda po sánkovačke čo.. aj tu sa to už topí celé, poobede tiež pršalo, lebo bolo nad nulou, tak inak by asi aj snieežik padal .. ale v tomto počku ani hafan vonku nevydrží, len vybehne, vyciká sa a uteká dnu... to mokro sa jej nepáči 😝

juliap
8. jan 2010

ja som tiez pouzivala lovelu, a to bolo pred 13 rokmi, tak ma dlhu tradiciu a velmi som bola spokojna, aj teraz sa chystam ju kupit, svagrinej ju dokonca alergolog odporucil, lebo mala deticky s exemom od malicka.

mlieko moze mat na niekoho ale aj 2 ucinok, ze najprv stavy stiahne a po chvili je to horsie, prave vyprovokuje tvorbu kyseliny, urcite by som si to skusila v mensom mnozstve najprv.

moni
8. jan 2010

silvi, tak to mas dobre oci ked tak daleko dovidis 😀

nam tiez nasnezilo, ale len tak zo srandy, aby zakrylo travu, a uz je to ta-tam. rano bolo na ceste 2 cm snehu a 5 cm soli, istota je gulomet 😀

cicimon
8. jan 2010

baby co ste z Ba, mozte poradit nejake obchody okrem Brendona a Predeti a Enikibeniki kde sa daju ist pozriet veci?

dejna3
8. jan 2010

niekedy mám fakt obavy, že tie naše pokladíky sneh ani nebudú poznať ☹

veve23
8. jan 2010

ja som mala zahu len na zaciatku tehotenstva, teraz len ked s dam cibulu al. cesnak, ale tomu sa vyhybam, mne nic nepomahalo, iba Cocacola, taka cerstvo otvorena chladena, som sa vygrgala a bolo vsetko ok

silvia7
8. jan 2010

hmmm cicimon.. záležíí čo chceš kupovať.. ale ja som aj v Kike videla detské vecičky - dokonca aj zavinovačky a deky a kočíky..okrem nábytku.. a ešte je babyland na pestovateľskej ul. a ešte taký velikansky obchod kúsok od mlynských nív na chalúpkovej ul. by mal byť, len názov ti teraz nepoviem.. a tam sú všetky možné potreby pre mamičky, tehotné, aj pre mimi.. je obrovský 🙂

marika1902
8. jan 2010

vejula malox sa predava v lekarni bud v tabletkach alevo je to take mlieko a moj otec ho berie uz roky a nic lepsi este nemal skus a uvidis

silvia7
8. jan 2010

cicimon - ten obchod sa volá Predeti a je na košickej 😉 tá je kolmo na chalúpkovu ul..

veve23
8. jan 2010

cicimon/ja som videla niaky velky obchod pre babatka v Raci v tom novom OC, len neviem ako sa vola, este som tam nebola, je to tam nove, je hned prvy a velky

kamilakd
8. jan 2010

ahojte baby,dnes som mala teda den bolela ma brutalne hlava ked som si pospala prisiel opacny efek zacala som upratovat prat atd. a umyla som oka z vnutra aj zaluzky potom som navarila a uz som tu...vejulcek aj mne po tomto upratovani troska tvrdlo brusko ale uz som sa natiahla a je faji

silvika krasny kocik,a sny mas fakt bujere 😀

dejni no aj ja mam pocit ze tie nase zlaticka nebudu vediet co je sankovacka ten dazdik bol dnes krasny

veve aj mne pomaha ale pepsina

moni a fakt myslis ze budes potrebovat pinzetu na tie mini pidi vecicky? ved aj ty si drobulinka...ja som uz poprala a pozehlila pre istotu a tie vacsie vecicky priebezne...ja pouzivam persil gel sensitiv mne ta lovela nejak nesedi

zuzka inak aj ja vsetko zehlim ako sisino a hlavne uteraky 😒 ale chcela by som tiez novu pracku s tym programom nekrcenia pradla

sasika daj vediet kedy budes mat cas na stretko s dejnou sme sa stretli a bolo fajin malinka bola uuuuuzastna

sasurin
8. jan 2010

juli - na tom stretku sa môžeme dohodnúť. lebo ja som do pol štvrtej v práci a ked odveziem sofi na trening tak mám niekedy voľno 😀

sasikas
8. jan 2010

mne na zahu pomaha tiez trocha mlieka...alebo potom Gastrotus sirup z lekarne..ale niekedy nepomoze vobec nic...hlavne ked ma to chyti v noci... 🙂
kami- ja toho 22. eho budem isto v Top., tak potom este dohodneme neaky presny termin, a do toho TN mas teraz niekedy cestu?.....
dejna - ak by si mohla aj ty tak budem rada....ty si tiez priamo z Top, ze?

moni
8. jan 2010

kami, no ked som videla tie najmensie vecicky tak to ozaj pinzetkou 😀 a ta pracka co mame je obrovskaaa, takze keby som tam hodila tych par veci co mam, ani len dno nezakryjem 😅 ak sa to v susicke zbehne, tak odlozim malej pre babiky 😵
ale je len otazka casu kedy mi udrie, a zacnem nakupovat 😅 potom budem prat, mozno aj pol pracky 😀

kamilakd
8. jan 2010

sasika teraz ma mm nepusti nikam samu ked su taketo cesty 😖 ale dame si vediet a ked nieco ozvem sa

marika1902
8. jan 2010

sasikas inak ja pracujem v novom meste nad vahom, ja byvam kusok od trencina teda aj od NMnV v Ivanovciach taka mala dedinka

zuzana1971
8. jan 2010

kamilka ako sa ja [poznam ja by som vsetko zehlila aj keby som mala pracku s nekrcivym programom 😀
ja som niekedy ako autista, vsetko musi byt tak ako som si uz zvykla 😝

veve ten obchod v Raci sa vola Brendon

cici este zopar veci maju v mothercare v Au parku a inak podla mna dost bieda s tymi detskymi obchodmi
este daco maju aj v All Toys v Avione, aj kociky

sasurin
8. jan 2010

adasik - už som dala postieľku k fotkám a objednali sme ju zo stránky www.kojenecke-obleceni.eu, okrem postieľky sme objednali aj hniezdo do postieľky a matrac, zavinovačku spací vak, čiapočku, nohavičky a košieľku, priviezli ju do týždňa a za dodanie sa neplatí ked je to nad 60e.

cicimon
8. jan 2010

diki,

ja som bola dnes v KIKE, kde som pozrela aj ten kocik....KIKA sa mi zdala celkom draha ohladne tych detskych veci. Hlavne nejake kociky by som chcela pozriet, ostatne by som nakupila aj z netu.

kamilakd
8. jan 2010

zuzka inak ak nemas kde susit tak v caflande som videla taky susiak co sa da zavesit na radiator ja som ho mala ked so byvala na intraku fajin vecicka

silvia7
8. jan 2010

sasurin - kráááásneho kocúra máte, normálne som aj drahého zavolala, nech kukne (on je doosť mačkový) a nevedeli sme sa vynadívať, aj tie oči aké má, paráda 😉 a postielka je tiež super teda moc pekná, ešte aj tretí album musím okukať - kde máš deťúrence a pochváliť tiež 🙂)

zuzana1971
8. jan 2010

kamilka ja som vynaliezava 😀 cez sprchovaci kut hore mam krizom rucku od metly (mozmno to znie divne, ale nevyzera to nenormalne 😀) a na tom vesiam v pohode na ca. 3 vesiakoch veci (skusim odfotit 😅 )...nepotrebujem viac, ked periem v rukach nikdy to nie je take mnozstvo ako cela pracka

kamilakd
8. jan 2010

sasurin paradny kocur...klobuk dole..a nebojis sa ze bude ziarlit na mimi?

kamilakd
8. jan 2010

chi zuzka si poradis so vsetkym...jaj baby ja som zas hladna ja uz neviem co od radosti

sasurin
8. jan 2010

kamilka, pravdu povediac premýšľam o tom ale on je taký pohoďák celý deň len prespí takže myslím že to bude ok, máme ho už 4 roky a je na kocúra celkom rozumný 😀
pôvodne sme ho kúpili deťom a nám namiesto bábätka, ale človek mieni a PánBoh mení takže pribudne aj bábo - sa už nevieme dočkať 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre