Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
25. feb 2010

didi ma nebolia ale bradavky na dotyk sú citlivé.

juliap
25. feb 2010

fleury, tak to uz nejako vydrzis, ked uz len 3 tyzdne ... ja mam teraz poradnu az 18.3., co sa mi vidi, ze mi dala neskoro vzhladom na moj stav, ale mozno si mysli, ze ked doma len lezkam a sedim, tak by sa nemalo nic pohnut, no ja mam vydrzat, ak sa bude dat, az do 16.4. \dnes mi synovec povedal, ze on uz si to spocital, ze sa male narodi 9.4. a na jeho narodky 20.4. uz prideme s miminkom v kociku, tak som zvedava\

mimochodom neviete, na internom mi zobrala krv a ze 1 vysledok bude az buduci tyzden, lebo mi dava robit dr aj nejaky rozbor na hormony?

jankako
25. feb 2010

civi,ale ty nemáš nejake velke rucho,barz máš vela VODY..hm..
civi,nebojiš sa že ťa to chyti ked nebude mangel doma?ja sa strašne toho obávam že ma to chyti ked nebude doma..ja mám z toho nočne mory...by som sa zbláznila a asi by som sa aj hnevala... 😠

civavava
autor
25. feb 2010

tari, jasi beriem jednu osusku a jeden uterak, plus taku frote spongiu pre mimi 😉

monvi, kolko Mg beries? ja beriem 3x denne po 150 mg , sumive, a ospala nie som.... 😲

jankako
25. feb 2010

juliap prečo chodiš na interne?

fleury
25. feb 2010

monva a kolko beries denne toho magnezia? ja 5-6 a cez den moc nespim, aj ked teda lezim vkuse to je druha vec 😀

monva
25. feb 2010

hi baby bacha na hafanov, som zvedava, co by urobili ich rodicia, keby tie sikovnice s hafanom domov dobehli ?

monva
25. feb 2010

beriem Magnesium Lactici 500mg 3x1 tabĺeku

civavava
autor
25. feb 2010

janka, praveze sa toho veeeeelmi bojim....
aj ked mm vravi ze keby nieco, hned sada do auta a za 9 hodin je tu...dovtedy sa to da oddialit, aj doki mi to potvrdil...
ale to nechcem, aby v strese soferoval sem cez cele Rakusko a Nemecko.....radsej by som bola, aby Rene nanho pockal, aspon do toho 11.3. 🤐

juliap
25. feb 2010

monva s tym magnezkom je to asi individualne, civavke to nerobi nic, ale ja som, ako pises, vecne ospala, spim aj 2x za den, a to vecer o 22 vacsinou zalahnem a spim do 6, takze nedostatkom z nocneho spania by som to mat nemala ...

vejula
25. feb 2010

čivavka to vážne???? No tak tomu sa už povie zufalý čin... Ale aj tak, si neviem predstaviť ako by som zareagovala keby sa mi toto stalo 😕

Inač mna už cic ani tak moc neboia zo začiatku to bolo strašné ten prvý trimester... A bez podprdy by som chodiť určite nemohla, lebo mám pocit že mi hrozne padaju a ťahaju ma dolu 😅 , je to taký fakt nepríjemný pocit 😝

monva
25. feb 2010

juli - ja zaspavam cca o 00:00-1:00 a spim do 9-10 rana, aj maly je ohladuplny a ked sa zobudi skor ako ja, tak ticho lezi v postielke a caka, alebo sa hraje s plysacikmi. No dnes rano si vyspevoval 🙂

fleury
25. feb 2010

julia mne uz neodporuca ani k inym dr chodit, co som cele tehu pravidelne chodila, ze je uz riziko akehokolvek chodenia, tak ma aj potesil, uz mam do porodu klud aspon s tymto, dnes mi nabral kopec krvi na vsetky mozne kontroly, a uz len mm bude chodit po vysledky

monva predali by ich predsa 😀

jankako
25. feb 2010

civi,tak si budeme držať palce.moj to ma síce bližšie,ale komplikovanejšie.. 😖
😖

juliap
25. feb 2010

jankako, u nas v po je 1 navsteva v 7 mesiaci u internistu normalne ako tehotnej, to my brali krv, moc, buduci tyzden idem na ekg, kontrola chrbtice a este nieco, no a neviem aky je ten odber na hormony ...

jankako
25. feb 2010

aha,tak to máte super...ja by som tiež rada takeniečo absolvovala,kvoli tým mojim debilnym aritmiam..

monva
25. feb 2010

jankako- mna moj doky posielal na ekg uz 2x a to som nemala nikdy ziadne problemy, vraj sa to tak v tehu ma robit. No pri prvom tehu mi predosla doky nedala urobit ani jedno ekg. Zase sa nam potvrdzuje, ze co lekar a iny kraj - to ine zvyklosti 🙂

fleury
25. feb 2010

mne ked robili naposledy ekg tak sa ma internista pytal, ci som neprekonala v detstve selest srdca 😕

jankako
25. feb 2010

no ja keby sa posťažujem,tak nie je problem.hned som v nemocke a robia mi vyšetrenia..ale ja som už vyčerpana z tých nemocnic a vkuse sa naniečo sťažujem..snád sú tie arytmie len psych.povodu..

denisa1111
25. feb 2010

Ahojte babenky,tak ako citam ,niesom sama co ma strach ze ked to pride tak budem sama doma,teda s dvama havkacmi🙂ozi,nie ste niekto z okolia Pd,ci nemate skusenosti s Handlovskou porodnicou...

jankako
25. feb 2010

ja som z okolia PD,ale skúsenosti nemam..vravia že dobra porodka..ale že až na jednu sestričku/tá tušim robila u mojho lekára kedysi,nepríjemna/

aktakk
25. feb 2010

ahojte...

Fleury- No keby ma ten porod chyti skor, nehnevala by som sa...lepsie ako pretahovat 😒 . Ved babo by uz malo mat vsetko vyvinute...

Civi- nesmut, tie dva tyzdniky ti rychlo ubehnu, neboj!

veve23
25. feb 2010

som sa vratila od nasich, tak ma zas vykrmili, malemu nakupili a nabalili ma nech neumriem od hladu 😀, dnes mame babovku.........no a idem oddychovat vsak som od 6 hore a pozeram opakovanie, aj ked to neni uz ono ale da sa.
Kiwi...ze pozdravujem svokru 😉
Fleury....aspon ze ta nechal doma, ale tie 3 tyzdne ubehnu a ty budes mat babo, ty kokso ako sa to blizi, ale pekne ste vydrzali .....uz by malo byt vsetko v poriadku....a nebudes musiet tlacit ziadne lieky 🙂
Civi....to ti verim ze je ti smutno,ale vsak pridu vasi tak bude veselo 😉 ala zvladnes, a ten vas romantikus vikend ste zrusili alebo ho stihnete??
Frucht ...drzim zajtra palce.

A kde mame Kami a Moni??

mne nerobili vobec ekg

civavava
autor
25. feb 2010

jani, budeme si drzat palceky... 😔 😲

veve, ten vikendik vo wellness sme nakoniec zrusili, lebo nemozem ani plavat ani nic.. 😠 tak pojdeme oslavit aspon na veceru 😲
mm povedal, ze tam pojdeme potom aj s malym 😉

idem na luxemburcinu, /sa mi ale nexceeeeee/

zatial pekny vecer 😉

carrie4
25. feb 2010

ahojte babulky, chcela som sa spýtať na pohyby bábatiek. môj drobček sa už len tak prevaluje, ale aj to tak jedenkrát denne. žiadne kopance, ale tie neboli nikdy nejaké výrazne. neviem či je to tým, že sa už blížime do finale, a že mám málo plodovej vody a drobec nemá vela miesta. myslíte že mám utekať k lekárovi?

denisa1111
25. feb 2010

AhojCARIE moj drobcek sa tiez uz len tak prevaluje a tiez nikdy nebol prilis aktivny,len ked som si dala vela sladkeho...asi uz maju malo miesta...

carrie4
25. feb 2010

deniska a ako často denne vnímaš to prevalovanie? v noci sa mi sníval hrozný sen, ma riadne vydesil, preto teraz panikárim

dejna3
25. feb 2010

ahojte,
som tu pár dní nebola, chodíme s malou na celé poobedie von, keď je tak krásne teplúčko 😵 potom väčšinou skočíme k našim a domov sa vraciame až večer...

už pár dní sa mi veľmi ťažko dýcha, drobček mi asi tlačí na pľúca, tak lapám dych už len pri obyčajnej chôdzi ☹

moje mimčo kope stále rovnako divoko 😝 inak, u nás sa história opakuje: pred dvoma rokmi boli v lete OH - a bola som cca v 7 - 8 mesiaci (čakala som sofi) a ta kopkala riadne... a toto druhé v ničom nezaostáva... tak drahý skonštatoval, že preto máme takých divoškov, lebo už v brušku obaja povzbudzovali olympionikov 😝 😀 😀

michalag
25. feb 2010

ahojte 🙂
tak po takmer 2 hodinovej prechadzke s malym a kamoskou som uplne KO, ale kedze maly naobed nespal tak ked sme o 17:30 prisli domov tak bol uplne kludny a spokojny 😝 🙂 a teraz uz spinka ako anjelik 🙂

baby a tie co uz mate deticky ako idete riesit porod, teda ako to planujete so starsim ???

denisa1111
25. feb 2010

Sem tam ,ako kedy,niekedy castejsie,ale presne sa to neda povedat,ale ked mu pobucham na pupok alebo trochu zatrasem tak si zacne nohy vystierat🙂aky ze to mas sen?ja mam same nocne mory a hovadiny,ale ked dam medovku a mg tak lepsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre