Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
1. apr 2010

cici funguje len tomu musiš veriť 🙂

moni
1. apr 2010

sasurin, gratulujem!!!! maly fesak ma krasne miery! daj sa rychlo do poriadku aby ste sa mohli cela rodinka vyesovat z maleho zazraku!

moni
1. apr 2010

evil, no ma to pripravit svalstvo maternice, zvysovat tonus aby kontrakcie boli efektivnejsie takze mne to dava zmysel ze tvrdnutie je intenzivnejsie. len mi je trosku cudne ze po jednej salke....a to som chcela pit tiez 3. asi vydrzim az do 38tt na jednej.

evil15
1. apr 2010

no žienky idem ja spinkať som K.O po dneskajšku papa

kamilakd
1. apr 2010

gratulijem SASURIN,MAJCA,STANUSKA waw sa to rozrodilo super aj a kiwi uz urco ma a myslim ze aj KIKA FRUCHT ked tu niesu....kolko nas tu vlastne zostalo kinderiek?monika,michalag ,julia, cicimon,evil,marika ,vejulcek,fleury gajana ...

vejula
1. apr 2010

jeej susarin gratulujem 😉

Ahoj kami, no vypravaj, ako som počula že si bola v nemocke, čo sa udialo?????

moni
1. apr 2010

kami, veru nas ubuda, a to sa april este len zacal!
ja som z toho tvojho dominka-karolinky uplne mimo!

aktakk
1. apr 2010

No baby...to je fakt jak na beziacom pase...Tusim sa ten 1.april zapacil viacerym, len tej nasej nie ked sa tak poponahlala..

GRATUJEME NOVYM MAMICKAM!!!!!
KIWI DRZ SA!

veve23
1. apr 2010

Kami...aj ja sa hlasim 2v1, na mna ste zabudli 😀

pripajam sa ku gratulaciam k babatkam...

Moni...a aka bola oslava?????

pipimiska
1. apr 2010

ahojte,jeeej tu sa to zacalo vo velkom prude,gratulujem mamickam a prajem vela zdravicka 😵 😵 😵

ja sa este hlasim ku kinderkam 😉

moni
1. apr 2010

veve, mila bola ta oslava. normalne sa mi tisli slzy do oci! tym ze tu nikoho nemame to beriem asi trochu inak...kolegovia su uplne super, postarali sa o vsetko. dnes mame krasne pocasie, tak sme vytiahli stolicky na terasu, doniesli kolaciky. no a tooolko darcekov sme dostali!

tarinka333
1. apr 2010

Paaani, kolko deticiek... tak sme na rade, aprilovky 🙂
Pocuvajte, co ste to spominali, ze zabera na vyvolanie porodu? Teda zabera ako zabera 😀
Sexik
teply kupel
behanie po schodoch
skakanie na fit lopte
aj nejaky cajik???

veve23
1. apr 2010

Moni..tak super, viem si predstavit ze ta to dojalo, predsa rodinu a priatelov mas x km vzdialenych. Musite byt dobry kolektiv, ze pozdravujem kolegov 😉 Aspon kym budu chlapy cez vikend stahovat, ty sa mozes vytesovat z darcekov 🙂

tarinka333
1. apr 2010

Ete som chcela, ze od kedy je novy konik, tak mame takmer vsetky nove fotocky 🙂 Vacsinou mi stacilo doteraz kuk na fotku a som vedela, kto pise 🙂 Teraz musi aj nick kuk, lebo fotka mi neznama 😠 Napr. Fleury mala len oko a Zuzka tiez iba 1/2 tvare a kocurika v pozadi, ze? 😀

lucinenka001
1. apr 2010

tarinka - budes rodit v KEk sa smiem opytat?

moni
1. apr 2010

tari, ten caj co spominame nie je na vyvolanie porodu ale ulahcenie (vraj). baby spominali este pikantne jedla, a ananas.
ale teda uprimne povedane, neverim ani jednemu...

veve, no veru, ohromni su! tak dobre to cloveku padne..

kamilakd
1. apr 2010

jej veve ozo teba som zabudla,a pipimiska.....

vejulcek no mne ti prisli bolesti ale ja som po piatkovej poradni bola uz otvorena na 1 a pol prsta,a v pondelok uz na 3 zatka odidena uz vyse tyzdna boli sme este so zuzkoubar cvicit a smiali sme sa...no a vecer dako pravidelne bolesti 2-3xza hodku bolesti a strielalo mi to do krizov baby poradili sprsku atd no ale mna bolely bedra tak sme volali ze co mam urobit tak povedali ze dojdite ved kukneme a ked nic tak pojdem domov...zbalili sme sa a vyrazili dali na monitor a rucicka skakala jak besna..ale ja som este neni ukonceny 37tt tak mumli dolu a ze 4cm ale babo nie je zostupene ze vyskusaju zadrzat a ked to nezaberie tak ideme rodit do rana som bola na infuzkach a dali daku inekciku pre maleho na plucka...a rano bol klud tak ma pustili...a dnes sme sa zas boli ukazat a je klud......ale dnes ma doktor dorazil namiesto Dominicka bude Karolinka 😅 len teraz neviem ci ma taha za nos alebo vazne bo od 20tt krpan nechcel ukazat co tam ma...a to mi robili sono kazdu poradnu ani dr na prietokoch sa nevedela medzi nozky dostat

moni sak ani mne to nejde do gebulky...

kamilakd
1. apr 2010

chi este niekto spominal ze ananas ale ktovie ci tieto babske recepty zaberaju.....

lucinenka001
1. apr 2010

Kocky dnes sme mali PT na 1.aprila, ale nic sa nedialo ani sa nedeje. Ale maly sa hybe ako z divych vajec take 2hodiny v jednom kuse. To nevadi , neviete prosim Vas? Mam uz velky strach. Ani sakra nemam ziadne priznaky. ☹

moni
1. apr 2010

luci, no ja ti neporadim kedze nemam skusenosti. ale asi lepsie ze sa hybe ako keby si ho 2 hodiny necitila, nie? viem ze to musi byt na palicu, ale snad sa mlady pan rozhodne ze uz ide. coskoro!

kami, vraj ananas a este nejake dalsie exoticke ovocie maju obsahovat nejake enzymy...no ale ked som to povedala kolegyni thajke co sa dlavila ananasom a stiplavym kazdy den, tak sa dobre pobavila.

lucinenka001
1. apr 2010

moni - je to uz o nervy sakra. ano to je pravda , ze je lepsie ked sa hybe a este k tomu z bruska idu take zvuky ako zblnkanie a svrkanie, no ja by som bola velmi rada kebyze by mal chut ist uz von, sakra. bojim sa uz velmi,

moni
1. apr 2010

lucka, asi sa to blizi. mozno klesa nizsie, a ked sa tolko trepe tak to zblnka. verim ze to uz chces mat za sebou!

grekyna23
1. apr 2010

no ahojte,
kami, aj ja sa hlasim este ku kinderkam 😉 a s tou karolinkou si neurobil ten doktor prvoaprilovy zart??? 😀 😀 😀
lebo moj mm dnes zavolal svojej babke, ze "uz si prababka' a ona ze skoro spadla z noh 😀
a velka gratulacia vsetkym novym mamickam a ich detickam 😵 sa nam to tu riadne rozrasta

kamilakd
1. apr 2010

moni no ja na to neverim ale sak co ked si dame tak nech aspon chuti....a sexik tiez neviem ci pom aha ak by bol tak 4-5x za den mozno aj ano 😀 ale sak krpci vedia kedy maju ist nie???

luci no 2hodky ked sa panko mrvi musi byt na palicu ale neboj mozno mu je tesno a este si robi rozluckovu party pred prichodom na svet

grekyna23
1. apr 2010

no luci, ja ked som bola v nemocnici tak nam vraveli, ze keby sme mali bolesti, alebo sa male nehybe alebo sa moc hybe, ze mame povedat, ale ja osobne neviem, kedy je ta hranica, ze sa moc hybe 😒

gajana1
1. apr 2010

Baby poradte čo môžem od bolesti zuba

tarinka333
1. apr 2010

Lucinenka, ano, rodim v KE... v Saci 🙂 Spolu s Monvou a Seuskou 🙂 A ty?

tarinka333
1. apr 2010

Idem ja kocice spat, dnes som riadne unavena.
Tak prajem dobru nocku, vidime sa zajtra 🙂

moni
1. apr 2010

kami, no ten sex by este daval zmysel...ale ze pikantne jedlo? tym plasili ze moze vyvolat potrat v prvom trimestri kvoli prekrveniu...to musi byt tak individualne ze az!
ale presne ako hovoris, pokial sa panstvu neuraci ze je cas, nepomoze nic....

moni
1. apr 2010

gajana, paralen mozes v pohode, ibuprofen sa neoporuca v tretom trimestri. len neviem ci paralen zaberie :(

greky, no moja mala sa nevie malo hybat, to su take mexicke vlny ze ludia maju strach ked to vidia 😀 ani ja by som to nevedela urcit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre