Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
9. apr 2010

no doucko sa odklada na poobedie 😀 😀 Takze oddych sa odklada 😀 😀

fruchtbar
9. apr 2010

Fleu,si ty ozaj tehotna...? 😀

kats
9. apr 2010

ahojte kocky 😉 som vas dlho nestihala, mali sme doma veselo 😝 😀
fleury to je akoze tvoje brusko v 30tt ???? take mam ja len ked sa dobre najem a nie som tehu 😀
april sa krasne rozbehol a nemam absolutne uz ziaden prehlad - takze veeeelka obrovska gratulacia vsetkym mamickam a ich krasnym babatkam 😵 😵
u nas sa to zevraj tiez uz rozbieha - krcok sa pekne otvara - tak si fandim ze to bude na buduci tyzden 😀 nikdy vsak nie je vylucene ze aj prenasat mozem 😀 😀 ale este musime pockat kym maly dosopluje a manzel kym dokonci strop na chate 😀 😉 potom uz mame povolene rodit 😀

fruchtbar
9. apr 2010

cakame ako na ihlach na spravicky od ostatnych tehuliek,je to celkom zaujimave!

marika1902
9. apr 2010

fleury no teda vsak ty mas brusko v 30tt ako ja v 20tt 😀 😀 A kde mas malu? To bude riadny stuplik 😉 Aspon budes mat lahky porod

zuzadula
9. apr 2010

ahoj zuzka ..🙂 gratulujem k malemu Patkovi.. 🙂 je uzasne, ako ste to za tych okolnosti zvladli 🙂.. to co si napisala znelo dost hrozivo..prajem ti co najkratsie zotavovanie.. ale hlavne bezproblemove.. a velku radost a pohodu s babatkom 🙂
este by som sa ta chcela spytat., ci ti vysvetlili,preco si sa neotvarala a co ti davali, aby sa to pohlo.. dakujem

fleury
9. apr 2010

frucht asi hej, nieco ma furt okopava 😀 No mala bola furt natlacena nizko, takze mne moc brusko nebolo vidiet, ale teraz uz vykuklo dost 🙂 Aj ked tehu gate mi furt letia, si mohli niektori mysliet, ked som sla naposledy z nemocnice, ze odchadzam uz po porode 😀

marika1902
9. apr 2010

Fleury nehnevaj sa ale podla toho bruska neviem ci ty nebudes rodit az v auguste 😀 😀 😀

fleury
9. apr 2010

marika podla ultrazvuku praveze mala nie je az tak mala, takze bud je v nejakej joginskej polohe cely cas alebo mi odstranila polovicu vnutornych organov uz 😀

marika1902
9. apr 2010

fleury 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

seuska
9. apr 2010

Jeeej Veve drzkam velmi palce..... a zavidim... ja tu furt kukam do blba 🙄 🙄

Fleu to fakt ani na ten august nevyzera to brusko.... 😀

Zuzkabar fu, to preco ta nechali tak rodit???!!! To je brutal fakt.... Hlavne ze to uz mate za sebou, vela zdravicka prajem...

Kike tiez gratulujem.....krasna vaha malinkej... Lejča bude riadne megerko....

fleury
9. apr 2010

seus a s tebou furt nic nerobia?

seuska
9. apr 2010

Fleu no na velkej vizite primar povedal ze mi daju poobede tu tabletku do vnutra, lebo moj porodnik ma nocnu tak ze by sa to rozbehlo do vecera kym pride... aspon tak som to pochopila... ta cakam, ta cakam ta cakam....

fleury
9. apr 2010

seus no aspon nieco, snad sa to pohned a pridas sa dnes k veve 🙂
monva tam neni? nepisala zatial na konik

zuvinka102
9. apr 2010

ahojte idem si precitat co ste dnes uz stihli napisat nakolko som sa prave len zobudila lebo som zaspala az rano o 7hod..

inac som sa vas chcela spytat ako rychlo alebo casto moze odtekat plodova voda?? a moze aj bez kontrakcii??

seuska
9. apr 2010

ja som na Monvu uz myslela dnes, zatial neviem, ak by tu aj bola je urcite bud na prijme, alebo na vzdycharni a tam teraz nemam pristup, ani Tari sa dnes neozvala, ale rano nik nerodil jak som tam bola okolo siedmej....
Inak ako haluska dna bol budicek o piatej rano aby nam zmerali teplotu... 😀 som kukala jak puk ci hori abo co?

marika1902
9. apr 2010

tak toto je moje brusko teraz v tomto momente 😀 😀

marika1902
9. apr 2010

Seuska a co ak cipok nezaberie? 😒

fleury
9. apr 2010

seus zvykaj si na nemocnicne prostredie 😀 Mna najviac dojimali upratovacky hlavne cez vikend ked zacali o 5tej rano pratat, aby mohli co najskor domov 😀 Tak nas informuj co nove v Saci!! 🙂

marika a pekne sa postavit nech vidime ci uz brusko kleslo 😀

zuzadula
9. apr 2010

zuvinka.. plodovka moze odtekat v podstate v malych davkach stale.. alebo vycrkne pocas konstrakcie.. niekomu vytecie nazar velke mnozstvo.. je to rozne..

marika1902
9. apr 2010

fleury no pokusim sa som to fotila mobilom lebo mm vozi fotak stale v aute 😀 😀

zuzadula
9. apr 2010

Seuska drzim prsty.. cipok by mal proces pohnut dopredu.. 🙂 .. aj teraz ho mala aplikovany jedna nasa klientka a rozbehlo sa to pekne 🙂 .. to je namiesto toho keksiku, ked si v nemocke 😀

seuska
9. apr 2010

Marika neviem co bude dalej ak tabletka nezaberie. Moja spolubyvajuca tak dopadla ze jej nic nezabralo 4 dni jej vyvolavali porod a neotvarala sa, tak jej na koniec sekciu robili... ma tu slak trafi jak ma tu budu 4 dni mordovat! A jak ju teraz vidim jak nemoze chodit poriadne a jake ma problemy po cisarskom tak som si to s tym cisarskym aj trosku rozmyslela....

Fleu upratovacky boli az o osmej!!!!!!!! No ked mi este daju obed tak po obede sa pojdem pospacirovat po nemocke a vysmyrujem ci tu nie je Monva alebo Tari....

kamilakd
9. apr 2010

ahojte tehulky...po dlhej dobe som sem nakukla...
ako tak sledujem kinderiek je nas uz dost malicko...VEVE ty sa nam drz,VEJULKA ty napodobne asi uz si mamina...KIKUS gratulujem k babatku....SEUSKA tak ty to uz mas za par hodin...drzim moooc palceky....

ja som stale 2v 1 vyzeralo to uz vseliako ale opat ma pustili domov a nechceli vyvolavat porod ze este 1tt vydrzim a ked tak buduci tyzden ideme na to 😅

FLEU ty mas ake malinke brusenko no ja som jak tulen 😀 uz som +15kg 😅

MARIKA krasne gulate brusinko 😵

ZUVINKA no ja ani nestiham citat ostalo nas tu malo ale pisete jak dracice...

FRUCHT ty co sa este gulkas?stale 2v1

marika1902
9. apr 2010

tak tu je na stojaka: Moja futbalova lopta 😀 😀

zuvinka102
9. apr 2010

zuzadula aha no som zvedava teda ako to dopadne a mozno sa malinky naozaj narodi 10.. ale inac som fit a idem umyt zem..

kamilakd
9. apr 2010

SEUSKA neboj nebudu ta mordovat daju cipok asi daju daku vselicku do prdelky a v noci nam kraaaasne porodis 😉

marika1902
9. apr 2010

Seuska tak drzim palce nech cipok zaberie a porodis co najrychlejsie.

majca424
9. apr 2010

-ahojte 😀

seuska, je pravda, že po cisarskom som nemohla moc chodiť zo začiatku, ale dávali mi od bolesti a dalo sa to zvládnuť. Teraz ešte sem-tam zabolí bruško pri určitom pohybe, ale dá sa to vydržať 🙂 Toť moja skúsenosť a to som týždeň po SC, takže podľa mna, niet sa až tak čoho bať 😉

fleury
9. apr 2010

kami zase si bola v nemocke?? kvoli kontrakciam?

marika no vidis ake paradne brusko mas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre