Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
9. apr 2010

annika mna prislo asi po troch tyzdnoch od nastupu na matersku. Ale kazda pobocka pracuje asi inym tempom tak ja by som nestresovala 😀 😀

grekyna23
9. apr 2010

annika, mne to rozhodnutie prislo po 10 dnoch, odvtedy co mi zacala materska
ale viem, ze niektorym babam to tiez prislo nejak neskor, vsak o uradoch a uradnickach sa tu uz popisalo, vsade je to inak
tam skus zavolat, ci im to tam poslali zo zamestnania

annika11
9. apr 2010

monva

dik za odpoved, mám kontakt, len som chcela vedieť, ako to prebiehalo u iných 🙂

fleury
9. apr 2010

marika varila si ty ci svokra? 😀

cinocka
9. apr 2010

annika..mne to prislo po viac ako mesiaci 😉

annika11
9. apr 2010

jasnačka, keď majú poslať niečo oni, tak zostarnem kým to príde, ale skôste niečo vy poslať o deň neskôr a už sa vyhrážajú 😒 neznášam takéto papierovačky a to nás ešte čo všetko čaká po pôrode

cifroska
9. apr 2010

Ahojte.Vsetkym co uz maju babatka blahozelam. 🙂
Ja som bola v stredu na poradni no a uz som otvorena..Tak dufam,ze to dlho nepotrva.

Annika ani mne este nic neprislo zo socialky,ties len cakam. 😒

marika1902
9. apr 2010

fleury varila svokra ona ma do kuchyne nepusti iba ked nie je doma varim ja a to je len obcas lebo ona je uz na dochodku.

fleury
9. apr 2010

marika tak dneska ti celkom zdravo uvarila 😀

marika1902
9. apr 2010

fleury ale odkedy som tehu tak ma stresy co varit lebo ja dost veci nemusim ako kyslu kapustu, cesnak, cibulu nic pikantne nezjem a ani klobasu fuuuuuuuuuuuuuuuuj a nesmi to byt ani v jedle tak sa ma vkuse vypytuje ze ci moze to a to navarit

marika1902
9. apr 2010

no dneska veru hej a vcera boli palacinky. Ja nemam rada iba ked robi slaninku smazenu a klobasy a spekacky no to je podla mna hnus

annika11
9. apr 2010

ja som sa dnes akurát dozvedela, že moja svokra odchádza od mája na dva mesiace do rakúska, doteraz tam chodila len na týždňovky...to bude lážo plážo 😉 len mi je ľúto, že bábätko uvidí ako novorodeniatko a potom už ako trojmesačné

marika1902
9. apr 2010

a este nemusim take tie polievky so zapraskou. Ja iba take bujonikove 😀 😀 Som narocna viem.

fleury
9. apr 2010

marika tak potom budes musiet na nu davat pozor, aby vam maleho nevykrmila 😀

marika1902
9. apr 2010

fleury no dufam ze ho krmit budem ja 😀 😀 A potom tu uz byvat nebudeme 😀 😀

fleury
9. apr 2010

ale neskor.. cez prazdniny sa k babke maly dostane 😀

marika1902
9. apr 2010

no on sa dostane aj kazdy den asi. My staviame asi 500m od ich domu 😒 😀

fruchtbar
9. apr 2010

no baby,teraz som mala fofry,rozliala som moju vybornnu omacku z cerveneho vina po kuchyni,poriky viseli z kazdej zasuvky,vsade to bolo,no hroza....nastastie nie vsetku...aspon nemusim zahustovat 😀 ,ale zapotila som sa pri tom ako hovado,vsetko vyumyvat a aj tu debilnu dlazku zase,rozobrala som pol kuchyne,lebo keby sa to dostane pod nabytok a oduje ho,sak by ma bol moj drahy v zuboch roztrhal !!! 😕

Ved ja nemam ani cas na porod!!!

fleury
9. apr 2010

frucht priznaj sa, ze si to urobial naschval!!!aby si mohla zmyvat 😀 😀

fruchtbar
9. apr 2010

pisete ako draci 😀

fruchtbar
9. apr 2010

fleu 😀 😀 😀

marika1902
9. apr 2010

Frucht to asi preto nerodis, lebo faḱt nemas kedy. Uz si konecne vyloz nohy a oddychuj 😀 😀

fleury
9. apr 2010

na CT1 davaju teraz rozhovor s tehulkou a dulou

ninuska8
9. apr 2010

hihi, Fruch tak to nie si sama, ja som pred chvilou rozbila falsku dedovej asi 50rocnej slivovice a vyliala sa mi po celej spajze, tak si to predstav, ja som normalne spita z toho inhalovania a krize ma bolia od utierania, smrad na cely dom...manzel bude nadseny 🙄 🙄

inak ja v poslednom case rozbijam vsetko, vcera padla nadobka s ciernym korenim tak som sa tiez nakychala kym som pozmetala....cista sou, inak vcera ctg dopadlo dobre, tak som rada 🙂

marika1902
9. apr 2010

minuska to by som nezvladla upratat to musi byt smrad 😝 😝 😝

fleury
9. apr 2010

frucht a tvoj mm bude pri porode?

ninuska8
9. apr 2010

nastastie ma uz nenapina ako v prvom trimestri tak sa to dalo, dufam, ze malej to nevadilo

kamilakd
9. apr 2010

FRUCHT no vidis? ty fakt nemas cas na porod ale ty budes friska mam taky pocit....

FLEU no aj ja to pozeram na Ct1 aj ja si beriem dulu k porodu tiez...

NINUS no ty vsetko rozbijas a ja do vsetkeho narazam mi dako brusko zavadzia 😀 😀 😀

fleury
9. apr 2010

kami a to sa s nou pravidelne stretavas? Kedy si ju oslovila?

kamilakd
9. apr 2010

Baby a s ktorou ide mm pri porod? so mnou mm nejde asi bysom ani nechcela 😅 ale bude dade cakat a pride kuk mimi ked bude vonku a potom hned pride za mnou a pustia ho aj na salu ked tam budem tie 2hodky...mne tam bude robit spolocnost dula

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre