Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
20. apr 2010

baby mna ta zaha asi zabije 😀 😀 mne uz nic nezabera na nu

moni
20. apr 2010

no ale ved ma nechajte, veeeed...skusim nejake thajske peklo 😀

zuvi, aj mna posledne dni trapi zaha, ani tabletky nepomahaju. skus vyssie vankus, a lahnut na pravy bok

zuvinka102
20. apr 2010

moni no vysie sa asi uz spinkat neda ako mam ja a ked som na pravom boku tak drobcek velmi kope

kamilakd
20. apr 2010

moni len sa pekne napapkaj 😉

zuvi no zaha je veru paradnacka aj u mna 😀 ani citronada nepomaha inak ja som zmastila teraz na noc celu bombonieru 😀 fuj to bude es 😀 te len palit zaha

moni
20. apr 2010

baby jagy, lucim sa s vami! aspon trochu spanku vsetkym!

kamilakd
20. apr 2010

ok moni paaaaa a dobru chut

zuvinka102
20. apr 2010

moni tak dobru chut a pa

no kami ja rozmyslam nad zmrzlinov ale neviem potom ako dopadnem

kamilakd
20. apr 2010

zuvi daj si aj ja by som si dala ale nemam 😀 po cokoladke som si urobila chleba ja som daka hladna...cele tehu nic a teraz zerem ako svinka

zuvinka102
20. apr 2010

kami ja som na tom rovnako ale najhorsie je to, ze cez den mi nechuti a padne 21hod. a ja sa neviem dojest 😅

kamilakd
20. apr 2010

a preco sa ti nechce spikat?lukasko kopcuje???ten moj dostal najest a uz cusi 😀 polovicka mi chrape v pestelke a je zas rozvaleny som zvedava ako sa tam zas napracem a mozno ostanem na gauci ...inak ja kukam ako sova nechce sa mi spat 😅

kamilakd
20. apr 2010

vitaj v klube napodobne ranajky musia byt potom dlho nic a vecer koniec zamok na chlladnicku 😀

zuvinka102
20. apr 2010

ani neviem preco sami nechce ale asi aj rezim spanku mam otoceny cez den by som spala a v noci nic ale to uz mam dlhsie len vzdy som si povedala, ze nejak nasilu zaspim a pozerala som len tak na strop.. no dnes uz ma to nebavilo.. ale mozno som aj trosku rozladene z poradne.. nakolko ked som sa spytala dr. ze kedy mi asi zacne vyvolavat maleho, ze ako dlho ma takto necha tak povedal, ze on prvorodickam nerad vyvolava a do konca 42tt je este daleko tak som zvedava

zuvinka102
20. apr 2010

no tak v mojom pripade by ani ten zamok nepomohol 😀 mm mi uz povedal, ze tak casto do obchodu nikdy nemusel chodit ako teraz 😀

kamilakd
20. apr 2010

fuuuha no vidis a ja mam termin 25.4 a uz so mnou saskuju dali cipok a nic sa nedialo a v pondelok nastupujem do nemocky a idem na to ak neporodim a to budem presne 40tt+1 pekne ze???kazdy lekar kona inak

kamilakd
20. apr 2010

no sak nech len pekne chodi ved to nie ty ale malinky i pyta 😀 😀 😀 a kolko si uz pribrala?ja ma dnes ze fuj 17 😅 🤐

zuvinka102
20. apr 2010

no ako vidim tak si fakt kazdy doktor robi podla seba..no tak ma mozno aj predbehnes..ja som pribrala 13kg ale to len preto, ze sa mal drobec kde roztiahnut lebo rok pred tehotenstvom som pribrala 20kg, mala som problemi so zahou.. ako mam co zhadzovat nakolko mam krasnych 93kg a chcem ist aspon na 70 ale ideal by bol 65 😀 😀

kamilakd
20. apr 2010

no jaby som chcella tiez povodnu vahu 60 ale vraj to ide pekne dolu baby pisali ze uz v porodke ide dole celkom dost..a co hlavne ze sme zdrave nie????co tam po kg

zuvinka102
20. apr 2010

no to mas pravdu ved jak hovori moja mamina aj velka rit vie ocarit.. 😅

zuvinka102
20. apr 2010

jaaaj som zvedava kedy ma dnes chyti spanok.. uz to vidim ako zas prespim cele doobedie 🙂

kamilakd
20. apr 2010

inak v NR v agrokomplexe je vystava vsetko pre deti tak ak neporodim ja by som tam v piatok aj vybehla kuknut vraj je to 1.rocnik vola sa to bocian
http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/

kamilakd
20. apr 2010

no ja to mam tiez otocene ale ja som jak babika moj mmvravi ze ma raz prihlai na sutaz v spani ze urcite vyhram ja ked lahnem hned oci zavriem 😀 😀 😀

kamilakd
20. apr 2010

zuvi chvilku off mam na skype kamosku z australie tak zatial

zuvinka102
20. apr 2010

no my to mame o tyzden neskor v inchebe takze ja som sa chystala tam ale asi mi to nevide, nakolko bud bude rodit alebo este nebudem vladat chodit a malinkeho tak skoro nenecham strazit niekomu a do takeho davu ho tiez nevezmem

zuvinka102
20. apr 2010

ok v pohodke ja idem hladat nejake veci este na nete

zuvinka102
21. apr 2010

ja sa idem pokusit asi uz spinkat..

evil15
21. apr 2010

bré ránko bambulky tak ja samozrejme ešte kinderko 😝 a samozrejme brucho pobolieva a tvrdne takže ja sa už nepozastavujem nad tým 🙂

ozaj včera tu nebola juliap!!!!!!!!! žeby už porodila svojho svištíka 😉

no a nemá niekto info o marike tá už isto má svoju lásku pri sebe 🙂

kolko nás tu je ešte vlastne kinderiek???? ja počítam tak 5-6 😝

monva
21. apr 2010

ahojte kinderka a tehulky 😀 prajem pekny den, vyzera, ze bude aj slnecny
dostali ste niekto v nemocke tasku "baby bag" od Mama a ja???? a mali ste tam aj tu knihu Mama a ja (tusim je to do 1. roka dietata, format ako 1/2 casopisu) ???
lebo ja som vo svojej taske tu knihu nemala a ked som si ju chcela objednat cez net, stoji 200,- sk tak neviem, ci nedavali do vsetkych tasiek, ci si moju niekto vybral ... 😖 boli tam totiz celkom zaujimave veci, spolubyvajuca ju dostala, tak som aspon listovala ...
a ktora zdrav. poistovna davala kufrik? bola aj tam nejaka kniha?

zuzuj
21. apr 2010

ahojte babenky...tak u mna nic cez noc..stale kinderko...aj ked som mala chvílu lepy..ci to neni ono...ja asi tu ostruzinu malinovu fakt nemusím...stacilo 1x a dost..som mala stahy jak fras a mala uplne ródeo...neviem ale este tak ako vcera neblbla a to aj ked som ležala na boku..kedy vacsinou ani brvou nepohne... 😀
Tak chcela som Vam len oznamit, ze som sa nepredbehla kinderka a ficim...idem na tu uzasnu udajne -welnes pedikuru...tak tesim jak svina...ale asi ma vyhodi ked uvidí moje nohy.. 😅
Inak o tej knihe maminky resp. tych balickou od poistovne aj ja chcem vediet...ste pisali, ze ste aj od poistovne po porode dostali...tak od ktorych su tie uzasne balicky??? 🙂
ficím ...pekny den..

aktakk
21. apr 2010

Dobre ranko kocky, sprava od Mariky:

AHOJ, VOLAM SA JAKUBKO A PRISIEL SOM NA SVET 20:4. O 22:11 S MIERAMI 3620G A 52CM MAMINKU SOM NEPOTRAPIL, LEBO TO CELE TRVALO LEN HODINKU, STASTNY RODICIA MARIKA A BORIS

cifroska
21. apr 2010

Ahojte mamicky . 🙂
Tak ja som prisla dnes z poradne.Ked sa to nerozbehne same tak v sobotu mi to vyvolaju. 🙂 Aj sa bojim aj som rada budem to mat za sebou. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre