Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
27. apr 2010

baby ahojte...ten krpan sa tam rozhodol si postavit dom....robili mi druhy krat hemiltaka a dali cipok...bolesti graduju a nic...male je ok robia ctg zaaznam ...ziadne sup sup to nie je....uz ma predbehli dve co mali so mnou vyvolavacku 😅

moni
27. apr 2010

kami, potvore malej je tam ozaj dobre! caka ta asi dlha noc, myslime na teba!

kamilakd
27. apr 2010

MONI uz mi je do placu ved ked to nejde tak na co cakaju kurnik...ja som asi daka divna cakatelka

moni
27. apr 2010

kami, nie si divna, len ozaj vyzera ze telo este nie je pripravene..nechcu ti prasknut vodu?

sasikas
27. apr 2010

Kamilka, Zuvi- drzte sa....zajtra uz budete mat drobcekov pri sebe....drzime palce nech to ide ako po masle... 😅

seuska
27. apr 2010

Zuvi Kami moooc vam drzim palceeeee... presne viem co prezivate, joj sa tesim na rano jak nam tu prubudnu nove babatkaaaa...

Moja mala zaspala o osmej, normalne neni mozne, keby som nemala monitor dychu tak ju asi chodim kukat kazdych 5 minut ci dycha.... no dufam ze nas necaka nevyspata noc...

Akurat som dnes s mm spominala, ze sme dnes uz 2 tyzdne doma z porodky a ze si pamatam a nikdy nezabudnem jak som sa prvu noc o Sašku strasne bala a stale ju chodila kukat do postielky ci zije 😀

cheerlady
27. apr 2010

baby co obliekate babatkam,ked idete na prechadzku a je take pocasie ako teraz-23stupnov a pod.? a davate ich do kocika aj v zavinovacke? 😕

seuska
27. apr 2010

cheer ja jej davam overalik taky dupackovy, bundicku taku tensiu a davam ju este aj do perinky... ak je chladnejsie tak dam aj deku, ale ja mam taky iny kocik ktory nema vanicku klasicku ale fusakotasku... vzdy jej skusam rucky ci ich nema moc teple alebo studene aby som vedela ci jej neni zima abo teplo...

Kde ste vsetky? Kinderka rodia to chapem a maminky????

cheerlady
27. apr 2010

zuzadula maly papa a papa a ku koncu 2,3x potiahne,potom 5sekund nic,potom zase potiahne a tak.a ked vidim,ze skoro spi a uz netaha,vtedy viem,ze je koniec.potom sup rychlo odgrgnut a ked zacne plakat a hladat papat,tak viem,ze to na mna len hral a je stale hladny 😅 prvu noc spal v postielke,ale teraz spava pri nas-kym nemam monitor som si istejsia keby nahodou grckal.

cheerlady
27. apr 2010

lebo ja som dala malemu tricko,dupacky,mikinu,deku,na kocik ten nanoznik ci jak sa to vola a dnes som bola sprdnuta,ze mi maly prechladne 😒 asi ho budem davat este aj do zavinovacky,snad neprechladol ☹

moni
27. apr 2010

seus, nie vsetky kinderka rodia, mna tu zapieklo 😀
ale evil a zuzuj sa neozvali, tak je mozne ze tie rodia....

doma je tak teplo? 23 stupnov? tak to sa vam kocikuje jedna radost 😵

stacynka
27. apr 2010

seus ja som tiez tu, ziadne rodenie sa zatial nerysuje.

moni ty mas este pred tou nemockou nejaku poradnu?
inac tak ma stve ze ma ani nekukol, aspon by som vedela ci sa tam nieco deje, teda myslim ze sa deje ale ako som na tom
no nist ostava len cakat

mackopuf
27. apr 2010

moni,nie si sama,koho tu zapieklo 😀

seuska
27. apr 2010

moni ja mam pocit, ze fakt v auguste otvorim modreho konika a ty tu budes stale jak kinderko 😀 😀

stacy ty by si uz tiez mohla ist, nech uz s vami preberame mamickovske temy...

ozaj to sa potom zalozi nova tema baby? Aprilovcatka 2010?

Ja sa nudim lebo mala fakt neobvykle zaspala rychlo tak neviem co od dobroty... 😀 😀

moni
27. apr 2010

no uz sme 3 zapecene...lepsie ako pripecene 😀

stacy, ja mam zajtra sono, ale bez lekarky....a v pondelok sono a poradnu.

mackopuf
27. apr 2010

moni,ja mam niekedy pocit,ze som aj pripecena 😅 😀

moni
27. apr 2010

seuska, no ak to bude pravda, tak si zistim kde byva fleury a bude zle-nedobre 😀
ale v podstate, TP mam dnes a do polnoci este stiham 😉

mackopuf
27. apr 2010

baby,mne sa dako dneska spustilo mlieko alebo co to je z praveho prsa (uz mi tecie dlhsie,ale dneska tak nejak samovolne,ked lezim alebo sedim,tak tecie,predtym,iba ked som si prilahla 😵 ) . Nemate s tym niektora skusenosti?

aktakk
27. apr 2010

Rodickam drzkam palceky!!!!

Moni, neboj, ved do 5.5. je uz len tyzden viacmenej. A niekto to predsalen zavriet musi, ze? 🙂 Kolko vas je, 4-5kinderiek. To uz nejak dotiahneme, no nie?
Seuska, uzivaj si kludu 🙂 .

seuska
27. apr 2010

moni ja ti Fleu pomozem najst, lebo to divadlo by som si kukla live 😀 😀

Aktakk a tebe Barborka uz spinka tiez? Ja nie som zvyknuta na vecerny klud... Keby bol aspon mm doma ze by som vyuzila 😉

moni
27. apr 2010

aktakk, presne tak, ja som vyrovnana s tym majom, a ked dovtedy pojde sama, este lepsie 🙂
asi 4 sme: mackopuf, stacynka, juliap a ja....evil a zuzuj sa neozvali dnes takze su uz asi vo vasej skupine 😵 no a zuvi a kami o chvilocku 😵

seuska, super, budem potrebovat nejaku spojku 😀

cicimon
27. apr 2010

baby ja uz som mala dnes cestovinovu krizu tak sme objednali na veceru pizzu...ja uz fakt mam dojem ze som o rozkoch

moni
27. apr 2010

cici, mnam pizza! hned by som si dala 🙂

juliap
28. apr 2010

bre ranko maminky, deticky a tehulky ...
tak dufam ze vcerajsie rodicky to maju uspesne za sebou a dnes budu uz mat miminka pri sebe ... nas svist si vcera dohovorit nedal, tak uvidime zajtra na poradni v nemocke, co bude nove, ci sa uz nieco deje, alebo tu ostanem s moni do toho "augusta" ... 😀

zuvinka102
28. apr 2010

Znova píšem za manželku, noc som prežil v napätí, ale manželka nezavolala. nášmu drobcovi sa von nechce. Volala mi až ráno o 6, že si zabudla zbaliť misku a príbor, ale inak nič, tak sme stále čakatelia. Dúfame, že dnes už príde, aj lekári sa vyjadrili, že mu dnes ak nepôjde sam, tak trošku pomôžu. S novým info zas večer. Prajem príjemný deň, ja bežím do roboty.

stacynka
28. apr 2010

dobre ranko babulky, dnes som uz od siestej hore, timkovi sa uz nechcelo spat, sfutrovali sme vianocku s maslom a mliecko, dala som varit zemiaky na francuzske a pozerame rozpravku....
tak zuvinka este nic, uvidime co kamilka

seuska
28. apr 2010

Dobre ranko. Taaak som sa tesila na nove babatka a nic?! ☹ Tak prajem rychle porody nech tu uz mame nove aprilovcatka.... 🙂

cicimon
28. apr 2010

ahojte,
tak nik nerodi? april sa krati..
mala dnes vstavala na minutu presne kazde 3hod, tak teraz idem vyuzit situaciu a popratat byt a navarit si tekvicovy privarok na obed, snad sa moze tekvica..

vejula
28. apr 2010

jej žuvinka tak krpana vás riadne naťahuje...
Inač dnes podla mna porodia aspon 2 - 3 ... A Kami tipujem dievčatko, ked ste už vyšli s tými tipmi 😉

cici môj malý tiež akosi menej spí ani tri hodky od posledného papania už kričí... Ale nieže by sa napil naraz poriadne nech potom pochrape, on pije max 15 minut potom pri cicke zaspí a o 2 hodky kričí že je hladný 😅

aktakk
28. apr 2010

Seuska, mne Barborka nespala ale tatinko pestoval, tak som mala troska relax...Nasa laska mam pocit ze uz bdie ako dospely clovek, vela toho nenaspi.

Tak na posledne babatka musime pockat.Inak Zuzuj sa neozvala tusim odvtedy, co mala mat podobny "denny program" ako ja tesne pred porodom 🙂

Moni, bsa mi zdal ten datum 5.5.tak daleko a ono je to vlastne uz buduci tyzden.

Ozaj, boli ste uz niektora s babatkom na nozicky? My sme boli vcera a mamr do 4 mesiaca balit na siroko...mi to pride strasne dlhooo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre