Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
30. apr 2010

Takto pred tromi tyzdnami som uz skučala v kontrakciách na vzdychárni 😀 uz to ani pravda neni....

Moni ja som len strasne zvedava na tvoj "americky" porod, potom vsetko napis do detailov...

juliap
30. apr 2010

tak mne pre zmenu dnes volala krsna z KE, ze sa jej v noci snivalo, ze sme poslali sms, ze uz je svist na svete ... tak uvidime, v utorok sa to snivalo svagrinke, stvrtok krsnej, tak este 1x a bude to do tretice aj pravda ... 😀
alebo zeby sme predsa len potiahli s moni az do augusta 😅

moni
30. apr 2010

evil, po vysetreni zvyknem byt aj ja nejako viac zmagorena 😅 moja mala sa stale mece ako sisi, vcera som mala az slzy v ociach, tak to bolelo ☹

seuska, no som zvedava aj ja....uz aby to bolo, potom vypotim nejaky elaborat 😀

juli, jaaaj, hlavne na mna necakaj 😀

evil15
30. apr 2010

baby chcem sa spýtať myslíte že si môžem dať trochu piva????? mám naňho strašú chuť 😅

moni
30. apr 2010

evil, ked mas chut tak si daj! ja si dam pohar vinka alebo piva obcas 😉

evil15
30. apr 2010

moni prehovorila si ma 😉 dakujem 😀

moni
30. apr 2010

nech vam padne na uzitok!

som ta ale mala upozornit, ze ja som pocas tehotenstva nedodrzivala vsetky tie zakazy a prikazy...jedine co som si odpustila bola pecienka, plesnive syry, a surove maso. a tvrdy alkohol.

evil15
30. apr 2010

no ja som si tiež dopriala ale všetko s mierou nakolko môj stav mi toho nedovoloval vela ale aspoň aj tú trošku som si dala 😉

moni
30. apr 2010

evil...no ja niekedy aj bez miery, krizom-krazom 😅

janicka11
30. apr 2010

ahojte babulky....Tak ja už to mám konečne zasebou,a malú princezničku mám už prisebe...Všetkým tým,čo to ešte len čaká držím palčeky,nech vám to všetkým skvelo dopadne a narodia sa vám krásne detičky......

vejula
30. apr 2010

evil moni ja verim že čakate na toho 1 maja - na sviatok práce že by naši sudruhovia mali z vas radosť 🙂

moni ďakujem 🙂

janička gratulky ku malej slečne

janicka11
30. apr 2010

Vejula Dakujem dakujem..--))Všetkým kinderkám želám veľa trpezlivosti,berte si príklad zo mna,ja som namalinkú čakala 42týždnov...

moni
30. apr 2010

janicka, gratulujem 😵 😵 😵

veji 😀
len aby ste nas potom nevyhostili z temy, ak to do polnoci nedame 😅

seuska
30. apr 2010

Evil kludne si daj, ja som si dopriala aj vinko aj pivko a mala je uplne v poriadku, akurat ze trosku spava tak to asi z toho ma este dozvuky...

Tak sme dnes ostali slamene vdovy s malou prvy krat same v noci, tatino isiel na rozlucku so slobodou s kamaratmi... som uzvedava aka bude noc. Mala sa okupkala, napapala a uz fuka do vankusa... 😀 tipujem ze este tak 5 minut, lebo toto nie je jej hodinka...

vejula
30. apr 2010

moni 😀 😀 že by sme vás vyhnali ku májovkám 😀 😀 tam ťa nepustime pekne ostaneš s nami aprilovkami 😉
A maj je užasný mesiac 😵 A ak to dáte zajtra tak vám budem normálne zavidieť taký pekný dátum 😝

moni
30. apr 2010

veji 😵
no veru pekny datum zajtra bude, manzel ju prosil aby sa hecla, ze sa mu to bude lahsie pamatat 😅

vejula
30. apr 2010

moni ja myslim že to zajtra dáte 😉

moni
30. apr 2010

veji, no u mna je malilinkata sanca ze by som aj dnes stihla 😵
sef mi dnes odkazal po manzelovi ze zajtra 11:40 sa mala narodi 😅

kamilakd
30. apr 2010

😉 AHOJTE DIEVCATA...konecne som nakukla aj sem chcem vam podakovat za telepaticku podporu....dakujem...syncek je nadherny a ja neviem uverit ze je uz vonku z bruska....dnes som konecne na izbe sestonedelia lebo som bola na intenzivke...v bojniciach dakujem primarovi ze mal sluzbu a ze zakrocil o 5min dvanast a zachranil nam obom zivot...uz je to prebolene a ja sa tesim ze uz mozem konikovat tu pri vas kinderka a maminy 😉 idem docitat co sa da.

aktakk
30. apr 2010

Moni, co si nemohla najst nieco na seba...tri hodiny sme ta cakali vonku a teba nikde 😀 😀 😀 .

Inak, ved to je jedno aky datum sa malinke narodia, ja verim ze si ho zapamate tak ci tak 😉 .

Fleury- no nasa dtto. Ale dnes som jej dala aj moje aj nutrilon a tak krasne spinka. Cez obed 3hodiny, vonku 3 hodiny, teraz uz viac ako hodku. Anjelik nas...a ja som ju doteraz nosila na rukach ako sprosta a snazila som sa ju uspat a to hlad jej drzal ocka otvorene. Chudatko moje malinke.

moni
30. apr 2010

kamiiiiiii! tesime sa ze to mas za sebou a ze chvalabohu vsetko dobre dopadlo! tak rychle hojenie, aby si si mohla synacika chrobacika uzivat! mliecko uz dorazilo, ci je na ceste?
opatruj sa holka!

aktakk
30. apr 2010

Janicka- gratulujeme!!!

Kami- vitaj medzi nami, tesime sa ze ste obaja zdravuckí a vsetko dobre dopadlo!!!

aktakk
30. apr 2010

Moni- tusim nas podobe slova napadli na privitanie kamilky. 🙂

moni
30. apr 2010

aktakk 😀 😀 😀
ako vies? stala som v satniku a nevedela co na seba 😝

aktakk
30. apr 2010

No myslela som si, tiez som s tym mala na konci tehu problem 😉

seuska
30. apr 2010

Kami vitaj... no hlavne ze vsetko dobre dopadlo... presne viem ako sa citis, ani ja som tomu nemohla uverit ze je uz anjelik vonku... rychlo sa uzdrav a uzivaj si Dominicka...

vejula
30. apr 2010

baby ja mam stale problém čo na seba... Ja totiž nič nezapnem a neviem či vôbec niekedy zapnem. Ach jo sa mi zdá dokonca že mam akuesi širšie kosti či čo 😝

evil15
30. apr 2010

baby už mám požehlené aj vanu som mala a magori sú stále aj ked menší ako cez deň no uvidím čo to spraví ked príde mm domov 😉

kamilka vitaj medzi nami a daj sa nám rýchlo dokopy aby si si mohla užívať malého 😉

janicka vitaj a užívaj si svoju princeznú 😉

vejula
30. apr 2010

oyi kami vitaj, super že ste s malým v poriadku teším sa s vami.... a potom daj foto, som zvedavááááá.

seuska
30. apr 2010

Veji ja mam tento isty problem, do nicoho sa este nevmestim, mam stale 10kg na sebe 🙄 Ale kedze nekojim tak idem na nejaku miernejsiu dietu a chcem zacat cvicit, len nemam kde nechat malu... musim to nejak vymysliet... by som mala pohladat nejaku operku cez den na dve hodky ku malej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre