Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
30. nov 2009

caute babenky, dnes mam dobry den 😀

no minius ja sa chystam nasiroko, pampers a na to ese obyc.plienku lebo to lepsie drzi..

minius
30. nov 2009

no to som presne aj ja pocula 😀 a co take pozitivne udialo?

vejula
30. nov 2009

no kočky ja neviem, som aj počula že už sa ssiroko nebali, že len na Slovensku a v Čechách sa to tak ešte robí... Neviem asi si nechám poradiť od nejakkého odborníka... Ešte uvidím.

minius
30. nov 2009

ja si myslim ze aspon ten mesiac to neuskodi 🙂, tunak babatkam nekontroluju klby na nozkach tak sa bojim aby potom neskor nemalo nejake problemy.

vejula
30. nov 2009

myslím že neuškodí určite... Ja ešte uvidím, ešte mám na premýšlanie 4 mesiace čas 😉 Ved ja ešte ani neviem aké dám chlapčekovi meno 😅 Nevieme sa nejako s drahým zhodnuť...

moni
30. nov 2009

my sa chystame tiez balit na siroko, viem ze v zahranici sa to nerobi ale kedze ja sama mam problemy s klbami, ideme do toho napriek tomu ze uz bude teplo.
a ako hovorite, pamperska a nato latkovka a postolky.

s tymi chlapcenskymi menami to ide tazsie aj nam. este ze mame tolko casu 🙂

minius
30. nov 2009

no veru tie chlapcenske mena su tak tazke, my sme mali babskych mien aj 10 ale chlapcenske to sa nevieme rozhodnut co sa mne paci druhej polke sa nepaci 😖, robili sme si srandu ze ho pomenujeme Name a ak bude druhy chlapcek niekedy tak to bude No name 🙂. A ake by ste asi tak chceli?

vejula
30. nov 2009

jj moni aj ja sa spolieham, že sa mi zasníva o nejakom fešnom mene 🙂 ... A potom ráno si už budem istá tak takto sa bude volať moje bábo 😉

blondy12
30. nov 2009

no vejulka mne sa tak vysnival Samuel...zo zaciatku tehu som mala 5 snov ale hned v prvom aj s menom Samuel...a v preklade to este znamena meno bozie...tak to dame, sice mm hovoril ze aj Nikolas je pekne ale mne sa viac Samuel paci...no ja mam aj tak pocit, ze to bude baba...snad 21ho dec.nam to uz doktor povie...hnusny nchce hovorit 😠

no minius super den lebo som mala skusku a zvladla som ju tak som happy

moni
30. nov 2009

veji, no bodaj by 🙂 nam nejako ku priezvisku nic nepasuje, alebo nas uz kamarati a rodina predbehli, alebo sa nam nepaci....
mne sa dnes snivalo ze to bude chlapcek, dokonca aj krvnu skupinu uz viem 😀 doteraz to vzdy bola baba v snoch.
no som zvedava na buduci tyzden, ci sa ukaze potvora

minius
30. nov 2009

Blondy tak GRATULUJEM a uz mas po vsetkych skuskach ci ta este nejake cakaju?

babenky ale ten cas uz tak leti!!!! Nedavno bol iba august ked sme zistili ze som v tehu a uz je takmer december a ani sa nenazdame a bude april 😀 😀 😀

vejula
30. nov 2009

Hihih blondy no tak to máš super, s tým menom.... si nemala žiadne starosti s vyberaním...
Tak držím palce toho 21-ho, nech vám už povie.
A gratulujjem ku skúške 😉

blondy12
30. nov 2009

joj dakujem ale to je este len zaciatok ...ako sa hovori ticho pred burkou 😖

este mam toho strasne vela tento december a januar bude kruty ale co uz...ked sa nam tak postastilo tak to nejako zvladneme, esteze tehotenstvo mam v pohode inac by som to nezvladla aj do prace aj do skoly....ale uz nejako dokopem ten 4ty a piaty rocnik na toho Ing...

minius
30. nov 2009

moni tak nech sa malicke nehanbi a co by ste chceli? (hlavne nech je zdravucke!!! Samozrejme 😉 ) Ja by som tiez chcela samka ale s priezviskom to by ho na SK riadne sikanovali keby ze tam ideme zit. Ono je to tak tazke vybrat meno na cely zivot

😖

minius
30. nov 2009

blondy nech ti to tak ide dalej, ale zaciatok dobry vari aj koniec dobry!!! To ti ale nezvidim aj cez Vianoce mat stresy 😠 .... ale urcite ti to vsetko dobre dopadne!!!

blondy12
30. nov 2009

no cez vianoce som si dala taky jeden pohodovejsi predmet na ucenie takze vela tej namahy nebude 😀 , chcem si ich uzit potom v januari sa zapotim..to ze este aj vedljasiu specializaciu ucitelstvo si robim popritom ..ale tak radsej teraz za rok ako potom za 3..ci kolko to je

moni
30. nov 2009

blondy, drzim palce, mna by uz nikto nenahovoril na skolu 😝
sice aj teraz sedim vkuse na nejakej prednaske a seminari ale aspon ma nikto neskusa. caka ma sice v januari jedna prezentacia na konferecii, a este jedna v praci, co pre mna ako tremistu bude fuska, ale to zvladneme 🙂

ja by som asi chcela babu, ale isto ma aj taky zbojnik potesi 🙂 samko sa nam paci ale akosi ich je vela v nasom okoli, a poniektori by to asi nepredychali 😉

tarinka333
30. nov 2009

jaj kocky, ked tak citam, co cakate, tak uvazujem, ci vydrzim cakat 🙂 mna sa dnes opat lekar pytal - aj vpiatok sa pytal - ze vidno pohlavie, ci chcem vediet, hm, neceme 🙂

minius
30. nov 2009

no to isto aspon to uz budes mat za sebou!!! a potom promocie as s malickym 🙂 a co to vlasnte studujes?

moni
30. nov 2009

tarinka, ale potom ti zase my budeme zavidiet to prekvapenie ktore budete mat v aprili 🙂
inac, ked povedal lekar ze pekne vidno...ze by chlapcek? 😀

minius
30. nov 2009

Tarinka vydrz ale ja si myslim ze keby sa babo nehanbilo a samo sa ukazalo tak to rozlisis aj sama 😀, nam sa tak otocil ze to sa popriet nedalo 😀

ono to je hrozne ked uz niekto ma take meno v okoli; potom si ludia myslia ze sa opicime 🙄 a pritom mena mozu byt vybrate aj pred tehotenstvom

blondy12
30. nov 2009

minius no studujem v prahe

Zdaneni a danovu politiku a este mam vedlajsiu specializaciu Ucitelstvi ekonomickych predmetu ...

takze mam moznost ziskat aj pedagogicke minimum ...

no ja by som chcela dievcatko ale aj ked bude chlapcek budem rada........

blondy12
30. nov 2009

ale od januara uz budem doma a do aprila navstivim skolu iba 2x 😉 a potom az v juny na skusky ...no a tak nejako aj piaty rocnik

u nas Samuel velmi nie je rozsireny tak aj keby bol je mi to jedno lebo ine meno nemam

blondy12
30. nov 2009

teda od februara 😀

minius
30. nov 2009

blondy no to toho teda mas!!!! 😲 a teraz zijes v prahe? Nehovor mi ze dochadzas dialkovo 😨

blondy12
30. nov 2009

teraz som tu v prahe este.....ale tak od februara budem mat take nieco ako individualny plan takze uz budem doma...zatial MM za nami chodi 😝 , ale tak da sa to, a MM ma celkom fajn pracu, ze robi v podstate polovicku mesiaca lebo on je hranicny policajt a robia denne a nocne 12ky tak ma dost volna, a ani dostat volno nie je pre neho problem, tak bude starostlivy tatino uz od zaciatku..sice bude problem s kojenim no ale aby nasmu malickemu sme mohli dat viac a so skolou to bude tak to nejako zvladneme 😉 verim v to tak musime

civavava
autor
30. nov 2009

ahoj babenky,

ked pisete o tej citlivosti, ja placem aj pri takej relacii kde prerabaju ludom byty..a ked je po vsetkom a ukazuju im vysledok a ti ludia sa tesia, tak ja pri tom revem....to uz asi nie je normalne, nie? 😀 😝

blondy drzim palceky nech skusky odsypaju 🙂

inak s tymi menami je to sranda, mne sa René snival asi ako 10rocnej, ked som vobec netusila, ci sa raz vydam a uz vobec nie ci budem mat dieta, ja som dost dlho sa nexcela vydavat, ani mat deti ...az kym neprisiel ten pravy princ na bielom koni 🙂)) a meno nam ostalo, nastastie sa velmi paci aj mm, navyse nam ide aj k priezvisku, tak sme to mali raz-dva poriesene
🙂

idem pridat foto dnesneho bruska do albumu...nic moc na to, ze buducu sobotu zacinam 6.mesiac 😖 😒 ☹

blondy12
30. nov 2009

civavka mas pekne brusko 😀

neboj este nam bude vadit, a budeme sa tesit kedy konecne budu vonku, tak sa tes, ze nas este neobmadzuju

minius
30. nov 2009

blondy tak ti drizim palceky. A dobre ze vam to tak s mm vychadza.

Civavka brusko mas krasnucke 😉, a hlavne ze babenko ma dost miesta no nie? Zajtra mas morfo ze?

kamilakd
30. nov 2009

civavka jake malulinke brusenko ty sa este mestis do normalnych veci...uf baby mne zostalo nejak cudne mam trasne tvrde brusko ako kamen to je normalne?nic take som nejedla 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre