Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
2. dec 2009

seus - no niektorí ľudia sú proste sprostí, nehovorím, pre každého je normálne niečo iné, ale pokiaľ by to dievča bolo nejak zodpovedne vychované, tak dá bábätko do toho hniezda a nie ho zabije, lebo presne to urobila, úmyselne zabila svoje dieťa!!!! chápem, že 17ročná sa zľakne, nechce dieťatko, nemôže si ho možno ani nechať, ale predsa ho nevyhodí normálna baba z okna!!! to je totalne, žiadny polovičný trest - doživotie!!!!

vejula
2. dec 2009

Nom ja neviem čo je to v poslednom čase stále v tých správach... Aj včera aj dnes.... OTras... Podla mna to nemôže byť zdravý človek ked dokáže vyhodiť svoje dieťatko, alebo zneužívať takým otrasným spôsobom... Ako to čo bolo včera čo matka zneužívala svoje 3-ročné dievčatko, to bolo tiež strašné. A to už nieje len o prepnutosti, ale o strašnej krutosti.

civavkaaa, ty už máš kupene darky??? Si aká šikovná...

A silvi, nom môj je nenásytný on stále, a budeš mať ešte o číslo väčšie že???? A ked sa ho spýtam či mu nestačia tak povie že využije situáciu a povie že nie... Nom nieje to žiaden troškár 😀

seuska
2. dec 2009

civi tak ma teraz napadla jedna slovna hratka na margo toho piva, som si predstavila jak si civavky pod stromcekom vychutnavaju pivko, tak ze by sa po vyslopani z nich nestali ozranci jak dogy 😀 😀 😀

dejna3
2. dec 2009

uf, baby, to je fakt sila s tou študentkou 🙄 a hlavne, že hniezdo záchrany je vraj nedaleko toho intráku 😔

majca424
2. dec 2009

veď práve, keby ona vedela koľko je rodičov čo čakajú na detičky, ktoré uložia do hniezda, lebo nemôžu mať svoje a ona tak... je to naozaj otras... ☹ 😒

dejna3
2. dec 2009

a sila je aj to, že takéto "matky" majú vždy zrejme bezproblémové tehotenstvo, keďže si to nik na nich nevšimne a musia mať aj znesiteľný pôrod bez komplikácii, keďže rodia vždy samé... a normálna žena, čo túži po bábätku si častokrát veľa užije a odtrpí, kým ho zdravé donosí a porodí ☹

majca424
2. dec 2009

no je to brutal.... ja som odjakživa bola za to, že aj keby som otehotnela 16-ročná, tak si ho nechám,...
veď to je úplny zázrak 🙂
a že len 4 roky jej hrozia za mrežami... by som jej aj doživotie dala v pohode....

kamilakd
2. dec 2009

lubka neboj vsetko bude ok hlavne sa neplas troska budes lezkat a oddychnes si....

ja uz spravy nepozeram..lebo sa mi chce vracat...vidite babule niekto je dobre na hlavu..jedna zneuzije svoje dieta,druha porodi a vyhodi 😠 ja nechapem o com je tento svet...oni ich iba zavru a vybavene ja by ich mucila pekne pomaly a dlho svine....

a inak v novom meste s tou podvodnickou sme to vybavili pohrozili sme jej trosku,najskor sa vykrucala a potom sa priznala ze nevie ako sa to mohlo stat ze to co najskor vybavi krava,ja som povedala ze cakat nebudem a chcem peniaze naspat ukazala som jej tie veci co udajne poslala a zahadnym sposobom sa vyparili...navalila peniazky 😀 a bolo jej pohrozene ze ma tyzden aby napravila veci co sposobila inym mamickam...ci to napravi to uz neviem ...ja mam svoje naspat juchu

civavava
autor
2. dec 2009

som prave skype-ovala s mm a obaja sme plakali nad tym ubohym babatkom..boze to je strasneee 😔

seus, dobre si to vymyslela s tou riekankou 😀 😀 inak som si citala zlozenie toho "piva" a muz mal pravdu - je to hovadzi vyvar 😀 😀

darceky som nakupila dnes a aj zabalila, tak som happy, ze mam pokoj. 😝

civavava
autor
2. dec 2009

kamilka supeer! som na teba myslela, ze ako s tou cuzou zatocite aj s bratom 😀 krava jedna zlodejska....

ze na to maju ti ludia zaludok ☹(

civavava
autor
2. dec 2009

seus, oralna procedura to vzdy istiii 😀 😝 😀

kamilakd
2. dec 2009

civi poviem ti som sa aj rozcertila ma bracho musel mdrzat lebo som mala chu jej strelit inak bola ako ta cicamica nadrapena s dlhymi nechtiskami ale sprosta ako tacky...len ci to vrati aj inym mamickam ja som ju nahlasila aj jej ip adresu som zvedava co sa poriesi

civi ty si ale sikovna chi aj ja som dnes pokupila darceky zajtra budem balit nech mam svaty pokoj 😀 a uz len vybavit moju polovicku,a to vybavim asi zajtra ked pojdem lekarke bo mam stale tie curo veci,ach boze dufam ze to nebude horsie vraj ked male bude vacsie bude viac tlacit na mechur,,,a kedze lieky u mna nepripadaju do uvahy tak neviem co budeme robit uz ma nebavi sa naciedat vodou

civavava
autor
2. dec 2009

kamilka si ju viem zivo predstavit...slepica typicka ..... 😠

kamilakd
2. dec 2009

tak veru civi kukala si na tu stranku niekto ju tu supol www.pampyshop.com

blondy12
2. dec 2009

seuska dakujem za info vies vsade je iba otocena sportova cast iba jednym smerom, a ani napr.na youtube nemas prezentaciu kde by ho dali aj celom k tebe, no inac to je super, my sme s MM obzerali iny chicco ale podobny lenze ten je este drazsi aj jemu sa pacil ale pomaly 600eur odmieta dat za kocik.......no ten chicco je dobry aj pre starsie potom a hlavne je lahucky....

no o tej 17ke to je strasne, asi mala nejaky skrat ked tak urobila..

co sa tyka sexu aj u nas je pomenej...a ani by mi nevadilo keby nebol ☹ (co aj mne je to luto)
ale tak co narobim dufam, ze ta chut sa po porode vrati, asi by ma kleplo a o MM ani nehovorim

ked tu tak spominate to pivo juj dala by som si

a s darcekmi uz mam aj ja pokoj 😀 , sice este taku drobnost kupit musim ale to je v drogerke takze bezny nakup sa k tomu urobi a ziadne lietanie a zhananie...pred vianocami to je strasne ako sa vsetci ponahlaju nieco najst 😝

civavava
autor
2. dec 2009

kamilka kde je????

kamilakd
2. dec 2009

kde je co civi nevies sa nalogovat na tu stranku?

civavava
autor
2. dec 2009

stranku mam otvorenu, ale kde je tam ta cuuza? tu hladam 🙂), ci nie na to si myslela? 😀

kamilakd
2. dec 2009

nie civi ona je na je tu na koniku a uz to ma pomenene csetko a mam dojem ze je vymazana toto tu niekto poslal fajin stranku tak som objednavala

civavava
autor
2. dec 2009

ahaaaa uz chaapem 😀

hej , stranka je super, uz ma svrbi penazenka, ked vidim tie vecicky 😀 😝

kamilakd
2. dec 2009

no ze to je ina zloba tieto e shopy 🙂

civavava
autor
2. dec 2009

to teda je...zajtra cosik objednam urcite..chcem aj tehu pas, aj dake tricko a na tejto stranke su uplne super veci na postel!!! dikes za link 😉

no idem ja spat - pardon - LAHNUT si 😠 😠

dobru nocku vsetkym, nech babatka rastuuu 😵

kamilakd
2. dec 2009

ok dievcata opustam vas rano skoro vstavam 😒 idem lekarovi

kiwinka
2. dec 2009

silvi7 , som OK nebojkaj,,som sa odmlčala trosku,,ale citam vas.. malinka s ahmíri v brusku velmi nejak, som z toho dost unavena, ale je to krasny pocit. aj MM je hotovy z toho :D
inak nemam nic nove,, 15december mame 3D v GYN FIV , 17december na cukor Kramare...+ poradna.

inak zajtra idem kuk do toho noveho obchodu pre maminky a babetka v rači, ja tu byvam, tak to mam ozaj na skok...videla som uz vyklady plnooo kocikov a detskych sedaciek tam bolo.. tak som zvedava ci tam zajtra daco najdeme...

a co sa tyka toho sexu,, ja aj mam chut aj nemam chut, ale MM je nejaky opatrny, ani velmi nece sexovat, ze aby neublizil malinkej povedal.. :D za to oral, ten by cel stale, jaaaaj chlapi :D U vas je to ako cooo??? sak sme baby :D xixi

vejula
2. dec 2009

čavi kiwi... Nooo že si sa aj ozvala 😉 Tak maličká kopka vo veľkom hovoríš 😉
Náááá... čo ti povem ja som akasi sexuchtivá 😀 😀 😀 Aj druhý krát by som dnes dala kolo, ale už nechcem dobiedzať, nech si nemyslí že som nejaká uchylačka 😀 😀 😀 😀 Aj ked jemu by sa určite páčilo 😉
Nom ten môj sa nebojí... On taký akýsi triezvy v tomto... Ale som aj počula že to ani nieje reálne aby ublížil bábatku... Ja mám chuť veľku ale zasa som strašne zásadová čo sa teraz týka hygieny... Taký bojko, takže každé vášnive splanutie musí prerušiť sprcha 😀 No drahý to nejako pomedzy zuby prekusne že ho hned naženiem do sprchy, ale tak čo, som opatrná maminka, nech teraz nedostanem niečo, zbytočné komplikácie nepotrebujem 😉

blondy12
2. dec 2009

juj vejulka tak ten moj by ta teraz urcite bral 😀 aspon by sa snazil tu sexuchtivost na mna preniest...... 😝

majca424
2. dec 2009

ahojte, o akej stránke ste sa rozprávali? aj ja chcem vedieeeeeť 😀
Inak, som Vám ešte nehovorila, som dnes bola na poradni a mala mi robiť ultrazvuk, a povedať aj pohlavie a doktorka mala pokazený ultrazvuuuuk 😀
ale zajtra idem a snad mi to už povie, už sa neviem dočkať 😉 😀

a Vy čo nového? 😉

blondy12
2. dec 2009

ahojky majka 🙂

a co by si chcela?co nedas nejaku fotecku do albumika???ja idem na dalsiu kontrolu a na sono az 21ho tak si musim pockat a snad sa to male nezbedne sidlo ukaze

kamilakd
2. dec 2009

ahojte dievcata aka hviezdickova debata 😀 no krasne u nas je to zle bo ja cakam kedy ten moj pride z prace a rano ho bez toho nepustim 😒 si pripadam ako nimfomanka chi a tiez bol taky cudny vyplaseny ze ci sa nieco nemoze stat bo mi sme 3mesiace nemohli ...hygiena musi byt vejul aj pred aj po ved sme teraz citlive....velmi...
fuj ja som sa najedla nejak moc a nemozem spat...kurnik a rano skoro vstavam

majca424
2. dec 2009

no dám si fotku, len si najskôr odfotím maličké na tom ultrazvuku a musím ešte počkať na manželika kým príde z roboty a nech ma pofotí 😀 doteraz sa mi nezdalo nejak ukazovať moje brušendo, lebo sa mi zdálo stále rovnaké, ale teraz už akosi vykuklo, tak už niečo pofotím 🙂

no čo by som chcela? 🙂 no sa tu dve kočky rozprávali o nejakej stránke kde su tie sady nejaké, tehotenské a tak, tak to som sa pýtala 🙂 ja som si akurát objednávala z mamimo.sk, už len čakám kedy mi dôjde to tričulko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre