Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
14. dec 2009

kami keby tam hore nebol ten "vybezok",tak by som dala ruku do ohna za to,ze to je baba,no kedze tam "nieco" trci,tak neviem..pozeral to aj na 2D na prietoky krvi a vraj je to pipik 😅

cheerlady
14. dec 2009

na original fotke je to lepsie trochu vidiet,lebo sem som to musela odfotit fotakom 😒

cheerlady
14. dec 2009

kami ja mavam vytok ale nie je to kazdy den a rovnako silny..dr.povedal,ze kultivacie vysli dobre,takze to bude len klasicky tehu-vytok 😒

vejula
14. dec 2009

Kami myslím že výtoki su normálne... Janiekedy mám a niekedy nie... Ale pokial nesvrbia nepália a nie su krvavé, tak v pohodičke. S tým sa netráp. Príp si dávaj intimky pre pocit čistoty a ochrany 😀 😀 😀

ada_april
14. dec 2009

Cheer ja tam vidim toho pindurika:0 Tiez mame fotku zo spodu ako aj vy, ale my hore nemame ziaden vybezok - u vas je to podla mna jasne. Ved musim sem dat uz aj to nase foto..
Kami a tiez mavam niekedy take vytoky bezfarebne, aj dnes, to je normalne. Inak som si vsimla, ze hlavne ked si dam rifle s tym tehu pasom, mam s tym problem. Vtedy mi je aj na brusko teplejsie.. tak neviem ci to moze byt kvoli tomu alebo ze mi to brusko trochu stahuje.

kamilakd
14. dec 2009

vujulcek akurat som si vsimla ak bude chlapcek chceli by sme dominika,ja sok chcela karolka ale MM ma vysmial ci si nepamatam na tu rybku co sme mali ale ja som mala od zacitku jasno karorolinka a karolko

cheerlady
14. dec 2009

adi tak pridaj fotky,nech mozem porovnat 🙂
kamilka Dominik je krasne meno,neviem,ci ho nedam do uzsieho vyberu,kedze ziadneho Dominika v okoli nemame 🙂

kamilakd
14. dec 2009

vejulcek nepalia nesvrbia nic..a intimku pouzivam sak striedam jak sisi fuuu mne je to ost neprijemne ja som tieto vecicky nikdy nemala a intimky som nemusela kupovat zo zaciatku som sa vzdy bala ci nahodou nekrvacam

kamilakd
14. dec 2009

no aj vejulcek ma dominika...juj ked to je dost tazke vybrat mena

cheerlady
14. dec 2009

kami no mi hovor,ja som mala nachystane same dievcenske a teraz vymyslat pre chlapca,to bude este zaujimave 😀 hlavne my mame take blbe priezvisko,ze nejake zahranicne nepripadaju do uvahy,len take slovenske 😒

kamilakd
14. dec 2009

mi nieco hovor o tom je to tazke 🙂 dievcata ja vas troska opustam idem zehlit a potom som hned tu...tak sa zatial majte

cheerlady
14. dec 2009

civi dala som do albumu aktualne brusko-ulozis ho prosim ta do toho s bruskami? 🙂 dakujeeeeeem 😀

seuska
14. dec 2009

cheer gratulujem ku chlapcekovi, ja tam ten pindur vidim 😀

Civavka skore zotavenie, tiez ti nic ine nechyba len crevna viroza 😠 pi vela cajiku nesladeneho a trosku dietkuj moja.

Tak ja som bola na ten glukozovy test. U nas to prebiehalo nasledovne: prisla som do diabetologickej ambulancie rano o 7:00, sestricka mi zobrala kvapku krvi z prsta a poslala ma do bufetu na 2 rozky 2 syrceky a caj so 4 sackami cukru (to je namiesto tej sladkej vody co ste vy pili) a o hodinu mi zase zobrala kvapku krvi a o dalsiu hodinu zasa. Potom som uz isla po vysledky k pani doktorke a nemam tehotensku cukrovku, ale nakolko ma moja mama a mam nad 30 rokov tak som vraj rizikovy pacient a treba to este v 32 tt zopakovat pre istotu.... A vraj si mam trosklu strazit vahu mi povedala, viac ovocia ako sladkeho, lebo vraj v 24tt je pribratie 11 kg v celku aj dost, ale inak ze vsetko ok. 😀 No zabijem sa ked mi chuti?? 😀 😎

tantama
14. dec 2009

seuš gratulujem k dobrým výsledkom...a z tými kilami sa rozdel 😀 . ja som len +2 a dr tvrdí že malá je malinká...... tak sa teraz napchávam ako svet ale mne zasa nechutí......

pepita52
14. dec 2009

zuzkabar1983 ahoj ja som tiež z okolia pd mne sa zda ze vo vtacniku je nejaky tehu obchodik a ak najdes daj vediet lebo aj ja potrebujem

cheerlady
14. dec 2009

tantama ja som +3kg a tiez sa musim niekedy do jedla nutit,co som myslela,ze budem od zaciatku srotovat vsetko,co mi pride pod ruky,no a pravy opak 😒
seuska super,ze si pila len sladky caj,to su ine vymozenosti! 😀

tantama
14. dec 2009

cheer ja som pri synovi pribrala 25kg.. a teraz som nechcela toľko a tak som si ani nie že dávala pozor ale skôr jogurty a ovocie a tak ..... ale po poslednej poradni ked mi dr povedal že mám na bruchu vela tuku a že sa mu zle robí sono a nakoniec je aj tak malá mc malinká a hrozil nemockou som sa rozhodla že nech mám aj 40 navyše len nech je malej dobre... aj ked neviem či za to môže jedlo.... ☹

cheerlady
14. dec 2009

tantama by som toho dr.poslala kade lahsie 😠 no vraj najviac babatko pribera az posledny mesiac-vtedy to co priberies vraj ide hlavne do vahy babatka,tak ja neviem,co na to moze teraz vplyvat 😒

tantama
14. dec 2009

cheer ni idem na kontrolu 4.1. a keď sa mu nebude ani teraz páčiť beriem kartu a hotovo...... a potom ja neviem čo tí dr stále riešia váhu ... ved to je každého vec koľko priberie..... hlavne keď malé je OK....tak uvidíme ... 😒

kamilakd
14. dec 2009

pepita a odkial si? nechces s nami teda so zuzkoubar chodit do bojnic na predporodne cvicenia?

kamilakd
14. dec 2009

tamtama ako inak uz si zohnala suknu???lebo ja ano a vies kde nahodou som zabludila do takeho neznackoveho vyzera to ako cinan ale je tam kopec slovenskych veci,tak tam som nasla tehu suknu 42 za 10e a vies aka je bohova???a nie ta v tehu obchode za 49e...je klasicka rovna nad kolena tak skus pokukat aj ty a nasla som tam aj rifle...kvalita fakt dobra

tantama
14. dec 2009

kami nie nejak som to načas pustila z hlavy ale koncom tohto tt sa isto zasa o niečo pokúsim🙂)) inak ta cena je suprová!!!

kamilakd
14. dec 2009

jasne ved v tych lacnych obchodoch sa sem tam nieco najde a ved co mame to aj tak nachvilku,a tie cisla su inak pekne onicom takze z velkosti si nerob ziadnu hlavu...inak ako sa mate? u mna v brusku od rana discoteka,tami je to normalne v 22tt???citim ho a vcera kopalo aj do mm ruky sa celkom bavil a dnes sme dostali prvu pusu na brusko

tantama
14. dec 2009

kami na to že múdry pám dr tvrdí že malá je ako včielka ja mám skôr pocit že dinosaurík... kope ako divá...... je to normálne lebo teraz majú ideálne miesto, dosť vody... okolo 30tt to už budu nezabudnuteľné kopance ale už ich toľko nebude lebo miesta bude čoraz menej....

kamilakd
14. dec 2009

uff no a mne sa zda ze ten maly fituz ani nespi ved sa tam stale vrti 😀 niekto tu pise ze pohyby neciti ani teraz a ja uz od 20tt....tak tie nase mimina si tam robia zurku

katka444
14. dec 2009

ahojte, pisete tu o pancuskach. ja mam tie najvacsie klasicke silonky na vysku 176 a sirku 146. a su ako tehotenske. su mi skoro az pod prsia ( 😀 no tak na pol ceste medzi prsiami a pupkom) a pekne obopnu cele brusko.

dejna3
14. dec 2009

ahojte,
dnes som bola v poradni, všetko o.k., mám sa objednať na glukózový test (na lačno 😝 ) pribrala som už 8kg 🙄 nejak sa to veľmi rozbehlo, môžem znovu očakávať 19-20kg prírastok 😖

malinká už nehorúčkuje, ale pre zmenu sa zasa ozvali zúbky, ďasienka má opuchnuté, včera už jeden vyšiel... je mrzutá a umrnčaná, navyše ešte stále nie je úplne fit z choroby ☹ chuďatenko moje zlaté, takto ju to naraz chytilo 😔

kamilakd
14. dec 2009

dejni super ze vsetko je ok no tak bedete mat zas pernu noc ked sa zubky ohlasuju

dejna3
14. dec 2009

no veď tie noci sú hrozné ☹ ja na to nie som zvyknutá, lebo malinká spala úplne krásne od narodenia... a teraz sa budí v noci s obrovským plačom, tak ju musím najskôr utíšiť, potom si dá čajík... ešteže mi drahý pomôže a na striedačku si ju túlime pod perinou 😉
ale za posledný týždeň som fakt vyšťavená a dosť ma bolieva hlava 🙄

tantama
14. dec 2009

kami užívaj si kopančeky ku koncu by si za takéto jemnučké dala neviem čo🙂)

dejni a aj dávaš malej niečo na tie ďasienka??? hádam jej rýchlo zúbky vyjdu a nebudú ju trápiť... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre