Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
16. dec 2009

hojtee... no vy píšete ako dračice... za deň toľko strán.. 😉 ale píšte, píšte, aspoň je čo čítať a nekukám do tej škaredej tv 😝

ja idem zajtra ráno na tú tehu cukrovku na test, ale teda, mne tiež nehovorila dr. že nemám nič sladké dnes jesť ani piť.. tak som mala nektarinku a horalku a pila som čajík... tak snáď to nebude hrozné.. bo ja odkedy som tehu jem veeeľa sladkého.. stále dačo.. hmm 😒

a teda ja mám vybrať reštiku/kaviareň na stretko??? ejha.. zuzi ty chodíš do polusu častejšie, čo tam také je?? kde by sme posedeli a bolo by fajn? prídeš nie?? 😠
kami a vy prídete? alebo až potom na ďalšie stretko??

kamilakd
16. dec 2009

no ked este nevieme co to bude raz povedali dievcatko a raz chlapcek takze cakame na 5.1 na 3D sono inak to bude karolinka alebo dominik i ked som chcela karolka 😀

silvia7
16. dec 2009

cicimon - ak nájdeš nejaký fajn kurz, daj vedieť, mohli by sme spolu chodiť.. hm? 😉 ak by si chcela..

cicimon
16. dec 2009

silvi - http://www.studiomiracle.sk/ vlavo kurzy tehosky 2010...ale ja mozem az na nejako po 17.30 najskor, po praci...

kamilakd
16. dec 2009

silvika drzim palceky na tom teste zajtra nam potom napises no ja by som prisla ak nebudu tanky padat a zuzke este poviem t me teraz plnu hlavu svadby atd....hadam tam trafim do toho slavneho polusu chi naposledy som krasne niekam odbocila a ze sup dakde v dinoparku 😅

kamilakd
16. dec 2009

cici no chodime na psychoprofylaxia tehotnej zeny na porod debatujeme ucime sa dychat uvolnit sa a cvicime na fit loptach a viac menej cvicime aj na spevnenie dna take zadrziavacky....ja by som velmi chcela chodit na brusne tance ze je to fajin aj pre mimi..ale u nas nic take nie je tak poskakujeme na fit loptach

silvia7
16. dec 2009

cici - sú tam kurzy od januára kol 11.1. a v tých poobedných hodinách sú tam gravid joga alebo pilates.. ??

cicimon
16. dec 2009

ja co som chcela chodit na tu profylaxiu, tak je to uz plne... tak rozmyslam medzi pilates a fitloptami. Len tam zrejme o dychani a pod nic nebude...

mozes pls povedat co stoji ten tvoj kurz?

silvia7
16. dec 2009

kami - ďakujem, no jo, poinformujem zajtra, keď prídem domenko.. inak sa tam budem riadne nudiť tie 2hod.. a tiež mi nespomínala, že mám doniesť ranný moč, ako tu niekto písal.. sranda, ako je to všetko indi vindi u každého inak 😝 a neeeboj, trafíš a tak dinopark máš kúsok od nášho domu, čiže môžeš dojsť rovno po mňa 😀 😀 ale nieee, ponavigujemee

cicimon
16. dec 2009

silvi - odkial si z bA?

kamilakd
16. dec 2009

no u nas je to platene len ta hodina ktoru absolvujes teda 4e a mame to raz do tyzdna v utorok doobeda

cicimon
16. dec 2009

silvi - mne kazala na kazdu poradnu nosit moc, tak pre istotu by som ho zobrala,,,aby si nemusela dojst este raz....ved prinajhorsom doma vylejes...

kamilakd
16. dec 2009

silvika no ja ti poviem mam rocne najazdenych 30000-35000km ale bludim len v BA nezabludim v rakusku ani madarsku trafim vsade bez andrei teda navgacneho ale BA to je stres 😀

vejula
16. dec 2009

jaj kočky... No ja sa tieiž chcem nejako prihlásiť na tie profylaxie a volala som tam a povedali, že mám zavolať o pol siedmej že oni tí z toho cvičenia su tam vtedy. No ale ešte som sa nezobudila tento týžden tak aby som to stihla, tak si dám asi budík zajtra ráno 😀 Inač som sa zas prepchala fúúúú. Vždy si potom hovorím že to nemám tak prehánať ale aj tak vždy skončím rovnako 😖

roxi
16. dec 2009

ahojte baby, pár dní som tu nemrkla, takže mám resty, snažím sa prebehnúť pár strán dozadu, ale zas ste toho veľa popísali, tak nestíham,
len som si všimla, že riešite podprsenky, ja som pri malej mala kúpené aj tie originál na kojenie, ale vadilo mi to odopínanie a zapínanie, najmä ak chcete nakojiť niekde na verejnosti, tak to je dosť nepraktické to niekedy odopnúť, a po pôrode som mala aj dosť mlieka takže aj v noci som musela mať podprdu a v nej tie vložky, inak by bola od mlieka celá posteľ a bežné podprsenky ma tlačili, takže som nakoniec používala športové, tie sú pohodlné aj na spanie keďže nemajú niekde zapínanie, ale teda neviem či by vyhovovali aj babám, ktoré majú väčšie prsia, pri mojich mini sa osvedčili aj na bežné nosenie a neskôr keď už neboli prsia tak narvané mliekom tak som nosila obyčajné a len vyhrnula

vejula
16. dec 2009

roxi dobré počuť skusenosti ked už si to prežila. Ja som si chcela kupiť tu na odopínanie ale neviem. Však uvidím. Ak tak už nejakú masívnejšiu čo by mi prsa držali, bo už teraz mám D-čka tak neviem čo bude ked sa mi prsa naleju mliekom to ešte tipujem o číslo väčšie, tak nech ma chrbtica nebolí, niečo pevnejšie kúpim. Inač ako sa má maličká???

silvia7
16. dec 2009

chlap mi zabral pc...

cici som z lamača a ty? no neviem ako s tým močom, ja jej cikám vždy na papierik taký a to sestrička hned aj pozrie a vyhodnotí, zatím ok 🙂

heh kami no hej, BA je hrozná, ja síce nejazdím veľa ani dlho, no normálne mám mokré ruky, keď mám ísť niekam, kade som ešte nešoférovala a nikdy nešla.. ale minule som to zvládla na 1 z lamača do rače do toho obchodného centra nového, proste som sa nejak prekonala, ale nebolo mi všetko jedno... 😀

no ja už asi 2mesiace nosím len športové podprdy... mne strašne vadia tie kostice, ja som aj predtým nosila 85C (mám široký chrbát na to aká som nízka) ale teraz nemám ani chuť sa nechať tlačiť oblečkom... a baby ja som kúpila všetky tehu gate z bazaru - aj dnes mi došli dalšie 4té - zatial sú mi všetky také voľnejšie, že aj opasok by som k nim dala, lebo oni sa nosením ešte roztiahnu.. tak budem predávať pak .. a jedny skoro nové baba predala za 3eurá a sú super pekné, skoro nenosené... takže ja tie obchody radšej obchádzam.. 😉

vejula
16. dec 2009

tak super, že máš také vychytávka ved na tých pár mesiacov sa neoplatí vyvaliť za jedny gate majland. Jam mám dvoje s tým naťahovacím pásom a sú mi OK zatial. Lwen teraz v sobotu pôjdeme do Poľska kúpiť nejaký široký kabát na bruško aby ma netlačilo. Inač daj bruško do albumu čo čivavka založila už sa tam zbierame pomaličky 😉

silvia7
16. dec 2009

veji - ja som ukradla mamine bundu, čo sme jej pred 2mi rokmi kúpili pod stromček, takú tmavofialovú ku kolenám prešívanú v Carrefoure (či ako sa to píše...) je tam že xl číslovanie, mamka ju mala celý čas len v skrini, že jej sa nepáči a je jej cez brucho obtiahnutá (tiež vyzerá ako tehotná ale to má z pivka, čo rada pije) a tak ju nosím ja.. som zvedavá dokedy mi bude.. 😝 ale tiež mám chuť ísť nakupovať trošku, nech som pekná tehulka (aspoň tričká a svetríky..) ale to vyrieši aj nejaký čínsky obchodík..

blondy12
16. dec 2009

ja planujem mame ukradnu nejaku pocas sviatkov... 😝 lebo ta moja ma uzky strih akuraz v pase zuzeny sice sa este zapnem ale uz iba ked mam tricko a navrch iba tenky svetrik tak otuzujeme 😝

no snad si nieco vyberiem z maminych bund ona si vedela vzdy kupit a nenosit lebo sa jej zdalo ze je v nej tucna a ja nemam rada perovky lebo v nich vypadam ako snehuliak ...a teraz ...este s bruskom ..

vejula
16. dec 2009

😀 tak vidíš nakoniec si si kupila bundičku pre seba... No bude to asi trochu od veci ale drahý teraz ide zobrať od rodičov domácu pekáren na chleba čo kupil pred dvoma rokmi kupil rodičom a ešte ju ani nepoužili... To je take nepríjemné ked človek vidí že to tam len tak leží tak prečo to nevyužiť.

No ja ešte jednu bundu zapnem čo je taký široký strih ja som vždy také volnejšie nosila ale myslím že ak to takto so mnou pôjde dalej tak už dlho stačiť nebude. a navyše chcem ničo pod zadok nech neprechladnem zo spodu.

silvia7
16. dec 2009

😝 no hej, ja som sa tiež vyhýbala tým prešívaným bundám - som ako mišelin panáčik v nich.. ale tak čo mám kabátik taký jesenný, tak ten zapnem len na prsiach už 😝 a zimné bundy som mala len do pása a to nezapnem už vôbec.. ani lyžiarsku už nezapnem.. i keď je pravda, že možno kebyže nedám tú mikinu hrubú pod ňu.. ale radšej v teple akoby som mala ochorieť..

ozaj blondy držím palce na skúške
civi všeeetko najkrajšie a najlepšie k narodeninkám, nech všetko dobre dopadne, nech ste zdraví a šťastní aj s Renuškom a mm a celou rodinkou
a všetky nové aprílovky vitajtee 😉

silvia7
16. dec 2009

a baby som si skúsila pančuchy, také čo mám už asi sto rokov doma, ešte keď som šla v prváku na lyžiarsky 😝 že pod oteplovačky som dávala.. to sú tiež od číňana z obchodu a ony majú taký vysoký pás, ja som na to vždy nadávala, keď som si ich mala obliecť a teraz mi krásne bruško prekryjú 😀 som sa vytešovala, lebo šak už aj v BA je riadna kosa -6stupňov a len v rifliach mrznem...a skúsila som aj staré silonky, čo som si kúpila min. zimu do zásoby a v poho.. tak konštatujem, že mne viac menej len brucho rastie... a nemusím aspoň hľadať tehu pančuchy.. 😉

vejula
16. dec 2009

No ja som na jednej čo som mala taku dlhšiu pod zadok už odpálila zips lebo som to nasilu zapínala cez bruško tak chcem niečo dlhšie, predsa teraz si musíme na seba dávať pozor...
No ja už pôjdem hajať bo som akási unavwená. Tak sa aj vy vyspite kočky 🙂

silvia7
16. dec 2009

hej hej.. ja radšej neriskujem, že si zips odstrelím 😝 lebo aj toho by som bola schopná.. aj ja už idem spať, šak ráno na ten test cukrovkový... ah jo.. v poslednej dobe tak zle vstávam ráno, by som spala aj do 12stej 😉 a že o trištvrte na osem mám byť u dr.. hmm.. som zvedavá.. potom píšeem..

dobrunkúú paa

zuzana1971
16. dec 2009

caute, ja uz som sa nevyspala ani nepamatam a tuto noc uz vobec nie, myslela som, ze aspon cez den pospim, alebo pojdem teraz skor spat, ale prd 😀

pozrela som si dnes modre z neba a kvalitne som sa tehotensky vyrevala pri tom 😀 a trochu vyventilovala hormony 😀 , ale vazne dnes sa mi velmi pacili vsetky 3 pribehy, tie deti su tam vacsinou take skromne a tak sa tesia, ked nieco dostanu 😵, dnes bola v 3 pribehu taka mala zlata na zjedenie, mala nieco s nozickou ale mne sa zdala strasne chutna a nejako som sa v nej videla trochu ked som bola decko 😅

silvi dnes som bola v poluse a obzerala som uz jednym ockom kde by mohlo stretko byt, ale zalezi aj kolko nas bude....neviem ci sa dakde zmestime, ak vela 😝 , no ja chodim najradsej do pizza pazza, ale tam tusim max, 4 pri stole, panta rhei tak 2-3, potom jedno kafco tam je oproti panta rhei, tam tiez tak max. 4, a potom Las Vegas to je mne osobne nesympaticke, tam aj 6 pri stole a v long bene dole sa raz strielalo a dost s atam fajci, neviem ako teraz to maju vyriesene s nefajciarskou zonou a bolo to nedavno zavrete, zabudla som dnes kuknut ci uz otvorili....
niekto spominal au park neviem ake maju tam vhodne priestory

zuzana1971
16. dec 2009

moji chlapi - Maxik a kocur cely dnes prechrapali a teraz obidvaja naraz ako na povel sa zobudili Maxik kope ako divy a kocur tu skace ako besny 😀 normalne sa skriabe po stenach, divze na luster nevylezie 😀 nevie co od dobroty 😀
no idem ho ja skludnit, uspat a tiez sup do postele, zajtra zubarka a vytahovanie nervov zo zuba 😝 😕 😖
a trepat sa tam vyse hodiny 😝 v tej kose 😝

dobru nocku maminy 🙂

zuzub
17. dec 2009

ahojte 🙂
vejula, som si všimla, na fotkách z tvojho genetického UTZ, že chodíš k Pučinovi ( ja tiež ) a mám na teba otázku: to si bola na ten UTZ aj s manželom čo robí doki aj s tou prednáškou? lebo ja my máme ísť teraz v pondelok, tak ma zaújma aké to bolo.

seuska
17. dec 2009

No vy ste toho popisali! Dobre ranko...

Super, vdaka za rady ohladne tych podprseniek na kojenie, tiez som si ich chcela kupit, len su drahe jak slak, tak si kupim len jednu a ostatne take obycky sportove...

Veji my mame doma tiez pekaren na chleba a je to super, vrele odporucam. Ale nekupujte tie drahe cesta, ja pouzivam z Lidlu za 50 sk kilove balenie a to mas na dva krat a kupujem vacsinou ten sedliacky. Dokonca som minule experimentovala a dala do pekarne len vymiesit cesto na pagace a nechat nakysnut, no uzasne boli pagace, jak vata 🙂

roxi
17. dec 2009

dobré ránko baby,
ešte som včera čítala, že zuzuj (dúfam, že som si dobre zapamätala nick), písala o tých tehu nohaviciach, držím palce, nech to doriešia k tvojej spokojnosti,
ja som si minulé tehu kupovala v mutti v au-parku a prvé som si kúpila, keď osm bola asi v 4 mes., ale kúpila som si také čo mi perfektne sadli, neboli nikde extra voľné, ani na stehnách ani dole v podbrušku a teda neskôr možno už v nakom 7-8 mes. ma dole poriadne rezali, nemohla som ich nosiť, druhé som si tam kupovala keď som bola asi v 5 mes., potrebovala som niečo elegantnejšie do práce, ale nemali malé čísla, ja nosím tak 38, niekedy aj 36 sadne, tak ma predavačka presvedčila skúsiť väčšie, no vyzerali fakt otrasne, na stehnách boli strašne voľné, aj v podbrušku, hneď som zavrhla ich kúpu, ale bol so mnou manžel a ten, že nech sa ukážem, no ja som ani z kabínky vyjsť nechcela, no ale presvedčil ma a tá pani mi nakoniec vysvetľovala, že väčšina tehuliek ešte do stehien a zadku priberie a presne pod tým podbruškom to potom reže, že aby som si zvala tie veľké, aj mm do mňa hučal, nakoniec som ich celá nešťastná kúpila, ale tieto mi vydržali do konca tehu, je síce pravda, že až na stehnách a zadku mi boli aj tak troška voľné, ale boli pohodlnejšie a nerezali v podbrušku,

mrzí ma baby, že som vás na to neupozornila skôr, nejako som na to pozabudla, ale fakt je lepšie kupovať tie gate vo väščích číslach, aj keď si ich potom musíte dať skrátiť 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre