Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
29. dec 2009

no ahojte, vsetky vas zdravim
tak som tu po dlhsej pauze, najskor same navstevy, potom sme boli na Stefanskom plese a hned po plese az do dnes na chate, bolo fajn, nie ako ta minula chata, kde som jedina nepila a jedina som vracala 😠
a kedze mm bol "spolocensky unaveny" tak uz spinka a ja som sa aspon dostala k pc a mohla som vas docitat.

inac sa mu strasne paci moje brusko s babom a povedal, ze mu bude brusko chybat, a ja ze nam to ten maly uzlicek s babom vynahradi. a uz aj povedal, ze pojde so mnou k porodu, no uvidime dokedy mu to vydrzi 😉

inac vianoce boli bohate, a aj pre babo, podostavalo oblecenie, papucky a aj peniazky, ked bude viac casu musim pofotit a hodim do albumu.

k porodu: ja by som rada prirodzene a bez epi, vraj tie bolesti aj tak potom pridu a ze babo sa menej snazi
hoci kolegyna mi radila cisarsky s epi 🙂 ze si to mam vybavit 😀

a uz si viac nepamatam, co ste rozoberali 😵

kiwinka
29. dec 2009

moni, dakujeeem!
ja som dnes tak znicena,krize, chrbat ach jaj,, a vlni sa mi cele brusko uz druhy den a tusim aj aldvina ma zacina boliet,, nejak to zacina byt tazsie a tazsie ... posledny trimester zaciname zajtra uff...
a ten spanok, ani ja nespim,,jednak mam nespavost,,nezaspim skor ako o polnoci a v noci sa stale prehadzujem ako ryba na suchu od bolesti jeden bok, druhy bok,,,, 😅 😅 😅

sasikas
29. dec 2009

Ahojte.....
tak ja som sa konecne neska vymotala na nakupy pre malinke....v Trencine som vymietla Laugaricio, ale tam nic moc, akurat v C&A mali neake bodenka zlacnene ale inak nic moc.....no a v Tescu som sa "rozsoupla", kupila som ten spaci vak za 7 evri co tusim pisala aj Zuzka ze ma, neake pyzamka, dupky, bodenka.... 🙂tak uz som sa konecne rozbehla aj ja ...... 🙂
ked sa k tomu dostanem tak pofotim, ale najskor asi az buduci tyzden, lebo tento tyzden som skoro kazdy den v robote do deviatej tak som rada ze som rada..... 😉

a citala som ze viacere mate problem so spanim, no pridavam sa k nespavcom.....asi 4 noci som po sebe poriadne nespala, furt sa len prehadzujem z boka na bok, potom som cela otlacena, no som zvedava ako to bude ten posledny mesiac.... 😲

a akurat s drahym testujeme domacu pekaren, dostali sme na Vianoce, tak prvykrat skusame tak som zvedava co z toho bude....chlebik uz kysne a zacina to vonat tak snad to neskonci v kosi.... 🙂

a idem uz asi spat....teda pokusit sa zaspat....bru nocku vsetkym... 🙂

grekyna23
29. dec 2009

joj, dievcata, aj mna uz casto bolieva chrbatik 😒 😒 😒
sasikas, mi sme pekaren kupili rodicom pod stromcek, sestra ju uz dlhsie ma a chvali si ju, tak dufam, ze ju nasi vyuziju...

grekyna23
29. dec 2009

a aj ja uz pojdem spat, lebo rano skoro vstavame, nasi maju zabijacku, tak ideme pomoct
a taaaaaak mi chuti papat, dufam, ze sa tam zajtra neprejem 😅

seuska
29. dec 2009

my mame pekaren uz dlho a je to super, uz som to tu pisala ze najlepsi je to cesto z Lidlu. Stoji okolo 50 sk a vyjdu ti z neho 2 ks, sedliacky sa myslim vola...

Grekyna mnaaaam ja straaasne lubim zabijackove speci veci 😀 ti zavidim...

zuzana1971
29. dec 2009

ahojte 🙂
dnes som bola na poradni nic nove, ultrazvuk mi nerobili, ze az v 30tt, krvne odbery ok, aj toxoplazmoza negativna, len mam malo zeleza (asi este odvtedy co som bola 2x v nemocke s krvacanim) tak mi predpisala zelezo, magnezium mam brat nadalej. Krcok zavrety. Takze drobca som nevidela a neviem kolko vazi

bola som v Tescu a nakupila som veciicky z 50percentnou zlavou, celu kopu a to som este polku nechala tam, nech neprehanam
potom som bola v Auparku takze hlasim zlavy su v Nexte, tam som nakupila zopar kuskov, aj v HM, CA a Mothercare ale tam ma nezaujalo vobec nic ani v jednom

idem precitat prispevky a pridat dnesne ulovky do fotoalbumu 😀

zuzana1971
29. dec 2009

kym som docitala vsetky nove prispevky, aj som zabudla ake komenty som chcela komu napisat 😝
jednak ste toho dnes popisali dost vela a jednak mi nejako tvrdne brusko a boli ma...dnes som to hovorila lekarke, pozrela mi krcok a povedala, ze zavrety, ze vsetko ok...tak asi ano...
inak ja som mavala vyssy tlak a v tehotenstve mavam tak 103-110 na 60-70, akurat ze mam strasne rychly tep, aj 100 za minutu a to ked som v klude, tak lekarka povedala, ze mam ist s tym internistovi, ze to nie je dobre 😝 ze v tehu sa sice zrychluje tep ale nie az tolko

moni
29. dec 2009

zuzi, krasne vecicky...maxik bude naramny fesak 😎
vyssi tep som mala aj ja, skoro okolo tej 100, ale ako prislo tak odislo. ani som to lekarovi nespominala. len si pamatam ze to bolo neprijemne 😖

kiwinka
29. dec 2009

zuzka, tak ty uz toho musis mat nakupeneho vela pre Maxika ako tak citam :D
ja stale nic nemam,, hadam uz coskoro zacneme nakupovat.. ! ze uz nebudem pocuvat, ze je este skoro a podobne debiliny,,to uz mi leze riadne na nervy .. !

co sa tyka tlaku ja mavam 90 na 60 kazdu poradnu :D vzdy som trpela na nizky tlak a teraz pri tehu sa to samoška nezmenilo :D takze aj kavu mam povolenu,, ja lubim kavicku velmi.
uz dost , ze som dala STOP cigaretke :D

zuzana1971
29. dec 2009

kiwinka no teraz je dobry cas na nakupy ked su 50 percentne zlavy, kraaaasne ruzove vecicky mali v Tescu na male princeznicky😵
moni ale radsej sa ma nepytajte kolko som uz minula na Maxikove handry a kolko som v minuse na ucte 😝
no ale kedy inokedy nakupovat a neminut vela ak nie v zlavach

stacynka
29. dec 2009

ahojte baby, tak som vas konecne docitala,
zuzi krasne veci si pokupila asi by som aj ja mala do tesca zbehnut, len ked mam "vagon" veci po malom tak nechcem vela kupovat....
co sa tyka tlaku tak ja mam stale nizky, v tehotenstve 100/60 a raz ked mi doslo zle som mala 87/54 takze co dodat, doktorka ze kludne si dajte kavu, ale zeby mi nachut isla to ani trochu a to normalne aj dve tri pijavam sice nesky ale to take kakavka ze polka mlieka 🙂
dnes som volala za vysledky kultivacie, lebo stale mam vytok, a dr. ze nieco mi tam vyslo ale ze netreba to riesit hned, uz si nepamatam ten nazov ale ze ci mam problemy, no ja nemam problemy len stale s vlozkou slipkou beham aj tri miniem, lebo taka mokra sa citim, tak ona ze to preliecime, takze penicilinove atb ma cakaju nejake, zajtra mi to svokra zobere, lebo akurat tam ide, chvalabohu aspon sa tam ja nemusim trepat
tak uz je po pripitku silvestrovskom.... ale nech sa toho zbavim radsej...

kamilakd
29. dec 2009

ahojte ja len na skok zuzka krasne vecicky aj ja so zuzkoubar sme boli v tescu a kupili sme bohovske tenisky odfotim a dam do albumu su krasne jak dospelacke a inak KIK je aj v PD boli sme omrknut...zajtra chcem vyrazit do NR ale este uvidim nejak som sa rozkaslala
😠 dnes sme kupili postielku aj madrac a madrac mame molitan kokos a pohankovu vrstvu taku sustiacu 😀 vraj je to zvuk pripominajuci pobyt v brusku o je na tom pravdy neviem...a polovicka dnes doniesla pohankovy tehu vankus tiez tak suti a dostal ho od znamej ze vraj to ukludnuje 😅 no neviem ved uvidime

stacynka
29. dec 2009

baby de ste citali o tom babetku co sa v 27.tt narodilo?

kiwinka
29. dec 2009

zuzi, jeej ruzove veci pre princeznicky anooooooooooooooooo, presne na to sa uz tesim ako malinkej nakupim :D juchúúú :D !
v TESCU je ta Cherokee moda ci jak sa to pise, vsak??? velmi pekne veci tam maju,,ja som vzdy tak nenapadne nakukla do toho detskeho oddelenia,,,

stacynka
29. dec 2009

kiwi ja kupovavam timkovi vela v tescu, ta cherokee moda je super som s tym spokojna, prijemny material aj sa to dobre perie a krasne veci su tam

stacynka
29. dec 2009

juj baby som myslela ze este posedim ale zaacalo mi brusko tvrdnut idem uz do postele zmenit polohu tak sa majte

zuzana1971
29. dec 2009

stacy niekto hodil link na to male babo par stranok dozadu

moni
29. dec 2009

zuzi, ber to tak, ze kolko si usetrila, nie kolko si minula 😅 v niecom tie nase deturence oblecene chodit musia, a clovek radsej sebe nekupi, ale pre krpca sa vzdy najde 🙂
ja radsej ani nejdem citat o tom malickom babatku, nech zas nemam zle sny. po tych vcerajsich debatach som zas v noci rodila 😀

kiwinka
29. dec 2009

dakujem stacynka :D za reakciu,,no, tak nakupim tam aj ja :P pacia sa mi tam vecicky velmii! aj cenovo absolutne prijatelne.
vonku krasne snežkuje, mam radost,, viem sa tesit z malickosti teraz :P je to pekne :P
neviem ci sa ideme s MM prejst,,alebo idem do teplej sprchy a hajii... romantika teraz vonku :D
ale ten moj chrbatik bolavy a krize,,neviem ci ta tepla voda nebude lepsi napad v mojom stave HM...
tak bruu nocenku babulenky a CMUK vsetkym tehulkam! :D

kiwinka
29. dec 2009

moni,, aj ja som tuto noc rodila v sne :D

zuzana1971
29. dec 2009

😀 mne napisal na face byvaly frajer po 17 rokoch, sila 😀
ale nezmenil sa odvtedy, stale taky macho 😀 , sedi na kapote strieborneho bmw (len ci je jeho 😀 😀 😀 ), v ruke flasa sampanskeho a za priatelky len same baby, ani jeden chlap 😀 tak toho fakt uz nemusim 😀 😝 😅

moni
29. dec 2009

zuzi, tak taky ti rozhodne nechyba 😝
zase nemozes spat ked tu ponocujes?

vejula
29. dec 2009

čafte kočky tak ja som už asi po desiatzy krát dokukala Foresta Gumpa, to je tak krásny film, že sa nan môžem dívať aj po stý krát a stále ma baví 🙂

Zuzi tak ty máš teda kopec vecičiek len čo je pravda....

a čo sa týka toho bábenka tak sa narodilo v 26 tt. Som to čítala, no ona mala byť teraz decembrovka. A maličký je už uplne krásny... Silný chlapček ked to takto všetko zvládol.

cicimon
30. dec 2009

caute,
nam tu na vychode pekne nasnezilo, to sa bude cestovat na zapad 🙂

my este dnes musime ist vymenit cestovnu postielku, jedna strana sa nedala poskladat...

malalady
30. dec 2009

prajem krásne dobré ranko tehulky 🙂 😀

stanusa
30. dec 2009

dobre ranko, aj nam tu nasnezilo 😲

sasikas
30. dec 2009

dobre ranecko vsetkym....tak chlebik v domacej pekarni sa vydaril.....na ranajky sme uz aj otestovali... 🙂
myslim ze na prvy krat vysiel vcelku dobre....ta zmes z Lidlu je fakt dobra.....
tak a teraz budeme este rychlejsie priberat ked budeme taky cerstvy chleba tlacit...hihi.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre