Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
4. jan 2010

kikus je to vedierko na kupanie http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

no ja vsak neviem niekto na to neda dopustit mne sa to zda celkom fajin len neviem co prax ja mam strach z celeho kupania dnes mi tato povedal ze mam trenovat na kurcati 😀 tak som u nasich a bavim sa robime na obed kura a umyvala som ho...ze kura=novorodenec a ze sa nemam bat krasne ze???

VeVe mozes mi dat info o ake plienky ide a ake su ceny?lebo napr pampers jubo 108ks 2jky su po 13,50e,,,a v AT pampers jumbo 82ks 12,20e tak to nie je bohvie co...ale posli ceny a obchod kde dik.

MALALADY tak mas to za sebou aspon vyuzi hyperaktivitu teraz si ako duracelka 😀

stanusa
4. jan 2010

vyzera, ze uz to mam vybavene, dvakrat som sa vratila k lekarovi lebo zle vypisal cislo...este dobre, ze sedi v tej istej budove.
dalsie kolo nas caka pri materskej, nechcem si to teraz ani predstavit. 😝

kika pisala si o zozname do porodnice, napisala by si ho? aj IP mozes dakujem

kamilakd
4. jan 2010

stanus preposlala som ti to ale aj tak ked budes chodit do porodnice na poradnu tam ti ho daju

kamilakd
4. jan 2010

jaj baby mna porazi ja uz ledva ledva zapnem tu moju zazracnu bundu,dnes som bola v tescu ci tam predsa len nieco nenajdem a nist 😒 ak nezozeniem daku lacnu tak budem musiet kupit v tehu obchode kurnik ale 85e je dost za bundu na 3mesiace,za inych okolnosti by som nevahala ale za tehu bundu je to vela

sasikas
4. jan 2010

Ahojte....som tu asi 3 dni nebola....ale ste toho stihli popisat.... 🙂 no akurat som to vsetko docitala....

baby super ze ste sem dali tie zoznamy ze co do porodnice, pre babo a tak....sak to cloveka ani nenapadne.... 🙂 tolko veci co treba...meine nerven....to fakt aby si clovek pomaly zacal pisat..... 🙂
co sa tyka tych kocikov:.tiez to momentalne s mm riesime a viac menej sme rozhodnuti pre Concord...este moj drahy vymyslel neaky ze Brio go, tak sme to boli v sobotu pozret v obchode....no ale vychadza este drahsie ako concord, a strasne sa to sklada...neake adaptery na to treba aby sa tam dala dat vanicka a potom vymenit za to vajicko...no cele mi to prislo strasne komplikovane.... 😀
a najlepsie ze tie predavacky ani sami nevedia ze ako sa to vlastne ma poskladat....tak ked nieco predavam tak si to aspon nastudujem nech viem poukazovat, no nie?..... 😀 😀 to sme boli v NR, zajtra ideme do Trencina nech si to este obzrieme a potom asi objedname cez net....

kami- ja tiez chodim k dokimu to Top. k Silesovi....tak sa tam mozno aj stretneme niekedy... 🙂 vcelku spokojna som...a u tej druhej dr. som bola raz...ale teda stacilo...uplne nepristupna a arogantna mi prisla....tiez som myslela ze sme si asi iba nesadli , ale ako som vas tak citala, tak aj vy ste z nej asi mali taky blby pocit....tak teraz si radsej vzdy radsej pockam na doktora... 🙂

sasikas
4. jan 2010

a kedy sa ma ist na tie prietoky?....to sa az neako po 30tt. robi, nie?....aspon tak sa mi zda...ci skor?...

fatimuska
4. jan 2010

ahojte aprílovky...chcem sa iba spýtať...z tripl testov mi vyšlo mierne zvýšenie downa.. a doki ma poslala na sono do BB na zmeranie mimi a tak....mali ste to niektorá?ďakujem, júnovka🙂

kamilakd
4. jan 2010

sasika ja idem teraz 7.1 mame stretko s dejnou nepridas sa?ty si odkial?

concord budem maj aj ja mam ho v albume ale cakam n verziu 2010...a kde ho ides kupovat?a za kolko ja ti mozem jedneho predajcu doporucit...ak by si chcela.

michalag
4. jan 2010

fatimuska, myslim si ze to bude dobre 🙂 ... a je lepsie ked ti meraju babo ako ked by ta mal poslat na amnio ...

stanusa
4. jan 2010

diky kamilka, k bunde skus KIK tam maju vacsie rozmery, moja ma velkost 40/42 a do konca tehu sa brusko pekne zmesti

sasikas - prietoky sa mi tiez zda az po 30tt, to pozru asi na ultrazvuku 😕

michalag
4. jan 2010

k tym prietokom mne robili prve myslim az po 32tt ak nie v 36tt

stanusa
4. jan 2010

fatimuska v Ke je Mudr. Dankovcik, je to uznavany odbornik na vyvojove vady, obratila by som sa nanho

stanusa
4. jan 2010

miska to pozeraju na klasickom ultrazv?

kamilakd
4. jan 2010

stanus ja som bola v kik v PD aj so zuzkoubar a dako sme tam nist nenasli 😒

kika29
4. jan 2010

cicimon a akú značku si našla? Mne segra robí v rakúsku ale žial nemá čas chodiť po obchodoch lebo je nedaleko Viedne v jednej dedinke a starých nemôže nechať bez dozoru. Volno má len hodinku a to nestihne pobehať Viedeň.

saudi
4. jan 2010

ja som s vedierkom spokojna, uz som to tu tusim opisovala. zo zaciatku sme malu sice kupali spolu s manzelom, lebo som sa sama bala a navyse Adelka mala len 2,5 kg, tak sa tam stratila, ale potom bola pohoda. adelke sa pacilo, ani raz neplakala. dieta je tam pekne ponorene, neochladne voda a citit sa podobne ako v brusku, schulene a v teple. vo vanicke sa vraj niekedy citia bezbranne, ked maju lezat a voda je len po chrbatik, tak im je aj zima. ale to je ais vec cviku, ako to mama zvlada. ja som ho kupovala aj kvoli tomu,a by nam to nezavadzalo v kupelni. v albume mam tusim foto. nekupovala som ale Tommy Tub, lebo to sa mi zdalo male, mam Santhalu.

saudi
4. jan 2010
kamilakd
4. jan 2010

posli te ten kontakt o cenach plienok lebo fakt ma to zaujima....veve

cicimon
4. jan 2010

mne sa pozdava toto http://www.prenasedeti.sk/product/kombinovany-k...

aj cena celkom ok, len chcem pozret nazivo niekde, a neviem, ci v AT by nebolo aj lacnejsie

michalag
4. jan 2010

stanus, mne najskor robili klasicke utz. a potom si to prepli a videli ako to cirkuluje

saudi, mala je podarena 🙂

kamilakd
4. jan 2010

cici a to je cena za trojkombinovany?takze cely set?hmm pekne le chod ho omrknut nazivo ako sa ti bude soferovat sklôadat atd

veve23
4. jan 2010

cicimon - ja som Ba. Ja som bola pokukat po obchodoch v AT a aj co som sa bavila s kamoskami tak tiay vraveli ye niektore veci sa tam oplatia, niaky cas som tam aj zila tak viam za niektore veci su tam lacnejse, napr. sestenica tam kupuje koymetiku pre malu a tak. Planujem ist na taky prieskum po obchodoch v reichu, urcite tam budu teraz a vo februari zlavy, som videla body ya cca 1-2 eura, na zaciatok dobre

veve23
4. jan 2010

kamilakd-to je tazko, ja mam clenske karty do niektorych obchodov, zalezi ci je akcia, ray je rozdiel euro raz viac, napr. merkur, niekedy Billa le aj ine obchody , vzdy je v niektorom zlava, jasne ze pre toho kto to ma daleko a nechodi tam nakupovat sa to neoplati, aleda sa to kuknut na nete, kazdy obchod ma stranku a tam su ylavy ake budu napr. tento tyzden, a karta sa da vybavit lahko. Ja pozeram pampersky, abz som mala cca prehlad,vsak na plienky je este cas

kamilakd
4. jan 2010

veve a kolko stoja v akcii?a hlavne aky druh a pocet kusov to ma zaujima lebo tiez som sa dala dost odrbkat napr na praskoch a avivazach ale treba kuknut napr na praskoch pocet prani a koncentracia a ked to porovnas a vydelis tak ceny v akciach su v rakusku draksie ako tu na SVK tak len preto ma to zaujima...je to vsetko o koncentracii a poctoch lahka matemitika...ja robim priskum a zatial ma ceny v rakusku neoslovili aj ked su akcie 😒

michalag
4. jan 2010

baby a mate niektora skusenost z Babylove mama mast na bradavky a masazny olej na strie??? A ak tak ake kremy/ olejceky pouzivate na strie?

veve23
4. jan 2010

kamilakd-ja som sa zamerala na tie pampersky novorodenecke od 2.5 kg, lebo kamoska mi odporuila kupit do porodnice tie a rozdiel bol 3 eura a to som porovnala Tesco s Millerom. Jasne ze su ine balenia, to som pozerala, ja tam nakupujem uz roky a v pohode, aj potraviny, nehovorim ze vsetko ale je tam lepsi vyber a aj kvalita, ale jasne suvyroby ktore su drahe, ale vela je lacnejsich. Len su klubove cenz a akciove, napr. bola som na nakupe a ako clen klubu som mala na vsetkz mrazene vyrobky a vianocne coolady zlavu 25 percent a to mi urobilo 12 eur co je dost a vzdz je na nieco klubova zlava

ludka140281
4. jan 2010

ahojky,zas ste toho popisali kopec,nestiham citat 😀 😀 😀.dakujem za zoznam do porodnice 😀

kamilakd
4. jan 2010

veve no a napises uz konecne ze kolko kusove newborny si si tam kupila a za aku cenu????dakujem 😀

cicimon
4. jan 2010

tie ktore ste boli uz na cukor - je to potom pocit, ze v poho do roboty ci radsej si zobrat volno cely den? co poradite?

kamilakd
4. jan 2010

michalag ja pouzivam olej weleda na telo a strie nemam zatial ziadne kupis ho aj v DM drogerii cca 13e...ci to fakt pomaha netusim ale ten olej sa vstrebe a nie som mastna ako od tohoEUCERIN SENSITIVE TELOVÝ OLEJ PROTI STRIÁM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre