Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

janka.t.
9. jan 2010

Kamilka mam prospekt od Concordu a aj ten fusion sa mi velmi paci. Skusala som ho v obchode a isiel ako po masle. My chceme trojkolku iba kvoli tomu, ze nam jeden predavac poradil, ze je lepsia do terenu. Budeme sa totiz tak o polroka stahovat do rodinneho domu a na kocikovanie je tam taka lesna cesticka. Tvrdil nam, ze trojkolka je lepsia do takeho terenu ako stvorkolka. Tak neviem...
A aku si si vybrala farbu a kde si ho kupovala?

Veve: Mame vsetky klubove karty 😉 Chodime tam pomerne casto. V Brucku sme boli pred 4 dnami a detske veci tam nemali skoro vobec. My chodime do Shopping Bruck. Tak sa to tam tusim vola. Je tam vela obchodov napr C&A, Vogel ....

marika1902
9. jan 2010

baby ked pozeram do vasich albumov vy uz mate tolko toho pokupene 😀 ja nemam este skoro nic ☹ a aj by som sla kuknut do tesca ale ked som chora mozem ist akurat do postele 😢

janka.t.
9. jan 2010

Fuu plesnivy syry nemozme? Ehm to som este nepocula ☹ Som zbastila jeden reznik s nivou 😖

kamilakd
9. jan 2010

janka.t ja som momentalne v cinzaku ale chalupu mame v horach takze aj ja som na to myslela k concord fusion sa daju vymienat zadne kolieska za gumove teda dofukovatelne.mna praveze kazdy odhovaral od trojkolky mne sa paci ten co ma civavka v albume myslim ze je to jane....ale to ze ci 3-4 kolieska je vec osobneho nazoru nedaj sa odhovorit od nikoho daj sama na seba a nazor ber len tak pri rozhodovani...ja poznam dievcata ktore na 3kolieska nedaju dopustit. a mne to moc neslo ja som taka aktivna zienka vsade rychlo a u nas v meste tie chodniky no hruza....mne sa este velmi paci casual play S4 to je taka 3kolka ale v predu ma kolieska zdvojene ten je tiez fajin kocik,len tam sa mi nepacia tie nove vanicky inak to bol kocik co som chcela

janka.t.
9. jan 2010

KamilaKd: Tak uz som ti vykukala album. Vybrali ste super farbu, aj nas sa pacila. A ten kompletik na postielku Gluck predavaju aj v Polsku, tak som zvedava kolko tam vyjde, lebo viem ako sa to priblizne hybe na SK. Ty mas tusim uz kompletnu vybavicku. 🙂

janka.t.
9. jan 2010

Kamilakd: Mas pravdu, asi si to treba rozhodnut podla seba. Kupime asi Fusion 😉 Kupovala si ho v obchode alebo cez net?

kamilakd
9. jan 2010

marika no ja uz vybavicku mam komplet len u mna to bolo preto tak skorsie lebo som na rizikovom a uz sme lezali v nemocke ja som vsetko kupila v jednom obchode kde je super predavacka ktora mi poradila co mi treba co mozem a co vobec nemusim kupovat je to matka roku 🙂

janka ano gluck je polsko ja som to kupovala tu na slovensku a cena celeho setu vysla 87e celkom dost ale vraj je to tam celkom podobne aj tam 😉 uz mi chyba len vanicka a kociarik doma inak uz mam asi vsetko este tie prkotinky do lekarne ako olivovy olej kvapky do ociek poporodne vlozky lieh rektalna trubicka a je to vsetko 🙂

plesnivy syr koli listerioze mozes si dat ale gyndosi nedoporucuju.aj koli flore

kamilakd
9. jan 2010

jankaja ja ho budem mat z obchodu zaruka pokukam ho este predtym a kupovat ho budeme az posledny mesiac a ked to nestihnem ja pojde ho zobrat mm ten obchodnik je velmi fajin poradi aj vyhovori kazdemu sa snazi najst kocik podla ceny kolko chce investovat...u mna cena nerozhodovala a mna oslovilo to skladanie vsetko je sup sup a je to. ziadne pasky gombiky...krasne ho supnes do aura a vanicka ma bezpecnostne pasy tak nemusis ho hned supnut do vajicka...

kamilakd
9. jan 2010

vejulcek ty asi zas driemes davas si 4hodinoveho slofika s chlacikom 😀
silvika ty sa kde tulas???
blondy ta sa uci
zuzka asi zadriemala s kocurikom ...
tak idem vas ajja opustit idem k nasim ale predtym dam sprsku tak sa majte dievcata...

tami n teba myslim 🙂

veve23
9. jan 2010

janka.t- no aj my, ja som tam niaky cas zila, tak tieto blizke lokality mam okukane, dlho som nebola v schopingu, nevies ci tam su niake obchody? na oblecenie staci aj tuto pandorf a okolie, len kocik bude problem....postielku a tak kupim v Ikei, tie su take sikovne. vsak uvidim, ked pre tie babatka je vsetko take pekne, len zbytocn kupovat vela ked tak rychlo rastu

moni
9. jan 2010

ja tiez nie som poverciva, ale kocik kupime az neskor lebo nemame vela miesta byte. a bude zrejme cerveny takze proti urieknutiu budeme vybaveni 🙂
na plesnive syry mam nenormalnu chut! nastastie k nive nemam pristup, a s inymi syrmi s modrou/zelenou plesnou nemam dobre skusenosti (az na francuzske).

zuzana1971
9. jan 2010

kamilka mas na 50 percent pravdu 😀 kocur drichme ale ja neviem cez den spavat aj keby som bola ako unavena 😝

cicimon
9. jan 2010

caute,
tak my sme sli dnes kuknut do rakuska do brucku - v KIK som nasla par detskych veci, kupila by som aj viac, ale mm ma krotil, ze naco tolko. Kociky nikde neboli, co som bola trochu sklamana. A drogerka...Muller je celkom ok, aj ked to bude chciet spravit neskor prieskum na plienky. A najviac som sklamana z klasickych text. plienok - vsetky co som tam videla mi pripadali ako z gazy, take priehladne, ze az strach...takze to budem pozerat tu,

janka - kolega mi tiez odporucal babyland, asi pojdem pozret, jedine co ma tam aj cenovo zaujalo bol Bebysmile V-max, on ho chvali, ostatne uz su drahe na moj vkus. Ale zatial sa mi najviac pozdava Bexa. A kedze ja nebudem mat kde uskladnit kocik mimo bytu, tak ked ho kupime, bude musiet byt tu s nami v byte 🙂

silvia7
9. jan 2010

kaaami - ja som sa zdúchla, lebo sme sa povadili s martinom, tak som odišla z izby úplne, urobila som štrúdlu, mali sme neohlásenú návštevu (tetušku, čo mi robievala torty k narodkám, keď som bola dííítko a vždy nosí super pagáčiky a aj koláčiky..) a štrúdlu som robila jablkovo-orechovú a ešte makovú.. a tak..

no mne syry skoro vôbec nechutia teraz, veľmi málinko .. jedine že rožteky šunkové so syrom a zapečené v trúbe 🙂)) mňam.. a kečup... ale už ani to, som prejedená tým.. neviem, čo by som pojedla.. 😒

silvia7
9. jan 2010

šupla som fotky brucha - dnes sme fotili... ešte pred nejakým rozjedením sa :P

grekyna23
9. jan 2010

cicimon mas rovnaky vkus s kocikmi ako ja, tiez sa mi tie pozdavaju a aj cenovo, len neviem ci ta vaha kocika 15 kg je dobra, ale ked tie drahsie maju 13 kg tak si myslim, ze 2 kg hore dolu az tak nie je poznat, ci?
silvia, brusko som akurat kukala, pekne rastie, babo sa ma dobre 😉

grekyna23
9. jan 2010

a este som tie kociky nevidela nazivo, uz sa s mm chystame asi tyzden, ze pojdeme okukat, ale gaucova kultura bola silnejsia 😠

grekyna23
9. jan 2010

silvia, ty mas tiez v albume bexu, bola si ju uz kuknut nazivo? ako sa sklada? dobre sa s nou manevruje?aky mas na nu nazor?

silvia7
9. jan 2010

greky bexa sa mi páči, nemám ju, vidieť na živo sa ju dá myslím niekde v Tvrdošovciach??je tam nejaký obchod (našla som cez net..) ale inde som nenašla, všetko len cez net.. čítavam aj tému na koníkovi o Bexe a baby hovoria, že je dobrá, že stojí za tie prachy.. ja som ju strašne chcela, no podarilo sa mi zohnať nový kočík dvojkombináciu za 140eur, tak som poriešila túto variantu, len ešte ho nemám doma, až koncom jan.

no mne brucho vybehlo hneď v 20tt ... čo už.. 😅

minius
9. jan 2010

my sme doma z vyletu/nakupovania 😀, zase kopec somarin ale uz 80% bolo poridnych 😵.

Neodolala som a kupila som malemu Superman dupajdy, no tatino neveril 😀 😀 😀

Silvia no brusinko sa rozrastlo, ale fakt iba brusko 😉 (aj ja chcem, ja to moje stale iba vytrcam ale uz dorasta)

cicimon
9. jan 2010

grekyna - tu je aj vaha http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100832-kom...
aj mm povedal, ze dobry....sice to nebudem mat ako ist pozriet, ale na konikovi su o tom dobre recenzie, dokupim aj sedacku a bude....

dnes som tiez videla ten Habarkorn, co bol moj favorit c3 a nic moc..

silvia7
9. jan 2010

mini - daj do albaaa ja som zvedaváá 🙂)

dejna3
9. jan 2010

ahojte,

rozoberáte kočíky... my sme kukali ten súrodenecký phil and tedds, ale napokon sme sa rozhodli, že nebudeme zatiaľ kupovať, ono by sa to asi na tú chvíľu veľmi neoplatilo... a uvidíme aká bude situácia... asi dokúpime len nejaký bugypod alebo niečo podobné.... my máme po sofinke casualplay s4 a už sa veľmi teším, keď naň naklikneme opäť hlbokú vaničku, lebo mne sa ako hlboký neskutočne páči a sofinka sa vo vaničke vyvozila len 7 mesiacov, aj mi bolo ľúto, keď sme robili šporťák...

kats - to si myslela ten jednorázový príspevok na starostlivosť o druhé dieťa? alebo niečo iné?😕

tantama - držím palčeky, aby bolo všetko o.k. a malinká podrástla 😉

sasikas - určite rada dojdem na stretko 🙂

minius
9. jan 2010

silvia no superman je uz v albumiku 😉 aj mini brusko 🙂 no na tvoje sa nesplha 😉

veve23
9. jan 2010

cicmon- klasicke plienky a tak treba kupovat tu, v reichu je to nula bodov, v tomo si myslim ze su lepsi slovensky vyrobcovia

cicimon
9. jan 2010

veve - ty si kupila v tom enikibeniki? cena sa mi tam zda ok, tak chcem ist pozriet ako vyzeraju naozaj. Este aj v tescu mali za ok cenu, len uz nepamatam, ake boli 🙂

grekyna23
9. jan 2010

cicimom akurat citam na konikovi o bexe a chvalia si ju tam a pise tam aj predajca a odpoveda na vsetky ich otazky, takze fajn sa o nom dozvedam
aj v tej diskusii hovorili o vahe 14 kg, co je v poho

cicimon
9. jan 2010

grekyna - ja este pockam par tyzdnov a potom to objednam....ak dovtedy nevyrobia iny super kocik za podobnu cenu 😀 😀 😀 len sa s mm nevieme zhodnut na farbe 🙂

inac...neviete poradit ci mlieko odsate z odsvacky sa da potom uskladnit? ci to len pri tych vacsich speci odsavackach? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

roxi
9. jan 2010

ahojte,
som tu len na skok, lebo teraz tu okupuje pc polovička

nejaké baby, sa tu pýtali na dobrý obchod s detskými vecami v BA, skúste www.babymarket.sk

cicimon - ja som pre malú mlieko uskladňovala vo vyvarených fľaštičkách od jogurtov, alebo výživy

zuzuj
9. jan 2010

ahojte baby, vidim, ze riesite kociky, ja som tiez uvazovala nad roznymi od teutonie, jane aj bugaboo...ale nakoniec som sa rozhodla pre Bexu 3. Su na na dobre recenzie, paci sa mi ze je komplet so vsetkym a nemusim riesit vselijake dokupovanie, je v smere, aj proti smere, a sportak sa da dat do lahu. Aj pruzi..a jedna baba v teme Bexa tam ma aj natocene videa ako sa naklikavaju jednotlive casti a pride mi to velmi lahke...Chcem kupit Bexu a do terenu, na bicykel, korcule vozik Croozer, je to super da sa tam dat aj novorodenecka vlozka, takze mozeme s krpanou ficat a aspon pochudnem tie moje strasne kila nabrate 😀 Takto budem mat za cenu jedneho draheho kocika vlastne dva, lebo aj ten croozer sa da ako kocik vyuzit....

Ja ju chcem ist urcite omrknut a potom objednam cez net.
Maju ju na ychto 2 strankach ( Bardejov, Nove Zamky) ...
http://www.ppluxbazar.sk/pplux/index.php?option...
http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3

Co sa tyka tych cervenych stuziek,..to som uz pocula...to je taka nejaka somarinka riadna, to urcite si nedam... 🙂

Inak ja som teraz dost uzkostna kvoli tej mojej diastaze na bruchu, sem tam si citim organ nejaky a tak ho zatlacam... 😖 je to dost nechutne a neviem si predstavit porod, lebo uz ked si sadam z ľahu tak mam na bruchu velku guču to striešky ...
Chcem sa Vas opytat ako citite pohyby, resp. v mojom tyzdni ako ste citili, lebo ja som mala pocit, že už boli aj silnejšie, a teraz sa mi stane že aj cely den nič, resp. tak maličko. Tak neviem ci to mam riesit alebo čo...

Tamtama: velmi ti drzim palceky s Gretkou aby pekne sa dalej vyvijala a nejako si to v tej nemocke vydržala.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre