Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
14. jan 2010

tarinka neviem ale perinku sa ti do vajicka nepodari dat...a vasa vanicka z kocika sa neda upevnit do auta?vtedy by si tu perinku aj mohla mat...

martinka ja mam jednu tu na suchy zips ale vraj sa babo z toho rychlo odkope...lebo nie je stiahnute,a potom mam este perinky po nas tie klasicke a tam som akurat kupila nove vnutro

kamilakd
14. jan 2010

dejni ja neviem co to so mnou...ale snazim sa davat do poriadku...inak ak by si chcela tie veci nie je problem ja mavam vzdy dake veci v aute...takze nie je problem 😉

dejna3
14. jan 2010

kami, len sa pekne vylieč, to počká do budúceho týždňa 😉

dejna3
14. jan 2010

my sme dnes doma, nejdeme nikam, sa mi ani nechce, ale mám kopec prania, varenia chcem aj vyskúšať upiesť nový koláčik... dúfam, že sa zadarí 😉
inak, včera som úplne zabažila po plesnivom syre, tak som si dala polovicu... nemohla som odolať 😝 toto tehu prvýkrát... pri sofinke som ich zjedla viacej, lebo som najskôr nevedela, že by sa nemali...

kamilakd
14. jan 2010

ok aj tak buduci tzden idem zaniest vysledok na gyndu tak sa dohodneme

dejna3
14. jan 2010

" upiecť " 😲 😝

martina05
14. jan 2010

iNAK špekulujem nad touto ...
http://www.forbaby.sk/doplnky.php?id=8&product=253 - tá by bola aj do autosedačky a mohli by sme v nej ísť z nemocky a potom by som dokúpila tú exklusive
http://www.predeti.sk/?idmenu=348

dejna3
14. jan 2010

a kedy ideš? ja mám v pondelok poradňu...

vejula
14. jan 2010

tantamka som moc rada, že je maličká v poriadku... To tí lekári vedia tak vystresovať človeka že až... Ale určite byť radšej opatrný ako niečo zanedbať...

Blondy podla mna je tam nejaká šanca že budete mať modrooké bábatko.... Bo tvoj manžel aj ked ma obidvoch rodičov hnedookých je možné, že boli nositelom aj modrého génu, len sa neorejavil lebo hnedá je dominantná a tvoj mm mohol zdediť tým pádom od jedného modrý a od druhého hnedý gen a tým pádom môže byť nositeľom modrého génu ale tiež môže byť nositelom aj dvoch hnedých génov pokial zdedil po svojich rodičoch dva gény pre hnedé oči.. To tiež mohol lebo kedže obaja jeho rodičia su hnedooký tak určite mali aspon jeden hnedý gen... Takže je to podla toho či náhodou tvoj mm nezdedil po jednom rodičovi gen pre modré oči... Aj napriek rtomu že su hnedookí je možné že jeden z nich alebo obaja v sebe nosia aj modrý gen... Aspon tak tomu chápem ja, neviem niesom žiaden genetik, ale takto mi to dáva zmysel... Asi som sa vyjadrila jak hotentot čo???? 😀 😀 😀
A čivi ty más podla mna 50 % šancu na modré aj na hnedé... Taký istý prípad som aj ja.. ty dáš určite modrý gen kedže máš modré oči a tvoj mm bud hnedý alebo modrý. Tvoj mm je určite nositelom oboch génov, kedže jedneho z rodičov má modrookého určite po nom musel zdediť len ten modrý gen. Takže je to 50:50...

dejna3
14. jan 2010

martina, takú istotne využiješ, aj my máme podobnú... aj do kočíka, aj do autosedačky 😉

dejna3
14. jan 2010

baby, to je sranda, ako sme začali rozoberať farbu očí 😀 😀

tantama
14. jan 2010

jaj baby ani neviete aká som rada a ako vám )dakujem všetkým za podporu........ a zuzka s maxíkom niečo vážne hadam nie..... ☹

stanusa
14. jan 2010

ahojte,
tantama som strasne rada za vas, len nech pekne dalej priberate a rastiete 😵 😵 😵

v pondelok u lekara bola aj mamicka s malym babatkom, mala ho vo vajicku a oblecene malo teplu kombinezu, ziadna deka, ja by som sa bala ze mu bude zima 😨
chcela by som maleho doniest v perinke, tak asi zoberieme vanicku z kocika, predsa to bude dlhsia cesta a neviem ako by sa citil vo vajicku.

silvia7
14. jan 2010

ahojte - jaj baby, tamtamka tak som rada, že ste na tom lepšie a malinká rastie riadne 🙂 už nech je všetko len a len lepšie 🙂

mám správy z poradne, tak malinký bude na 100% chlapec - videli sme pekne pipík aj guľky 😝 váži 1447gramov - malý dorástol na termín podľa PM čiže ja by som sa mala presunúť do "marec 2010" vychádzame na 23.3.2010 - čo je tu cubidup.... som ostala silno zarazená, že to faaaakt?... a že hej, dobehol to krpček.. takže som sa nemýlila v poslednej mrche teda... uff.. som total z toho mimo... 9.2. nastupujem na materskú, dala mi už aj papiere... a že malý vyzerá byť okey úplne, je otočený PPH - dolu hlavičkooou.... a že tú ma podľa mňa riadne veľkú 😝 no pekne sa to vyvíja čo 🙂

silvia7
14. jan 2010

dnes som presne 30+0tt ... tak ja sa idem pokukať aj do marcoviek, že nech viem, či mám stresovať alebo niee 😠

stanusa
14. jan 2010

silvia gratulujem, posilnili ste nase rady 😀
aj moj dobehol tyzden a teraz je podla MS - co sa moj doki vytesuje, lebo on to tak ratal od zaciatku
🙂

stanusa
14. jan 2010

potom nam posun info, nech aj my stresujeme 😎

dejna3
14. jan 2010

silvi, gratulky 😵
a nestresuj 😉 ja pôjdem tiež pravdepodobne koncom marca... plánované sekcie vraj robia od ukončeného 38tt a ja by som to tak nejak aj chcela, nech sme už na veľkú noc domka 😉 dúfam, že doktorka bude mať podobný názor 😉

zuzkabar1983
14. jan 2010

Kami pekne oddychuj a dufam, ze budes coskoro fit.

zuzkabar1983
14. jan 2010

Ozaj baby, ked ste zacali tu temu .... ja vobec netusim ako pojdeme z nemocnice. Ani sa mi nejedna o oblecko ako o to, co '' v com''. Citala som, ze niektore dali take malinke, par dnove babatka hned do vajicka/autosedacky, ale ja by som sa asi bala. Nasa vanicka neni robena tak, aby sa dala priputat v aute .... myslim, ze take su len od Jane a Concord. MM vravi, ze aj tu nasu by sme tam nejako pripevnili a ten kusok presli, ale fakt neviem. ... 😝

dejna3
14. jan 2010

zuzi, my sme išli vo vajíčku... nemusíš sa báť, veď oni sú navrhované tak, aby boli aj pre tie najmenšie bábätká 😉 cestu autom v pohode vydržia bez akýchkoľvek následkov... čo sa nedoporučuje - je napr. používať vajíčko namiesto toho lehátka a lebo hlbokej vaničky... skrátka, aby tam dieťa nebolo dlhodobo...

moni
14. jan 2010

vidim ze vas ta farba oci este stale drzi 😀

tantama, super ze vas pustili domov, skoda len ze ta popplasili ze gretka nie je v poriadku 😖 hlavne ale ze konecne spravili poriadny ultrazvuk, a spravne ju pomerali! tesime sa s vami 😵

kami uzdrav sa rychlo, tie svinstva na ustach su nepriiijemne!

silvi, tak vidis ze to tvoje krasne vacsie brusko malo dovod, ved ten zbojnik je marcovy 😵 my co mame termin na konci aprila ti budeme zavidiet ze vy uz budete spolu doma 😵

blondy, drzim palce na skusku!

a neviem v com do porodnice, ale v perinke do autosedacky urcite nie! nie je to bezpecne 😔

tantama
14. jan 2010

silvi ten tvoj je aký valibuk... grétka má len 750g ☹
a baule z porodnice autom musíš mať vajíčko lebo ak budu policajti a najmenšie miminka nepriputané v sedačke su najväčšie pokuty ale to vajíčko je aj kvoli bezpečnosti..... aj na pár metroch sa môže stať neštastie..

zuzkabar1983
14. jan 2010

dejni a ked ste isli s nemocnice s malou vo vajicku mala si ju aj v nejakom fusaku/perinke? Ja mam z toho taky strach hlavne preto, ze malu neter som sa balla vybrat z toho vajicka aj ked mala 2-3 mesiace, nevedela som si ju dobre chytit. Ale hadam sa vo mne vyvinie nejaky ten ''materinsky cit'' ... co a ako robit 😝 😝 😝

dejna3
14. jan 2010

neboooj, v porodke, si to dobre natrénuješ 😉 😵
bolo to koncom októbra, takže bola v takom teplučkom kožišinkovom overale, a ja som na ňu ešte prehodila dečku, lebo v ten deň bola riadna kosa 😉

zuzkabar1983
14. jan 2010

Inak ja si tiez myslim, ze ked maleho riadne obleciem a prikrijem dekou, tak by to malo stacit .... vsak to uz bude polka aprila a to byva vacsinou teplucko ..

vejula
14. jan 2010

kočky, no nemáte niektorá taký problém že po kakaní vam krváca konečník???? Ja som bola tera na WC-ku, fuuuu to bolo.... LEdva som to dala zo seba vonku a potom mi tiekla z konečníka normálna čerstvá krv... Je to normálne???

A silvi tak gratulujem, že ti to všetko tak pekne vychádza, len dúfam že nezanevrieš teraz na aprílovky 😉

zuzkabar1983
14. jan 2010

Vejula, ja sa vzdy natrapim, ked ide na velku, veeeelmi ma zapeka, ale krv ... to som nemala. Asi by som to spomenula na poradni ..

zuzkabar1983
14. jan 2010

ach jaaaj ..... ta moja gramatika .. 😀 😀 😀 pardon za to ''prikrit'' 😝

vejula
14. jan 2010

jj zuzi... Asi mi nejaké cievky praskli v konečníku... Ja nemám vždy problémy ale ked už tak riadne, normálne som mala strach nech rodiť nezačnem ked som tak tlačila 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre