Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
22. jan 2010

veve ak to nie je krv a vela tak to so sexiku je ale pre istotu oddychuj a keby sa to este zopaklo tak radsej chod

moni ved to ze za rozumnu cenu na tych par mesiacov teda dva 😀

zuzana1971
22. jan 2010

moj sa najviac vrti po klobaske 😀 ale jeho tato bol na klobasky, tak asi bude po nom, takze podla toho usudzujem, ze ked sa vrti, tak sa tesi 😀

a aj velakrat sa mi stane, ze ked si dam ruku na brusko, tak ma do nej kopne, tak sa si tiez tesi ked ma citi 😀

v poslednej dobe ma take prevalovacie obdobie,citim, ako keby sa v brusku prevaloval

u mna boli taketo fazy
1. motylie trepoty
2.kopanceky
3. zapieranie sa a vyduvanie bruska
4. teraz prevalovanie

zuzana1971
22. jan 2010

dejna mate doma disney show 🙂

dejna3
22. jan 2010

no to máme 😀 , my fičíme na mickeymausoch a hello kitty ... inak už aj tričko s hello kitty držala v tescu v rukách a nechcela pustiť, ale nakoniec som ju "presvedčila", že nabudúce 😀 😀 😀
ale už ju ideme "nahnať" do vane a spať... dnes to má posunuté, lebo o siedmej si fajne schrupla asi hoďku... takže tak...

kamilakd
22. jan 2010

dejni tak sup nafot paradnicu 😉 ved urco pojdem kuk do tehotky...dnes som v TO nebola saska isla asi s mm na poradnu.

veji vies ako robim smotanovu tortu ja?ja to nedavam do tortovej formy ale do takych poharov dezertnych mnam asi veru urobim aj ja...

dejna3
22. jan 2010

kami, aj tak sme dnes doobeda dlho vyspávali, takže by sa nám ani z postieľok nechcelo vyliezť .. do mesta sme šli až tak o 13,30h

moni
22. jan 2010

veji, no ale tu zima nebyva taka ako doma 🙂 maximalne dva-tri tyzdne co slabo mrzne. z domu rovno do auta, z auta do prace, z prace dom. tak mi prisla ta bunda zbytocna 😅 ale samozrejme, tento rok prisla kalamita, a nadrbalo pol metra snehu 😀
nakoniec som vymakla vo vypredaji taku prechodnu tak som uz frajerka 😎

moja mala sa vrti furt ked chystam jedlo 😅 a ked jem, ide z bruska vyskocit. tak snad bude dobry papak 😵

zuzana1971
22. jan 2010

no teda ze cola, palacinky, zmrzlinka, cokoladka, zakusky, mozem snivat 😝
ja mam 100 rokov chut na krupicovu kasu posypanu kakavkom alebo skoricou, tak som sa dnes vynasla, rozotrela na tanier biely jogurt, posypala skoricou a fakt to vyzeralo ako krupicova kasa 😀 a tak som si to vsugerovala, ze chvilami mi to aj tak chutilo 😀

ale niekedy mam aj tak vysoky cukor, tak sa v poslednej dobe bojim, ci maly bude fakt zdravucky

kamilakd
22. jan 2010

zuzka ja som to motylikovanie a bublinkovanie necitila hned boli kopanceky 😀 to zapieranie jesranda sa mi vyduje brucho na jednu stranu a vcera mi plavalo to bola podivana

dejni tak si to uzi to presvedcovanie ze nabuduce 😀

zuzana1971
22. jan 2010

juj a take jahodove corneto 😝 hned by som si dala 😝

kamilakd
22. jan 2010

no dobre idem si ja urobit krupicu 😀 zuzka ma vyprovokovala

vejula
22. jan 2010

kami, práve som rozmýšlala že sakra musím tortovu formu od našich ukradnuť, a si mi dala dobrý nápad s tými pohármi 😀

moni ja tak, no ja by som bez bundy ani nos z dveri nevystrčila.. Ale moj bráško veljký frajer chodí teraz v takejto zime len v mikine lebo bundu stratil a novu si akosi nemôže vybrať on je strašne náročný na veci nie ako ja 😀 😀 😀 Ja si už občas pripadám ako cigana, havina chodim venčiť jak jedna z nich 😀 ceplaky zakasané do topánok, nech sa mi nezamočia, čiapka riadna stiahnutá až pod uši a už si idem 😀

zuzana1971
22. jan 2010

kamilka pozor na prsteky 😀

zuzana1971
22. jan 2010

babule neviete poradit cim vycistit na zehlicke flak, co sa mi minule daco trochu priskvarilo?

a este otazka, myslite ze si mozem nechat zafarbit u kadernicky vlasy? volakedy som si farbila vlasy kazdy mesiac a teraz uz od juna nic...neuskodi ta farba malemu?

vejula
22. jan 2010

zuzi vraj nie neuškodí, vela kočiek si farbí vlasi počas tehu, vraj teraz už nie su tie smradlavé škodlivé farby ale nejaké kvalitnejšie.. Ale ja viem že by som tiež rozmýšlala keby som si farbila vlasy, chvalabohu ,nefarbím ich už niekolko rokov, ja som na to lenivá

blondy12
22. jan 2010

veji a inac ja ked som bola doma teraz tak mama ma tu formu ale aj ona robila tu smotanovu tortu a aj my sme potrebovali na silvestra co sme mali s partickou tak som to robila v obycajnom hrnci taky trosku nizsi a sirsi a super to bolo .......vsak tam das aj tak alobal tak to sa aj pekne vyklopi .. 😀

zuzi ja si farbim vlasy s tou farbou co je bez amoniaku ci aka...taka drahsia ale pekne vonia..a urcite mozes aj ku kadernicke co viem tak tam chodia aj tehulky...

dejna3
22. jan 2010

baby, nerobte chute 😠 😠 😠 doteraz som síce nefičala veľmi na sladkom, ale odkedy mi zakázali, tak mi nejak začína chutiť 😅

zuzi, no ja som už viackrát čítala, že žena by si mala dať najneskôr nejaké 3tt pred TP do poriadku vlasy - strih aj farbu, lebo potom určo zopár mesiacov nebude stíhať... ja sa tiež ešte chystám na melír - ale ten nie je od korienkov... ale, poznám veľa báb, čo sa v tehu normálne farbia... aj kaderníčka povedala, že pokiaľ nie sú problémy s padaním vlasov - tak pohoda 😉

vejula
22. jan 2010

diky blondy, hrbiec je tiež fajna nápad, snad to vyklopím bez porušenia 😉
Inač ešte som sa chcela spýtať, ty máš nejaké sviatočné tehu veci??? Či ako chodíš na skúšky? Ja mám teraz problém že na tie zaverečné skúšky nemám ani za svet čo obliecť 😔

blondy12
22. jan 2010

no dejni podla mna ked MM trosku pobudne tak stihnes aj ku kadernicke nie?sice ako moj MM je v pohode..lebo on ma dennu, nocnu a 3dni volno..a vzdy sa to tak strieda teda aj cez vikendy aj cez tyzden mu vyjde..takze by sa alo... 😀

veve23
22. jan 2010

zuzi, tiez myslim ze v pohode, aj ja som bola u kadernicky a v pohode, ona ma 2 deti tak by mi urcite povedala ze nemozem, v dnesnej dobe su kvalitne farby tak mislim ze je to ok. Aj ja planujem ist pred TP na melir alebo farbu, lebo potom asi nebude cas

moni
22. jan 2010

kami, presne to vyduvanie predvadzala nasa potvora na 3D. teta pritlacila na jednu stranu, ona odtial zmizla a vydula sa na opacnej strane, a do tety len kopala aby zmizla 😀

krupicu si veru dam na veceru aj ja 😵 a aj cosi upecieme cez vikend. alebo zaukolujeme tatinka nech upecie 😉

veve23
22. jan 2010

...myslim.....chybicka 🙂

blondy12
22. jan 2010

veji vies to je praha...tu ti poviem tak ze ludia neriesia co si daju na seba..ja chodim na skusky zatial v tehu dzinach a k tomu mam take cierne peknucke tricko a svetrik na to..mne inac nepasuju saty..lebo mne brusko rastie tak do siroka..a v satach vypadam divne...to neviem ani ako pojdem na sobas...

a urcite vyklopis pekne tu tortu ...ide to krasne..len daj viac alobalu..

stacynka
22. jan 2010

ahojte babulky,
ste mi take chute narobili na sladke, inak aj ja sa chystam robit cez vikend tortu, nie smotanovu ale trepanu, neviem ci to poznate, timko ma meninky a ja bud. tyzden narodeniny tak dojdu gratulanti v nedelu
aky mate program na vikend?

vejula
22. jan 2010

jj blondy, no len na zaverečne skušky asi v rifloch, no čo ja viem, nechcem rovokovať, nech mi to daju...

Dobre kočky, ja už za chvílu pojdem hajať a idem od compu bo ma bolí chrbát velmi. Tak dobruuu nocku 🙂

blondy12
22. jan 2010

stacy ja nepoznam..ako ja nepeciem rada ...varim velmi rada ale nemam nervy piect..ako ma to nijako nenaplnuje iba pizzu upeciem.. 😀 ..co sa tyka urobit cesto...ale za to ja ked varim tak nedokazem podla receptu iba podla chuti..stale nieco vymyslim ze MM si musi zvykat ze to je ine ako od mamicky.. 😝 ..ale tak chuti mu to tak nie je problem...

a ta smotanova torta..to sa tesim ked pridem domov ze si urobim ...ta mi strasne chuti..

moni
22. jan 2010

stacy, ja mam uplne jasny program...neplanujem robit nic 😀 dufam ze nebude treba ist do prace 🙄 taka som unavena, ze ani nemam na nic chut.
v nedelu ideme pozriet kamaratov, a zajtra by som chcela kupit komodu. cosi dobre si uvarime, a budeme sa rochnit doma 😅

blondy12
22. jan 2010

veji a nemas nejake satky???ja by som hoci aj zasla do sekacu..vsak tam najdes aj pekne veci ...

stacynka
22. jan 2010

blondy trepana torta sa nepecie, teda mozes urobit akykolvek korpus, ale ja to robim z piskot, potom das krem ktory je 2 slahacky zatrepane s pudingom ole a mandarinkami v konzerve a zasa piskoty resp. korpus a je to. a je to mnamka 🙂
inak ja som neni tiez velka pekarka, resp. u nas to ani jest nema kto, este tak bublaninka alebo strudla ale inak mm moc sladke nemusi a ja zjem ale kvoli dvom kuskom cely plech sa neoplati
ja sa chystam upratovat zajtra a v nedelu dojde asi tak 12 ludi plus my, a po vikende budem jak "vyflusnuta"...

stacynka
22. jan 2010

zajtra sa chystam robit placky zemiakove, taku mam na ne chut uz neviem odkedy, len pri panvici stat sa mi nechcelo ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre