Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
25. jan 2010

minius...no u mna to bolo komplikovane, ked som sa 1. krat objednala bolo este moc skoro, 2. boli sviatky, 3. mali dovolenku a ked konecne som mala termin tak snezilo jak blaznive a polovicka nemohla ma dviest a ja som autom si ist netrufla, tak som to vzdala....no a u mojho dr. ukazuje iba prdel a toci sa, to jak naschval, tak dr. povedal ze toho 2.2.sa posnazi. Takze preto neviem co to bude ☹

seuska
25. jan 2010

kockyyyy tak pridavam foto a info ze uz ju mame doma - postielku
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ja mam termin na Velkonocnu nedelu 4.4.2010, ale tusim ze pojdem este v marci, teda ak si to vybavim... chcela by som uz byt doma na velku noc... aj ked ten 1. april je super datumik,... 😉

Tamtami kraaasny je ten overalik pre Gretulku fakt 🙂 aj ja cheeeeeem dievcaaaatkooooo.... 😎

kamilakd
25. jan 2010

minius ja s HM este nemam nic toto mam vsetko z bhskids z TN z laugaricia,a potom este z dodipeta...hm je v NR a tam by som chcela mrknut tento tyzden ak sa zadi

minius
25. jan 2010

veve ja si myslim ze ak mas tusaka o pohlavi tak to mama vie. Ja som tiez mala tusaka ze je to chlap a je!

Seuska ta postielka je nadherna!

Kami mi sme kupili iba par veci z H&M oni pre chlapcekov babatka nemaju skoro nic pre starsie tak okolo roku a viac maju krasne vecicky.

kamilakd
25. jan 2010

hmmm no tak ja neviem kam pojdem kuknut ja mam tie vecicky 68 3-6

roxi
25. jan 2010

monva - v podstate si napísala čo sa týka tých vybavovačiek všetko podstatné, ja som tu už pred pár týždňami tiež hádzala info ohľadom toho, len nie som si istá, či ked prechádzam z RD opäť na MD treba znova nahlasovať sociálke niečo kvôli tomu dôchodkovému poisteniu a 2. pilieru, ale to tam plánujem pred nástupom na MD ešte zavolať, prípadne tam skočím, ja by som chcela ísť 8 týždňov pred termínom, takže vlastne už 5.2., 3.2. mám poradňu tak sa rovno spýtam lekára nech mi dá papiere,

- čo sa týka preplatenia dovolenky, skús požiadať zamestnávateľa, ja som si nechala preplatiť celú ešte pred nástupom na MD, vlastne aj teraz by som mala mať nárok na ďalšiu, lebo počas MD máš nárok aj na dovolenku, len musím pohľadať presne zákony a paragrafy, lebo kolega účtovník sa v tom nevyzná, takže mu to musím dať čierne na bielom, ale to si nechám preplatiť až po nástupe, alebo potom vyčerpám,

a čo som čítala o tom neznámom 6 týždennom príspevku na druhé dieťa, tak vraj na niektorých úradov o tom nemajú ani šajnu, takže tiež je dobré prísť rovno s číslami zákonov a paragrafov a nedať sa odbiť, no aby sme si to už začali pomaly aj všetko zisťovať, keďže sa to blíži,

veve23
25. jan 2010

minius, aj ja si myslim, uvidim ci je to tak, zvlastne ze aj meno mam pre chlapca a aj sa pristihnem ze poviem v muzskom rode. Vsak uz to ten tyzen vydrzim, je to prve babo cize ci chlapec a lebo dievcatko je to jedno.

Ale sranda je pocuvat okolie, jedni tvrdia ze to bude na 100pro baba lebo bla bla a ini opak, vsak povery a tak.

Som konecne dobrala antibiotika, tak mi narusili mikrofloru v bruchu tak som casty navstevnik wc, ......dufam ze to prejde lebo rano idem k dr.na kontrolu a nema tam bohvieake wecka, keby ma to chytilo
😒 .

kika29
25. jan 2010

pozerám Norbit a teraz som konečne aj popri telke dožehlila. a nakukla som čo nové. ja nerada žehlím ale teraz mi to celkom rýchlo prešlo. a už sa mi na sušiaku suší dalšia nádielka ale to sú pre mimi vecičky tak to sa mi bude žehliť dobre. 😀

moni
25. jan 2010

seuska, podobna postielka ako ta nasa, takze chvalim 😵 a velmi pekne obliecky!

ja som uz chora z ruzovej 😝 vacsina tych veci pre dievcatiek je v ruzovom, a mne sa taaak paci zlta, zelena, kremova!

veve, ja som tiez na 100% cakala chlapca 😀 jedine ja som si mlela svoje o babe 😵

cicimon
25. jan 2010

ja som pred chvilou dosla z tehu cvicenia, som sa trochu rozhybala 🙂

nam tam vraveli, ze zbytocne kupovat vela newborn plienok, resp treba sa pri tom riadit hmostnostou baba..

inac...ja tiez do bazena pouzivam tie tampony na plavanie, kupene z lekarne....clovek nikdy nevie,,

ja som dnes v kauflande neodolala a mali nejake akcie na detske veci, tak som nakupila body, ale to take trochu vacsie c., mm len ocami krutil, ze dalsie?

cicimon
25. jan 2010

tak ale kupila som zlte a bezove 🙂 take chutne pasikove

viete, kolko pred nastupom na MD dava gyn papier na nastup? ja idem 1.2. na poradnu, tak ci uz pytat ci kedy...?

cheerlady
25. jan 2010

cici ja mam tiez malo zeleza a este k tomu nizky tlak,tak niekedy sa pekne motam,no ale uz berem 2tyzdne zelezo,tak sa to trochu polepsilo,za tyzden mi zobere krv kvoli tomu zelezu 😒
baby,ja idem zajtra na sono,juuuuj uz sa tesim a hlavne som zvedava,ci mi potvrdi toho chlapceka! 😀

kika29
25. jan 2010

vy sa na poradňu všetky tešíte a ja sa bojí. idem 3.2 a už teraz stresujem čo mi povie a či ma nedá do nemocnice ☹

cicimon
25. jan 2010

to vam hovoria dopredu ci vam budu robit sono resp co vma budu robit? mne dopredu take nehovori, akurat na ten cukor som dostala instrukcie...

ja praveze nepocitujem ani unavu ani nic, co by mohlo byt kvoli malo zelezu...ale uz par dni mam taky slaby pocit akoby strpnutej lavej dlane s prstami, len tak trosku a neviem preco

kamilakd
25. jan 2010

cheer a ked beries to zelezo nemas problem s kakanim 😅

seuska krasna postielka uz ju mas poskladanu???

baby jasom akurat dopiekla kroasanty trosku som na ne zabudla ale este su v norme 😀

cheerlady
25. jan 2010

no mne to nikdy nehovoril,proste vzdy som isla len na poradnu,lenze teraz som bola na poradni v 28tt a teda dalsiu mam az v 32tt,ale aby ako-tak dodrzal to sono v 30tt,tak ma objednal na sono na zajtra,cize 30+3tt 😉
a inak ja mam klasicku poradnu tiez 1.2. a tam uz sa ho urcite opytam na nastup na MD,lebo ja uz by som rada bola doma a okrem toho mam termin podla pohybov 18.3. a ten vraj byva presnejsi,tak uvidime..

cicimon
25. jan 2010

ja som vcera objednala postielku, len mi nedoslo ziadne potvrdenie...

a co uz mate postielky alebo kupujete, aky matrac do nej date? ja sa neviem rozhodnut, ci molitan alebo molitan-kokos

kamilakd
25. jan 2010

cici a odkial si objednala postielku?

cicimon
25. jan 2010

ja som sa na 3D pytala, ci sa podla "merania" nemeni TP a povedala, ze to sa stanovuje podla UTZ v cca 12tt a potom sa nemeni... ja sa na pohyby nespolieham, kedze mi napisali, ze placenta posunuta dopredu a tym padom som ich aj neskor citila..

cicimon
25. jan 2010

kamila - objednala som toto, prislo mi sice hned potvrdenie ale s tym, ze do 24hod ma skontaktuju a poslu c. uctu kde treba zaplatit a pod ale nikto nic...tak pockam co bude zajtra a ked nic tak napisem zas

http://www.kocikovo.sk/product/postielka-radek-...

kamilakd
25. jan 2010

tehulky idem ja spinkat rano vstavam a uz ma zas mataju blbe nalady 😠

cheerlady
25. jan 2010

no ja som si tiez myslela,ze termin podla pohybov je nepresny,ale uz som pocula od viacerych,ze im to vyslo na den presne 😲
praveze s kakanim problem nemam-viem,ze kamoska mala velky problem s tymto,tak som cakala co ja,ale ja mam cele tehu skor opacny problem - ale tak radsej takto ako keby som nemohla ist vobec 😅

kamilakd
25. jan 2010

cici tak tam skus zavolat ci objednavka presla....

cicimon
25. jan 2010

jj, preverim

tak sa maj a dn

moni
25. jan 2010

tak podla pohybov by som mala rodit uz v 36-37tt. uvidime teda 🙂
ja viem presny datum ovuly, a mala velkostne zodpoveda viac-menej tomu co vypocital utz.

cicimon
25. jan 2010

ja podla pohybov tak 42-44 🙂) tak snad to nebude tak 🙂)

zuzana1971
25. jan 2010

no ja som konecne dozehlila druhu varku, trvalo mi to 2 dni na 4 krat 😝 vzdy po troche ako som vladala...
obdivujem tie, co este nezacali, ze si to budu trufat v 9.mesiaci 😅 myslim, ze aj civavka je rada, ze s tym nakoniec zacala uz skor...

maly zacal konecne kopat, zase bol 2 dni menej aktivny, ale asi to bude naozaj tym, ze mimi spia ked my makame 😀 a ozvu sa , az ked si sadneme alebo lahneme...

idem precitat prispevky

moni
25. jan 2010

hehe cicimon, tak to dufam naozaj tak nebude 😀

cicimon
25. jan 2010

moni- aj ja dufam 🙂

zuzi - ja mam tiez strach, ci na MD to psotiham pochystat, ale teraz ked chodim do roboty sa mi vecer uz nechce prat a zehlit....tak snad to bude ok

a aj s tym kopanim mas pravdu....male bolo cely vikend kludne a dnes co som bola v robote, kope ako dive cely den..

zuzana1971
25. jan 2010

seuska krasna postielka, cele komplet ako to je to je velmi krasne 😵

niekto tu pisal, ze male nebude mat rovesnikov v rodine, ja som sa tak zamyslela, ze moje spoluziacky zo strednej skoly maju uz dospele deti 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre