Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
27. jan 2010

ahojte...ja mám dnes úúúúžastny deň....že idem na nákupy,moja predtucha že niečo vyparátim s autom sa naplnila hned pri cúvani z brány...vyvalila som si spätne,oškrela a rozbila smerovku...No mužova reakcia...samozrejme nahnevany,mi to dá ešte pocítiť ked pride na obed. 😖 tak som hučala celou cestou domesta/13km/..prišlo mi to lúto.. 😢
nasrana som naseba 😠

minius
27. jan 2010

jankako hlavne ze sa tebe a malickej nic nestalo. To vraj tehulky v tretom trimestri maju problemy s balancom tak asi sa ti aj ta branicka zdala byt posunuta 😅

roxi
27. jan 2010

jankako - netráp sa, to sa môže stať každému, hlavne, že sa nestalo niečo horšie a že ty aj malinká ste v poriadku, auto sa opraviť dá, to nie je žiadna tragédia

stanusa
27. jan 2010

kiwinka pojdem v pondelok na poradnu a v tej istej budove jej aj soc. poistovna, tak tam skocim sa presne povypytovat, asi vezmem aj daku cokoladku tej zlatej babe tam...
ty si zamestnana?

tantama
27. jan 2010

jankako kašli na auto všetky pechy a sklíčka sa opravia a hlavne je že sa ti nič nestalo alebo miminku.... a mm to prejde ono su chlapi niekedy na svoje autíčka precitlivelí... my sme búrali 20. decembra a teraz nám ho doniesli zo servisu a prvé čo mi mm povedal že Dávaj na neho pozor a tak som mu pripomenula že ked sme nabúrali šoféroval on tak sklopil uši a ani nemukol... 😀 neboj to bude ok

civavava
autor
27. jan 2010

jani veru, dolezite je ze ty a miminko ste OK, auto je len blba vec, da sa opravit...nestresuj sa zbytocne... 😉

tantama
27. jan 2010

babule ja mám od včera takú dilemu volali mi bývali spolužiaci že budeme mať 26.3. stretávku a to už budem mať 2tt pred termínom a neviem či mám povedať že idem a aj isť alebo radšej nie......aj by som šla a aj sa mi nechce sa tam s akým bruchom trepať.. a za dalšie už na seba v tej dobe fakt nič neoblečiem a nemôžem tam isť v teplákoch a kupovať si niečo 2tt pred pôrodom sa mi zdá zbytočné........tak fakt neviem....

veve23
27. jan 2010

jankako....sikulka, stava sa aj dobrym soferom, ....len sa z toho nestresuj, asi si myslela na nieco ine ako na to ze soferujes, este ze sa ti to stalo doma......a muzi su raz taky..akonahle sa stane nieco s autom su haklivy....cest vinimkam,..nastastie mam tu vinimku doma

civavava
autor
27. jan 2010

jeeej tantami aky pekny datum, to budem uz pod skalpelom 🙂))

my sa chystame s mm na romanticky vikend 12-14 marca, oslavit nase 6.vyrocie svadby, tak sa snad dovtedy este nerozpadnem 😀 😝

minius
27. jan 2010

tantamka a nema ti niekto nieco poziciat. To sa ti veru neoplati len koli tomu nieco specialne kupovat.
Ja tiez na seba uz iba natiahnem bud teplaky alebo leginy a ku tomu dam nejaky dlhsi volnejsi svetrik a je to! A aj ked uz budes mat brusinko ako velryba ale ved to je najkrajsie 😀

tantama
27. jan 2010

civi jej až teraz mi to došlo... no fakt tak to budem na teba myslieť a asi zostanem pri tých teplákoch doma🙂))

roxi
27. jan 2010

tantama - ak budeš stále kinderko tak choď, veď tam ideš kvôli zábave a spolužiakom, ja by som šla aj v teplákoch 😀 , myslím, že každý normálny človek pochopí, že s bruškom je problém nasúkať sa do niečoho elegantného, prípadne ak sa nebudeš cítiť dobre tak to tesne predtým zrušíš, iste to pochopia 😉

veve23
27. jan 2010

tantama...to je tazko lebo nevies ako na tom budes, je to este daleko skoro 2 mesiace, ja by som odpovedala neurcito a uvidis ako sa budes v tie dni citit a ci sa ti tam bude chciet trepat, mozno budes rada ze si doma

minius
27. jan 2010

civi a kam sa chystate na ten romanticky vikend?

lucinka1104
27. jan 2010

Dakujem pekne a gajana gratulujem 😉
ja som sa tešila na UTZ a teraz musím čakať ešťe mesiac 😠

tantama
27. jan 2010

tak uvidím ako sa nakoniec rozhodnem ale asi si dám požiadavku nech to robia niekde blízko pôrodnice pre prípad že by ma to chytilo🙂)))))

jankako
27. jan 2010

muž bol naobed a tváril sa akoby sa nič nestalo...našťastie...

minius
27. jan 2010

no to nase zlato ma teraz stikutku, joooooj ja to tak nerada 😖

lucinka a preco musis cakat este mesiac?

ninuska8
27. jan 2010

jooj baby musim sa postazovat, od rana sa nemozem postavit na nohu, uplne mi zablokovalo nerv cic o, ide to od krizov do celej nohy, nemali ste to niektora? ked lezim a sedim tak to neboli ale ked chodim tak sa neda, aaaaaaaau...neviem ci je to skoliozou co mam alebo som sa vcera pretazila pri zehleni, poradte daco dakujem

vejula
27. jan 2010

ninuska presne to som mala asi pred mesiacom... A poviem ti pravdu aJ KED JE TO HROZNá BOLESť MNE POMOHLO to rozcvičiť... Som robila ten mačací chrbát a také jednoduché... Inač tiež ma to hrozne bolelo pri chodení, ked som sedela ležala som nič necítila.

Tantami ja byť tebou tak idem, ja som bola na štefana na stretnutí zo strednej a super som sa odreagovala... Viem že je to rozdiel, ale ved prečo nie. Nieje to taká udalosť že by si musela byť nejako elegantne oblečená, takže nevidím problemos 😀

Inač mojmu malému sa ešte neštikutalo... Neviete prečo??? Všetky píšete že vám bábena štikutaju a malý Dominik nič 😕

blondy12
27. jan 2010

veji ani mojej malej sa este nestikutalo..alebo ja som to nejako nepostrehla...ale bola som na obede..a zas sa mi brucho nafuklo ako balon a boli ☹ ...ach na poradni 3.2 to budem musiet povedsat doktorovi dufam ze to nic nebude..ale uz to je 4den..a nie je to prijemna bolest..

kika29
27. jan 2010

civavava poslala som bruško meilom ale neviem komu a kam to príde 😅 ked niečo budeš vedieť tak napíš že to došlo. poslala som to na ten meil čo tam bol písaný pri bruškách.

vejula a aký krém používaš na strie? ja nič ani pri prvom som nepouživala a nemala som len troška na stehnách a teraz by som aj mohla niečo použiť aby sa mi to nezhoršilo 😅

aké to je ked sa drobcom čikutká? ja to neviem posúdiť kedy sa mu čká. mne len dakedy vlní sa ako by v podbrušku a pohyby sú pomenej. ale v noci sa hýbalo silnejšie tak som mu aj hovorila len nech ma pokopká ked cez deň drichme 😀 normálne som nespokojná že ho tak málo cítim. ale nechcem stresovať lebo ked počúvam srdiečko tak pekne bije. no a o týždeň máme poradňu tak vydržím už.

mňa pobolieva lonová kosť či panvová 😅 ?? to je jedno dole ma pobolieva pri hoňuche 😀 😀 😀

minius
27. jan 2010

vejulka mozno ze si to az tak velmi neuvedomujes ked ti stikuta. Ono to nie je kazdy den. 😉

Kika moj maly je uz hlavou dole takze tak akoby nad vajecnikom je to take pravidelne caste kopkanie slabulinke akoby silnejsi tep srdca. Ja to nemam az take silne niektore babenky tu spominali ze im aj dialkove spadne z bruska ked male stikutaju 😀
a s tymi pohybmi sa skus netrapit ono zalezi aj ako je malicke otocene. Ja ho tiez niekedy cez den velmi necitim ale ked sa sem tam povrti tak je dobre.
Iba by som panikarila keby ze cely den vobec nic 😕

vejula
27. jan 2010

Možno štikutka práve ked spím 🙂 Ešte som to fakt nepostrehla... Ale tak hýbe sa statočne, včera večer som až skrýkla ani neviem čo tam urobil ale riadnu bublinu a za chvílu nič akoby sa odrážal od jednej steny bruška ku druhej 😀

Kika ja používam Elast-Q od začiatku až do teraz a zatial chvalabohu nič (klop klop)

Blondy mna niekedy tiež pobolieva bruško, asi ked sa najeme tak ma menej priestoru a potom sa vytláča kadejako po bokoch.

cicimon
27. jan 2010

caute,

ste toho ale popisali dnes..

stanusa - o to danove treba zamestnavatela poziadat do 30.1. a do 15.2. zaslat papiere z poistovni a pod

mna tiez bolia boky pri spani a tiez mam syndrom kurata na grile 🙂)

kamilakd
27. jan 2010

ahojte tehulky....tak ja mam uz konecne klud,a som doma urady nesklamali tolko tupych p..c co ta sedi no neskutocne,inak som uz 2hy mesiac evidovana akoze som ukoncila pracovny pomer dobre ze???a teraz nie je tej co chybu urobila.takze mam veselo dufam ze sa to da velmi rychlo do poriadku inak budem velmi zla 😠

jaj babulky ja teraz spavam sama vo velkej postielke tak mam letisko som zvedava ako sa vyspim ked pride mm...chi a ja sa tiez pekne prevalujem jak taky tulen 😀 a uz ma nebavi ani na boku 😅

tantamka chi ty si ale dala prirovnanie 😀 a kedy idete dat gretku skontrolovat ci sa umudrila a rastie?ja by som sla na stretavku ak by sa dalo.

vejulcek no aj ja natieram ale niekedy to flakam inak ja som sa dako rozozrala sak ja som stale hladna...a mlsanie ?no to ani nie ale chlebik s mastou a cibkou hmmmm to mi teraz chuti 😀

blondy to je dobre ze ti je uz lepsie a 6.2 budem na teba mysliet aj ja budem mat velky den chi mam narodky na tvoju svadbu...

civka ja mam vyrocie na TP 😀 chi sa bavim uz teraz.

minius aj ten moj stikutka a celkom sranda..no ale za posledne dva tri dni dako cuska

vejula
27. jan 2010

jeeej kami, sme sa tu dlho nestretli 🙂 konečne ta visdím takto online 😀

No ja tiež vyžieram o dušu, ale to ja od začiatku tehu tak žerem takže už ani neriešim.... A ja aj také nezdravé ako kapustnica s klobáskou... A ja tu klobásku nevyložím ved čo by to bolo bez toho 😅 Ale v poslednej dobe sa snažím aj zdravé veci, sem tam jablko pomaranč banán... A v poslednom čase milujem vlašské orechy... Si ich do medu namáčam a vyjedám... A tam je vela tých nenasýtených mastných kyselín, vraj dôležité pre bábo, tak ešteč mám aj dobrý pocit že niečo robím pre drobca.

Inač to bruško som si dnes merala metrom a si predstavte že podla cm ho mám rovnaké ako pred vyše mesiacom... aLE NA POHLAD SA MI ZDá VäčšIE, TAK JA VEVIEM číM to môže byť... ŽE by sa roztiahol meter????

martina149
27. jan 2010

Ahojte babenky,ja som tu od dnes nová a takisto mám termín v apríli.Je to moje tretie tehu a po dvoch chlapoch to má byť vraj dievčatko tak sa tešíme.Dúfam,že bude všetko O.K. 🙂 🙂

civavava
autor
27. jan 2010

kika, fotecka tv.bruska je uz v albume 😉

mini, aj moj teraz stikuta 😀
na ten vikend ideme do Bonnu do wellness hotelika, na masaze, plavanie a len tak sa povalovat 😵

kamilakd
27. jan 2010

vejulcek ani nevrav ze klobaska a taka fajna pecena..chlebik horcicka uhorcick calamadka chrenik juuuj nooo veru
oriesky mam aj ja rada a teraz mi chutia cokoladove zvolenske jogurty
😀 a velmi mi chuti aj normalne maslo vanocka dzemik 😀 ako ide ucenie???

martinka ahoj

civka aj ja uz mam jedno vacsie brusko v albume

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre