Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
12. feb 2010

veji, dobrú 😉 potom mi povieš, či si správne tipla 🙂

moni
12. feb 2010

dejni, no to je mozne...tvrdohlava od zaciatku 😵
inac, aj ja mam tip, a som zvedava ci vyjde 😅

veji, dobru!

dejna3
12. feb 2010

moni, ešte trčíš v práci? 😕

moni
12. feb 2010

no veru, ale uz som jednou nohou na odchode lebo od hladu nevidim 🙂

dejna3
12. feb 2010

hehe, idem provokovať 😀
ja síce bežne o takomto čase nejedávam, ale drahý upiekol také chrumkavé koliečka zemiačikov - mňam 🙂 tak som si dala so smotanou 🙂 🙂

dejna3
12. feb 2010

tak moni, šup šup domkov, práca nie je krčma, preto tam dlho nevysedávaj... choď radšej nakŕmiť usilovnú bambuľku, aj seba 😵
ja sa idem zvaliť na gauč k drahému...
pápá 🙂

moni
12. feb 2010

dobru dejni a pekny vikend!

monva
12. feb 2010

Baby pomoc - ja som sa teraz vyplašila, už dva dni si davam do nosa ophthalmo-framykoin (očná masť), od začiatku tehu mam opuchnutu sliznicu v nose a striekam si tam Stérimar, no teraz som nemala a nemohla som dýchať, tak som dala tu očnu masť... až teraz som si všimla na obale, že to obsahuje antibiotika a kortikosteroidny hormon a v navode je, ze sa NESMIE v tehu iba v obzvlašť závažných prípadoch a dokonca je po expiraci !!!

No a ja som taky samo-vystrašujuci sa typ, normalne mam teraz z toho halušky, či to nemohlo babatku uškodiť. V nose mam take krvave ranky, tak či sa to neprenieslo do krvi ... Som sa spoliehala na to, že svokra bola roky sestričkou na očnom a povedala, že si to možem dať ...

cicimon
13. feb 2010

caute
monva - ak si to mala 2x, snad to nikomu neublizi, viac si to uz nedaj

inac....kupovali ste normalnu ci anatomicku vanicku?

aktakk
13. feb 2010

Bre ranko!
Monva, najlepsie by bolo sa spytat asi lekara. Ale ved hadam to nebolo v nejakom velkom mnoztve, ze by to malo ublizit!!!

kamilakd
13. feb 2010

dobre ranko bambulky

monva ja si myslim ze by to nemalo ublizit je to prilis mala davka uz si to nedavaj a neplas sa lebo tak si viac vyplasis babatko v brusku...ja som pocas tehu robila poriadky v lekarnicke a poviem vam ze 80% liekov islo prec 😅 u nas to beru v kazdej lekarne na zlikvidovanie.

cicimon ja este nemam ziadnu vanicku ale kukala som tu anatomicku a je taka mensia ale vraj si ju dost ludia kupuju...ja som este neni rozhodnuta co kupim ci klasicku a dam tam to lehatko alebo anatomicku...ty ako planujes?

kamilakd
13. feb 2010

cicimon ved ty uz mas a ty si si dobru vanicku kupila inak daju sa tam dokupit aj tie anatomicke vlozky do vanicky ze ked je mimi male tak pouzivas a ked uz troska vacsie a mozes vybrat alebo ta podlozka

seuska
13. feb 2010

Ahojte, dobre ranko vsetkym..
Ste toho vcera popisali...
Frucht si sikulka, krasne si usila... to ja sitie fakt neznasam, ale ty si sikovnica... aj usijes, aj upecies... 🙂

Monvi podla mna je mimi v poriadku, nastastie len dva krat si si to dala, si vezmi ze take narkomanky mavaju zdrave deti co slahaju kazdy den daco do seba. Neboj moja nestresuj...

Kami co nespinkas? Som citala jaka romantikus bola... waaaaau....

Som kupila mojej piškótke vcera topanocky v tescu, mai akcioooo, idem odfotit a hodit do albumu...

Co mate dnes na plane?

kamilakd
13. feb 2010

seuska ahoj no nejako sa mi nechce ale boli ma cely clovek a uz od rana som vrcala nieco na mna lezie tak som sa nadopovala vitaminom a cajikom...lebo ma tak zacalo skriabat v krku... no romantika bola vo stvrtok s mm a vcera som pozerala TV to na jojke

ja si mam ist dnes pre kocik a v predajni mi to neberu 😅 a ty co mas na plane?

kamilakd
13. feb 2010

no nechsapaci seuska jake chutnucke capinky 😉

fleury
13. feb 2010

bra ranko
s tymi liekmi by som sa neplasila, mne tiez uz dr odporucil masticky, na ktorych bolo napisane, ze sa v tehu nemozu, a vedel o tom, tak nechapem kto teraz klame, farmaceuticke firmy alebo lekari 🙂)

seuska
no ja mam v plane furt to iste..lezat 🙂) a kukat ako mi mm navari obedik, poupratuje a posklada postielku 🙂
inak aj u vas fuka taky otrasny vietor?

seuska
13. feb 2010

Kami daco lezie na teba? Hm, si mrzuta z toho co? No len sa pekne liec....vies ako sa hovori: ...ani pohyb na zdravom vzduchu nenahradi pohyb na zdravom tele... 😉 Mne vcera prisiel mm z tyzdnovky tak som sa mu venovala vecer, sice prisiel taky unaveny ze sa najedol lahol si ku mne na sedacku a asi do troch piko-sekund bol K.O. 😀 tiez romantikus ... 😉

A tak mna by teraz rozdrapilo od jedu, toto neznasam ked chcem nieco mat a nezdvihaju mi telefon!!!!!
My ideme zajtra o siestej rano na tu Ukrajinu, dufam ze sa nevratim bez kocika a mam napisany este taky "mensi" zoznam.... uz som strasne na ten kocik nadrzana 😀
Teraz trosku upracem, urobim rizoto, upeciem ceske buchty a veget...

seuska
13. feb 2010
seuska
13. feb 2010

Fleury ahojky. Ako sa mas? Ani ti neviem povedat ze ci fuka, este som nevystrcila ratafak z bytu.... Jeeeej tebe dnes mm navari obedik? a neprisiel by aj ku nam???? Co dobreho kuchti?

kamilakd
13. feb 2010

seuska no tak si ho pekne zlozila 😀 no som z toho lebo panko chodi latiprdkovo vyobliekany a smrka a kasle tak dufam ze nieco domov nedoniesol ale snazim sa to prepit cajom ...tak si zajtra davajte na seba pozor a hadam kocik kupite ja idem dnes k nasim na obed ale sa mi moc ani nechce...

fleu inak sa dobre pozera ked niekto inynieco robi ze? 😀 pri postielke ho mozes pekne usmernovat mm musi mat radost ja som toho rano namiesto pekneho pozdravu hned chudaka sfukla ze ci si nevie odpratat tanier do dresu alebo rovno ho strcit do umyvacky 😅

kamilakd
13. feb 2010

tak konecno som sa dovolala 😠 a kocik zatial neprisiel na predajnu 😅 no nist aspon sa tam nemusim trepat

seuska
13. feb 2010

vy sa jak vsetky dnes mate! Tss! Jednej vari muzik druha ide na obed k rodicom... to ma niekto stastie... frflrm, lebo mne sa dnes varit nechce a neviem sa rozhybat.... No Kami veeela cajiku, vidis dobry napad idem si aj ja spravit tu ostruzinu malinovu...

fleury
13. feb 2010

seuska jeeej, ake zlate topanocky, to su tie z tesca? mm isiel prave na nakup do tesca, tak mu asi zavolam 🙂)
no mam sa zatial dobre klop klop klop, len u mna je ten problem, ze otvaranie sa nie je citit, takze si aspon klamlivo vravim, ze vsetko je ok 🙂 MM mi vari kazdy den, dr mu osobne nariadil, aby som nevyvijala ziadnu aktivitu, tak sa chlapec snazi 🙂 A dneska bude cestovinovy salatik a mozno vecer aj kapustnica, uvidime .. este o tom nevie 🙂 ale on tiez rad kapustnicku, takze to by nemal by problem 🙂

fleury
13. feb 2010

kami jj, je to pekne divat sa na inych ako makaju, aspon aka taka utecha za to lezanie 😀 A rano bolo u nas podobne, len ja som ho nesfukla, sam pochopil, ze bude mat akcnejsi den, vcera vecer siel na koncert a nejako sa pozabudol, telefon samozrejme v noci nepocul..tak dosiel so psimi ocami, no bolo mi do smiechu, ale tvarila som sa fest naserinkano 😀

seuska
13. feb 2010

Fleu hej obidvoje su z tesca, mali vselijake aj sandalky uz, ale tak to som nechcela kupovat lebo som nevedela ze aku bude mat mala nozku v lete, vlastne ani teraz este neviem 😀 par vychadzal okolo 3 ecka... Fleu je to asi o nervy tak lezat nie? No musis to zvladnut a dobojovat do konca, stoji to za to urcite... aspon sa ma o teba kto postarat... mnaaaam, ze kapustnica.... Ja idem v utorok na poradnu a vzdy sa bojim ze mi povie ze sa otvaram, fakt na kazdej poradni mam strach z toho...

Vcera som mala cely den take bolesti obcasne jak na menzes, myslite ze to boli tí poslickovia? Mam z toho trosku strach...

jankako
13. feb 2010

dobre ránčo babule..Fuj,ale mi je nafigu..Chrípka.A to máme dnes velku oslavu,manžel ma 30 rokov...
Odvčera večera mám divne krče v podbrušku.Akože neviem čo sa zase deje???Tak fajn som sa už dlhšie cítila,až na to tvrdnutie bruška,ale to sa dá prežiť.Horšie su tieto krče,ktore ma otravuju aj pri najmenšom pohybe.. 😠 😠
Fleury,to máš dobre že Ta necha doma ležať lekár,že nemusiš donemocky.Ja tiež odzačiatku tehul nič nerobim,nikam poriadne nechodim,len polihujem a oddychujem,už skoro 9 mes..Som rizikova/kvoli potratu/.tiež cítim ochabnute svaly,nevládzem ani lahku vec zdvihnuť a tá celulitida!!!!je tam kde nikdy predtym nebola.. 😖

jankako
13. feb 2010

nevadi,len nech sa mi narodi zdrave mimi...vydržime,že? 😉

fleury
13. feb 2010

seus no je to dost na nervy, ale doma sa este da, v nemocnici to bolo o dost horsie. Ja mam poradnu o dva tyzdne, a tiez sa uz teraz bojim. V utorok idem k 3 dr na odber krvi nalacno rano, tak som zvedava, ci neodpadnem po tretom odbere 😀 Ale musela som to takto poriesit, inak by som sa musela tri dni trepat ku kazdemu zvlast a pri mojom rezime to nie je dobry napad.
Podla mna su to poslickovia. Ja som to uz tiez mala, mne to vystreluje az do stehien. Pravdupovediac uz by som najradsej mala ten porod za sebou 🙂)) Len keby slo posunut cas, aby malinka bola pekne vyzreta v brusku, ze ano 🙂)

fleury
13. feb 2010

janka fiiha, tak to budete dnes pekne oslavovat 🙂 No mna ta nemocnica aj tak caka, uz na minulej poradni ma tam chcel nechat, len kukol do inej tehu knizky a sa ma pytal, ze ci to uz 34 tyzden, ze to si ma uz nechaju a ja ze nieee, este len 29, tak ma pustil domov. Takze velke nadeje si nerobim, psychicky sa uz na to pripravujem, no zaroven prosim malinku nech sa kuuuusok posunie a netlaci na ten steh 🙂)

jankako
13. feb 2010

No oslava,len neviem či aj pojdem,ked mi je všeliako 😢 ešte aj tie krče!!! 😖
Fleury,takže teba už aj štopkali???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre