Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
18. feb 2010

Jeeej Susanitka kde ste kupili tie rukavicky a capacky Subaru??????????????

kika29
18. feb 2010

dobré ránko.
cicimon áno bolo v rámci mesta pán poslanec mestského úradu nám uvítal malú do života. On bol aj náš sobášiaci. Bolo to pekné. Ja som krstená aj v kostole ale mm nie je tak preto sme nerobili krst v kostole.

kiwinka presne zariad sa podla seba čo ti má kto do toho kafrať. MM nech povie svoj názor lebo vynechať ho nemôžeš a svokra nech sa prispôsobí.

no zase sme fasli od čechov 😠

tarinka333
18. feb 2010

Kocky, akurat som dala foto nasej postielky a kociarika do albumu, mozete kuk 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kika29
18. feb 2010

tarinka máš krásnu postielku 🙂 ty to už máš takto dopredu pripravené? kočík som aj ja mala podobný ako ty len červenosivy a ja trúba som ho predala 😒 a teraz neviem aký kúpiť. a stým som bola spokojná velmil. no ale čo už.

tarinka333
18. feb 2010

kika, my sme len stahovali spalnu do inej izby a nevedeli sme, ci sa nam tam postielka zmesti. Tak sme ju zmontovali a zmestila sa. No a vytiahla som z perinaca sadu do postielky a dala ju dnu. Ale to je len provizorne. Nie je to ani vyprate, ani vyzehlene, ani plachta tam nie je, ani nic... To len aby tam nestala len taka drevena konstrukcia bez nicoho 🙂

kika29
18. feb 2010

takže ťa ešte čaká robota hej. naša postielka je ešte v pivnici zabalená. nechceme ju dať už do izby bo naš malý čert by sa tam isto natrepal a bojím sa aby ju nezlomila. lebo ona chce všetko vyskúšať. minule sa mi vtrepala pod postel a vytiahla chodítko a vtrepala sa doňho 😠 myslela som že ma šľahne ale bola smiešna aj som sa z nej nasmmiala 😀

lubkamik
18. feb 2010

Dobre rano baby 🙂
Tak ja som bola vcera na tej EPI prednaske a poviem vam ze pani doktorka vobec nebola mila .... 😕 Neboli ste tam niektora?
Najprv zahlasila ze porodne bolesti su najhorsie medicinske bolesti a daju sa vraj prirovnat k amputacii koncatiny... 😖

kika29
18. feb 2010

lubka tak to bola poriadne hnusná doktorka 😝 neviem aká je bolesť amputácie isto hnusná ale pôrodné sa dajú zvládnuť a isto niesu až také brutálne. krava doktorka iba straší mamičky.

fleury
18. feb 2010

bre ranko
tak som si rano kukla hokej, aspon sa mi zvysil moj nizky tlak 😀

lubka tak to potesi takato prednaska, mila teta doktorka, asi ju platia od poctu zajednanych epi 😀

inak mne sa uz zacina snivat o porode 😝

susanita555
18. feb 2010

seuska tie kupil moj manzel takze neviem odkial ale opytam sa ho ked dojde domov 😉 on je zazraty do subaru chodi pretekat tak si mysli ,ze maly bude pretekar ponom ale este som tu ja..... 🙂

kika29
18. feb 2010

fleury mne sa tiež už snivalo že som porodila a skôr ako som mala. kamošku čo čaká teraz v marci tak že som ju predbehla 😀 ale neviem čo to bolo či chlapček alebo dievčatko. len som to bábo kočíkovala v škaredom starom kočíku 😝

aktakk
18. feb 2010

No Seus presne tak, krstní by sa mali vyberat na zaklade toho aky mas s nimi vztah a aby boli prikladom detickam...

Lubka- aka zlata doktorka. Velmi pekne to opisala...

susanita555
18. feb 2010

kocky uz mate dohodnutych detskych lekarov?

kamilakd
18. feb 2010

ahojte bambulky

LUBKA to co bolo za kravu ked take nieco povedala ved EPI sa pich cca 10rokov bezne uz davno to nie je ziadna novinka trend 😠 to bola urcite daka zakomplexovana cuza...o co jej vlastne islo mala zamer vystrasit rodicky???p...a sprosta

KIKUS suhlasim s tebou urco sa daju vydrzat porodne bolesti a preco by sme si nemohli ulavit ked sa da...

FLEURY o porode sa mi snivalo prve mesiace rodila som kazdy vecer 😀

k hokeju dufam ze ani jedna nepatrite k tym co si davali rano budik koli hokeju 😕

fleury
18. feb 2010

kika no mne sa snivalo, ze ma uz viezli z porodnej saly na izbu, som bola spokojna, ze uz to mam za sebou, len potom mi docvaklo, ze neviem ako som vlastne rodila, tak som zhanala sestricku nejaku nech mi povie a ukaze malu 😀
tak ty si aspon rodila uz, takze vies co ta pribllizne caka, ja si to mozem len predstavovat, aj ked pri pobyte v nemocnici som si par porodov "zazila", ale nie na vlastnej kozi samozrejme 🙂)

aktakk
18. feb 2010

Susanitka- ja este nie veru. Ja nemam ani svoju doktorku odkedy som sa prestahovala. 😀

kamilakd
18. feb 2010

AKTAK ty si mala aky akcny sen niekto vrazdi pre peniaze a krasu a ty pre kociky 😀 😀 😀

susanita555
18. feb 2010

No zatiaľ ani ja a vraj to treba dohodnúť pred pôrodom tak mam čo robiť 😒 ani neviem kde to hladat a podla čoho 😖

fleury
18. feb 2010

kami no mna zobudil manzelov budik do prace presne o 6tej 😀 tak som si uz kukla aj hokej. A dobre ze som vstala, aspon som vykopla mm do prace, inak by zmeskal 😀

fleury
18. feb 2010

susanita ved si vyber nejakeho po blizku co je, pozistuj od nejakych mamiciek v tvojom okoli, ktory je dobry..ja som mojmu uz zavolala, povedal, ze ok, v nemocnici im dam na neho kontakt. Ked sa mala narodi mam sa ozvat a pride k nam domov nas pozriet az nas pustia z nemocnice

kamilakd
18. feb 2010

decky pediater, u nas to funguje tak ze bud pojdeme tomu komu podla ulice patrime alebo dohodneme niekoho koho nam doporucia v porodke sa nic nehlasi a vsetky papiere ohladom babatka sa dostanu pri odchode.ale kazdy kraj iny mrav ... u nas sa lekarke s babatkom nechodi lekarka so sestrickou chodia domov kuknut babetko

lubkamik
18. feb 2010

No poviem vam ze po vcerajsku sa aj bojim porodu ☹ Tiez sa mi uz o tom sniva...

fleury
18. feb 2010

u nas zase treba uz pediatra nahlasit v porodnici .. presne tak vsade je to inak, ved sme na slovensku 😀

lubkamik
18. feb 2010

Ja mam pediatricku uz vybratu - hned pri dome a je to aj mamina spoluziacka z gymla tak sa pozname 😵

kika29
18. feb 2010

fleury ked som čakala malú bola som v nemocnici a dostála som izbu oproti pôrodnej sále. na druhý deň tam jedna rodila a strašne kričala ja som sa tak zlakla že na vyzite som sa od lekára pýtala domov. Samozrejme sa mu to nepáčilo ale na 3 deň ma pustil 😀 potom mi povedali že či ma vystrašila ta cigánka čo tam vrieskala. vraj oni tak zvyknú ziapať. a od vtedy čím bližšie bol pôrod tak som po nociach plakala chytala ma depka ale nechcela som aby to mm vydel. a teraz viem čo ma čaká ale každý pôrod je iný a aj teraz mám strach ale už nestresujem tak ako pri prvom. 😀 hlavu hore my ženy znesieme viac ako chlapy. ved oni podaktorý ani nechcú ísť s nami ku pôrodu. aspoň ten môj ale už uvažuje aj o treťom 😅

kamilakd
18. feb 2010

fleury tak to mas celkom skoro budicky 😒 ked som chodila do prace tak som vstavala o 5tej ma islo rozdrapit ked zvonil budik...kym som sa vypratala z bytu bolo aj 6:30

fleury
18. feb 2010

lubka moc nad tym nerozmyslaj, ja si myslim, ze priebeh porodu ovplyvni hlavne psychika, pokial tam pojdem s tym, ze to nezvladnem, tak budem mat urcite velke problemy, pokial tam pojdem s tym, ze to vladnem, lebo musim kvoli sebe aj malickej, tak to bude urcite menej namahave .. aj ked lepi mi riadne 😀 ved nikto z nas necaka, ze to bude bezbolestne, ale vydrzime to 😉

juliap
18. feb 2010

ahojte bambulky,

lubka tak to bola riadna pi.. ta dr, vobec to nie je take strasne tie porodne bolesti, ovela horsie su napriklad ked mas oblickovy zachvat, ten som zazila a teda zvyjala som sa ovela viac ako pri porode, takze z takych prednasok je vidiet, ze niekedy nastrasia doktori mamicky nehorazne

no a mne sa uz 3x snivalo, ze sme mali dievcatko a nie chlapceka, a stale sa mi v tom sne opakuje, ze mm nevybral meno a volame ju len princezna ... to bude zrejme tym, ze mm ma stale cas, povedal ze meno stihne vybrat ... 😒

kamilakd
18. feb 2010

lubka bat sa porodu je normalne ja som tiez prvorodicka ale musime to brat s rezervou ved vsetko je to o nasej hlave a myslienkach tak sa to pokusme zvladnut

kikus druhe na ceste a muz sniva uz o tretom? 😀 sikovny to pan manzel...mne sa este ani toto jedno nenarodilo a uz som rozhodnu ze braceka ani sestricku mat nebude 😔

fleury
18. feb 2010

kika no ja som videla a pocula ziapat ako paviana jednu doktorku co rodila, ked som na porodnom cakala kym mi spravia monitor a poviem ti, vysla som odtial taka bleda, ze mm myslel, ze som potratila uz 😀

kami no ja zvyknem zaspat este tak do 7-8mej, ale dnes som tusila, ze mm chce vyslovene kvoli hokeji zmeskat do prace 😀 druha vec je, ze ja chodievam vecer spat dost skor, uz o 22hej, takze o tej 6tej som uz aj vyspata castokrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre