Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

miska246
3. dec 2010

@karmelka77 Tak to Ti zavidim, mas cas aj pre seba, ja sa kolko krat zbadam, ze je poobedie a ja este nemam ani len zuby umyte.... Niekedy som uz normalne tak vysilena, ze si musim poplakat... 😢 😢 😢

karmelka77
3. dec 2010

@miska246 neboj bude lepsie ked mala vyrastie...ked sa bude vediet zahrat sama, a aj ja niekedy nestiham umyvat zuby🙂) cez den je to narocne aj u nas, hlavne ked uz nechce tolko spat...ale fakt mam vyhodu ze poobede si mozem vydychnut...este aj rodicia byvaju hned vedla, takze keby nieco...to je jedina vyhoda toho byvat vedla rodicov🙂)) no neviem si predstavit byt sama cely tyzden to je fakt...obdivujem vsetky baby ktore takto ziju...

annika11
3. dec 2010

ked to tu tak čítam, tak naša malá je pomerne kľudné bábätko 😀 ona sa pohrá aj sama, prípadne lozí po koberci a ocuckáva všetko, čo jej príde pod ruku 😀 😀 😀 nie je vysadená na to, aby som jej robila spoločnosť, a tak stíham aj čosi porobiť, aj navariť 😀 našťastie, lebo aj ja som pomerne často celé dni sama doma, manžel workoholik, svokra v rakúsku a svokor tiež celé dni v práci...

p69majka
4. dec 2010

@miska246 neboj sa zlatko, to aj na mňa príde, keď som s nimi oboma sama a muž stále v robote. Mne mamina príde pomôcť a to je super. včera som bola v nemocnici na pol dňa a mi aj zavarovala. 🙂 Sárka už riadne behá v chodítku a všetko dočahuje. pridávam foto. 🙂

p69majka
4. dec 2010

🙂 nejde mi pridať foto, tak skúsim neskôr. 🙂

p69majka
4. dec 2010

🙂 Baby idú vám pridávať fotky? mne dnes sa podarilo iba jednu. ☹

karmelka77
5. dec 2010

@p69majka vcera som pozerala ze vacsina bab sa stazovala na to ze im nejdu pridat fotky, mozno dnes uz pojdu🙂)

bublinka144
5. dec 2010

Ahoj po dlhsej dobe,
jaj mamicky, ja som taka rada, ze sa tu docitam o stavoch a situaciach, ktore prezivame vsetky a tak si nepripadam ako nejaka neschopna zenska, ktora si horko tazko stiha v doobednajsich hodinach vykonat osobnu hygienu, a tiez ledva caka, kedy dojde ocinko domov a povenuje sa malemu. My zijeme ako rodina sami, starych rodicov ani inych pribuznych na blizku nemame, tak si musime vystacit na vsetko sami. Zrejme mame stastie, ze nas maly zatial - musim si poklepat - prilis nevystraja, aj von sa nam da ist, a asi jedine, co nas viac trapi, su noci, kedy k nemu vstavame na striedacku aj zo desat krat - nic zlozite, iba najst inu polohu, trosku cajiku, dvakrat za noc mlieko. No ale aspon vypije tekutiny, ktore cez den nema.
No a tak si zijeme zo dna na den, az kym nepridu na sobotu nedelu stary rodicia a tak mam cas, ako prave teraz sa tu sirsie rozpisat a trosku si oddychne aj moj chrbat. Takze tak ...

karmelka77
5. dec 2010

@bublinka144 no vidis a my zas celu noc spime🙂) od 19.30 najneskor do 6.30:)) v kuse 🙂) kazdy to mame inak, ale ja si vzdy hovorim ze aj ked je akcny cez den aspon v noci spi, to je dolezite...aspon pre mna...🙂))

almita
5. dec 2010

Maminy prosim Vas asi aka davka Vam nahradila obed?Kolko gramov?viem,ze je to individualne,ale aspon priblizne.A to ovocie doobeda by malo byt v akom mnozstve?Dakujem

annika11
5. dec 2010

@almita náš obed je niečo kolo 200-220 g, desiata je nestle výživka alebo jogurtík a tie majú 100g 🙂

annika11
5. dec 2010

@p69majka latvia písala na nástenku, že je nejaká technická chyba, snáď zajtra sa už bude dať 😅

maya30
5. dec 2010

@almita aj nas obed vazi okolo 200-230g, na desiatu davam 1 kus ovocia alebo z 2 kusov po polke (dnes 1/2 bananu + 1/2 jablka), do toho biely jogurt a susienku

maya30
5. dec 2010

u nas uz bol Mikulas 🙂 😉

miska246
5. dec 2010

Boze nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, tak na mna dnes dolahla chripka...citim sa ako zbity pes ☹ ☹ ☹

karmelka77
5. dec 2010

@maya30 u nas uz vcera, nevydrzali sme🙂))

karmelka77
5. dec 2010

@almita ked ti spapa okolo tych 180 - 200 g. uz nemusis davat mliecko, skus vyskusat a uvidis kedy si bude pytat zas...nam trvalo asi mesiac kym sme vypustili na obed uplne mliecko...s tym ovocim, ja davam napr. dve hrusky + keksiky...ale vacsinou mi tiez spapa bud jednu vyzivku alebo jogurt...

karmelka77
5. dec 2010

my sme dnes konecne spinkali vnutri...sice pomenej ale aj vonku tak spinka, sa tesim, lebo to chodenie von tri krat denne koli tomu aby spal sa teraz neda, dnes sme boli iba na 20 minut koli mrazu ale celu cestu si brblal🙂) a ked mu zafukal vietor do tvare zakrical a musela som ho otocit🙂)) fajnovka moja🙂)

p69majka
5. dec 2010

@annika11 už som zistila, ona mi písala na IT. dík. 🙂

annika11
6. dec 2010

@almita ja som to urobila tak, že keď už zjedla 200g, dala som jej už len čaj. Deň dva sa pozlostila, ale odvtedy je to v pohode.

annika11
7. dec 2010

baby akosi nám to tu mrzne 😉 žeby dorazila zima?????? 😀 😀 😀

karmelka77
7. dec 2010

@annika11 uz nas uz domrzlo, tu bolo najhorsie v nedelu -10 stupnov...dnes mame odmek, vsade kopa vody, a teplota +5🙂))

annika11
7. dec 2010

@karmelka77 u nás je blato, včera sme neboli vonku, lebo veľmi husto snežilo a len by sme zmokli a dnes zase prší a všetko sa premenilo na blato....počasie ideálne akurát tak na chrípku 😒

karmelka77
7. dec 2010

@annika11 u nas tiez, isla som von s malym o 13.30 svietilo slnko a za pol hodky bola taka hmla ze nie je vidiet...no hruza...inak ja som dnes isla doobeda do nakupneho centra, ze uz aj darceky treba kupovat a maly mi tam prespal 1,5 hodiny, co normalne spi tak pol hodinu🙂) tusim zacnem chodit castejsie🙂)

annika11
7. dec 2010

@karmelka77 no supeeer, my ked ideme nakupovať, malá veselo debatuje z kočiara s každým dookola, dokonca musíme dávať pozor, lebo sa už naťahuje za vecami na poličkách 🙂

annika11
7. dec 2010

takto sme sa dnes parádili, prišli nám konečne čelenky, krásna je v nich malinká 😀 😀 😀 😀

kiwinka
7. dec 2010

caute baby, nieje tu niekto z rače alebo okolia? 🙂

lenocka84
7. dec 2010

@kiwinka ahoj, my sme z race 🙂

maya30
7. dec 2010

@annika11 jeej, aka je chutnucka v tej celenke....moj by v nej asi cudne vyzeral, ze ? 😀 😀 😀

annika11
7. dec 2010

@maya30 asi áno hihi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre