Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

annika11
28. jan 2011

@p69majka o to je mi ľúto s tým očkom, ale oko sa rýchlo hojí, tak snád do rána to bude ok...naša mala tiež taký deň, otcovi sa zvalila na podlahu tak vrtko, až sa sama zľakla a asi 10 minút na to som ja sedela pri nej a tak nešikovne stúpila, že spadla a udrela si čelo o stolík...nezabrániš takému, ani keby si ju celý deň na rukách nosila. Proste sa stane...ale tiež nejaký padací deň mala včera, ved aj my dospelý máme občas také nepodarené dni, tak asi aj deti.

@p69majka
@lenushka
@miska246 tak ja tie vitamíny ešte dnes odskúšam, ale budem jej ich dávať len cez deň. Včera sme ich na noc nedali a pekne zaspinkala...naozaj netuším či je v tých vitamínoch niečo také, čo jej dráždi brušenko ☹
Lenka, ked sa rozhodneš pre tieto vitamíny, tak kým ich bude brať, nemusíš dávať vigantol, lebo obsahujú toto, čo vigantol.
Inak teraz ma napadlo, že naše deti mohli brať toto, ked nebol vigantol v lekárňach...mohli nám to dr. odporučiť... 🙄 🙂

z.valovic
28. jan 2011

@annika11 Ja som si tiež až dneska kupila ten Cebion,lae neviem či mu to mám dať ked má teraz ATB od lekaarky....nebude mať žiadne vedlajšie účinky???A tiež bol chorý už asi 3týžden sa to vlečie s ním a už je asi 3dni strašne vyhádzaný po celom tele...a teraz neviem či to má s ATB alebo som ja niečo pojedla,alebo on....

annika11
28. jan 2011

@z.valovic ked je taký vyhádzaný nemal náhodou aj on 6.chorobu? Ten cebion to sú len vitamíny, dávajú sa na doplnenie po chorobe alebo po braní atb, že píše to v príbalovom letáku, skús si poriadne preštudovať, ale nepíše tam, že sa nesmie kombinovať s atb...podľa mňa môžeš

karmelka77
28. jan 2011

Ahojte maminy, musim Vam povedat ze sme sa aj my vcera vyhadzali - na brusku pod rebrami na jednej strane, ale vyzera to tak ze to bolo z teloveho mlieka, davala som mu nove posledne tri dni a obsahovalo kamilky, som si to vobec neuvedomila, dala som mu na noc fenistil kvapky a zmizlo to...a musim Vam povedat ze mam doma maleho zaletnika!!! boli sme dnes u kamosky, jej mala bude mat 8 mesiacov a jedinym cielom mojho syna dnes bolo ju chytit a pusinkovat🙂 normalne ked sa k nej blizil tak vzdychal a potom jej dal pusu niekolkokrat ju chuda zahnal az do kuta a tam na nu zautocil🙂) a raz jej dal pusu na zadocek a zubami chytil nohavice🙂)) taaak som sa smiala...budem mat aj foto, potom to sem zavesim🙂))

ivka1603
28. jan 2011

@karmelka77
😀 😀 😀 taký mladý a už záletník 😀 😀 😀

karmelka77
28. jan 2011

@ivka1603 no vidis🙂 ale po kom to ma nechapem🙂)) ale to bolo take zlate🙂) lebo ked je s chlapcami tak tych skor bije a taha za vlasy a baby pusinkuje🙂) boze kde take male babo berie takyto rozum🙂))

aaangella
28. jan 2011

dievcata uz sa vam stalo ze ste rano vstali skor ako vase dieta? ja som sa zobudila o 7 utekala som pozret malu ze ci jej daco neni lebo my vstavame o 6 a ona si na paradu vstala o pol 8 prvy krat v zivote a prvy krat co som sa ja zobudila skor ako malinka

p69majka
28. jan 2011

@z.valovic ahoj Zuzka, vitamíny môžeš dávať, keď beriete ATB a ešte sú dobré probiotiká určite ich treba dať, ale s min. hodinovým odstupom od atb. tak sa liečte. držím palec. 🙂

karmelka77
28. jan 2011

takze pridavam aj foto🙂))

p69majka
28. jan 2011

@karmelka77 no teda, malý je aký akčný 🙂 .no aspoň si už teraz môžeš byť istá jeho orientáciou 😀 .

karmelka77
28. jan 2011

@p69majka myslis???🙂)) no dufam, lebo minule som mu v navale rychlosti kupila biely podbradnik s ruzovym lemom🙂))

p69majka
28. jan 2011

@karmelka77 no hneď takto zhurta,aj s otvorenými ústami a hneď mieri na také intim partie ako je zadoček? zlatí sú!!!! 🙂 🙂

p69majka
28. jan 2011

@karmelka77 to neva, aj náš Filipko nosil ružovú čiapku po neteri a v telke si všíma už teraz na babách, že majú veľké prsia 😀 .

karmelka77
28. jan 2011

@p69majka no vsak sme sa teda nasmiali dnes na nich...a ked si jeden nasiel hracku, druhy k nemu hned dostvornozkoval a musel mat tu istu hracku tiez🙂) a spolu sa s nou hrali🙂)) no je to laska🙂)

p69majka
28. jan 2011

@aaangella stalo, asi raz 😀 .inak by som spala až do obeda po tých nociach, keď je malá aj dva krát hore. už by som sa rada vyspala ☹ .

p69majka
28. jan 2011

@karmelka77 to je zlaté. Ja nemám takú príležitosť vo svojom okolí a je to škoda. a malý už spinká. Sárka sa akurát uspáva. Dúfam, že zaspí sama. 😉

p69majka
28. jan 2011

@annika11 ahoj. to očko má lepšie, dávam jej tú mastičku a uvidím. dnes nemala taký padací deň, len skôr umrnčaný. ☹ stále chce len behať. mňa už tak bolí chrbát. dnes som sa konečne odhodlala zavolať mojej masérke a ona má chúďa zlomenú ruku a nerobí, až od marca, možno. už ma až hlava bolí z tej krčnej chrbtice. ☹

p69majka
28. jan 2011

baby. chcem sa spýtať, či ešte stále periete v detskom prášku. my perieme v persile sensitive a silan dávam sensitive, no miešam už aj normálny persil, lebo zle to vypiera. v čom periete podbradníky? strašne zle to púšťa, aj keď dám taký sprej na fľaky. hlavne banán to je potvora. 😒

ivka1603
28. jan 2011

@p69majka
Ahoj Majka.....ja periem stále v Lovele, aviváž nepoužívam vôbec......keď je na oblečení alebo podbradníkoch nejaký ten fľak, hneď to namočím do teplej vody, potom trocha s mydlom vyperiem a nakoniec to hodím do pračky spolu s ostatným bezfľakovým prádlom 🙂 zatial všetky fľaky zišli dole....

miska246
28. jan 2011

@p69majka Ahoj Majka, ja periem tiez v Lovele a pouzivam avivaz detsky Lenor, nadherne vonia. 🙂 Ked nam ale Lovela dojde, viac ju nekupim. Ja som z tych lenivejsich zeniciek a priznam sa, vobec sa mi nechce namacat zagebrene vecicky 🙄 Ale k tej Lovele, vobec mi flaky uplne nevyperie, takze skusime asi Persil sensitive, chvalia si ho 😕 😕 😕

miska246
28. jan 2011

@karmelka77 Takze mate doma buduceho lamaca zenskych srdc? Ale su krasnucki 😝 😝 😝

lubenka01
28. jan 2011

@p69majka Ja používam od pol roka už Persil alebo Ariel, aviváž používam detský Lenor. Tie flaky iným detským práškom vôbec nešli vyprať.

karmelka77
28. jan 2011

@p69majka ja pouzivam Dreft Sensitive a periem v tom aj nase veci, takze netriedim - flaky? No to je si myslim jedno v com to vyperies, zas asi neexistuje prasok ktory vyperie mrkvu, alebo hrusku🙂)) Ale ten dreft to je taka super vona a avivaz davam Silan sensitive ten zeleny mandlovy, v tom som prala aj pred narodenim maleho🙂)

aaangella
29. jan 2011

@p69majka ahoj ja tiez stale v Lovele periem

maya30
29. jan 2011

ahojte baby, tak my sme sa uplne pokazili so spanim, maly spi uz len s nami v posteli, navyse sa cely cas mrvi a dozaduje sa "polohovania" ... teda, chce spat vytoceny na jednom alebo na druhom boku, ale v takej polohe do akej sa sam nevie este dat, tak ho musim otacat ja, vydrzi tak chvilu a potom sa zas mrvi lebo chce otocit na druhu stranu...slak ma trafi 😖 dnes je hore od 5,30 teraz znovu spi od 8,30 ale pocitam ze kazdu chvilku sa zobudi

annika11
29. jan 2011

@p69majka ja tu asi budem za krkavčiu mamu 😀 😀 😀 ale ja som malej vôbec neprala veci v detskom prášku. Prala som jej od narodenia v tom, čo aj naše veci, len používam jemnú silan alebo lenor aviváž a dávam dvakrát preplákať. Nič jej nebolo, ved vyskúšaj a uvidíš. Ked nemá neakú reakciu na prášok, tak nevidím dôvod, prečo používať len detský.
Banán je ,,sviňa,, 😀 mne pustil, ked som podbradník prala asi 4 krát, ale pustil. Ja na fľaky používam lanza mydlo na ručné pranie, čo najskôr, ked sú ešte čerstvé preperiem alebo pošúcham s mydlom na ručné pranie a šup do práčky. Zatiaľ som vždy všetko vyčistila, dokonca aj mrkvu, ale tú treba ihned po jedle aspoň ručne preprať, aby dobre pustila. Len ten banán ma potrápil... 😀 skúšala som aj vanish, aj ariel na fľaky, ale nič nám nezaberalo len toto.

annika11
29. jan 2011

@aaangella mňa väčšinou budí malá 😀 lebo som väčší spachtoš ako ona 😀
Zopár ráz som ju dokonca pristihla, že stála v postieľke a kontrolovala ako spíme, potichúčky sa poobzerala, ľahla naspäť a spinkala dalej 😉

annika11
29. jan 2011

@karmelka77 zlatučký sú 🙂 u nás je to podobne ked sa zídeme so sestrami, lebo obe majú chlapcov 🙂 len ich nemôžeme zapísať do poradovníka na frajerov hehe

annika11
29. jan 2011

my máme už dnes na brušku čistú pokožku.....tak bola vysypaná ľudia, že keby som nevedela, čo to je, tak asi infark dostanem 😉 prevčerom bruško, chrbát, tvárička, včera tvárička čistá, dnes už len na nohách....ozaj to mizne ako šibnutím čarovného prútika 🙂 zajtra predpokladám budú už aj nôžky čistučké a máme to za sebou.

karmelka77
29. jan 2011

@annika11 hlavne ze to mate za sebou🙂) my sme to este nemali...ale ideme 9.2. na ockovanie, tak zas bude teplotka:(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre