Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
24. nov 2009

kiwinka neboj, vsetko je urcite v poriadku 🙂 Ja by som si nedala robit amnio ani keby som mala zle vysledky AFP...ved maly ma uz kope, citim ho v brusku a aj keby mi povedali lekari ze je postihnuty, aj tak ma pravo zit, nie? Ved kolko postihnutych deti je lepsich ako zdravych 😉
A okrem toho poznam pripad kde povedali po amnio ze babo je postihnute - ma razstep chrbtice atd a narodilo sa uuuplne zdrave dievcatko 😠

lubkamik
24. nov 2009

cheer to sa aj mne stava v obchodoch ze by som vsetko kupila 🙂 Ale krotim sa lebo z mojich veci by som obliekla aj trojcata 😀

cheerlady
24. nov 2009

lubka preto radsej po takych obchodoch este nechodim,ale v tescu sa tomu vyhnut neda,tam sa nad tym vzdy rozplyvam 😵 teraz tam maju take krasne makucke overaliky,no ale ktovie ako bude v aprili,kupovala si aj overalik? 😕 lebo ja som citala,ze uplne malicke babatko treba obliekat teplo,lebo este si nevie udrzat telesnu teplotu,no ale ci by zas overal nebol az moc teply 😒

kiwinka
24. nov 2009

tusim aj ja mam placentu v predu,,diktoval tak sestricke ked ma kukal.. niesom si ista,, a co to znamena v predu ci v zadu??????

lubkamik
24. nov 2009

mam jeden taky teplejsi overalik (alebo dupacky s kapuckou) - su z takej teplej latky ale neni to zimny vytepleny overal. Neviem ci takyto myslis 🙂

cheerlady
24. nov 2009

nie,to bol normalny overal s kapucnou a z takej tej makuckej latky jak byvaju ti najjemnejsi plysaci 🙂

lubkamik
24. nov 2009

hej aj tento je z takej makkuckej latky - vnutro je podsite takou trickovinou a ma to kapucku - hadam taky bude stacit - aj tak sa zo zaciatku neda chodit von s babom 😵

lucinka1104
24. nov 2009

silvi ten by som brala hend , ale su zo senca a my z BB 😉

vejula
24. nov 2009

No kočka ja začnem kupovať asi až okolo vianociach to mi príde tak akurát. Inak tiež maličké citim už často, sa hmýri takmer celý den, ale len tak jemnučko sa asi prevaluje z boku na bok, žiadne bolestivé kopance 😉 Inač idem sa práve najesť som si robila kuracie prsa tak si idem pochutnať 😉

kiwinka
24. nov 2009

v NEXT v AVIONE maju krasne teple overaliky ako plyšove, naadherne,,len nebude teplo babetku v tom ? HM... ruzove a biele maju 😵
este aj ušká to ma malinké ten overalik na kapucke xixi

martina05
24. nov 2009

Kiwi, vpredu, vzadu alebo hore - to je v podstate jedno, nemala by byť dolu .... Nevýhodou vpredu umiestnenej placenty je že nemusíš pohyby cítiť tak intenzívne alebo až neskôr ....

cheerlady
24. nov 2009

kiwi take maju aj v tescu aj take smotanove,su naaaadherne 😵

klongova
24. nov 2009

lucinka ak ťa zaujíma môj názor mne sa páči viac ten prvý a už máte isté že to bude dievčatko lebo ten druhý sa mi zdá moc červený

civavava
autor
24. nov 2009

ahoj babenky,

kiwinka, uvidis, vsetko je OK a Karolinka je zdravucke babatko 🙂 moc drzim palceky

lucinka, aj mne sa paci viac ten Pierre Cardin kocik..ten druhy mi farbami pripomina nasich tmavsich "spoluobcanov" 😀 , na moj vkus prilis divoky....

lucinka1104
24. nov 2009

isté 😉
zajednala som si už ten dakujem vam

klongova
24. nov 2009

lucinka a po prvom si kočík predala keď teraz kupuješ ?

klongova
24. nov 2009

kiwi - som rada že to takto dopadlo máš názor viacerých odborníkov tak sa neboj a určite bude všetko v poriadku. Ako tu už niekto písal choď do mesta a kúp tej tvojej malej niečo pekné rozptýliš sa a aj sa potešíš. Ja ešte nemám výsledky triplle testov isté no po týždni mi nevolala tak by to malo byť OK. No nie je to na 100 % tak čakám do najbližšej poradne a potom nabehnem do obchodov a niečo tomu nášmu drobcovi určite kúpim

klongova
24. nov 2009

baby čo ste na PN - rizikovom chcem sa spýtať máte aj vychádzky alebo je to bez vychádzok. Neviem sa v tom orientovať a porebovala by som to vedieť. Pretože môže prísť kontrola a keď nebudem doma tak mi zoberú peniaze. Prosím napíšte ako to máte aspoň vy. Ďakaujem

kiwinka
24. nov 2009

civik dakujeeem!, ano, zacinam verit... musim. 😅
jaj cheer v Tescu maju mooc pekne veci pre miminka hej,,aj take vianocne overaly mali,,alebo obleček santa klausa, take miléé xixi :D

baby,,mate uz terminy na cukor niektora??? my ideme 17decembra! to budeme zhruba 24TT

lenka7984
24. nov 2009

ahojte
klongova ja som na rizikovom od začiatku a máme znamu na socialku a ta ma informovala že tehotným na kontroly nechodia
ale mám aj vychádzky 2hod doobedu a 2 hod poobede

kiwinka
24. nov 2009

klongova diikes !!
no, ja som na rizikovom na pN od zaciatku tehu...
mam vychadzky,,som si ich vypytala,,obvodna mi ich ani dat nechcela..
dve hodky do obeda a dve hodky po obede mam.. a inak casto chodim aj k lekarom,,takze vtedy aj porusim vychadzky ale to som u lekara,,takze to je normalne podla mna ked ides na gyndu aj ked nemas cas vychadzok--

tarinka333
24. nov 2009

Ahojte mojky,
no dnes nestiham reagovat. Kiwinka, super, ze nejdes na amnio a neboj sa, budes mat zdravucke dietatko a potom v aprili sa budes usmievat nad tym, ze co Ti ti lekari natrepali v novembri, neboj sa. Vecicky nemam kupene este ani ja... o malicke sa bojim v kuse a uz ledva-ledva cakam, kym pojdem na poradnu, aby mi Dr. povedal, ze je vsetko OK.
Inak aj mne sa paci Pierre cardin viac ako ten druhy, takze si Lucinka podla mna dobre vybrala.
A inak, robia sa Vam niektorej pigmentove tmave skvrny? Mne sa to povyhadzovalo z vnutornych stran koncatin, teda vnutorna strana ramena, zapastia a stehna... som taka flakata teraz. to je tym, ze malicke tlaci na pecen? To uz moze?

kiwinka
24. nov 2009

lubkamik, tarinka aj Vam dakujem za podporu,,,! 😀
som rada, ze existuje taketo forum, lebo tu vidiet, ze niesme samé so svojim problemami, vieme sa aj podrzat!
baby dakujem Vam a cmuk kazdej! 😝

lubkamik
24. nov 2009

neni zaco kiwinka 🙂

martina05
24. nov 2009

Baby, tak ja letím dom .... Konečne !!!!!!!!!!!!!!!! Papa

lenka7984
24. nov 2009

baby ja tiež nemam ešte vôbec nič kupené iba jedne take ako papučky ružove - to ked som sa dozvedela že je to baba a kupila som si ich pre štastie
aj my začneme nakupovať až po vianociach
🙂

katka444
24. nov 2009

ahojteeee,
tak na sone bolo vsetko v poriadku. mame 370 g odpovedame vraj 20 + 0 tt. foto nemame, lebo dosiel papier v tlaciarni. ale videla som na monitore hlavicku a brusko s chrbtivou. nozicky sa uz nezmestili do zaberu 🙂

a vraj to vyzerá na babu 🙂 ale vraj este nie 100 % tak nemame kupovat zatial vsetko do ruzova. vraj sa to upresni na sone v 30 tt.

cicimon
24. nov 2009

lenka vdaka za mail

to uz vsetky citite pohyby? ja stale nic, az mam divny pocit z toho

katka444
24. nov 2009

ani ja necitim pohybz. aspon som si nie ista, ci je to ono.

michalag
24. nov 2009

Ahojte
katka blahozelaaam k dievacatku 🙂 😵
bola si dnes pozriet vo Wittmanovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre