Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
2. sep 2009

ninuskaaaa, gratulujem 😉

tantama, daj si radsej tehu gate, to by bolo asi najlepsie, aby ta netlacilo brusko a bola si v pohodli

ikushik
2. sep 2009

tabulocka je velmi pekna 😀 dievcata dakujem pekne za pomoc,nuz ani v rodine nemame male ale uz dávno odrastene deturence,takze sa mi urcite akakolvek pomoc zide. vecicky urcite budem riesit skor,lebo tehotenstvo dvojiciek alebo viacpocete je ovela komplikovanejsie.. och neviem si predstavit to bušisko..pomaly to vstrebavam a aj napriek situacii aka je sa budem snazit urobit vsetko pre moje fazulky male..fotecku este nemam ale jedno babo ma 11,3mm to je 7tt a 1, a druhe 9,6mm 7tt, takze rastu pekne spolu. rozpravala som sa aj s priatelom, ten nechce aby som ich dala prec. len co dalej,..nemam v nom istotu. to mama je proti.uvidime..je to tazke, lebo aj koli dedictvu(vyrovnavke) co ostalo po ocovi (zomrel mi pred rokom 4.4. 😔 ) sa budeme musiet prestahovat do mensieho bytu. ale co uz.musime prijat vsetko co pride, ci uz dobre alebo zle. mne nadelil osud dve fazulky,len nech budu zdrave.

zuzana1971
2. sep 2009

civavka, ak budem v tom case v Ba tak ano, este mi to pripomen potom predtym 😀

zuzana1971
2. sep 2009

ikushik, tak to je super, ze priatel fazulky chce 🙂 , mama sice frfle, ale urcite bude casom rada

ninuske tiez gratulujem

civavava
autor
2. sep 2009

ikushik, uvidis bude vsetko dobre, my ti vsetky pomozeme, ako sa len bude dat.

zuzi, jasne, dohodneme sa este 🙂

lucinka1104
2. sep 2009

tabuľka je super a ja som z Banskej Bystrice 😉

ikushik toje fajn, že priateľ chce ,aby ste siich enchali a mama nech si vraví čo chce 😀

iveta72
2. sep 2009

Zuzi vazne?
Kde?
Moja babi je zo zahoria, Sastin-Straze, to vies, Panenka Maria Sastinska 🙂
ale dalej mam rodinu aj v Senici, zas z ocovej strany....Sa ma radsej ani nepytajte, ako sa dostali do komarna......

zuzana1971
2. sep 2009

ninuska, ti lekari su taki zdrzanlivi, moj mi v 7 tyzdni ani fotku nechcel dat 😖 , som si ju silou-mocou vydupala 😀 , ja uz som tam isla s tym, ze bez fotky odtial nepojdem 😀

tantama
2. sep 2009

ikushik som rada že si sa rozhodla bojovať o svoje malinké bábätká... uvidíš že všetko sa napokon urovná a z maminy bude vzorná babka.....a z priateľa sa možno nakoniec vykluje ideálny manžel....

jas som hodila do albumu aj malého dnes z taškou.... bože ako ten čas letíííííííí

iveta72
2. sep 2009

Ladies, a mam NAPAD!!!

Ak sa dohodneme na tej letnj stretavke, tak vam slubujem, ze dam vyrobit take tie dupacky letne pre kazde z aprilovych babies!!!!

S napisom "APRIL 2010 BABY JE NAZLATSIE" alebo ak mate ine vtipne napady, dajte vediet .....vyberieme ten NAJLEPSI!

Co vy na to? No nebolo by to zlate! A urobili by sme skupinovu fotku, na styl BENETTON alebo ANNEGEDDES babetiek, a poslali by sme to do nejakeho casopisu! 😎

marika1902
2. sep 2009

Ahojte babulky,

dlho som sa neozvala ale v poslednej dobe som tak strasne unavena ze chvilami mam z toho aj strach, nevladzem si poriadne ani upratat a ked pridem z prace tak padnem do postele a spim.

ikushik gratulujem k dvojickam je to uzasne a neboj vsetko zvladnes skvelo a ak by si kedykolvek a cokolvek potrebovala bez problemov rada pomozem to plati aj pre ktorukolvek inu z vas

Gratulujem vsetkym srdieckam je to uzasne ako v nas rastie novy zivot. Ja budem vediet ci je vsetko ok buduci tyzden v utorok mala som ist tento utorok ale kedze bol sviatok tak to mam posunute, musim to teda nejako vydrzat.

ak by som smela rada by som aj ja bola v tabulke moje udaje su:

Mariana 28, Boris, CH-Lukas D-Rebeka, Trencin, 20.4.2010

majte sa posielam vsetkym backu a drzte sa vsetky

ikushik
2. sep 2009

ninuska gratulujem k srdiecku 😉 mam kamosku co byva pri lipanoch tak planujem za nou niekedy skocit, tak by sme sa mohli stretnut 🙂 ak chces tak mi mozes popripade napisat cisielko do IP.

malalady
2. sep 2009

Už ste robili tú tabulku apríloviek???

zuzana1971
2. sep 2009

malalady prisla si ako na zavolanie, o stranu spat mas link 🙂

zuzana1971
2. sep 2009

Ivetka, to je super napad, ja som tiez za Anne Geddes fotku mimisiek 🙂
len neviem ci ten napis, lebo niektorym sa nam mozno mimiskovia narodia v marci, tie co mame termin zaciatkom aprila...tak nejaky vseobecnejsi nazov aby sa na vsetkych mimiskov hodil 🙂

kdesi tu dala civavka link na stranku kde boli take bodynka s napismi, ale dal sa dat aj svoj napis

zuzana1971
2. sep 2009

marika ja tiez upratujem, len tak, aby sa nepovedalo 😝 , predtym som upratovala ako dracica, ale teraz ked som na rizikovom sa aj tak nemozem nadrapovat, vcera som sa sice nadrapovala s umyvanik kupelne a dlazky, ale delim si to kazdy den trochu daco

cheerlady
2. sep 2009

ahojte holky,tak uz sa Vam budem viac venovat,uz som sem tusim pred tyzdnom pisala,ale nemala som casu sem zase ist 😒
tak ak mozem,tak aj ja sa pridam do tabulky 🙂 ake udaje treba?

zuzana1971
2. sep 2009

cheerlady tak este raz vitaj 🙂

tvoj nick, meno, vek, meno tatina, pohlavie, meno pre dievcatko, chlapceka, termin porodu a bydlisko (mesto)

zuzanka.j
2. sep 2009

baby co ste na PN prosim o radu. dnes mi volali z roboty ze mi nedaju vyplatu, lebo som nedoniesla listok na peniaze, lenze ten mi u gynekologa kazali zaniest do socialnej poistovne co som aj urobila. PN som odovzdala normalne.no chapete to,lebo ja nie. v zivote som nebola PN tak sa v tom nevyznam. je mozne aby mi nezaplatili co som si este v auguste odpracovala? 😠

zuzana1971
2. sep 2009

zuzi, ja som sice doma, ale nie na PN, mozno ti poradi ikushik, alebo niekto iny, a je tu myslim aj forum, kde su baby na PN, takze aj ich by si sa mohla spytat

katka444
2. sep 2009

ahojte, tak mame prvu fotku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

na PN nie som. dostala som nejake cipky ak mi bude zle. tak skusim ist do prace. ale dnes u dr. mi vsetka nevolnost zazrakom presla. asi od strachu, ked mi robil sono, ze ci tam vobec nieco bude.

a mam uz aj tehotensku knizku. a je v nej ze AS+. neviete ci to je, ze bije srdiecko? lebo v tom osiali, ze vidim babo som sa ani nespýtala. a dr. nic nepovedal.

cheerlady
2. sep 2009

katka to znamena,ze Akcia Srdca + , teda, ze srdiecko bije 😵 gratulujem 😉

zuzana1971
2. sep 2009

ahoj katka gratulujem 😉

a netusim co je AS+

cheerlady
2. sep 2009

zuzi,takze:
cheerlady, Andrea, 21 (ked uz bude mimco na svete,tak 22,tak neviem,ktore tam das 😉 ), Tono, 28, pohlavie nevieme, Linda pre dievcatko, pre chlapca nevieme zatial, TP 10.4.2010 (zatial), Pezinok
dakujem moc 🙂
inak ja este foto nemam,lebo som zistila,ze mam straaaadne blbeho doktora,zajtra volam druhej doktorke - takej vychvalovanej,tak dufam,ze ma zoberie ako novu pacientku 😕 lebo k tomu mojmu som sa zaprisahala,ze uz nevkrocim,ked tak jedine pre kartu 😠

katka444
2. sep 2009

dakujem vam. a aky velky by mal byt teraz plod? v tehu knizke mam napísané ze: 1,16 - 7/2 , tak si myslim, ze to je 1,16 mm a 7tt+2dni.

zuzana1971
2. sep 2009

katka velkost plodika je na 8 tyzden ok, aj moj mal 7tt + 3 dni 11,8 mm (cize 1,18cm)

cherlady tabulku robi gajanka, a velmi peknu, ja som ti len povedala, ze co treba, kedze si sa pytala 🙂

katka444
2. sep 2009

aha tak to bude v cm 🙂

cheerlady
2. sep 2009

zuzi,aha,tak jej to poslem do IP, prepac 😀

civavava
autor
2. sep 2009

caute kocky,

ivet to je super napad! ale pockame az sa narodia mimisovia, ako vravi zuzka niektorym sa babanka mozu narodit uz v marci, inym zaciatkom maja 🙂

katka gratulujem k srdiecku 🙂

zuzanka.j, ja sice na PN nie som, ale ak mas odpracvany mesiac, je protizakonne aby ti nevyplatili vyplatu...lebo barsjaky zdrap papiera sa da dodat aj dodatocne,ale za odpracovane dni su ti POVINNI vyplatit mzdu. 😠

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre