Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kats
30. nov 2009

jasne sudocrem je super :D a na zapareninku bepanthen 😉

civavava
autor
30. nov 2009

cheerie, len 2 tyzdne ale zda sa mi to jak 2 roky 😠

jeej a ja mam 3D o 3 tyzdne 🙂))

a dakujem za podporu 🙂

kamilka, urcite daj vediet, som zvedava jako zareaguje ta krava 😠 😠

co je to ten sudokrem???? 😲

tantama
30. nov 2009

baby vy píšete ako draci🙂)) civavka sudokrem je na detskú prdelku🙂

martina05
30. nov 2009

Civav, ani ja sa už neviem dočkať stredy, dnes ráno som vzdychala, že ešte sa musím 2x vyspať ... 😅 😅
Na zajtra držíme palčeky a podaj prosím ťa všetky info a poopytuj sa prosím ťa na tie pohyby .... Diky....

No Zuzi 9.1. je tu čo nevidieť ale pokiaľ nechcete na svadbe extrémy a vzhľadom na termín /no to asi veľa svadieb nebude/ by to nemala byť až také zlé ...Držím palce ..

Kamilka Myslela si Bugaboo?? Nad tým som uvažovala aj ja ale nakoniec som sa asi rozhodla pre Gesslein - tá športová časť Bugaboo sa mi moc nepáčila... a daj vedieť ako si dopadla som zvedavá aj ja ....

cheerlady
30. nov 2009

civi ja tak cakam na to 3D 😠 ale aspon,ze to uz neni mesiac,ale 2tyzdne 🙄 vcera som videla v avione take naaadherne vecicky a nemohla som ani prd,ked stale nevieme,co to bude 😒 ja uz chcem vediet,ked budem nieco kupovat pre koho to kupujem 😀

martina05
30. nov 2009

No čo sa týka nákupu kozmetiky ...ja ešte počkám ... prípadne , ak by bola kríza to by zmákol aj MM sám ...

martina05
30. nov 2009

Cheer, veď nakúp neutrálne farby a aj keď ti pohlavie určia nebude to na 100pro ... veď tu veľa báb písalo o omyloch v lekárskej praxi ... Kam ideš na 3D?? Ja sa objednám v stredu .... a asi na ten posledný týždeň pred Vianocami ...

tarinka333
30. nov 2009

Kocky, ja ete absolutne nic nemam... nic nic nic... cakam do januara, verim, ze to zvladnem, chcem ist pokukat kociariky aj do Madarska, tak uvidime 🙂

lubkamik
30. nov 2009

baby akurat mi pisala adminka ze je uz viac bab co ich oklamala s tou supravickou a uz boli na policii - vraj bude lepsie ked sa zozbierame viacere tak uvidime... 😖

tantama
30. nov 2009

lubi to je hnusná krava.... a vôbec čo je to za ludí keď v dnešnej dobe dokáže okradnúť aj tehotnú...... myslím že nie polícia ale poriadne zaucho by jej prospelo 😠

civavava
autor
30. nov 2009

martinka, jasne dam vediet hned jak sa vratim od neho, idem tam na 12:30 😉

tantami dakujem, tak to este nepoznaam 🙂)

cheerie aj my mame skor neutralne veci, aj ked si nemyslim, ze sa moj doki pomylil pri urcovani pohlavia, bo na fotke je jasne vidiet cikacik tak snad dievcatko take nieco nema 😀 😝 ale ja nechcem kupovat len modre veci pre chlapceka, aj ked modra je moja najoblubenejsia farba...mne sa paci na chlapcekoch velmi cervena 🙂), ale jasne ze mu kupim aj modre nieco, uz aby bolo po morfo a aby boli dobre vysledky...aj ked nakupovat vo velkom sa chystame az po Vianociach 😉

kamilakd
30. nov 2009

martinka hej bugaboo ale len hlboku verziu sportovy som chcela concord tiez sa mi nepaci ta sportova verzia taka cudna,a concord neo to ma presne to iste tu sportovu cast,takze to bude asi trojkobinacka concord fusion.zajtra ho idem pozriet do obchodu...jasne v stredu podam info aj ja som zvedava co svinucha bude hovorit

cheerlady
30. nov 2009

mati tak viem,ze sa stavaju aj omyly,ale ked uvidim na 3D jasneho pipika,tak budem pochybovat,ze by sa to zmenilo na dievcatko 😀 ja by som chlapcovi kupovala skor take kremove vecicky,modre sa mi moc nepacia,ale keby bolo dievcatko,tak saliem za ruzovymi 😵 😀
ja som sa objednavala este pred 2tyzdnami do GPN do Ruzinova a uz vtedy hovorila,ze pred vianocami maju dost dovoleniek a tak,takze ak chces ist tam,tak by si sa mala poponahlat.tam toto 3/4D robia len 2lekari.

kamilakd
30. nov 2009

tarinka ked budes kukat kociky tak podadno hlavne sa poprechadzaj po predajni vyskusaj si poskladat a ak mas auto ci sa ti zmesti do auta!!!

cherlady hlavne to neprehanaj s obleckom ved budeme mat letne deturence skus neutralne alebo len bile potom dokupis aj velkost mozno bude mimi male alebo velke nevyhaduj peniaze este neboj pominach...nam jonas predpovedal ze budeme mat dievcatko na sone povedali clapcek tak si mam vybrat 😀 cakame na 3D sono co to vlastne bude...ale nakupene mam len biele...a poznam maminy co nakupili vsetko ruzove a porodili chalanov 😀

tantama presne po keseni jej treba dat ja to vybavim rucne strucne nech navali 60e a dam jej svaty pokoj ved do stredy vydrzim uz

civavka juj aj mne sa paci cervena...a po vianociach bude aj vypredaj a lepsie ceny

cheerlady
30. nov 2009

kamilka ja to vobec neprehanam,ved ja nemam este nic kupene z vybavicky,iba z oblecka mam 5bodyniek! 😀 to je vsetko 😅 ved aj v lete ale musis nieco miminku obliect,nepojde predsa hole na prechadzku 😲 😀

kamilakd
30. nov 2009

jasne ze nepojde hole este to tak 😀 ja le zo skusenosti ze tie prtave vecicky su castoktat malulinke pre mimi myslim ze je to 56 novorodenecke chcela som ti poradit kup si 0-3 58,60myslim ale zas ked ides na spacirku po obchodoch a nieco ti cvrnkne do oka tak kup 😀

lubkamik
30. nov 2009

Baby objavila som celkom pekny kocik - Hartan VIP Xl:
http://www.hartan.de/produkte/dessins.php?model...

ma velku vanicku - dlzka az 84 cm, sportova cast je polohovatelna - jedina nevyhoda je ze vanicka je nizko polozena a treba sa k babu zhybat 😒
Ale neviem kde ich u nas predavaju - kedysi tusim v Kike mali tento...

cheerlady
30. nov 2009

kamilka to viem,ja som najmensie kupila 0-3mesiace,lebo tie newborn su jak pre babiky 😀

kamilakd
30. nov 2009

lubka no pekny si nasla a kombincii ajaja...este ho vyskusat ako sa s nim jazdi .....cherlady jasnacka ja som sa tak opinkala s novorodeneckym 😒 chvala bohu mam len 2 serie

cheerlady
30. nov 2009

lubkamik to by mi vadilo-aj vcera v avione mali v hrackarstve alltoys kociky a niektore boli take nizke,neviem si predstavit sa tak strasne zohybat k mimcu 😒

lubkamik
30. nov 2009

ved prave aj mne by to asi vadilo - kedyze mam 150 cm tak v poho 😀 😀 Zato asi ostavam s Briom - ma vysoko vanicku...
Keby vymysleli kocik co splna vsetky poziadavky, hehe 😀

silvia7
30. nov 2009

čaute maminky 😉

som sa teda načítala.. asi 5 strán 😝

no baby ja som zatiaľ skoro všetko objednávala z MMB a musím si zaklopkať..akurát dnes som jednej vkladala peniaze na účet, tak som zvedavá.. ale píšeme si aj normálne - sme sa nejak "našli" a vykecávame.. 😀

a hentú kozu by som nakopala, viete si predstaviť, keď jej takto týždenne aspoň 3 pošlú tých 15eur??? sila..

som vám spomínala dávnejšie, že som bola na pohovore..tak od začiatku tehu som robila mesiac, pak som odišla z tej roboty, lebo to bolo v kaviarni a zafajčené a tak.. a teraaaz na to veľké brušisko som si našla brigádu 😅 ale tak peniažky sa zídu stále..

môjmu tatimu prišlo cez víkend nejak zle, tŕpnu mu nohy a tak.. a dnes ho doktorka poslala s papierikmi do vojenskej nemocnice, že sa má súrne objednať a viete čo mi povedali na neurológii?? že vo Februári!!!! tak to už čo je?! tak teraz tu zháňam na nete kontakty na doktorov a ambulancie a podobne.. ma šlahne z toho asi.. to nie je normálne toto.. 🙄

kamilakd
30. nov 2009

no hlavne pre tie vyssie maminy ja patrim k tym vyssim a mne ten kokcord celkom pasuje akurat som bola zblaznena do nea a ked som ho skusala no sklamana vrzgal! bol taky nejaky nestabilny,a ta sportova cast no neviem taka mala uzka.a zas treba taky kocik co splna nase parametre lahky jednoducho skladatelny moderny a hlavne aby sme nevyzerali ako osi na ceresni 😀

lubkamik
30. nov 2009

ja sa s vami lucim dnes - idem na to 4D na druhy pokus 😀 Cely den malemu dohovaram aby bol hore a pekne sa usmieval 😀 😀

civavava
autor
30. nov 2009

lubkam, drzim palce a potom daj vediet a nahod aj fotecky 🙂))

lubkamik
30. nov 2009

dakujem civavka 🙂 Ak budem mat tak zajtra dam fotky do albumu 😉

silvia7
30. nov 2009

lubka - nech sa pekne ukáže 😉

kamilakd
30. nov 2009

lubka tak sa drzkajte hadam sa bude usmievat 😀 a ukaze to co treba

moni
30. nov 2009

ahojte kvakalky, vy ste toho popisali, uz vas skoro pol hodinu citam..to mam taky ranny ritual predtym nez sa rozhybem a zacnem cosi robit.
mali sme predlzeny vikend, a ja som taka zlajdacena...neviem si predstavit byt doma, klobuk dole dievcata.
ak mi krpec dovoli, chystam sa pracovat co najdlhsie, v podstate aj tak nemam na vyber kedze narok na matersku nemam 😠 nastastie moj sef je super, a vychadza mi v ustrety.
s nakupmi cez internet mam len dobre skusenosti, co sa da nakupujem tak lebo som pohodlna 😝

kamilakd
30. nov 2009

moni tak ale to mas fajin ze sa ti da pracovat,tie co musia lezat nic moc ti poviem ale vydrzime 🙂 ja co mozem to vybavim cez mobil a internet a sem tam vybeham ale len tak z mierou...a velmi sa tesim ked sa stretnem s ludmi zajtra ideme so zuzkou do bojnic na cvicenie mame prvu hodinu 😉 zas nieco nove juchu..dufam ze tam nebudu take tie cice tehulky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre