Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
25. aug 2009

inak ked tak citam vacsina z vas mate toho tolko zasebou. citim sa ako uplny amater 😀 ale stastny amater 😀

boze neviem sa dockat sona trosku som sa nakazila chcem vediet ci je drobec ok. bojim sa lebo nemam skoro ziadne priznaky fnuk

lucinka1104
25. aug 2009

v 12 tt ma zuzi už každé mimi ručičky a nožičky vid aj môj album a to začalo biť srdiečko na konci 6 tt teraz ked som bola na sone bolo malé len 2-3 mm

lucinka1104
25. aug 2009

myslím lukymu 😀

zuzana1971
25. aug 2009

luci pochopili sme 😀

ja som chcela len ukludnit ikushik, ze aj ine baby mali na zaciatku len gstacny vacok a v 12tt bolo vsetko ako ma byt 😀

a dufam, ze u vsetkych aj bude

zuzana1971
25. aug 2009

prave ukazuju to babo, co nejaka vyhodila do parku v Bernolakove, peknucky, co by ine dali za to mat zdrave babo

marika1902
25. aug 2009

je to pekne nespravodlive

civavava
autor
25. aug 2009

jezis Zuzi to je strasne....co to bola, daka ciganka zase?? 😠

zuzana1971
25. aug 2009

civavka praveze nie...a ukazali, ze v dalsej nemocnici cakaju dalsie 3 baba na adopciu, dvojicky Vaneska a Sara a este jedno, vsetky boli pardnove male stupliky, krasne

civavava
autor
25. aug 2009

boze to je strasne..az mi je do placu... 😔

zuzana1971
25. aug 2009

civavka, hlavne ze babatka zachranili...a mne je do placu od rana do vecera vzdy z dacoho, uz len ked citam niektore ine temy tu na koniku

marika1902
25. aug 2009

babulky prajem krasnu dobru noc 😵

lucinka1104
25. aug 2009

no moje šidlo sa už zobudilo a teraz bude hore do polnoci , muž je von a mne je tak zle 😖

hej toje strašné s tými detičkami

zuzana1971
25. aug 2009

babulky aj ja prajem dobru nocku

cicvavka dakujem za link, pozrem zajtra, dnes uz odpadvam od unavy, a zajtra rano musim skor vstat idem na kontrolu diabetologicke

papa

kats
25. aug 2009

ahoj SANDRIKA alias LUCINKA1104 ..... boli sme spolu v majovkach08 kym baby este zniesli to tvoje neustale stazovanie a kym si tvoje klamstva nezacali jedno s druhym odporovat a uz ich to prestalo bavit a vyhnali ta 😕

dufam ze tu to bude ine a nebudes strasit nove tehulky 😕 a bude nam tu vsetkym prijemne 😉

zuzana1971
25. aug 2009

mala som vysoky cukor teraz, tak som ma hned spanok od strachu presiel...a to nejem NIC sladke 😖 , uz ani tie hrusky nie 😖

neviem ako mysli kats jej prispevok, ale chcem jej povedat, ze Lucinka je nasa oblubena prispievatelka, nestazuje sa tu, chronicka stazovatelka a strachopud som tu ja 😀, vobec nas tu nestrasi ale podporuje a mame ju radi 😅

kats
25. aug 2009

OK 😀 tak som rada 😀 😉

michalag
25. aug 2009

zuzi, ved ja tu ostavam, teda ak mozem 😅 😉

cicimon
25. aug 2009

jaj baby ja ked som bola dnes v sprche, tak zo mna vysiel taky akoby sliz...no neviem, co to malo byt
a taaak mi padaju vlasy ze az zle :(

motylik6
25. aug 2009

zdravim vsetky tehulky,
tak som vas dnes nestihla ☹
bola som dnes na pap test alebo slov. cytologiu, snad vsetko dobre dopadne a vo stvrtok mam prvy ultrazvuk, tak som velmi zvedava, lebo mam zmiesane pocity 😒 cim som dlhsie tehotna, tym viac mi z toho tusim hrabe 😀

motylik6
25. aug 2009

tak dobru noc a zhasinam 🙂

lfs
26. aug 2009

Ahojte kočky, prajem dobré ránko.
Neviem ako Vám, ale mne sa nič nechce.
Včera mi bolo tak zle, že som ani nemohla ísť do práce, dcéra chytila akýsi výrus brušnej chrípky a ja som to dostala od nej, tak bol to v celku zaujímavý deň.
Dnes je to lepšie, ale nie je lepšie ako lepšie.
Tie nevoľnosti stále pokračujú, vyvraciam snáď všetko...
Najradšej by som šla hneď domov do postele.
😢

fruchtbar
26. aug 2009

Dobre ranko tehulky!!

Tolko ciernych myslienok ste tu vcera popisali,jeden by sa az zacal bat 😲
Baby nemyslite si,ze strasite jedna druhu? 😒

Ved sa uz konecne zacnite radovat a nepremyslajte nad kazdym detailom a kazdym milimetrom. Co sa ma stat ,sa stane ....

Usmievajte sa,dnes sa zacal zase jeden krasny den !!!!! 😉

adka_praha
26. aug 2009

ahojte... 🙂 prepacte ze vam to tu narusam, len som bola zvedava, ktory mesiac je uz otvoreny a tak som si odrazu jukla par prispevkov... 😅 dajte si ku posteli piskoty a kym vstanete, tak ich par zjedzte...malo by to aspon trochu pomoct od vracania... 😅 drzim palceky vsetkym... 😉

michalag
26. aug 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

tantama
26. aug 2009

Dobré ránko všetkým 🙂

katka444
26. aug 2009

ahojte,
fu tak mna dnes rano natiahlo, ale prezila som to zatial bez ujmy 😝

michalag
26. aug 2009

ahoj katka 🙂

malalady
26. aug 2009

michalag.. tak už to máš potvrdene?? 🙂 😉

michalag
26. aug 2009

malalady, este nie, k Dr. chcem ist o tyzden v stredu, tak snad .... ale ako poznam vysledok budem vediet az na druhy den. Neviem ale podla mna je este skoro ist teraz kedze som len 4tt+5

malalady
26. aug 2009

michalag a kde maš gyn.? 😉 ja na zapade😉))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre