Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kats
1. feb 2010

baby a k mekacu... v piatok som bola na glukoze, a vyhladovana som sa vrutila do mekacu ze si dam obrovsky hambac, velke hranolky a shake 😅 hned ma zrusili ze az o hodinu, teraz maju len ranajky 😝 skoro ma rozlialo 😀 o osmej vecer to uz moj muz nezvladol a utekal to kupit co som mu tolko usi pilila 😀 mnaaam to bola lahodaaaaa 😀

stanusa
1. feb 2010

my tu siroko daleko nemame ziadny mekac - nastastie 😀
minule som mojho poslala nieco fajne kupit, sama som nevedela co tak sa spytal predavacky, ze nieco pre tehotne a ta mu dala take cokoladove zrnka, tak dnes som dochrumala 😝

kika29
1. feb 2010

baby idem sa kus zvaliť na gauč lebo mám nejaké krče v bruchu už som aj na velkej bola a neprešlo to sú dosť silné. urobila som si čaj na črevá tak možno to pomôže a ked nie tak asi budem musieť zájsť na pohotovosť. ja len dúfam že sú to krče z čriev a nie dačo s drobcom. nepanikárim lebo ma kopká dnes od rána ho cítim tak sa má snad dobre. potom pozdejšie si vás prečítam.

minka a čo ti je že si v nemocnici? nejako som to nepostrehla že si tam išla.

kats
1. feb 2010

stanus o com reportaz 😅 nie som v obraze 😅

muz sa teda vynasiel - ze nieco pre tehotne 😀 😀 😀

silvia7
1. feb 2010

kats - mňa tak tiež minule odbili, som kukala na nich, že to si robia srandu... že nech mi aspoň chees dajú 😀 😀 😀 😀 dilinkovci.. a zase toast nedostaneš po raňajkách už... ja neviem, kto im toto kedy prikázal... veď od toho ideš do fast foodu, že si dáš to, na čo máš práve chuť a je jedno aká je hodina no niee?? 😝

stanusa - a ohladne čoho reportáž?? nespomínam si, že by ste to tu rozoberali... alebo tehu demencia??? :P

minka21
1. feb 2010

kats ja som otvorena uplne az po placentu,kontrakcie som mala,vraj mam take pokrocile stadium ze keby ma aj pustili domov by som presla par krokov a mozem ist rodit,no a viem ze ked som tu prisla tak hovorili ze mam ten nalez pokrocily,ale teraz ze uz na hrane,uz som tu 4tyzden,a udrzuju ma,lebo uz sa nam dva krat zachcelo ist na svet,no ved prave ze ja neviem co z toho zistili,ked mi zacali spominat ten porod,musim sa rano popytat,a tu mi beru krv aj kultivacie robia a vzdy ich mam dobre a dnes ze blbo,tak zistujem ci niekto nieco nevie

kika29
1. feb 2010

minka a nezašívali ťa? a máš niejaké bolesti?

martina05
1. feb 2010

Stanus, čo za reportáž 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kats
1. feb 2010

minka tak to sa uz pekne drzis, ked si tam 4 tyzdne 😉
rozmyslam ci nemozu mysliet oxytocin - hormon v krvy - stara sa o stahy maternice pocas vsetkych dob porodnych... alebo daco 😕 ale fakt ze netusim.....

silvi presne kto to kedy videl aby si si nemohla dat co chces 😠 este k tomu vyhladovana tehula 😀 😀

stanusa
1. feb 2010

nerozoberali, este pocas kuponovej privatizacie som dostala akusi pozicku okolo 3 tisic no a teraz to chcu vratit a to rovno cez exekutora a ten si samozrejme nauctoval navrch...bolo to v 1999 a odvtedy ma nikto nekontaktoval a nevymahal peniaze, tak som aj zabudla, no a minuly tyzden mi exekutor zablokoval ucet.

pisala, ze je to dobra reportaz o tom ako exekutori zneprijemnuju zivot obycajnym ludom...nikomu som o tom nehovorila, lebo je to dost haklive ale mm pisal do markizy a teraz sa mi ozvala a chce tel. cislo a adresu... 🙄

silvia7
1. feb 2010

kats - tak tak.. oni žijú z nás hladošiek 😀

inak dajte si stv1 😉

minka21
1. feb 2010

no ja tie infuzie mam proti kontrakciam,takto ma udrzuju ale to asi tiez nebude zaberat stale,bohvie ako to funguje,a nezasivali,to ze tiez nie vzdy mozu som citala,zalezi asi od stadia, ach jaj ,uvidime rano co nam povedia,idem to hladat niekde na nete,

jankako
1. feb 2010

bože minka ako to zvládaš,myslim psychicky..a prečo sa tak strašne otváraš..To sa asi neda zistiť,že?Ale všetko dobre dopadne,nie?musi??No neviem ani ja čo maju stery spoločne s porodom,teda že podla toho vedia či ideš rodiť!!!!Popýtaj sa sestričky...aby si sa zbytočne nestresovala...Držím velmi palce.
baby a prestane mi robiť chute s kašou a s mekáčom...Ja sa chystam do mekáča už niekolko mes....a nejdem tam asi preto,lebo najbližšie mám mekáč asi 50km ☹((.
Ozik,poradte mi na tie ubolene žily po infúziach!!!!!Natieram heparoidom,ale boli stále,na zapästi..mám ju nakusku úplne tvrdu...zajtra sa popýtam sesričky na poradni,dúfam že nedostanem nejaky zápal žíl,lebo ma už ozaj odvezu... 😠

kika29
1. feb 2010

stanusa reportérka? no stretni sa s ňou a zamávaj nám ked už budeš v telke herečka 😀 ale vážne teraz ozaj tá kuponka je svinstvo len okrádajú ludí tý chuji. 😠

silvia7
1. feb 2010

stanusa - no mohla by si do toho ísť... prípadne sa s nimi dohodneš, že nechceš byť zverejnená - ťa "rozmažú" 🙂) vycenzurujú ti tvár..

stanusa
1. feb 2010

minka kebyze mas nejake bakterie a si otvorena tak to moze byt pre babo neprijemne, tak preto sa pripravuju asi aj na moznost porodu...inac my sme s brachom boli predcasni v 7. mesiaci

kats
1. feb 2010

stanus - hlavne ked sa do toho opru reporteri, vacsinou to dobre dopadne 😉 mala by si do toho ist 🙂

stanusa
1. feb 2010

neviem...porozmyslam, mm pisal ze som tehu a kupujeme veci a zrazu zablokovany ucet, je to svinstvo ale na druhej strane to zaplatit musim
zeby som tak mimochodom pozdravila aj tehulky z MK? ze este chcem pozdravit a spustim zo zoznamu mena 😀

stanusa
1. feb 2010

kats sud uz vydal rozhodnutie 🤐

minka21
1. feb 2010

jankako ja neviem preco som sa otvorila🙂 jednoducho to prisslo🙂 pritom som nemala ziadne infekcie nic z coho by to mohlo byt,len som citala ze z nizko polozenej placenty,a to som mala,a nikto to nesledoval,a tie kontrakcie k tomu bola ina sila🙂 fuuu,radsej by som tedda brala cisarsky🙂sestricky su tu dnes nie moc tie najlepsie,tak radsej si pockam na doktorku,ta je zlata,ked sa tu niektorej nieco spytas tak chuderku ju otravujes,raz ma zdrbala ze beham na wc,ze nech potom nepridem za nou ze krvacam,tak sa asi musim pocurat...ked mne tak tlaci niekedy na mechur...

stanusa dik,asi mas pravdu,asi to bude tym,znie to logicky🙂

kats
1. feb 2010

😖 tak to teda nic moc 😒 jasne zaplatit sa to musi, len tie uroky a exekucne poplatky.... a nemali vas o tom ze sa to ide riesit sudnou cestou upovedomit, predtym daka obsielka aby ste mali sancu zaplatit dlzobu aj bez toho a pod???

minka21
1. feb 2010

no 4ty tyzden,este nam neskoncil🙂 takze tri aj nieco🙂ale to rychlo prejde,a bude jar a pojdeme domov🙂

veve23
1. feb 2010

caute...

jaaj trvalo mi kym som docitala.....
tak ja mam super den, odisiel nam ventil na baraku, tak cely dom nemame teplu vodu, ventil je v zaruke a firme sa niak nechce prist....tak par dni bude sprska v studenej vode, a ze sa nemam vytacat....
mala som chut na vajickovy salat.....a zas nic, kupila som, ochutnala a vyhodila
...pol hod. som so odhrabavala afto......
...dovolenka za min. rok a tento zamestnavatel preplati po MD
.....idem urobit slavne francuzke zemiaky
Zuzi..je to financne narocne, uvidis ako zvladnes, ale jednoznacne by som ostala v tej garzonke...
kami...soda ze cez den nedavaju horory 😀 😀 😀 😀 😀
moni....pozdravujem tvoju dr. ze sikulka ked ti da jest tabletky a nic ti neni

kats
1. feb 2010

minka pekne sa dalej drzte pokope 😉 stanusa ma asi pravdu, aby sa babo nenakazilo 😅
obdivujem ako to pekne zvladas este aj so smejkami 😀

cicimon
1. feb 2010

inac...mna sa dnes lekarka pytala ci chcem ist na MD v 32. ci 34tt 🙂 som ani nemyslela, ze si budem moct vybrat 🙂

stanusa
1. feb 2010

kats uroky ziadne, len poplatky za exekuciu su dvojnasobok dlznej sumy
ta firma co to vymaha ma vobec nekontaktovala ohladne dlzoby, ale rovno to dala jemu 😠 je to cisty biznis!

kats
1. feb 2010

tak to im islo fakt len o biznis 😠
cicimon a co si si vybrala ? 😀

stanusa
1. feb 2010

aj mna sa pytal lekar, ze kedy na MD...ze aj neskor ako 6t pred 😲
cicimon a co si vybrala?

cicimon
1. feb 2010

v 34tt - nechcem ist skor ako bude treba....tak hadam sa ani nic nestane

stanusa
1. feb 2010

volala som s mamou a ze mam ist do toho a nedat si meno ani ukazat tvar...ona herecka by hned sla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre