Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

pipimiska
25. sep 2009

ahojte babky 🙂
som sa prelakla trosku,som si prvy krat zabudla dat slipku,som citila ako nieco zo mna tecie,som sa citila ako pocikana,este aj na pizamko cez gatky preslo...som stala rozkrocmo a vkuse to zo mna kvapkalo,riedka biela voda..je to normalne?nikdy som si nevsimla ci je to take riedke a take intenzivne,nakolko mam naozaj vzdy slipku 😉

stacynka
25. sep 2009

dejna ja tiez malo pijem musim si to pripominat, a dnes v noci som tiez 6 krat bola cikat no hroza, a vzdy som sa aj napila tak potom zas, ja uz by som sa tak rada najedla, ja mam problem jest, vsetko mi smrdi skoro, na nic nemam chut, fajnovka som strasne a slaba som jak mucha potom...

stacynka
25. sep 2009

babiky, aj ked by som rada pokecala, no dnes so mna nic nebude, total grogy som, takze pojdem do postielky
prajem pekny zvysok vecera a dobru nocku 🙂

dejna3
25. sep 2009

pipimiska, to máš nejaký výtok? a dokimu si vravela? berieš aj nejaké čípky?

dejna3
25. sep 2009

stacy, dobruuu 😉

lubiku
25. sep 2009

Pipimiska myslim ze je to len vodovy vytok, ktory je bezny, ozaj to vyzera ako cira voda. Ak by to bola plodovka otekala by po kvapkach stale. V nemocniciach maju papieriky, kde hned zistia, ci islo o plodovku alebo vytok. (ale pred odchodom na pohotovost sa nema sprchovat, lebo vysledok moze byt skresleny). Myslim, ze je to len vytok, aj ja ho mam 😅

pipimiska
25. sep 2009

dejna,vytok mam od zaciatku tehotenstva,niekedy ho citim ze tecie,ked som isla na wc,vzdy som sa upokojila,pretoze ked som sa utrela bolo to len cire..dnes som si prvy krat zabudla slipku a zlakla som sa,lebo som bola ako ocikana,este aj na pizame cez gatky 😅 a do vcera som brala gynoflor,preco? 😉

lubiku,dakujem 🙂 trosku si ma upokojila,nenapadlo ma,ze by to mohla byt plodova voda..ale ta by asi bola priesvitna,ze?lebo to co tieklo zo mna bolo jak mlieko biele 😉

lubiku
25. sep 2009

Tak to je isto len vytok, voda by bola uplne cira, priesvitna. Tak ziadnu paniku, vsetko je ok. Asi idem spat, som unavco, pa,pa 🙄 😀

pipimiska
25. sep 2009

lubiku tak este raz pekne dakujem a dobruu nocku 😎

jannuulik
25. sep 2009

cheerlady na NT ultrazvuk sa nemusíš extra pripravovať, v takom stave v akom prídeš choď do vnútra 🙂 a v mojom prípade som sa nemusela vracať k bývalej Dr. pre kartu, nechali si ju zaslať 😎 Ja som veľmi spokojná, na jednom mieste je všetko a robia všetky vyšetrenia, dokonca aj to cvičenie, či prípravu na pôrod....len min. tehu ma šokla taká vec a to, že som si na morfologický ultrazvuk musela priplatiť 1000 Sk, tak to som nechápala, nakoľko je to hradené poisťovňou plus si platím ročný poplatok u nich za nadštandardné služby. 😲 Ale to bola asi jediná negatívna vec.

cheerlady
25. sep 2009

janulik diky za info 😉 to by bolo super,keby si ju nechali zaslat,lebo nemam zrovna chut sa k nemu vracat a pytat kartu-uz vidim tie pohlady a tie otazky! 😠 ale pokial viem,tak u nich sa neda rodit,vsak? alebo spolupracuju s oddelenim v ruzinovskej nemocnici? 😕

jannuulik
25. sep 2009

nie nedá sa rodiť, aspoň neviem nič o tom, že by sa mali sťahovať naspať na Partizánsku...môj sa ma spýtal, že kde chcem rodiť, ja som už vedela, že to bude v Ružinove a aj meno Dr. som mu povedala, tak mi vypísal výmeny lístok a bolo...

seuska
26. sep 2009

dobre rano dievcata. Nejak nemozem spat. S tym pitim je to aj u mna, cely den vela toho nevypijem a vecer by som vypila aj Moldavu a potom v noci iba beham na wecko, vrrrr, hruza potom aka som rano nervozna a nevyspata....

Co chystate na vikend?

aktakk
26. sep 2009

Dobre ranko, ja som tiez uz od siestej hore 🙄 .
Ja celkovo vypijem malo vody, sice mam suchu drzku potom,lenze keby jej vypijem viacej, tak by aj tak asi hned sla do zachoda. Preto sa bojim aj poriadne napit... a dalsia vec je, ze mi ani nechuti, ci jest, ci pit. Katastrofa.
Neviete si predstavit ako sa tesim, ked sa konecne z chuti najem, nie len nasilu.

Ja som dnes planovala ist nakupit nieco na seba, teda hlavne gate tehotenske ale vooobec sa mi nechce. Okrem toho by som mala aj varit, to sa mi nechce este viacej, ked si predstavim tie vone zas. Pomoooc.
Ako to vy robite s varenim? Nie je Vam zle? Mne je mojej polovicky aj luto, lebo chuda je len pomaly na suchej strave.

stanusa
26. sep 2009

dobre rano kocky,
tak my sa chystame trochu popratat - mame to teraz s milasikom rozdelene 😀
potom uvarim klobasovu polievku a druhe este neviem co.
je pekne, tak poobede asi pojdeme von sa vyvencit.

zuzana232
26. sep 2009

dobré ránko baby.. 🙂 no ako sa cítite? 😉 😀

seuska
26. sep 2009

ja idem tiez upratat, navarila som vcera zivansku, ostalo aj na dnes, poobede mame s MM anglictinu a vecer trosku von pojdeme s partiou...

stanusa
26. sep 2009

uz viem co na obed - zem. kasu a pecene hurky a uhorku ...mnam 😝

seuska
26. sep 2009

hmmm Stanuska neviem ci sa nepozvem na obed...? 😀

stanusa
26. sep 2009

seuska uz si na ceste? lebo coskoro zacinam varit 😀

seuska
26. sep 2009

hm skoda ze si toto nevarila v auguste, sme tam boli na Muranske rodeo, to by som mala na skok 😀 ..aj ked aj takto to mam cca 200 km 🙂

zuzana232
26. sep 2009

ahojte ste tu len vy dve? 🙂 dneska všetky hajajú? :D užívaju víkendík 😉

seuska
26. sep 2009

ahoj zuzi. vyzera to tak ze vsetky vikenduju, aj mne pride o hodinku manze z tyzdnovkyl, ale uz sme sa stihli cez telefon rafnut, tak mi tiez ten vikend pekne zacina.... a ty sa mas ako tehulka? 😀

stanusa
26. sep 2009

ahoj, uz sme tu tri 🙂

asi zacnem trosku cvicit http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-...

seuska
26. sep 2009

stani neuveris ale teraz pred 5 sekundami som si to tiez pozerala 😀 a tiez som sem chcela hodit link.... 😀 😀
to je aka nahoda toto??

cicimon
26. sep 2009

caute,
tak ja som dnes videla svoje ranajky 2x. .. Dnes sme boli kuknut u jednych cinanov, mali aj tehu gate - a moj muz ze" to si chces kupit"..tak neviem, ci si myslel, ze moje rifle mi budu stacit dalsich 7 mes. 🙂

lubiku
26. sep 2009

Ahojte mamuse, prajem pekny slnecny vikend 😀 (mam tusaka, ze uz je asi posledny a caka nas uz len zima a dazd). ☹ 😠
Slniecko pride az s nasimi babatkami 😎.
Teraz som sa pozerala, ze ja na vianoce budem uz v 28tt, boze to sa budem uz gulat a do aprila este potom tak daleko, neviem ako to prezijem 😲 😀
Cicimon este chvilku vydrz, ja nevolnosti ozaj od takeho 13 tt nemam, tak snad aj tebe to coskoro prejde 😅

aktakk
26. sep 2009

Tak ja som nakoniec aj na nakupy bola, potom velke upratovanie a na obedik langose. Dokonca som si aj ja dala. Som zvedava, co to spravi.
A ozaj, tehu gate kupeneeee. Jupi, konecne si nebudem musiet gombik rozopinat 😉 .
Nechcem strasit, ale mne je staaaaale zle. A to jedavam viacmenej len rozky s maslom a podobne zalezitosti. Dnes som spravila vynimku a hned som to zabila langosom, nakolko mi je lepsie ako inokedy...Cici, ale tebe moze byt samoska aj skor lepsie, kazda sme ina. Takze prajem Vam aby to coskoro vsetkym preslo.
A pekny vikendik zelam

civavava
autor
26. sep 2009

ahojte babule,
mne je zle furt a vraciam takmer kazdy vecer, uz fakt neviem co mam robit, vcera som napr. jedla same dobre veci , ale len trocha,lebo jem nasilu a aj tak som vecer vyvracala jogurt a piskoty 😠 😠 boze zacinam mat strach, ze budem ako moja mama - do 9.mesiaca vracala a bolo jej zle, vraj aj v den ked ma uz sla rodit, isla sa este vyvracat. ma drbne ak to bude aj u mna tak.....

ja som za 3 mesiace nepribrala NIC, skor som schudla 2 kg....ach jaj....

tak si uzite vikendik..ja som dnes upratala a zajtra len v posteli budem lenosit 🙂

kika29
26. sep 2009

mne bolo celkom dobre dnes ale teraz večer ma trocha ťaží žalúdok a aj ma naplo 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre