Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
10. okt 2009

hehe chlapom sa nikdy nechcelo ucit 😀 ale zas na druhej strane ja som sa ucila hrozne zle a nakoniec som vysku skoncila 😀 dokonca som mm pomahala pisat diplomovku 😀 inak citite to normalne z tych reci o tom ake budu deti po nasich mm ide strasna radost 😀

marika1902
10. okt 2009

baby ja mam vyhadzanu celu tvar 😢 fnuk

dejna3
10. okt 2009

šak, sme vedeli, prečo si ich vyberáme, no nie? 😀

marika1902
10. okt 2009

😀 😀 😀 to ano 😀 😀 😀

pipimiska
10. okt 2009

ahojte,tak sa pridam aj ja ku vam,tiez som sa cela vyhadzala,zacalo to asi v siedmom osmom tyzdni a trva to do teraz,no des,ani ja nevijdem bez mejkapu 😉
aky typ tych vyrasiek mate?moje su cervene male je ich vela,niekedy na cele svrbia,najviac je ich prave na cele,ale su vsade lica brada aj na nose,co som nikdy nemala 😅

cicimon
10. okt 2009

no ja ich mam asi od zaciatku tehu, nie je ich vela, ale su take vacsie - lakaju na vytlacanie 🙂

stacynka
10. okt 2009

baby ja sice nie som vyhadzana, ale ukrutne ma svrbieva hlava, uz som dvakrat zmenila sampon a stale
aj v noci sa zobudim na to ako ma svrbi a musim sa skrabkat, uz aj take chrasticky mam po hlave z toho
moze to mat suvis z toho ze mi vlasy padaju, zeby ma tak svrbela?

dejna3
10. okt 2009

stacynka, mňa svrbieva občas celé telo, tiež aj hlava 😝 ono to môže mať súvis s tehu, len neviem, či už aj takto skoro to môže byť 😕

cicimon
10. okt 2009

mne dost vypadavaju vlasy, ale hlava ma nesvrbi

dejna3
10. okt 2009

to padanie je hormonálne... mne padali pôrode, bolo to strašné... už som sa bála aj hrebeň chytiť do ruky a to ja mám teda raidne husté vlasy 😒 aj som sa potom musela dať ostrihať ☹

stacynka
10. okt 2009

no ved prave viem ze telo svrbieva ked babo tlaci na pecen ale to az pri konci
ja mam prave strasne jemne vlasy, a este aj z tych mi pada a to dost, ale aj pri malom padali, len to svrbenie je neznesitelne, neviem ci koznej by som nemala ist

dejna3
10. okt 2009

mňa momentálne svrbievajú nohy - kolená a lýtka.. okolo kolien mám aj taký slabunký jemný výsyp... nesvrbí to stále, ale z času na čas.. no a samozrejme, hlava 😖

pipimiska
10. okt 2009

ked vas citam,aj mna zacalo secko svrbiet 😀
vlasy mi tiez padaju,ach jaj..

stanusa
11. okt 2009

dobre ranko
🙂 😒 tento je z pocasia
o dva tyzdne mame svadbu a len dufam, ze aspon nam na fotenie slnko zasvieti!

nejak zvlast ma nesvrbi nic, len tie vyrazky co mam po ksichte a krku, tiez som mala problemovejsiu plet, ale tak velmi az v tehu a este ma trapia dasna, zacala som brat centrum vitaminy.

stacynka
11. okt 2009

ahojte,
dnes tusim vyvarate vsetky 🙂
my mame dnes vysmazany karfiol so zemiackami, malemu asi zapecem v trube

stanusa
11. okt 2009

mnam karfiol, my mame kuracie stehienka, zemiakovu kasu a mrkvovo-ananasovy salat a havadziu polievku.

dejna3
11. okt 2009

aj ja chceeem karfiol, mňam 🙂
my máme plnené kurča a na večeru etše urobím steaky, lebo už mám rozmrazené mäso, tak musím zúžitkovať

cicimon
11. okt 2009

caute,
my sme mali karfiol vcera a dnes medove kurca 🙂
a dnes oslavujeme vyrocie svadby 🙂

dejna3
11. okt 2009

gratulujem 😉 koľké?

civavava
autor
11. okt 2009

gratulujem cicimon,pekne oslavte 🙂

ja som dnes veru nevarila, na obed som si spravila iba omeletu so syrom, k tomu zeleninku a celozrnny chlebik
😉

cicimon
11. okt 2009

no iba prve 🙂

prave som dovarila puding, mnami 🙂

dejna3
11. okt 2009

my sme mali svadbu pred vyše 2 mesiacmi 😀

minka21
11. okt 2009

cawky tehulky🙂tak dnes rano som tak z chuti zjedla pribinacika,a aby mi nebolo malo tak toho velkeho🙂a hned som si sla aj pokecat s Wc,uz dlho sa mi to nestalo🙂 baby mne konci dnes 13tt🙂uz budem v 14tom,jjuchuchuuu🙂a v stredu na ultrazvuk,a snivalo sa mi ze som bola na 4D a videla tam gulky 😀

cicimon
11. okt 2009

minka - a vraj koncom prveho trimesta by tie nevolnosti mali prestat...ja tiez koncim 13tt a furt ma napina pri otvoreni chladnicky - uz sa neviem dockat, kedy to prestane

minka21
11. okt 2009

no chvalabohu mna uz napinat prestalo,a teraz som citala ze v 14tt zacina babatko pocut🙂 no neviem,ale bolo by to super🙂

ninuska8
11. okt 2009

zdravim baby, hlasim Vam riadnu chorobu, prave som prisla z pohotovosti, lebo som uz mala zvysenu teplotu tak som radsej sla...no a dal mi Augumentim 1g. taka megadavka, velmi sa bojim aby malicke ostalo v pohode ale co uz, ked mne samej je odveci, nemozem poriadne dychat ani hovorit uz ma chcyta depka

verim ze vy ste na tom lepsie a prajem vam nech vas vsetky pliagy obchadzaju...

minka21
11. okt 2009

ahoj ninus!to ma moc moc mrzi ze si chora ☹ !ale malickemu by to nemalo moc ublizit,aspon podla toho co pisu na nete,ze v druhom trimestri by nemalo,no drzim palceky,pekne sa liec!!!

monikkka
11. okt 2009

ahojte, môžem sa k Vám pridať? tiež mám termín apríl 🙂

stanusa
11. okt 2009

ahojte,
monika vitaj medzi nami 🙂
ninuska drzim palce, neboj male to zvladne 😉
minka tak skoro - zacnem pustat nejaku kludnu muzicku

kika29
11. okt 2009

ahojte no ja som tu už dlhšie nebola.
vitaj monikkka. mne trocha prišlo nevolno v tesku. Aj ja som trocha nachladená pobolieva ma hrdlo a kícham aj malá mi soplí a kícha tak si varíme čaj s citronom a malej dávam Sinupret. Snad nás tá nádcha prejde 😅 . Babenky nejaké pocity nepociťujete? Hlavne čo už máte deťúrence? Ja dva dni nejaké pocity som postrehla ale neviem či sa s tým už mžem pochváliť alebo sú to len črevá 😒 tak ešte počkám kým vám poviem na isto 😉

stanusa ty si už 17tt? a pohyby si nepocítila ešte? máš niečo nové?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre