Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minka21
17. okt 2009

mmm,s darcekmi to teda ani moja neprehana,ked sme sa dozvedeli ze toho mojho sestra je tehu tak sme jej vzdy nieco priniesli,ci nejake tehu tricko s tymi rucickami nozickami a napisom tu byvam ja,alebo nejake baby vecicky,vzdy,a ja som tehu uz nejaky ten mesiac a nikde nic🙂zasa sami sme jej to nosili ako urobit jej radost,o nic nas neziadala,ale tak som myslela ze aj ona si na nas spomenie a pritom chodi po detskych obchodoch stale,ale co uz no🙂 daj daj a nic nepytaj🙂

baby ja tu moju svokru vidim tak raz do tyzdna,vy musite k nej chodit?ked viete ze vam tam nie je dobre tak ju nenavstevujte,

cicimon
17. okt 2009

no ja mam svokru 500km 🙂 naposledy som ju videla v auguste a zrejme zas na vianoce 🙂 ale vo svtvrtok tu bol svokor len tak na chvilu.. aj vzhladom na vzdialenost sa velmi nespolieham, ze nam niekto bude nieco davat...no uvidim

cheerlady
17. okt 2009

minka ja sa s nou vobec sama od seba nestretavam,len ked ju nahodou stretneme aj s mm,tak vtedy musim pozdravit a take tie formality,ale hovorim,ze mi to ani nechyba a to byva teraz asi 200m od nas 🙄

blondy12
17. okt 2009

ako vidim baby tema svokra...je tema o ktorej by sme kazda mali co rozpravat...taka nekonecna..

kika29
17. okt 2009

ja ked som čakala malú tak sa svokrovci velmi tešili a ked som porodila dievčatko tak boli najšťastnejší na celom svete, počas tehotnosti mi nič nechceli dovoliť robiť ťažké obskakovali ma a vypitovali sa stále ako sa mám. teraz ked som im povedala že čakáme druhé tak sa potešili ale už to nebola taká radosť ako pri prvom. Ani sa ma nepýtajú ako sa mám aspoň do teraz sa nespýtali. Meno máme pre chlapčeka Matúško tak to nám svokra schválila ale pre dievčatko Patrícia tak to sa jej nepáči a aj malú odhovára aby sme ho nedali. Ináč to meno vybrala moja dcérka a mne sa celkom páči. Dcérkine meno vybrala svokra a môj muž a vôbec ich nezaujímalo že mne sa v tedy nepáčilo. Ale teraz sa mi už páči. Chlapčenské sa mi v tedy páčílo veľmi Bruno tak mi svokra povedala či som normálna a samozrejme muž sa pridal na jej stranu 😠 ale teraz si budem trvať na svojom.

minka21
17. okt 2009

kika tak ja si neviem predstavit ze by som mala dat meno svojmu dietatu co sa mi nepaci a uz len z toho ze by mi ho vybrala svokra a caka ze ju budem aj posluchat🙂 ja som v tomto strasna,uz len z toho nech si nemysli ze jej budem v takychto veciach prikyvovať ! 😠 a mne sa Patka paci!

a inak ja si neviem predstavit zazivat co niektore kocky pisu,ze niekto taky dokaze byt.baby silne nervy!

blondy12
17. okt 2009

inac minka mas rovnake mena ake sme chceli mi povodne, teda Tamarku mam namysli..lebo to chcel mm, ale to sa tak u nas rozsirilo, ze skoro kazde dievca je Tamarka tak sme vybrali Sarinku, a zacina sa mi to velmi pacit, a Samuela som vybrala ja s odsuhlasenim mojho mm, lebo sa mi o tomto mene snivalo a vyznam slova sa mi pacil tak som si povedala, ze to bude znamenie 😀 , ze ked chlapec jednoznacne Samko

lubiku
18. okt 2009

Ahojte kocky, dobre ranko 🙂

My sme mali vcera navstevu, 6dospelych a 7deti (same baby) 😲 😀
Mycka uz ide 2krat.
Ako sa mavate? Je este niekomu zle? Ja uz ok, len ked sa niecoho prezerem 😅
Tak co sa tyka mien my sme uplne mimo, na dievca nemame nic (uz sme vsetko vycerpali) a na chlapca sme mali pri poslednych babach tiez Samuel, no teraz ich je u naokolo dost, tak neviem ☹
Poradte co by sa hodilo k menam Sara, Ester, Emma 😕

Tak peknu nedelu, pa

minka21
18. okt 2009

blondy moj chcel Sarinku🙂 ale ja som este predtym ako sme sa spoznali vedela ze ak budem mat dievcatko tak Tamarku,takze sa mu to tiez muselo pacit, 😀

inak dnes tu budem mat napisane ze uz som 15tt🙂 juchu 😵

lubik kukam ze aj Lili je v kurze,ked mate uz dve E,tak teraz este jedno S treba🙂co tak Simonka 😉

blondy12
18. okt 2009

lubiku a co tak meno Sofia? este by ma napadla aj Tamara, a mne sa povodne na zaciatku velmi pacilo Chiara, alebo Kiara...od Klary vlastne, ale nakoniec sme sa zhodli spolocne na Sare 😀, no ja uz zacinam mat pocit, ze to bude Samuel..

minka21
18. okt 2009

blondy ako to citis ze chlapcek?🙂 lebo ja stale tvrdim ze to bude dievcatko,ale neviem ci si to len tak moc zelam,alebo je to nejaky ten 6 zmysel buducej matky 😀

minka21
18. okt 2009

tak stale tu mam 14tt...tak asi az zajtra:(

blondy12
18. okt 2009

no mne kazdy hovori ze to bude dievcatko, plet strasna, a proste niektori si to len tak myslia, aj ja ako prve by som chcela dievcatko, doktor mi nic nepovedal, ale ked sa mi sniva iba o chlapcovi, ci to fakt nebude chlapec...vies ako navzdory toho, ze chcem prve dievcatko, ci to aj tak nebude, ze chlapec..no a neviem asi aj z tych snov mam taky nejaky vnutorny pocit, ze asi chalan no uvidime co z toho nakoniec bude 😀

minka21
18. okt 2009

ahaaaa..a kedy ides na poradnu? ja teraz v stredu tak hadam tam uz nieco uvidi,budem aspon nanho tlacit nech poriadne kuka,l 😵 mne sa teda raz snivalo o dievcatku a raz o chlapcovi🙂 ja som tiez cela vyhadzana uz od zaciatku a vobec sa to nelepsi,takze skareda som dost,sladke mi berie,a pribrat este som nepribrala,a vo vsetkych cinsky a neviem akych tabulkach vychadza dievcatko 😵 😵 😵 😵

blondy12
18. okt 2009

no mne zas sladke berie, vlastne co sa tyka jedla jem vsetko, az na kysle jedla, to mi nechuti, ale prave v tych tabulkach mi vysiel chlapec...tak uvidime, ale ono sa to hovori, ze nielen pri dievcati sa krasy ubuda, proste, ze to male bude pekne bezohladu na to co to bude, tak aspon krasne deticky budeme mat 😀 😀 😀
na poradnu idem az 16.11 ☹ , este si pockam to budem v 16 - 17 tyzdni...teraz som bud v 13.alebo v 14.om lebo napposledy mi doktor presunul termin porodu na 1.5- ale male malo 6,5 cm na 11 tyzdni mi pride ze dost velke tak neviem...a ten moj doktor mi nebude velmi skoro chciet povedat co to bude...dost sa strani poskytnutiu tejto informacie, ale urcite sa ho opytam 😀

dejna3
18. okt 2009

ahojte 😉
lubiku, mne ešte občas príde zle, ale už len občas - horšie je, že je to kedykoľvek počas dňa 😝
baby, už ste dostali na gynde aj tie kufríky so vzorkami prenatálnej starostlivosti? ja som dostala teraz vo štvrtok v poradni..
my dnes máme veľkú oslavu /vlastne už od včera/, malá má 1 rôčik 😵 normálne sa z toho nemôžeme spamätAť, vôbec nevieme, kedy ten rok ubehol 😨 len prednedávnom sme si ju priniesli z pôrodnice... akoby to bolo pred mesiacom 😅

minka21
18. okt 2009

blondy fiiiiha,to moje malo 3,18 cm, v 11tt a3dni, no ten moj mi povedal ze to bude vidiet az v 25tyzdni!ale kto to dovtedy vydrzi,ked niektore kocky to uz vedia:(

dejna tak to blahozelam dcerke🙂 poriadne nech to oslavi,aj torta bude a sviecky? 🙂

blondy12
18. okt 2009

dejna krasna malicka, a gratulujem tiez k narodeninam, este mam dotaz ake to bolo na svadbe s malickou, ked uz bola v podstate vacsia? lebo my by sme tiez chceli,ale mm ma nuti cim skor, ze potom s malickym to nebude take....

no co viem doktor nepovedal nic na to ze je nejake velke, praveze je vsetko ok, a tiez mi povedal, ze tak 25 tyzden 😀 😀 😀 , no ale mne sa nechce cakat

minka21
18. okt 2009

dejna blondy ja tiez planujem svadbu az buduci rok,a s malou,🙂a to este uvidim ci sa mi podari schudnut do siat,ak nie,tak svadbu odkladam🙂

dejna3
18. okt 2009

ďakujeme babuľky 🙂
svadba bola úplne super, som rada, že sme sa tak rozhodli /odložili sme to kvôli mojim zdrav. problémom/... malá bola celý deň úplne úžasná, takmer vôbec neplakala, kedže bola stredobodom pozornosti a stále sa jej niekto venoval, tak si ani nevyžadovala našu neustálu pozornosť... aj na obrade bola super, bola na rukách u krsnej a stále si niečo "rozprávala" 🙂 my sme si svadbu perfektne užili aj s našou princezničkou 😉

jedna kámoška sa inšpirovala a tiež presvedčila drahého, aby sa vzali, až keď sa malá narodí 😉

navyše, ako slobodná matka, som mala materskú dovolenku až 37 týždňov /namiesto 28/ ... a to tiež poteší 😅

blondy12
18. okt 2009

no moj mm je z toho trosku taky smutny ze to bude po...lebo, ze budeme musiet niekoho prosit aby sa nam o to postaral...a ze to nebude take ako........no vymysla

dejna3
18. okt 2009

a samozrejme, že bude aj torta aj sviečky 😵 😉

dejna3
18. okt 2009

termín sme si zajednali 2 mesiace vopred a celú svadbu sme zvládli zoragnizovať v podstate za necelý mesiac, takže .... dá sa to zvládnuť 😉

blondy12
18. okt 2009

no ja na matersku nemam narok....takze pre mna ako slobodnu je to jedno..budem vybavovat skor rodicovsku...a nic k tomu 😢

zuzana232
18. okt 2009

blondy ako nič k tomu??? ešte plus ten jednorázový príspevok 🙂 aj to je plus

lenka7984
18. okt 2009

Ahojte
no dlho som tu nebola.
Čo mate nove?
My sme boli v nemocnici bo som krvácala a vo štrtok ideme na kontrolu tak len dúfam že všetko bude OK.

minka21
18. okt 2009

no mi cakame koli zdrav,stavu mojho brata,ale buduci rok by malo byt uz po vsetkom,takze sa dame do toho,len ja som si vybrala take saty co budem musiet schudnut aspon 20kil aby to bolo tip top🙂a tiez by sa mi to pacilo keby bolo male uz vacsie ako ste mali vy dejna,ze uz bude viac vnimat,ako take trojmesacne,uvidime🙂uvidime co povie ten moj na to🙂

blondy12
18. okt 2009

no hej ten pri narodeni tych 25 000 to ano, ale chapes...ono ta materska urobi tiez dost...a ja iba tu rodicovsku tych 165 eur ci kolko....no ale budem musiet si to vybavit aby mi ju davali uz po narodeni...a to kratsie akoby budem brat..chapes nie cakat 28 tyzdnov kym mi ju daju

blondy12
18. okt 2009

ahoj lenka tak snad bude vsetko v poriadku, urcite bude 😀 , si si chcela trosku odychnut co? priznaj sa...ale uz take nevyvadzaj radsej povedz mm, ze chces pauzu a nie az do nemocnice, a nevies este co to bude???

zuzana232
18. okt 2009

blondy ja to mám tak isto teraz beriem taký rodičovský príspevok.. a ked sa vieš uskromnit tak sa dá vyžit s tej materskej.. a máš niekoho kto ti pomože si myslím nie? nie si na to úplne sama..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre