Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
6. nov 2009

Anaja gratulujem ku výsledkom 🙂
No a kika ty sa drž aj maličká nech sa drží, to nejako zvládnete.
Mne práve volala mama, že moj 8 ročný práško má boreliózu... Chudáčik. Ho strašne boleli klby a tak nemohol ani poriadne chodiť a zistili že to má z tej Boreliozy tak dúfam že sa z toho rýchlo dostane.

kika29
6. nov 2009

zuzi vraj nemám ísť na kontrolu a mala cez deň zvýšenú 37,5 a teraz má 38,5 a v pondelok mala 39,7 už som z tých teplôt zúfalá nič nechce papať. ☹

vejula
6. nov 2009

Kikuš nám decká doktorka hovorila, že dieťa sa nemá nuti do jedenia, hlavne nech stále veľa pije, aby to vypotila a tak.

kika29
6. nov 2009

vejula ja ju nenútim ale ked už týždeň nejedla poriadne tak mi to trhá srdce iba pije čaj ☹

anaja81
6. nov 2009

Vejula, dakujem ti
...no a zienkam, ktore su chore alebo maju doma nejakeho rodinneho prislusnika choreho tak prajem skore uzdravie, aby ste vy vyhrali nad bacilami a nie oni

cheerlady
6. nov 2009

vejula bolerioza je zakerna - mojej mame ju zistili asi 10rokov dozadu a pritom ani nevedela o tom,ze by ju niekedy nieco postipalo (najcastejsie to prenasa kliest) 😒 a aj ked jej to vtedy preliecili,tak obcas ju to chyti a bolia ju strasne klby 😖

vejula
6. nov 2009

No to chápem Kika ja by som sa tiež určite bála. Dúfam že to bude čoskoro lepšie.
Cheer ani bráškosi to nepamatá, ale vraj to decká niekedy zoškrabnú ani nevedia ako. Ale tak snád sa vylieči a nebude sa mu to moc vracať. Však to je ešte len 8 ročné chlapča, a klby ho bolia jak starého dedka. No dúfam že to bude všetko OK.

zuzana232
6. nov 2009

kika áno vejula má pravdu do jedla ju ani nenút.. pekne krásne hlavne nech pije.. aby to vypotila.. dávaj jej panadol detský.. a ked má vyše 39 tak jej treba dat štvrtku diazepanu.. ale len štvrtku!!!!!

zuzana232
6. nov 2009

kika,alebo ak sa jej to do zajtra nezlepší a bude mat zajtra stále 38teplotu tak chod ihned na pohotovost.. nech to riešia.. povedz im,že len pije vobec nechce papat.. bo to zase nie dobré,aby celý týžden nič nespapala.. a skúšala si jej aj namáčat do čajíku piškotky aby aspon to papkala???

kika29
6. nov 2009

zuzi no aspoň to papala ale dala som jej dnes už antibiotika volala som večer doktorke a povedala že stále má teplotu tak mi povedala že jej mám dať antibiotiká. Teraz jej teplota klesla tak dúfam že antibiotika zaberú konečne. Už aj spapala granko tak tomu sa teším že konečne dačo a to si sama pýtala že chce že je hladná snad to už len pôjde k lepšiemu a začne jesť.

zuzana232
6. nov 2009

kika... tak to je dobre.. mne samej je luto ked mi nechce malý papkat ked je chorý a to sú len dva dni a nie týžden och 😅 tak super.. nech len papká babika

cheerlady
6. nov 2009

vejula neboj nic,nech sa cim skor uzdravi 😉 ja mam tiez mladsieho brata-ma 14 a puberta v plnom stadiu 😀

kiwinka
6. nov 2009

jej cheer, ty si ete tu?? a šup hajat uz 🙂
co robi manzel, ako to pokracuje? moj kuka telku,,, 😒

kika29
6. nov 2009

ďakujem zuzi. zajtra napíšem ako sa jej darí ale verím že to už bude dobre.

vejula nech sa braškovi polepši ešte je malý na to aby takto trpel ☹

kiwinka
6. nov 2009

cheerlady albumik bude,,cakam na 12nov na MORFO na novu fotečku zeby som dala do kompu potom,aj brusko dodám,, a musim sa naucit s tym robit,,ledva som si dala foto do profilu xixixi,,ale neboj,ja sa to naucim 😀

cheerlady
6. nov 2009

kiwi ja som tu uz zase 🙂 este som upratala kuchynu,umyla hlavu,dala masku na tvar,nech je zo mna clovek a za chvilu idem hajat,rano vstavam do skoly 😖 no uz som to nevydrzala a napisala som mu sms,lebo isiel do roboty a zas by som sa s nim nemala kedy rozpravat,lebo ked ja som skoncila v robote,on uz bol v tej svojej 😒 zase si povedal svoje,ale aj ja..ale myslim,ze ked pride z roboty,tak uz sa bude inak chovat,lebo uz som citila z tej odpovede,ze sa chce udobrit,tak uvidim...
ja idem 10.11.a asi mi uz spravi aj morfo-to budem v 19tt,tak uz by mohol 🙂 a hlavne som zvedava,ci sa babatko ukaze a zistime,co to je 😵

pipimiska
6. nov 2009

ahojte kocky 🙂
potrebujem info.o triple testoch,ked vam brali krv kedy boli vysledky?nejak som sa pozabudla spytat,kedy mam zavolat 😉

cheerlady
6. nov 2009

pipimiska vsade je to inak,viem,ze v okoli blavy su vysledky cca za tyzden,ale na vychode im to trva niekedy aj 3tyzdne-niekto to tu spominal 🙂 neviem odkial si-nemas to v pase 🙂

cicimon
6. nov 2009

pipi - mne kazali zavolat za 10 dni

pipimiska
6. nov 2009

cherlady,vychod 😀 mne sa tolko nekce cakat 😝

ale dakujem vam 😉 skusim zavolat,sak ked nebudu zavolam zas..

zuzana232
7. nov 2009

Dobré ránko baby..

kika dúfam,že malinkej je už dobre.. 😉 🙂

aktakk
7. nov 2009

Dobre ranko..
CO este vsetky spite? Ja uz som sa naranajkovala a zamiesila cesto na langose. A idem sa dat do upratovania, co ma ubija...Nie, ze by mi vadilo upratovanie, ale v poslednej dobe ma z toho tak bolia krize, ze sa neviem ani z gaucu postavit. Tak snad dnes to bude lepsie. Uvidime. Nebudem to prehanat asi. Aj ked to mi asi neda ako vzdy.

Kiki- aj ja dufam, ze malinkej je lepsie a uz aj nieco spapala.
Tak sa zatial majte krasne, ja sa zas ozvem.

kika29
7. nov 2009

ahojte zuzi a aktakk no malej sa výrazne polepšilo. ráno som jej dala antibiotiká a už nechcela spinkať ale za to ma šikanovala lebo chcela rýchlo granko. no kým som jej ho urobila neprestala kričať že kde je to granko takže posúdte sami. ale ja sa teším že si sama pýta papať radšejju budem obskakovať ako jej nútiť papať 😀 hned sa aj ja lepšie cítim. Uvidíme ako to bude s obedom lebo to bude asi ešte vojna.

zuzana232
7. nov 2009

kika 🙂 tak je super.. no tak s tým obedom ti poradím nech spapká len tolko kolko bude chciet🙂 lebo teraz má určite zmenšení žaludok tak sa jej vela tam nesprace... 😉

adasik
7. nov 2009

Kika som rada, že je malej konečne lepšie 😉 čítala som ako sa trapite a hlavne malinka, tak verím, že to bude už len lepšie...
My sme si teda dnes pospali, vstali sme o 8mej, co je na nas dost neskoro, ale však čo, sobota 😀 manžel išiel na trh kupiť zeleninku a ovocie, tak využívam volnu chvílu vas pozdraviť a zaželat pekný víkend (niekomu aj pracovný). Konečne mi je už lepšie, po 2 týždnoch kašel ustúpil a nadcha tiež, tak snad dnes už aj nohy z domu vystrčím-e... 😵

zuzana232
7. nov 2009

kika🙂 a už citiš pohyby? ja asik ešte nie.. hm.. abo som si neni istá.. ja ti neviem 😠

civavava
autor
7. nov 2009

dobre ranko babule, 🙂

kika, tesim saze je malickej lepsie, nech to tak pokracuje

vejulka, braskovi drzim palceky nech sa cim skor uzdravi

juuj tu je hnusne pocasie, idem upratat a potom sa ucit do jazykovky a poobede si zdriemnem..aj ked som vstala o 9:30 😝

pa, zelam krasny dnik vsetkym 😉

aktakk
7. nov 2009

No kocky, aj Vam co ste chorlave zelam skore uzdravenie. Ja si musim zaklopat klop klop klop, ze sa este ziadna choroba na mna nenalepila. Ale tiez sa bojim, lebo robim v kolektive a stretavam sa denne s x ludmi. A moja imunita nie je bohvie co.
Ja uz mam nastastie upratane, tak idem "odpocivat" pri chystani obedika.

Civi aj u nas je hnusne pocasie. Inak, Ty vlastne planujes ostat v (ved neviem kde to si Belgicko?) A manzelik pride za Tebou, alebo ako? Teda ak nie som velmi zvedava.

civavava
autor
7. nov 2009

aktakk, som v Luxembursku, manzel pride za nami na trvalo od januara, lebo este doraba dom, ktory chceme prenajat,alebo predat. resp. bude tu 3 tuzdne a tyzden bude chodit na SK a do Madarska kvoli robote. kym si nenajde nieco tu.

teraz 29.10. bol rok co som tu. 🙂,muz chodieva za mnou kazde 2 tyzdne na 4-5 dni co je super, ale aj tak je to niekedy tazke. ☹

planujeme tu nejaky cas ostat, kupili sme tu byt, tak aspon kym bude mat nase dieta 18 🙂) , nech tu vychodi skolu.

taky je plan, uvidime vsak, co zivot prinesie 🙂

aktakk
7. nov 2009

Civi- tak uz som sa docitala , ze si v Luxembursku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre