Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
26. nov 2009

zuzana1971 z toho si nič nerob. ja mám dievčatko teraz by som chcela chlapčeka ale ked mi doktor nevedel zmerať niečo okolo toho srdiečka tak mi je teraz úplne jedno čo to bude len nech je zdravučké.

minius
26. nov 2009

dejna ake mas prekrasne fotky vasej malej v albume!!!! to ste si fotili vy?

kika29
26. nov 2009

dnes som grogy ťahala som 12h v práci a bolí ma celý človek 😝

minius
26. nov 2009

vejulka tak gratulujem no to vase je ale hanblive 🙂, pridaj nejake fotecky do albumu budeme typovat 😀

Kika ked sa babenko narodi urcite bude vsetko v poriadku, s nasim mal problem cosi odmerat v mozgu ale potom skonstatoval ze je vsekto v poriadku ale neviem ci to len nevzdal.
Ale nejdem sa nad tym teraz nejako zapodievat nenarobim s tym teraz nic ... a ked sa narodi vari ho budeme aj nadalej lubinkat ved je z nas 😉

kika29
26. nov 2009

minius tak len treba veriť že tie naše deťúrence sú v poriadku. teraz im ináč ani nevieme pomôcť len tak že budeme v kľude. Nič iné nám ani neostáva 😉

vejula
26. nov 2009

Ďakujem mimius.... No fotky nerobil, to jedine nejako z toho videjka cez fotošop a to ja s tým neviem robiť tak budem musieť niekoho poprosiť 😉

alicc
26. nov 2009

ahojte babulky,
vidím, že už ste prešli k meraniu, tak som aj ja vystrelila do kuchyne po meter a odmerala som sa, takže 87 cm obvod pása a už to bude len horšie 😀 .
niekedy sú tie naše detičky už v brušku také tvrdohlavé,nie a nie ukázať čo to tam dole skrývajú 😅 😅 😅

cicimon
26. nov 2009

caute,
ja som mala dnes tolko roboty...ale potom som sla zrelaxovat na plavaren..

buduci utorok idem na poradnu, hadam aj daco uvidim, bo stale nic nekope..

vejula
26. nov 2009

no 😀 starka povedala že to bude knaz 😀 😀 😀 Tak som sa nasmiala, drahý zas ked doki hovoril že toto nám ukazuje zadoček tak zahlásil že to je malý Bárt simpson 😀 😀 😀 Tak sa aj doki zasmial.
No ja som sa dnes merala a pás mám 94 cm no a kozy mám 102 😕 😕 😕 To som skoro odpadla. A prdel mám 93 takže tiež narástla 😀 😀 😀

civavava
autor
26. nov 2009

ahojte kocky,
konecne som doma,to bol zas den..ale som blba, dat si 2 jazyky na 1 den 😒 😠 musim to vydrzat...

cicimon ani moje nekope, resp. DUFAM ze kope,len ho necitim..vidim, ze na utork cakame viacere ako na spasenie, uz aby bol.... 😒 toto cakanie je horsie ako na tripple vysledky, aspon pre mna ....

vejula 😀 😀

zuzanka to je nehorazne ako sa chovaju ti ludia na SK k tehulam...ja by som tu staru asi zhodila zo schodov, ked sa tak na teba tlacila...krava jedna....normalne som sa nasrala ked som to citala...

😠
tunak ked idem po ulici a uz mi vidno trocha brucho cez kabat, ludia sa na mna usmievaju, nastupim do busu a uz minimalne dvaja chlapi sa stavaju a uvolnuju miesto na sedenie, ked nastupuje mamicka s kocikom, vzdy sa najdu viaceri co sa idu potrhat, aby jej pomohli kocik nalozit...aj ked je plny bus,miesto vyhradene pre kocik ostava vzdy prazdne....holt, ina kultura, ine priority..tu je tehulkam moc dobre .... 🙂

idem ja do sprchy a spat, krasny vecer a pa zajtra

😉

improvizacia
26. nov 2009

ahojte žienky,
k dnešnému dnu oznamujem svetu, že cca. 20 apríla príde na svet dalšia slečna - Miriama 🙂)))

dejna3
26. nov 2009

minius, áno, fotil drahý 😉 najbližšie sa chystáme porobiť nejaké vianočné fotečky s malinkou a ešte čakám, kým trošinku bruško podrastie, aby sme aj pupok pofotili 🙂

vejula
26. nov 2009

impro gratulujem ku dievčatku 🙂
A čivavka neboj...Všééétko bude super. A ked máš v predu placentu tak je jasné prečo necitiš pohyby... Ja mám placentu vzadu a malé cítim len tak normálne, žiadne strašné kopance alebo tak, a keby som mala v predu placentu určite necítim nič.
Inač kočky ja neviem či je to normálne ale ked mi maličké meral sonom tak mi chodil s tm sonom uplne hore až do rebier mi naražal.. Nieje to na 21 tt trošku privysoko???? Myslíte že je to OK?

cicimon
26. nov 2009

vejula - pekne brusko 🙂

vejula
26. nov 2009

Ďáááákujem cicimon... Aj ty tam hod nejaké to bruško 😉

cicimon
26. nov 2009

no hadam cez vikend 🙂
ale kolegyna co je v 15tt ma viac viditelne a take vypukle, ja skor vyzeram ako tucna nie ako tehotna.. 😀

vejula
26. nov 2009

Ale tak každému sa to ukladá ináč... To je jedno, hlavne nech ma maličké pohodlie...
Inač kočky čo bývate v blízkosti Čadce alebo chcete ísť rodiť do Čadce a hladáte nejaký predpôrodný kurz tak mám pre vás oznam

Tehotenská psychoprofylaxia pre budúce mamičky - Čadca
Kedy? Každý útorok o 14.00 hod.
Kde? 4 poschodie nová budova - interný pavilon (vedľa neurológie), Kysucká nemocnica Čadca
Čo so sebou? tekutiny na pitie, tepláky (cvičebný úbor), ponožky, prezuvky niesu nutné
Kedy začať cvičiť? optimálne okolo 27 - 30 t.t.
Cena? 33 Eur (jednorázový vstupný poplatok na neobmedzený počet cvičení!!!)
BONUS!!! PO ABSOLVOVANI TEHOTENSKEJ PREDPôRODNEJ PSYCHOPROFYLAXIE MA BUDUCI OTECKO PRISTUP A UCAST PRI PôRODE ZDARMA!!!
Kontakt a informacie 041/ 460 4437

vejula
26. nov 2009

Kde ste všetkýýýýý

zuzuj
26. nov 2009

jej vejula tak to mate super s tou profylaxiou, u nas (BA) kamoska volala v 30tt ze kedy moze zacat a jej na Antolskej vynadali, ze co tak skoro vola...ze to najskor v 34.
Inak ja ked som zistila este doobeda ze si ta baba zmenila nick zo susanyx na ( teraz mi to vypadlo) 😀 som to napisala adminovi, ze pravdepodobne o..bava a adminka mi napisala, ze nikto sa zatial nestazoval ale ze nech jej dame vediet ako to dopadlo...takze dajte vediet adminke ,,dena" sa vola ci Vam to doslo. Mne to pride fest podozrive, uz len to ze raz napise ze je z Mezilaboriec a potom ze z Michaloviec. Inak som jej napisala mail, ci mozem dojst osobne a ona ze posielam len postou, a predtym mam zaplatit. Tak som jej rovno napisala ze podla mna o..bava a ona ...ze nech si mislim co chcem...presne takto aj s makkym i. Ja by som taketo fuchtle co zarabaju na tehulach vysklbala za vlasy.... 😠
A baby zavidim ze citite pohyby ja uz len denne cakam a cakam a nic.... ☹ 🙂

dejna3
26. nov 2009

ja vešiam prádlo 😝

vejula
26. nov 2009

Nom tiež som rada, že som sa už informovala, a asi tam budem volať aj skôr, nech potom nieje plno... Aspon sa popýtať čo a ako a nech o mne vedia 😀 😀 😀 Inač som sa rozhodla že aj rodiť chcem ísť do Čadce... Aj doki mi to odporučal, že je tam ovela lepšie ako v Žiline 🙂
A zuzuj, ja som prvý krát pocítila pohyby tiež až v 19 tt. A vraj je to uplne normálne, tak myslím že každým dňom to môže prísť 😉

cicimon
26. nov 2009

ja som bola v sprche a tiez cakam na pohyby 🙂

vejula
26. nov 2009

Dejni máš prenádherné dievčatko 😵 😵 😵

dejna3
26. nov 2009

veji, ďakujem 😵 🙂

vejula
26. nov 2009

cicimon, myslím že ty si hovorila že máš placentu vpredu, že?????

cicimon
26. nov 2009

no to si nepamatam, nic podobne mi doktorka nehovorila

vejula
26. nov 2009

Mne to povedal, až teraz na morfe, ako mám uloženu placentu.... A kedy máš genetický ultrazvuk???? A vy ostatné kočky ste už mali???

cicimon
26. nov 2009

na poradnu idem v utorok a na morfo 7.12.....uz chcem konecne daco vidieeeeeeeeeeeet, a snad aj mm mozem zobrat na morfo

vejula
26. nov 2009

Inač cicimon, v teme pohyby bábatka si písala že máš maternicu otzočenu do zadu.... Mne to tiež doki ešte pred tehu hovoril že je otočená do zadu, ale to by s tým nič nemalo mať spoločné... No ked ja kukám na to svoje hrošikovské brušisko tak sa mi už moc do zadu otočená nezdá 😀 😀 😀

dejna3
26. nov 2009

ja som už mala morfo... placentu mám vzadu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre