Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
1. dec 2009

čafte kočky. Tak vy vo veľkom rozoberáte mená.... No tie chlapčenské mena to fakt nieje nič moc.... Všetky tie pekné ako Samuel, Jakub, Filip su na každom kroku. A to ja moc nechcem.... Ešte som rozmýšlala že Patrik, ale to tiež neviem či sa moc v poslednej dobe nepoužíva alebo Dominik... Nom uvidím.

lubkamik
1. dec 2009

caute, som naspat z obedu 🙂 Bola som doma - mm je stale pn - nevie poriadne chodit iba o barlach tak mu davam obedik 😀 Tekvicovy privarocek so zemiakmi a volskym okom sme mali 😵

oliinka
1. dec 2009

dakujem ste zlaté,no niekedy to nejde nezdvíhať malého.neviete čo budu somnou robiť ak sa to do týždne neupraví?som s toho smutná.dal mi aj na ten výtok lieky macmiror na 12 dni a aj toho sa bojím teraz si to tam vkladať ked mám nizko placentu.

ada_april
1. dec 2009

Ahojte,
kočky ktore ste z BA alebo okolia, od 3.12. sa otvara velky obchod pre mamicky a babatka v OC Raca, vola sa Brendon a mozete si ho potom mrknut na www.brendon.sk.
Inak idem teda posilnit aprilove zenske pohlavie ako vas tak sledujem. Budeme mat dievcatko:0 Na 3D sa pekne ukazalo.

vejula
1. dec 2009

Jeeej Adi gratulujem ku dievčatku.
Olinka držím palce nech je to lepšie 😔 A neboj uvidíš bude dobre.
Lubka mnam, aký racionálny, dobrý obed... Ja už som tedvicu teda dlho nemala.

kika29
1. dec 2009

oliinka no ešte tebe napíšem a utekám. Presne tieto čipky som brala aj ja lebo ma bolelo a aj pobolieva ešte v podbrušku. Ja som sa tam dočítala v letáku že sú na niejaké infekcie a zápaly ale mne ich doktor predpísal skôr preventívne. Len si dávaj na noc vložku lebo ide z toho hnusný žltý výtok. Neboj dobre bude. Doktor vie čo robí ked treba tak treba ja som ich už dobrala a asi sa cítim aj lepšie myslím to bruško. AHOJ

ada_april
1. dec 2009

Oliinka, mne tiez povedal doktor ze mam nizko placentu, ale ze ona sa zvykne dvihnut tym rastom bruska, ze si nemam robit teraz ziadne starosti. Ale ty mas s tym zrejme nejake vacsie problemy..
Bavila som sa o tom prave s doktorom na 3D a ten povedal, ze byva to riziko pri porodoch - placenta vlastne brani v ceste k prirodzenemu porodu a ze hrozi tam velke krvacanie, tak vtedy vzdy robia cisarsky rez.. Tak snad sa nam tie placenty do porodu este dvihnu.

oliinka
1. dec 2009

dakujem kika dufam,že nezačnem stoho špiniť alebo niečo také lebo sa toho trochu bojím

stanusa
1. dec 2009

ahojte,
olinka macromiror si urcite daj, brala som ho nedavno na zapal a davkovanie bolo: prve tri dni po 1 tabletke pred spanim a potom kazdy druhy den jedna...dokopy 6 tabliet a zvysok mi doki kazal odlozit nabuduce

baby gratulujem k vysledkom 😵 😵 😵
bolo v spravach, ze v Kanade maju problem v skolach s Romami z vychod. Europy - nerespektuju ucitelov, zvonenie, chodia poza skolu a ze ich musia naucit aby radi chodili do skoly a vazili si samych seba...ake pekne, len dokedy im to vydrzi ? 😕

hodila som vcerajsi nakup do albumu

stanusa
1. dec 2009

a pocas liecby ziadne tutu-mutu olinka 😎

lubkamik
1. dec 2009

Adi a kde je OC Raca?

oliinka
1. dec 2009

stanusa no veru žiaden sexík nebude kvoli výtokua kvoli tej placente už vobec nei bojím sa aby som nezača krvácať

dejna3
1. dec 2009

ahojte babule,
ja neviem, čo sa mi porobilo, ale už asi týždeň som stále hladná... každú chvíľu by som niečo jedla 🙄 akoby som mala dohnať doterajšie nechutenstvo.. takýmto tempom priberiem za mesiac asi 5 kg😝 😝 a to ešte vianoce nezačali! 😅

ada_april
1. dec 2009

Lubi na stranke zatial maju, ze je to na Púchovskej ulici č. 10 v mestskej časti Bratislava – Rača, v nejakom obchodnom dome.

martina05
1. dec 2009

Ahojte, tak aj ja som sa vrátila z obeda, ešte som bola ponakupovať nejaké sladkosti na Mikuláša 🙂) Ráno som sa smiala, že si vystavím do okna aj drobcove papučky, čo už máme kúpený 1 pár, že schválne či mu Mikuláš niečo prinesie ...

Zuzi, ten link na určenie pohlavia čo si hodila - mne tam vyšiel Chlapec, inak aj v čínskom mi vychádza chlapec a všetci mi aj chlapca tipujú, tak uvidíme... Inak to s tými pohybmi pri pohlaví, ja som to zase počula presne naopak ...

Lubi ja sa dnes chystám variť špenát a pečené zemiaky. S MM sme si v piatok kúpili tú fritézu Actifry a je tam recept na také americké zemiačky s olivovým olejom, tak som na ne dostala chuť..

V štvrtok na obed ideme na "Mikulášsky" výlet do Tatier - budeme tam až do soboty, tak dúfam, že sa počasie ukľudní a užijeme si trošku romantiky....

martina05
1. dec 2009

Olii, neboj, kľud a držíme všetky palčeky /nakázala som aj drobcovi 😉 /... Olii, prepáč ale nemám presný prehľad, ty si mala aj nejaké komplikácie, alebo ti to zistili pri bežnej prehliadke ??

Ja idem k lekárovi zajtra, dúfam, že to dobre dopadne ....... 🤐 🤐

lubkamik
1. dec 2009

Dakujem Adi, kukala som to na mape a je to dakde pri drevone na konci race. Ale neviem kde tam je daky obchodny dom 😒

lubkamik
1. dec 2009

tak vedla Lidla by to malo byt 🙂 Nasla som ze Lidl je Puchovska 12, tak 10 bude vedla 😀

lubi44
1. dec 2009

ahojte baby,vidim,ze sa stale viac a viac rozpisujete 😀 ,uz som tu neboa strasne dlho a neviem kedy vas konecne docitam,myslim tie predchadzajuce stranky,mame akosi toho privela aj v praci a cez vykendy sama navsteva,takze som rada ked si idem lahnut...zacala som citit pohyby od min.tyzdna,teda aspon si myslim,ze je to ono,no nieje to azdy den,ale creva su to neni,da sa to rozoznat.som tu zas len na skok,o chvylu do prace...my ideme na morfo za 2 tyzdne tak som zvedava ako sa nam bejby otoci,ale myslim,ze to bude chlapcek
inak chcem sa vas opytat,celkovo som zatial pribrala 3kg,ale min.tyzde som schudla 1kg,dufam,ze to nevadi,uz aby boli ianoce a po tom pracovnom strese
vsetkym babenkam gratulujem k vysledkom a aj k dievcatkam a chlapcom co uz vedia...olinka neboj vsetko bude ok...tak zatial ahojte,ked bude cas znovu sa ozvem 🙂

oliinka
1. dec 2009

mati ja som bola v poradnia robil mi sono to morfo.a pritom mi zistil nizko uloženu placentu v predu tuším na lavo a to meranie ani nedokončil pretožč sa nedalo malé bolo zle uložené.na kontrolu iem o týžden tak snad sa to zlepčí,pri špinení alebo krvacaní mám hned prísť,aj som sa bála spýtať či je vidieť čo to bude ale je to jedno len nech to dotiahneme zdravý až do konca.

domika9
1. dec 2009

ahojte ako sme tu minule rozoberali nakup z internetu ak niečo chcete možete v klude nakupovať z
http://www.kojenecke-obleceni.eu/ mne dnes prišiel balík a som velmi spokojna vecičky su krasne material jemnučky -bavlna krasne
akurat pri jednej sade sa pomylili a poslali nejaku s inym motívom ale to nič 😉

blondy12
1. dec 2009

ahojte babenky,ale ste toho popisali...

olinka neboj sa bude vsetko dobre len sa setri musi ti niekto pomoct....s malickym

a seuska aky chicco chces???mne sa tiez paci ale ta cena a na ukrajinu mame tiez blizko .........tak by sme sli pozriet niekedy vo februari alebo v marci snad sa bude dat....

civavava
autor
1. dec 2009

ahojte babenkyyy!

tak mam za sebou morfo, uff, celu hodinu a 20 minut mi skumal mimi 🙂)

vsetko je V PORIADKU, mame 450 gr a 27 cm! Krasne som videla vsetko, baby, ten moj doki kontroloval este aj frekvenciu prehltania!!

Uplne do detailov pozrel mimi, mame vsetko co treba, vsetky miery su idealne, potvrdil opat ze je to chlapcek 🙂))

razstep chrbtice aj podnebia vyluceny na 100% 🙂
Renko mal casto rucicku na cele, ako nejaky myslitel 🙂) doki povedal, ze krasne babo 😵 😵

no a pre tie co necitite pohyby - ak mate frontalnu placentu ako ja, absolutne si nerobte starosti! Ukazoval mi ako ta placenta lezi medzi mimi a bruskom..a kedze v nej nie su nervove zakoncenia, tak mimi aj ked do nej kopne , tak sa to neda citit! Cize pohyby ucitim ked bude mimi vacsie a silnejsie bude kopat, ale nie smerom na placentu. 😉

povedal este, ze mam celkom male brusko, ale ze zodpoveda danemu gestacnemu veku, cize nie je to anomalia 🙂)

juj od radosti som isla do C&A a kupila malemu nadhernu osusku, dam do albumiku 🙂)

moc drzim palce vsetkym co idete na morfo 🙂), pre mna to bol obrovsky zazitok,najma po tych nekonecnych dnoch cakania ci je vsetko OK....

jaaj a na glukozovy test idem 18.1.2010 🙂

maxii, gratulujem !!!!

cheerlady
1. dec 2009

chicco ma zbytocne predrazene veci len preto,ze je to znacka - doplacas bohuzial za znacku a pritom kvalitou sa vyrovnaju aj lacnejsim ale nie tak znamym znackam 😖

lubkamik
1. dec 2009

Civavka, gratulujeeem 😵 😵

civavava
autor
1. dec 2009

dakujem vam babenky moc vsetkym za podporu a za drzanie palcekov, ja verim, ze to pomaha a preto drzim aj ja palceky vsetkym vam, nech mame v aprili zdrave miminka 😵 😵

cheerlady
1. dec 2009

civi no parada,gratulujem! 😵 a tak si sa bala,ale to sa bojime kazda 😀 super,ze mas takeho dosledneho dokiho,to je radost k nemu chodit 🙂

civavava
autor
1. dec 2009

cheerie, presne tak...absolutne mu doverujem, lebo vidim , ze fakt robi co moze a ten pristup je uplne uzasny....

juuj taka som stastna, normalne mi kamen zo srdca odpadol.... 🙂

teraz este 3D = ale to uz len kvoli zazitku a pamiatke na mimi v brusku 😵

lubkamik
1. dec 2009

ja idem na morfo zajtra rano a dnes vecer na treti pokus 4D ultrazvuku 😀

cheerlady
1. dec 2009

lubka a co sa zase nepodarilo? 😀 to bude teda betar! 😀

civi no ty ides na 3D kvoli zazitku a my aby sme sa uz konecne dozvedeli,kto sa nam to schovava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre